Ice Power koelspray, vriesspray, ijspray, koude spray, sportkoelspray, 200 ml

€ 10,08

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 oktober
Onze bestedeals
Overige fitnessapparaten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Esenta huidbeschermingsapplicator, 25 x 3 ml
Esenta huidbeschermingsapplicator, 25 x 3 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 72,11
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van STARBALM Spierwarmte-spray, 150 ml
STARBALM Spierwarmte-spray, 150 ml
€ 78,67/1l
€ 12,12
-2%
€ 11,80
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Opsite Spray, spuitverband, 100 ml
Opsite Spray, spuitverband, 100 ml
€ 132,07/1m
€ 19,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lifemed 99018, Lifemed spraypleisters, 40 ml spuitbus
Lifemed 99018, Lifemed spraypleisters, 40 ml spuitbus
€ 249,75/1l
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Hansaplast wondpleister (32 ml)
Hansaplast wondpleister (32 ml)
€ 355,38/1l
€ 11,55
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lisubel waterstofperoxide, 250 ml
Lisubel waterstofperoxide, 250 ml
€ 58,76/1l
€ 14,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thermacare voor menstruatiepijn, 2 stuks
Thermacare voor menstruatiepijn, 2 stuks
€ 9,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Urgo Huidbescherming, 3,25 ml, 1 fles
Urgo Huidbescherming, 3,25 ml, 1 fles
€ 4.206,25/1l
€ 13,46
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lisubel Rozemarijnolie, 1000 ml
Lisubel Rozemarijnolie, 1000 ml
€ 23,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van HerbaChaud warmtepleisters, 6 stuks
HerbaChaud warmtepleisters, 6 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Askina Barrier Film, 1 ml, 25 stuks
Askina Barrier Film, 1 ml, 25 stuks
€ 4,62/1l
€ 115,56
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Urg Opsit Filmgel Spray, 40 ml
Urg Opsit Filmgel Spray, 40 ml
€ 27,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thermacura kruidenwarmtepleisters, 3 pleisters
Thermacura kruidenwarmtepleisters, 3 pleisters
€ 5,91
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Autan muggenbeten pleisters, 30 stuks
Autan muggenbeten pleisters, 30 stuks
€ 7,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hansaplast Sens 2form, 20 stuks
Hansaplast Sens 2form, 20 stuks
€ 12.070,00/1l
€ 14,00
-13%
€ 12,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Salvequick®  Salvequick® Pflasterspender
Salvequick® Salvequick® Pflasterspender
€ 469,63/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PIC ICE SPRAY: Koelspray voor verwondingen, zwellingen en constructies. 150 ml
PIC ICE SPRAY: Koelspray voor verwondingen, zwellingen en constructies. 150 ml
€ 19.310,00/1l
€ 19,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Voetpleisters, bamboepleisters
Voetpleisters, bamboepleisters
€ 253,65/1m
€ 37,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Voor snelle verlichting bij acute verwondingen zoals kneuzingen, verstuikingen, blauwe plekken en sportblessures. Ook geschikt voor de onmiddellijke behandeling van lichte brandwonden.

Gemakkelijk aan te brengen: spuit eenvoudig vanuit een afstand van 10-15 cm kort op de aangedane plek. De helende werking van Ice Power koelspray is voornamelijk te danken aan etherische oliën, die de temperatuur van de huid geleidelijk met ongeveer 5 graden verlagen. Dit heeft een positief effect op diepere weefsellagen en vergroot zo het gebied van het beschadigde weefsel.

De werking begint binnen een minuut en duurt tot twee uur. Vervolgens de behandeling voortzetten met een koelkompres of Ice Power koogel.

Waarschuwingen en veiligheidsvoorschriften

Veiligheidsinformatieblad

Waarschuwing: Gevaar

  • H222 Zeer ontvlambaar aerosol.
Kleur
Blauw
Fabrikant
Ice-Power
Gewicht
0.2 kg
EAN
6419854101360
MPN (Manufacturer Part Number)
24304

Kleur
Blauw
Fabrikant
Ice-Power
Gewicht
0.2 kg
EAN
6419854101360
MPN (Manufacturer Part Number)
24304
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WUNDmed® 18-003 WUNDmed® Pferdebalsam 500,0 ml
WUNDmed® 18-003 WUNDmed® Pferdebalsam 500,0 ml
€ 29,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm, tweepersoonsbed met lattenbodem en 2 lades, bed met opbergruimte, houten bed, functioneel bed, fluweel, zonder matras, grijs
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm, tweepersoonsbed met lattenbodem en 2 lades, bed met opbergruimte, houten bed, functioneel bed, fluweel, zonder matras, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 277,11
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van AEG Solar: Draadloze achteruitrijcamera
AEG Solar: Draadloze achteruitrijcamera
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 230,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zitmeubel ANDRO met slaapfunctie en hocker, bekleding: stof, kleur: antraciet
Zitmeubel ANDRO met slaapfunctie en hocker, bekleding: stof, kleur: antraciet
€ 1.004,73
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Thomson Neo 360 X - GEN360-4C128BK - Zwart
Thomson Neo 360 X - GEN360-4C128BK - Zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Telesun
Productafbeelding van Boxspringbed 140x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
Boxspringbed 140x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 184
€ 309,95
€25 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 655
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
€ 188,45
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
€ 170,45
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van HOMCOM Gymnastiekrek, rekstang, 13-voudig verstelbaar, geschikt tot 75 kg
HOMCOM Gymnastiekrek, rekstang, 13-voudig verstelbaar, geschikt tot 75 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 182,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Kawanyo 6-delige set agility ladders, elk 4 meter lang
Kawanyo 6-delige set agility ladders, elk 4 meter lang
€ 88,90
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, roze
COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 369,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, paars
COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, paars
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 339,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van HOMCOM Gymnastiekrek, verstelbaar in hoogte, met 13 treden, blauw
HOMCOM Gymnastiekrek, verstelbaar in hoogte, met 13 treden, blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 169,90
-€ 18,00
€ 151,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang geschikt tot 100 kg, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, blauw
COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang geschikt tot 100 kg, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 273,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekrek, verstelbare hoogte en breedte, rek voor gymnastiek tot 100 kg belastbaar, turnrek voor thuis en fitnessstudio
COSTWAY Gymnastiekrek, verstelbare hoogte en breedte, rek voor gymnastiek tot 100 kg belastbaar, turnrek voor thuis en fitnessstudio
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 239,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van SPORTNOW 3-in-1 Plyo Box: Plyometrische springdoos met 3 verschillende springhoogtes en handgrepen
SPORTNOW 3-in-1 Plyo Box: Plyometrische springdoos met 3 verschillende springhoogtes en handgrepen
€ 109,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Opvouwbare loopband, mechanische loopband, fitnessapparaat voor binnenshuis, geschikt voor thuisgebruik, voor cardiotraining
Opvouwbare loopband, mechanische loopband, fitnessapparaat voor binnenshuis, geschikt voor thuisgebruik, voor cardiotraining
€ 156,99
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van VEVOR Professionele danspaal, pole dance paal, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ca. 216,3-270 cm), afneembaar, fitnesspaal,  fitness, zilver, statische danspaal, geschikt voor sportscholen
VEVOR Professionele danspaal, pole dance paal, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ca. 216,3-270 cm), afneembaar, fitnesspaal, fitness, zilver, statische danspaal, geschikt voor sportscholen
€ 143,00
-€ 47,01
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Professionele danspaal, draagbare danspaal voor pole dance, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ongeveer 222,6-282,4 cm), afneembaar, fitnesspaal, zilver, geschikt voor sportscholen, clubs, feesten
VEVOR Professionele danspaal, draagbare danspaal voor pole dance, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ongeveer 222,6-282,4 cm), afneembaar, fitnesspaal, zilver, geschikt voor sportscholen, clubs, feesten
€ 132,10
-€ 37,11
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekrek, rekstang met 12 verstelbare hoogtes van 85-145 cm, gymnastiekstang, rekstang geschikt tot 150 kg, trainingsapparatuur voor kinderen vanaf 3 jaar
COSTWAY Gymnastiekrek, rekstang met 12 verstelbare hoogtes van 85-145 cm, gymnastiekstang, rekstang geschikt tot 150 kg, trainingsapparatuur voor kinderen vanaf 3 jaar
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wiltec Professionele paaldansstang, diameter 45 mm, in hoogte verstelbaar van 2,31 tot 2,74 meter, gemaakt van staal, montage zonder boren, fitnessstang, paaldansstang
Wiltec Professionele paaldansstang, diameter 45 mm, in hoogte verstelbaar van 2,31 tot 2,74 meter, gemaakt van staal, montage zonder boren, fitnessstang, paaldansstang
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 9,68/1kg
Productafbeelding van Muziekboksset, 9 niveaus, vergroot doelgebied, geschikt voor volwassenen en kinderen, reactieoefening, 41*34*4 cm
Muziekboksset, 9 niveaus, vergroot doelgebied, geschikt voor volwassenen en kinderen, reactieoefening, 41*34*4 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 103,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van COSTWAY Turnreck Outdoor, drievoudige rekstang, verstelbare rekstang (80-172 cm), dipstation van staal (max. 330 kg), pull-up bar voor kinderen en volwassenen
COSTWAY Turnreck Outdoor, drievoudige rekstang, verstelbare rekstang (80-172 cm), dipstation van staal (max. 330 kg), pull-up bar voor kinderen en volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Turnreck Outdoor, drievoudige rekstang, verstelbare rekstang (80-172 cm), dipstation van staal (max. 330 kg), pull-up bar voor kinderen en volwassenen
COSTWAY Turnreck Outdoor, drievoudige rekstang, verstelbare rekstang (80-172 cm), dipstation van staal (max. 330 kg), pull-up bar voor kinderen en volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 96,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Gewichtsweste, verstelbare borstomvang, trainingsvest met afneembare gewichtszakken, fitnessvest voor krachttraining, spieropbouw, loopvest
COSTWAY Gewichtsweste, verstelbare borstomvang, trainingsvest met afneembare gewichtszakken, fitnessvest voor krachttraining, spieropbouw, loopvest
€ 102,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van FIT4MED | Verstelbare trainingsbanden voor pull-ups, 34-102 kg – CrossFit-banden - KARABIJN, DEURHAK, DRAAGTAS, VERSTELBAAR, VOOR PULL-UPS & REVALIDATIE
FIT4MED | Verstelbare trainingsbanden voor pull-ups, 34-102 kg – CrossFit-banden - KARABIJN, DEURHAK, DRAAGTAS, VERSTELBAAR, VOOR PULL-UPS & REVALIDATIE
€ 28,00
Verkoper: PopShop