Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich, 1000 ml, voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, voedend, fles, Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Panthenol, Benzyl..., 1 stuk

€ 23,18

€ 23,18 / 1l

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Haarconditioners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml
€ 82,62/1l
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
€ 53,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Balmain Revitaliserende Conditioner, een verzorgende conditioner voor droog en beschadigd haar, 300 ml
Balmain Revitaliserende Conditioner, een verzorgende conditioner voor droog en beschadigd haar, 300 ml
€ 119,00/1l
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella Invigo Nutri-Enrich Diepvoedende Conditioner, 1000 ml
Wella Invigo Nutri-Enrich Diepvoedende Conditioner, 1000 ml
€ 30,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella Invigo Nutri-Enrich Diepvoedende Conditioner, 1000 ml
Wella Invigo Nutri-Enrich Diepvoedende Conditioner, 1000 ml
€ 30,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,16
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, conditioner voor dik haar, voor vrouwen, professioneel, voor gekleurd haar, geschikt voor sterk haar, voor alle kleuren, beschermt de kleur, voedend, 1000 ml
Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, conditioner voor dik haar, voor vrouwen, professioneel, voor gekleurd haar, geschikt voor sterk haar, voor alle kleuren, beschermt de kleur, voedend, 1000 ml
€ 20,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,28
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Fusion Intense Repair, voor dames, 1000 ml, professionele haarspoeling, geschikt voor droog en beschadigd haar, voor alle haarkleuren, herstellend, glanzendmakend
Wella Fusion Intense Repair, voor dames, 1000 ml, professionele haarspoeling, geschikt voor droog en beschadigd haar, voor alle haarkleuren, herstellend, glanzendmakend
€ 35,27/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,27
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella SP System Professional Herstellende Conditioner, 1000 ml
Wella SP System Professional Herstellende Conditioner, 1000 ml
€ 17,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,18
-15%
€ 19,57
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Invigo Blonde Recharge Conditioner voor koele blonde tinten, 200 ml
Wella Invigo Blonde Recharge Conditioner voor koele blonde tinten, 200 ml
€ 97,15/1l
€ 19,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Invigo Sun Conditioner, 200 ml
Wella Professionals Invigo Sun Conditioner, 200 ml
€ 97,85/1l
€ 19,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Nutricurls Waves & Curls, 1000 ml, voor krullend haar, fles, ingrediënten: Aqua/Water/Eau, Behentrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Hydroxypropyl Starch Phosphate,..., 1 stuk
Wella Nutricurls Waves & Curls, 1000 ml, voor krullend haar, fles, ingrediënten: Aqua/Water/Eau, Behentrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Hydroxypropyl Starch Phosphate,..., 1 stuk
€ 30,54/1l
€ 30,54
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Blonde Recharge Cool Blonde, voor dames, professionele conditioner, voor blond haar, voor blondines, beschermt tegen gele tinten, verzachtend, gladmakend, 200 ml
Wella Professionals INVIGO Blonde Recharge Cool Blonde, voor dames, professionele conditioner, voor blond haar, voor blondines, beschermt tegen gele tinten, verzachtend, gladmakend, 200 ml
€ 93,95/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Fusion Intense Repair Conditioner, 1000 ml
Wella Professionals Fusion Intense Repair Conditioner, 1000 ml
€ 35,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioner, verzorgende crème voor beschadigd haar, 1000 ml
Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioner, verzorgende crème voor beschadigd haar, 1000 ml
€ 18,54/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 19,73
-6%
€ 18,54
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Conditioner voor beschadigd haar, Visible Repair, 1000 ml
Conditioner voor beschadigd haar, Visible Repair, 1000 ml
€ 25,27/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 25,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
€ 120,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Nutricurls: Conditioner voor golvend en krullend haar, voor dames, professioneel gebruik, geschikt voor alle haarkleuren, verzachtend, 1000 ml
Wella Professionals Nutricurls: Conditioner voor golvend en krullend haar, voor dames, professioneel gebruik, geschikt voor alle haarkleuren, verzachtend, 1000 ml
€ 33,76/1l
€ 37,36
-9%
€ 33,76
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
€ 11,58/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,01
-22%
€ 11,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Professionals SP Hydrate Conditioner, conditioner voor droog haar, 1000 ml
Wella Professionals SP Hydrate Conditioner, conditioner voor droog haar, 1000 ml
€ 19,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,57
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Opbouwende spoelingsconditioner Moroccanoil - 1000 ml
Opbouwende spoelingsconditioner Moroccanoil - 1000 ml
€ 55,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 64,93
-14%
€ 55,29
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Intensief verzorgende conditioner voor droog en beschadigd haar, Invigo Nutri-Enrich, conditioner
Gewicht
10 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
water
Fabrikant
EAN
8005610634555
MPN (Manufacturer Part Number)
99240009647

Gewicht
10 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
water
Fabrikant
EAN
8005610634555
MPN (Manufacturer Part Number)
99240009647
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich, diep voedende shampoo, 1000 ml, professioneel, voor vrouwen, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich, diep voedende shampoo, 1000 ml, professioneel, voor vrouwen, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
€ 42,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 42,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella Professionals Fusion Intense Repair, 500 ml, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, beschermt, herstelt, met doseerder, 1 stuk
Wella Professionals Fusion Intense Repair, 500 ml, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, beschermt, herstelt, met doseerder, 1 stuk
€ 54,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,44
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Aqua Pure, reinigingsshampoo, 1000 ml, professioneel, voor dames, reinigend, verfrissend, fles
Wella Professionals INVIGO Aqua Pure, reinigingsshampoo, 1000 ml, professioneel, voor dames, reinigend, verfrissend, fles
€ 29,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,56
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wella Invigo Nutri-Enrich Diepvoedende Conditioner, 1000 ml
Wella Invigo Nutri-Enrich Diepvoedende Conditioner, 1000 ml
€ 30,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,16
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, conditioner voor dik haar, voor vrouwen, professioneel, voor gekleurd haar, geschikt voor sterk haar, voor alle kleuren, beschermt de kleur, voedend, 1000 ml
Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, conditioner voor dik haar, voor vrouwen, professioneel, voor gekleurd haar, geschikt voor sterk haar, voor alle kleuren, beschermt de kleur, voedend, 1000 ml
€ 20,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,28
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Invigo Nutri Enrich, 500 ml, voor dames, geschikt voor droog haar, alle haarkleuren, tegen kroezing, voedend, verzachtend, gladmakend, met goji-extract
Wella Invigo Nutri Enrich, 500 ml, voor dames, geschikt voor droog haar, alle haarkleuren, tegen kroezing, voedend, verzachtend, gladmakend, met goji-extract
€ 56,08/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
€ 131,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Fusion, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor beschadigd haar, Geschikt voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Wella Fusion, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor beschadigd haar, Geschikt voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 31,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 31,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella SP System Professional Herstellende Conditioner, 1000 ml
Wella SP System Professional Herstellende Conditioner, 1000 ml
€ 17,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,18
-15%
€ 19,57
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Herlitz 50046157 Herlitz Schulranzen UltraLight Plus Butterfly Paradise
Herlitz 50046157 Herlitz Schulranzen UltraLight Plus Butterfly Paradise
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 152,95
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 4,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Wella Professionals, Invigo Volume Boost, shampoo met katoenextract, voor volume, 500 ml
Wella Professionals, Invigo Volume Boost, shampoo met katoenextract, voor volume, 500 ml
€ 57,78/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Gasbrander voor butaangas
Gasbrander voor butaangas
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SONGMICS Zitkruk, 37 liter, inklapbare opbergkist, opbergbox, lichtgrijs
SONGMICS Zitkruk, 37 liter, inklapbare opbergkist, opbergbox, lichtgrijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 15 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 15 ml
€ 1.904,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Wella Professionals Fusion Intense Repair Conditioner, 1000 ml
Wella Professionals Fusion Intense Repair Conditioner, 1000 ml
€ 35,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Bosch MSM 66110 staafmixer, kunststof behuizing, 600 watt, 0,8 l reservoir, 2 snelheden
Bosch MSM 66110 staafmixer, kunststof behuizing, 600 watt, 0,8 l reservoir, 2 snelheden
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,96
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Scholl Velvet Smooth Express Pedi, diamantvijl voor het verwijderen van eelt, blauw
Scholl Velvet Smooth Express Pedi, diamantvijl voor het verwijderen van eelt, blauw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 52,98
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Opbouwende spoelingsconditioner Moroccanoil - 1000 ml
Opbouwende spoelingsconditioner Moroccanoil - 1000 ml
€ 55,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 64,93
-14%
€ 55,29
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Roestvrijstalen isolatiefles, 1,8 liter, voor koffie en thee, met pompsysteem en handvat
Roestvrijstalen isolatiefles, 1,8 liter, voor koffie en thee, met pompsysteem en handvat
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 38,74
-19%
€ 31,10
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Volume Boost, volumegevende bodifying shampoo, 250 ml, professioneel, voor dames, geschikt voor fijn haar en normaal haar, geeft glans en meer volume
Wella Professionals INVIGO Volume Boost, volumegevende bodifying shampoo, 250 ml, professioneel, voor dames, geschikt voor fijn haar en normaal haar, geeft glans en meer volume
€ 89,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,34
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Dreame Glory haardroger - Wit
Dreame Glory haardroger - Wit
€ 200,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 99,00
-€ 30,00
€ 69,00
Verkoper: EVELATUS
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, 500 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, voor alle kleuren
Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, 500 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, voor alle kleuren
€ 56,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Swirl 1704040, Swirl M 40 MP Plus, AirSpace
Swirl 1704040, Swirl M 40 MP Plus, AirSpace
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 14,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 265
€ 115,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Champagneglas Quatrophil - 292 ml - set van 6
Champagneglas Quatrophil - 292 ml - set van 6
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 74,74
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kussenvulling - Inlegkussen met vulling van veren/polyester, 45 x 45 cm. Veerkussen
Kussenvulling - Inlegkussen met vulling van veren/polyester, 45 x 45 cm. Veerkussen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 234
€ 9,99
-10%
€ 8,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Beddengoedset "Kinder", afmetingen 40x60 cm / 100x135 cm
Beddengoedset "Kinder", afmetingen 40x60 cm / 100x135 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 19,99
Verkoper: Bestlivings

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 16 december 2021 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,24
-€ 41,82
€ 123,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,42/1l
Productafbeelding van Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 76,50/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 72,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 66,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,45/1l
Productafbeelding van Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
€ 67,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,13/1l
Productafbeelding van Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,85/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1kg
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,63
-2%
€ 55,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 56,10/1l
Productafbeelding van Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
-20%
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 275,40/1l
Productafbeelding van Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,04/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Conditioner, voor dames, niet voor professioneel gebruik, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, geeft glans en volume, 1000 ml
Moroccanoil Extra Volume Conditioner, voor dames, niet voor professioneel gebruik, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, geeft glans en volume, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 48,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,02/1l
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,93
Verkoper: PerfumTraders
€ 50,93/1l
Productafbeelding van Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 255,00/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
€ 57,76
-14%
€ 49,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,53/1l
Productafbeelding van Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
€ 48,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,30/1l
Productafbeelding van Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1l
Productafbeelding van Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
€ 63,13
-26%
€ 46,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 231,95/1l
Productafbeelding van Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
€ 57,10
-19%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l