Whiskas Droogvoer 3,8 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip

€ 21,96

€ 5,78 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Droogvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
€ 3,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,18
-7%
€ 25,25
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Sanabelle SENSITIVE, Volwassen dier, Vogel, 10 kg, Glutenvrij
Sanabelle SENSITIVE, Volwassen dier, Vogel, 10 kg, Glutenvrij
€ 7,72/1kg
€ 77,17
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PURINA ONE BIFENSIS Sterilcat, voeding voor gesteriliseerde katten, 4 x 2,8 kg
PURINA ONE BIFENSIS Sterilcat, voeding voor gesteriliseerde katten, 4 x 2,8 kg
€ 7,87/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 88,16
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Whiskas Droogvoer, 3,8 kg - Volwassen katten (1+ jaar), met tonijn
Whiskas Droogvoer, 3,8 kg - Volwassen katten (1+ jaar), met tonijn
€ 5,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van WHISKAS Junior droogvoer voor kittens, 5 x 800g, met kip
WHISKAS Junior droogvoer voor kittens, 5 x 800g, met kip
€ 8,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
€ 5,05/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JOSERA JosiCat Rundvlees - Droogvoer voor katten - 10 kg
JOSERA JosiCat Rundvlees - Droogvoer voor katten - 10 kg
€ 3,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van PURINA ONE BIFENSIS Adult, droogvoer voor katten, rijk aan kip, 4 x 2,8 kg
PURINA ONE BIFENSIS Adult, droogvoer voor katten, rijk aan kip, 4 x 2,8 kg
€ 7,89/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 88,34
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Whiskas Droogvoer voor Kitten, Kip, 1,4 kg
Whiskas Droogvoer voor Kitten, Kip, 1,4 kg
€ 8,94/1kg
€ 13,17
-5%
€ 12,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WHISKAS droogvoer voor volwassen katten, 5 x 800g, met tonijn
WHISKAS droogvoer voor volwassen katten, 5 x 800g, met tonijn
€ 11,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
€ 13,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 101,12
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van WHISKAS droogvoer voor volwassen katten, 5 x 800g, met kip
WHISKAS droogvoer voor volwassen katten, 5 x 800g, met kip
€ 8,56/1kg
€ 34,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Perfect Fit Adult, kip, 7 kg. Droogvoer voor volwassen katten
Perfect Fit Adult, kip, 7 kg. Droogvoer voor volwassen katten
€ 7,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 52,04
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Josera JosiCat Crispy Duck, 10 kg, voor volwassen katten, met eend, 10 kg
Josera JosiCat Crispy Duck, 10 kg, voor volwassen katten, met eend, 10 kg
€ 2,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,04
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera Minette Kitten, 10 kg
Josera Minette Kitten, 10 kg
€ 6,21/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 62,77
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WHISKAS Senior droogvoer voor katten, 7 jaar en ouder, met kip, 5 x 800g
WHISKAS Senior droogvoer voor katten, 7 jaar en ouder, met kip, 5 x 800g
€ 8,56/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Josera Kitten, graanvrij
Josera Kitten, graanvrij
€ 8,32/1kg
€ 83,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS droogvoer voor volwassen katten, 5 x 800g, met lam
WHISKAS droogvoer voor volwassen katten, 5 x 800g, met lam
€ 8,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,49
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Applaws droogvoer voor kittens, 400g
Applaws droogvoer voor kittens, 400g
€ 57,25/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Whiskas Droog Adult Kip zak 3,8Kg 1x3

Op zoek naar gezond voer of lekkere snacks voor uw kat? Kies dan voer van Whiskas. Verkrijgbaar ntuin. WHISKAS 1 droge brokjes is volledige en gebalanceerde voeding met een optimale balans van vitaminen en mineralen, om te helpen de best mogelijke verzorging te geven aan uw volwassen kat. Alleen droge voeding: = 3kg: 45 g = 4 kg: 55g = 5 kg: 65g. Droge voeding Maaltijdzakjes: = 3kg: 15g 1 1/2. = 4 kg: 15g 2. = 5kg: 25g 2. Het is aanbevolen om een mix van WHISKAS droge en natte voeding te geven. Zorg voor een geleidelijke overgang wanneer u naar een nieuwe voeding overschakelt en pas de hoeveelheden aan de behoeften van uw kat aan. Verminder de dagelijkse hoeveelheid voor katten met overgewicht. WHISKAS adviseert om 2/3 van de dagelijkse hoeveelheid calorien van je kat uit maaltijdzakjes te laten bestaan en 1/3 uit droge voeding - en vergeet je kat niet te verwennen met een lekkere snack!



De mapping van het gegevensveld of de zoekwaarde ontbreekt.
Niet van toepassing.

Gewicht
3800 g
Inhoud
2.5 l
Type diervoeder
Geschikte diersoorten
Katten
Aantal stuks
1
EAN
5900951258701
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN5900951258701
Fabrikant
Registratienummer
PL1428004p

Gewicht
3800 g
Inhoud
2.5 l
Type diervoeder
Geschikte diersoorten
Katten
Aantal stuks
1
EAN
5900951258701
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN5900951258701
Fabrikant
Registratienummer
PL1428004p
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Leonardo Kattenvoer 757025, Volwassen kat, Eend, 4 kg, Zonder granen
Leonardo Kattenvoer 757025, Volwassen kat, Eend, 4 kg, Zonder granen
€ 22,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 89,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WHISKAS Adult met kip - Droogvoer, volledig voer voor volwassen katten - 14 kg
WHISKAS Adult met kip - Droogvoer, volledig voer voor volwassen katten - 14 kg
€ 3,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,34
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van IAMS Kattenvoer Kitten Kip 10 kg
IAMS Kattenvoer Kitten Kip 10 kg
€ 5,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JOSERA JosiCat Rundvlees - Droogvoer voor katten - 10 kg
JOSERA JosiCat Rundvlees - Droogvoer voor katten - 10 kg
€ 3,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van ROYAL CANIN Cat Early Renal VHN - droogvoer voor katten - 1,5 kg
ROYAL CANIN Cat Early Renal VHN - droogvoer voor katten - 1,5 kg
€ 20,19/1kg
€ 30,29
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA ONE BIFENSIS Sterilcat, voeding voor gesteriliseerde katten, 4 x 2,8 kg
PURINA ONE BIFENSIS Sterilcat, voeding voor gesteriliseerde katten, 4 x 2,8 kg
€ 7,87/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 88,16
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Mini 2,5 kg - Droogvoer voor puppy's van kleine rassen, met lam
Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Mini 2,5 kg - Droogvoer voor puppy's van kleine rassen, met lam
€ 11,74/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ACANA Wild Prairie - droogvoer voor katten - 4 kg / 5 kg
ACANA Wild Prairie - droogvoer voor katten - 4 kg / 5 kg
€ 11,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,80
-6%
€ 52,21
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van FARMINA N&D Prime Lam en Blauwe Bes - Droogvoer voor katten - 1,5 kg
FARMINA N&D Prime Lam en Blauwe Bes - Droogvoer voor katten - 1,5 kg
€ 18,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Leonardo Kattenvoer LEONARDO, vers rundvlees, voor volwassen katten, met rundvlees en gevogelte, 4 kg, zonder granen
Leonardo Kattenvoer LEONARDO, vers rundvlees, voor volwassen katten, met rundvlees en gevogelte, 4 kg, zonder granen
€ 22,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 90,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 757225, voor volwassen katten, zalm, 4 kg, zonder granen
Leonardo kattenvoer 757225, voor volwassen katten, zalm, 4 kg, zonder granen
€ 21,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 86,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 758625, voor volwassen katten, met gevogelte, 7,5 kg
Leonardo kattenvoer 758625, voor volwassen katten, met gevogelte, 7,5 kg
€ 11,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 89,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Josera JosiCat Crispy Duck, 10 kg, voor volwassen katten, met eend, 10 kg
Josera JosiCat Crispy Duck, 10 kg, voor volwassen katten, met eend, 10 kg
€ 2,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,04
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
€ 5,05/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Royal Canin British Shorthair, 10 kg
Royal Canin British Shorthair, 10 kg
€ 9,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 98,32
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van APPLAWS Kattenvoer, droogvoer, kip voor volwassen katten, 7,5 kg
APPLAWS Kattenvoer, droogvoer, kip voor volwassen katten, 7,5 kg
€ 8,39/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 62,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sanabelle Adult, droogvoer voor katten met gevogelte, 10 kg
Sanabelle Adult, droogvoer voor katten met gevogelte, 10 kg
€ 7,79/1kg
€ 104,57
-€ 26,67
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ROYAL CANIN Vet Hypoallergenic Feline Dry cat food 400 g
ROYAL CANIN Vet Hypoallergenic Feline Dry cat food 400 g
€ 55,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 23,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van JOSERA JosiCat Sterilised Classic - Droogvoer voor katten - 1,9 kg
JOSERA JosiCat Sterilised Classic - Droogvoer voor katten - 1,9 kg
€ 14,53/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van WHISKAS Adult met heerlijke tonijn - droogvoer voor katten - 14 kg
WHISKAS Adult met heerlijke tonijn - droogvoer voor katten - 14 kg
€ 3,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,34
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Leonardo droogvoer voor katten, smaak: verse zalm, 1,5 kg
Leonardo droogvoer voor katten, smaak: verse zalm, 1,5 kg
€ 36,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 55,17
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Josera 9310 Kattenvoer, droogvoeding voor volwassen katten, met gevogelte en zalm, 10 kg
Josera 9310 Kattenvoer, droogvoeding voor volwassen katten, met gevogelte en zalm, 10 kg
€ 5,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,33
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ROYAL CANIN Vet Hypoallergenic Dry cat food 2.5 kg
ROYAL CANIN Vet Hypoallergenic Dry cat food 2.5 kg
€ 20,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 51,56
Verkoper: velmontask

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 16 beoordelingen
Beoordeeld op 24 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Droogvoer mega
Gewicht 3,8 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 10 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer snelle levering
Gewicht 3,8 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 5 januari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed
Gewicht 1,9 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 19 april 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snel en goed
Gewicht 3,8 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 15 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kat
Gewicht 3,8 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 25 maart 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles OK
Gewicht 3,8 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 14 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1,9 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 14 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1,9 kgAantal stuks 1
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Voerbakken en waterbakken voor huisdieren, wandmontage, afneembaar, verdikt, verhoogd, geschikt voor katten en honden
Voerbakken en waterbakken voor huisdieren, wandmontage, afneembaar, verdikt, verhoogd, geschikt voor katten en honden
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 90,32/1kg