Lengte:

0.31 m

PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, lichtgrijs

€ 8,95

€ 28,87 / 1l

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Wees er snel bij!
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PCI Silcoferm S, 310 ml, caramelkleur, 1 patroon
PCI Silcoferm S, 310 ml, caramelkleur, 1 patroon
€ 41,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, basaltgrijs
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, basaltgrijs
€ 28,87/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, in een lichtgrijs/grijs tint, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuursteen, in een lichtgrijs/grijs tint, 5 kg
€ 4,79/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 310 ml Prima Acryl Afdichtmiddel Wit, voegkit voor binnen- en buitengebruik, hecht goed aan vloeren, hout en andere oppervlakken
310 ml Prima Acryl Afdichtmiddel Wit, voegkit voor binnen- en buitengebruik, hecht goed aan vloeren, hout en andere oppervlakken
€ 19,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Lastogum Afdichtingsmiddel, 4 kg, grijs
PCI Lastogum Afdichtingsmiddel, 4 kg, grijs
€ 8,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sikaflex 515 – lichtgrijs afdichtingskit, 300 ml
Sikaflex 515 – lichtgrijs afdichtingskit, 300 ml
€ 137,20/1l
€ 41,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dekaseal 8936 Dichtmassa, 560 ml, zak, lichtgrijs
Dekaseal 8936 Dichtmassa, 560 ml, zak, lichtgrijs
€ 136,04/1m
€ 47,90
-12%
€ 41,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-Fugenmortel 1-6 - 5 kg, lichtgrijs
ARDEX G8S FLEX-Fugenmortel 1-6 - 5 kg, lichtgrijs
€ 3,59/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanofug Premium, 15 kg, nummer 21, lichtgrijs
PCI Nanofug Premium, 15 kg, nummer 21, lichtgrijs
€ 4,26/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sikaflex 527 AT, zwart, 300 ml, cartridge, kit
Sikaflex 527 AT, zwart, 300 ml, cartridge, kit
€ 129,37/1l
€ 38,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PCI Nanofug Nr. 21 - Lichtgrijs, 15 kg
PCI Nanofug Nr. 21 - Lichtgrijs, 15 kg
€ 3,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 56,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Seccoral 1K, afsluitingsmortel, 3,5 kg zak
PCI Seccoral 1K, afsluitingsmortel, 3,5 kg zak
€ 6,56/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van BOSTIK Premium P790 Lijm en kit, beige - 30616373
BOSTIK Premium P790 Lijm en kit, beige - 30616373
€ 82,66/1kg
€ 36,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Lastogum Afdichtingsmiddel, 4 kg, wit
PCI Lastogum Afdichtingsmiddel, 4 kg, wit
€ 9,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sikaflex 521 UV – witte, UV-bestendige kit, 300 ml
Sikaflex 521 UV – witte, UV-bestendige kit, 300 ml
€ 184,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 55,44
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, lichtgrijs, artikelnummer 16
Sopro KeramikSilicon 310ml, lichtgrijs, artikelnummer 16
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Pecilastic, 50 x 1 meter
PCI Pecilastic, 50 x 1 meter
€ 11,78/1m
€ 588,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sikaflex 522 – grijze kit voor caravans, 300 ml
Sikaflex 522 – grijze kit voor caravans, 300 ml
€ 95,77/1l
€ 28,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PU-schuim, spuitbus, 750 ml, Ceresit WhiteTeq T&S, weinig uitzettend
PU-schuim, spuitbus, 750 ml, Ceresit WhiteTeq T&S, weinig uitzettend
€ 15,47/1l
€ 11,60
Verkoper: MasterBau

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

PCI Silcofug E

Elastische kit voor binnen- en buitentoepassing

Toepassingsgebieden

  • Voor binnen- en buitentoepassing.
  • Voor wanden en vloeren.
  • Afdichten van hoek-, bewegings- en aansluitvoegen in sanitaire ruimtes, zwembaden (inclusief zwembaden en randen), balkons en terrassen.
  • Afdichten van voegen tussen glas, aluminium, hout, emaille, keramiek, hard PVC en sanitair acryl.
  • Kitnaden bij ramen van hout, geanodiseerd en ongeanodiseerd aluminium (zie DIN 18545 deel 1-3 en IVD-richtlijn nr. 10 - Afdichting van glas bij houten ramen met kit).
  • Afdichten van stootvoegen bij profielglas, ornamentglas en golfplaatglas, glasblokken en glaselementen.

Eigenschappen

  • Elastisch, compenseert uitzettings- en krimpbewegingen tot 20% van de voegbreedte (zie IVD-richtlijn nr. 2 - Classificatie van kit).
  • Bestendig tegen weersinvloeden en UV-straling, ideaal voor buitentoepassing, temperatuurbestendig tot +165 °C.
  • Uitgerust met een schimmelwerende werking, voorkomt schimmelvorming op de kit.
  • Bestendig tegen gangbare huishoudelijke reinigingsmiddelen en desinfectiemiddelen, de voeg kan gemakkelijk worden gereinigd.
  • Zeer weinig emissies PLUS, GEV-EMICODE EC 1 PLUS.


PCI Silcofug E is een universele siliconenkit, ontworpen voor flexibele afdichting van voegen zowel binnen als buiten. Het is geschikt voor gebruik in muren en vloeren, in sanitaire ruimtes, op balkons, terrassen en gevels. Het sluit betrouwbaar hoek-, dilatatie- en verbindingsvoegen tussen glas, keramiek, aluminium, hout, PVC of sanitair acryl. Dankzij de aanwezigheid van een fungicide bestanddeel is het bestand tegen schimmels en algen, blijft het permanent flexibel en is het gemakkelijk te reinigen. De weerbestendigheid, UV-bestendigheid en bestendigheid tegen reinigingsmiddelen maken het een betrouwbare keuze voor duurzame en esthetische afdichting. Het product moet droog worden opgeslagen en de temperatuur mag niet hoger zijn dan +30 °C. Universeel gebruik, geschikt voor zowel binnen als buiten, muren en vloeren. Permanent flexibel – compenseert dilatatiebewegingen tot 20%. Bestendig tegen UV-straling en weersinvloeden. Bevat fungiciden tegen schimmels en algen. Bestendig tegen gangbare reinigingsmiddelen. Technische specificaties
Lengte
0.31 m
Gewicht
310 g
Inhoud
0.31 l
Geschikt voor fabrikanten
PCI
Kleur
Lichtgrijs
EAN
4083200026960
MPN (Manufacturer Part Number)
51649495
Fabrikant
PCI

Lengte
0.31 m
Gewicht
310 g
Inhoud
0.31 l
Geschikt voor fabrikanten
PCI
Kleur
Lichtgrijs
EAN
4083200026960
MPN (Manufacturer Part Number)
51649495
Fabrikant
PCI
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PCI Nanofug Nr. 21 - Lichtgrijs, 4 kg
PCI Nanofug Nr. 21 - Lichtgrijs, 4 kg
€ 3,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Manhattan
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Manhattan
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - 01 Helderwit
PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - 01 Helderwit
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur 11 Jasmin
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur 11 Jasmin
€ 22,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, basaltgrijs
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, basaltgrijs
€ 28,87/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Anthraciet
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Anthraciet
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, cementgrijs
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, cementgrijs
€ 28,87/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit voor binnen- en buitentoepassing, topas, 310 ml
PCI Silcofug® E: Elastische kit voor binnen- en buitentoepassing, topas, 310 ml
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcoferm S, 310 ml, caramelkleur, 1 patroon
PCI Silcoferm S, 310 ml, caramelkleur, 1 patroon
€ 41,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zandgrijs
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zandgrijs
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zilvergrijs
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: zilvergrijs
€ 28,87/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: Lichtgrijs
PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: Lichtgrijs
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, transparant
PCI Silcofug E, elastische kit, 310 ml, transparant
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van LEDVANCE Endura Flood, Buitenwandlamp, Grijs, Aluminium, Glas, IP65, Geschikt voor gevels, garages, enz
LEDVANCE Endura Flood, Buitenwandlamp, Grijs, Aluminium, Glas, IP65, Geschikt voor gevels, garages, enz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Pergamon
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur: Pergamon
€ 28,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
Kunststof plantenbak XXL, groot - 58 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 239
€ 39,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van SONNI Spiegelschaaf Badkamer LED met 3-kleurenverlichting, 105x65cm, scheerstopcontact, touchbediening, 3 deuren, roestvrij staal, draadloos scharniersysteem, modern design
SONNI Spiegelschaaf Badkamer LED met 3-kleurenverlichting, 105x65cm, scheerstopcontact, touchbediening, 3 deuren, roestvrij staal, draadloos scharniersysteem, modern design
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 233,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van SONNI douchecabine van 120x200 cm met stabilisator, gemaakt van 8 mm gehard, matglas, inclusief nanocoating voor douchewanden
SONNI douchecabine van 120x200 cm met stabilisator, gemaakt van 8 mm gehard, matglas, inclusief nanocoating voor douchewanden
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 398,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: zwart
PCI Silcofug® E Elastische kit, 310 ml - Kleur: zwart
€ 28,87/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SensaHome – Ronde wandspiegel met LED-touchbediening – Badkamerspiegel zonder frame met LED-verlichting – Wandspiegel – dimbaar – koelwit – 80 cm
SensaHome – Ronde wandspiegel met LED-touchbediening – Badkamerspiegel zonder frame met LED-verlichting – Wandspiegel – dimbaar – koelwit – 80 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 237
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: Buxibo
Productafbeelding van GARDEBRUK® Benzine grasmaaier/trimmer 5-in-1, 52ccm, 2 PK, inclusief grastrimmer, heggenschaar en hoogsnijder, met 1 meter verlengstuk
GARDEBRUK® Benzine grasmaaier/trimmer 5-in-1, 52ccm, 2 PK, inclusief grastrimmer, heggenschaar en hoogsnijder, met 1 meter verlengstuk
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 207,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van alfi flessenwarmer SECCO, geborsteld roestvrij staal
alfi flessenwarmer SECCO, geborsteld roestvrij staal
€ 42,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SONNI Badkamerdouchebak 90x120 cm, SMC, vierkant, extra plat, grijs, steenlook, inclusief afvoerkit
SONNI Badkamerdouchebak 90x120 cm, SMC, vierkant, extra plat, grijs, steenlook, inclusief afvoerkit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 306,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuurstenen, kleur ahorn, 5 kg
PCI Nanofug® Premium: Flexibele voegmortel voor alle tegels en natuurstenen, kleur ahorn, 5 kg
€ 4,79/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Trapmatten, set van 15 stuks, afmetingen 65 x 24 cm, rechthoekig. Trapbekleding, trapmatten, zelfklevend, lichtgrijs
Trapmatten, set van 15 stuks, afmetingen 65 x 24 cm, rechthoekig. Trapbekleding, trapmatten, zelfklevend, lichtgrijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van BEKO Montagefoam inclusief vulslang, 280500  500 ml spuitbus
BEKO Montagefoam inclusief vulslang, 280500 500 ml spuitbus
€ 13,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 6,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Hailo L60 StandardLine aluminium veiligheidsladder - Ladder met 6 treden, belastbaar tot 150 kg - stabiele geleiderails - vrijstaande ladder met opbergvak - inklapbare aluminium ladder, gemaakt in Duitsland - roestvrij - zilver
Hailo L60 StandardLine aluminium veiligheidsladder - Ladder met 6 treden, belastbaar tot 150 kg - stabiele geleiderails - vrijstaande ladder met opbergvak - inklapbare aluminium ladder, gemaakt in Duitsland - roestvrij - zilver
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 190,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van WENKO Luchtbevochtiger Cube, wit, 1000 gram
WENKO Luchtbevochtiger Cube, wit, 1000 gram
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 21,68
-5%
€ 20,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van kwb 491512, 5 stuks
kwb 491512, 5 stuks
€ 22,42
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Garden Pleasure Balkontafel Baltimore, 120 x 70 x 73 cm, inklapbaar
Garden Pleasure Balkontafel Baltimore, 120 x 70 x 73 cm, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 131,95
Verkoper: Special-trends

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 8 beoordelingen
Beoordeeld op 14 april 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
PCI-siliconen
Beoordeeld op 25 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Item perfect.
Beoordeeld op 10 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alle goede
Beoordeeld op 6 januari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top - Alles goed
Beoordeeld op 10 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 13 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 3 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 26 november 2022 op
Geverifieerde aankoop