weber.tec 942 Boorgatankering, 20 kg

€ 53,95

€ 2,70 / 1kg

plus € 23,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Mortel & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van weber.tec 934 waterdichte pleister, 25 kg
weber.tec 934 waterdichte pleister, 25 kg
€ 1,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Quarzsand Selectmix 01/03, 25 kg
Remmers Quarzsand Selectmix 01/03, 25 kg
€ 2,00/1kg
€ 49,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX A 35 Snelcement, 25 kg
ARDEX A 35 Snelcement, 25 kg
€ 2,40/1kg
€ 59,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Schnellreparaturmortel Betofix, 25 kg
Remmers Schnellreparaturmortel Betofix, 25 kg
€ 4,44/1kg
€ 160,95
-€ 50,05
€ 110,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET ProfiFlex, 25 kg
SAKRET ProfiFlex, 25 kg
€ 1,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van DYCKERHOFF Racofix 8700, 15 kg
DYCKERHOFF Racofix 8700, 15 kg
€ 1,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Weber.Xerm 844, 2-componenten tegelplakmiddel, 24 kg
Weber.Xerm 844, 2-componenten tegelplakmiddel, 24 kg
€ 7,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 179,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET steenvergis ZPF, antraciet, 25 kg
SAKRET steenvergis ZPF, antraciet, 25 kg
€ 2,08/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 61,82
-15%
€ 51,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, grijs
ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, grijs
€ 2,32/1kg
€ 57,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Polyfix 5 Minuten snellbinder, cementmortel, 15 kg
PCI Polyfix 5 Minuten snellbinder, cementmortel, 15 kg
€ 1,86/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanolight tegelplakmiddel, 15 kg
PCI Nanolight tegelplakmiddel, 15 kg
€ 2,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spenner Trass-Drainmortel, 25 kg
Spenner Trass-Drainmortel, 25 kg
€ 0,40/1kg
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro RAM3 renovatiemortel, egalisatiemortel, 25 kg
Sopro RAM3 renovatiemortel, egalisatiemortel, 25 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,44
-15%
€ 49,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Verlegmortel, tegelplakker, 20 kg
PCI Verlegmortel, tegelplakker, 20 kg
€ 0,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spennerbeton / Egalisatiemortel 25 kg
Spennerbeton / Egalisatiemortel 25 kg
€ 0,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
€ 0,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.therm 370, speciale lijmmortel, 30 kg
weber.therm 370, speciale lijmmortel, 30 kg
€ 1,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Profiplus cementmortel, 30 kg
Profiplus cementmortel, 30 kg
€ 0,33/1kg
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.star 240 AquaBalance, 3,0 mm, 25 kg, Münchner
weber.star 240 AquaBalance, 3,0 mm, 25 kg, Münchner
€ 1,08/1kg
€ 26,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Vuurvaste mortel, 2 kg
Vuurvaste mortel, 2 kg
€ 14,48/1kg
€ 28,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

weber.tec 942: Boorgatvuller met hoge sulfaatbestendigheid en lage krimp

Toepassingsgebied:
weber.tec 942 wordt, als aanvulling op een horizontale afdichting, zoals weber.tec 940 E, gebruikt om grotere holtes en boorgaten in metselwerk te vullen, zowel door gieten als door injectie. Nadat de horizontale afdichting is aangebracht, worden de boorgaten afgesloten met weber.tec 942. In combinatie met weber.tec 940 E is het ook mogelijk om dit product te verwerken in de "nat-in-nat" methode met injectiepompinstallaties van bedrijven zoals DESOI of Dittmann.

Productbeschrijving:
weber.tec 942 is een fabrieksgemengde, droog mengbare, cementgebonden boorgatvuller.

Samenstelling:
Portlandcement, minerale fijnvulstoffen en regulerende toevoegingen. Producteigenschappen:
  • Lage krimp en spanning
  • Hoge sulfaatbestendigheid
  • Zeer vloeibaar

Voorbereiding van het oppervlak:
  • Het oppervlak moet stevig en vrij zijn van stof, olie en vet.
  • De boorgaten moeten voor het vullen worden uitgeblazen met olie-vrije perslucht.

Verwerking:
  • Afhankelijk van de gewenste consistentie, ongeveer 6,0 tot 9,2 liter water in een schone mengemmer gieten en de inhoud van de zak toevoegen.
  • Deelsamen worden bereid met een verhouding van 300 tot 450 ml water per kg weber.tec 942.
  • Minimaal 3 minuten intensief mengen met een boormachine en een opzetstuk (roerblad) nr. 2/3, zodat een homogene mortel ontstaat.
  • Om holtes te vullen, weber.tec 942 direct na het mengen, via een trechter, in het vochtige materiaal aanbrengen.
  • Bij injectie, met een geschikte injectiepomp, door de injectiepakkingen met een binnendiameter van 6 mm onder lage druk inbrengen.
  • Voordat de chemische horizontale afdichting weber.tec 941, weber.tec 940 E of weber.tec 946 wordt aangebracht, moeten de boorgaten ongeveer 5 cm hoger worden aangebracht. Na het uitharden van weber.tec 942 (ongeveer 24 uur) wordt de chemische horizontale afdichting aangebracht. Alternatief kan de verwerking plaatsvinden volgens de gepatenteerde "nat-in-nat" methode.
  • Na het afronden van de afdichting van het metselwerk, worden de boorgaten gevuld met weber.tec 942.


Product voor injectietechniek
Kleur: grijs
Waterverbruik: afhankelijk van de gewenste consistentie, ongeveer 7,5 liter per 20 kg
Opslag: Bij droge opslag in de originele, gesloten verpakking is het materiaal minimaal 12 maanden houdbaar.

Voorbereiding van het oppervlak

  • Het oppervlak moet stevig en vrij zijn van stof, olie en vet.
  • De boorgaten moeten voor het vullen worden uitgeblazen met olie-vrije perslucht.


Verwerking

  • Afhankelijk van de gewenste consistentie, ongeveer 6,0 tot 9,2 liter water in een schone mengcontainer gieten en de inhoud van de zak toevoegen.
  • Deelloten worden bereid in de verhouding 300 tot 450 ml water per kg weber.tec 942.
  • Minimaal 3 minuten intensief mengen met een boormachine en een opzetstuk (roerblad nr. 2/3), zodat een homogene mortel ontstaat.
  • Voor het vullen van holtes, weber.tec 942 direct na het mengproces via een trechter aanbrengen, waarbij het materiaal wordt ingedrukt.
  • Bij het injectieproces, met een geschikte injectiepomp, het materiaal onder lage druk door de injectiepakkingen met een binnendiameter van 6 mm persen.
  • Voordat de chemische horizontale afdichting weber.tec 941, weber.tec 940 E of weber.tec 946 wordt aangebracht, moeten de boorgaten ongeveer 5 cm hoger worden opnieuw geboord. Na het uitharden van weber.tec 942 (ongeveer 24 uur) wordt de chemische horizontale afdichting aangebracht. Alternatief kan de verwerking plaatsvinden volgens het gepatenteerde "nat-in-nat" proces.
  • Na het afronden van de metselwerkafdichting worden de boorgaten gevuld met weber.tec 942.


Veiligheidsinformatieblad

VeiligheidsinformatiebladVeiligheidsinformatieblad.pdf
Herzien door leverancier op25.02.2015

Arbeidsveiligheid en opslag

H-zinnen (GHS)
H315
Veroorzaakt huidirritatie.
H318
Veroorzaakt ernstige oogschade.
H335
Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken.
H372
Verdacht van schade aan organen bij langdurige of herhaalde blootstelling .
P-zinnen
Raadpleeg sectie 2.2 van het veiligheidsinformatieblad.
P101
Bij het inwinnen van medisch advies, verpakking of etiket bij de hand houden.
P102
Buiten het bereik van kinderen houden.
P103
Lees alle instructies zorgvuldig en volg ze op.
P280
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gezichtsbescherming/gehoorbescherming/?
P302+P352
BIJ CONTACT MET DE HUID: Was grondig met water/…
P305+P351+P338
BIJ CONTACT MET DE OGEN: Spoel voorzichtig met water gedurende enkele minuten. Verwijder contactlenzen, indien aanwezig en gemakkelijk te doen. Blijf spoelen.
P310
Direct contact opnemen met een ANTIGIFCENTRUM/arts.
P362
Verontreinigde kleding uittrekken.
P501
Inhoud/verpakking verwijderen volgens lokale voorschriften.
Opslagklassen
13
Niet-brandbare vaste stoffen die niet aan een van de bovenstaande opslagklassen kunnen worden toegewezen.
Watergevaardigheidsgraad1 - licht watergevaarlijk
AfleveringsvoorschriftChemVerbotsV Bijlage 2 in acht nemen

Gevaren

WaarschuwingGevaar
GHS-pictogrammenGHS05 Bijtende stof, HuidirritatieGHS07 GezondheidsschadelijkGHS08 Gezondheidsschadelijk

Ingrediënten

CAS-nummerReden van opnameNaam van de stof
65997-15-1
1305-62-0
Gewicht
20 kg
Inhoud
20 l
EAN
4011361115940
MPN (Manufacturer Part Number)
101232
Fabrikant
sg-weber

Gewicht
20 kg
Inhoud
20 l
EAN
4011361115940
MPN (Manufacturer Part Number)
101232
Fabrikant
sg-weber
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Weber.Tec 946 Injectiecement voor horizontale afdichting, wanden, kelders. 10 liter
Weber.Tec 946 Injectiecement voor horizontale afdichting, wanden, kelders. 10 liter
€ 50,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 499,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.tec 946, injectiecrme op siliconenbasis, 600 ml
weber.tec 946, injectiecrme op siliconenbasis, 600 ml
€ 73,25/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.tec 933, vulmiddel voor holle plekken, 25 kg
weber.tec 933, vulmiddel voor holle plekken, 25 kg
€ 2,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.san 954, witte reparatiemortel, 25 kg
weber.san 954, witte reparatiemortel, 25 kg
€ 1,68/1kg
€ 41,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.tec Superflex D24: Reactieve afdichtingsmortel, 24 kg
weber.tec Superflex D24: Reactieve afdichtingsmortel, 24 kg
€ 6,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 155,95
-€ 4,00
€ 151,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Dichtschlämme WP DS basis, 25 kg
Remmers Dichtschlämme WP DS basis, 25 kg
€ 1,99/1kg
€ 49,86
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
€ 1,84/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.sys 891: Vulmiddel voor holtes onder keramische vloeren, 5 liter
weber.sys 891: Vulmiddel voor holtes onder keramische vloeren, 5 liter
€ 33,19/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 165,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van STRAIT-FLEX TUFF-TAPE Hoekprofiel voor droge wanden, gipsplaten, afdichtband. USA, 30 meter
STRAIT-FLEX TUFF-TAPE Hoekprofiel voor droge wanden, gipsplaten, afdichtband. USA, 30 meter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,40
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van weber.sys 891 Holtevulling 1L - Eéncomponentige injectievloeistof voor het repareren van scheuren en het vullen van holtes
weber.sys 891 Holtevulling 1L - Eéncomponentige injectievloeistof voor het repareren van scheuren en het vullen van holtes
€ 34,95/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 34,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van VELUX ZCT 200K Telescopische bedieningsstang voor VELUX dakramen en rolluiken van het type GGL/GGU, 100–180 cm
VELUX ZCT 200K Telescopische bedieningsstang voor VELUX dakramen en rolluiken van het type GGL/GGU, 100–180 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 74,88
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Somfy 2400780 - SGS 200 RTS motoriseringsset voor poorten met schuifbeweging, inclusief afstandsbediening
Somfy 2400780 - SGS 200 RTS motoriseringsset voor poorten met schuifbeweging, inclusief afstandsbediening
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 568,72
-€ 67,48
€ 501,24
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van DEHN AC, overspanningsbeveiliging, 3-polig, type II, 1 stuk.
DEHN AC, overspanningsbeveiliging, 3-polig, type II, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 90,65
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Overkapping voor voordeur, voordak, aluminium, transparant (100x300 cm)
Overkapping voor voordeur, voordak, aluminium, transparant (100x300 cm)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van 4 meter graskant, 44 mm breed, UNIBORD, inclusief 16 grondankers
4 meter graskant, 44 mm breed, UNIBORD, inclusief 16 grondankers
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,83
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Fischer FIS V Plus 360 S montageankers
Fischer FIS V Plus 360 S montageankers
€ 150,14/1l
€ 105,18
-€ 51,13
€ 54,05
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Hager SFT440: Accessoires voor elektrische schakelkasten
Hager SFT440: Accessoires voor elektrische schakelkasten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 63,35
Gratis bezorging
Verkoper: Elecify
Productafbeelding van MONZANA® Frans balkon, roestvrij staal, gemakkelijk te onderhouden, 90x225 cm, 16 spijlen. Geschikt als balkonhek, terrashek of raamrooster
MONZANA® Frans balkon, roestvrij staal, gemakkelijk te onderhouden, 90x225 cm, 16 spijlen. Geschikt als balkonhek, terrashek of raamrooster
€ 41,31/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 92,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Somfy UP-ontvanger voor rolluiken, io-systeem, model 1822660
Somfy UP-ontvanger voor rolluiken, io-systeem, model 1822660
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 97,95
Gratis bezorging
Verkoper: Tromm
Productafbeelding van SOMFY Draadloze windsensor Eolis 1816084 WireFree io 1816084
SOMFY Draadloze windsensor Eolis 1816084 WireFree io 1816084
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 206,19
-€ 89,24
€ 116,95
Gratis bezorging
Verkoper: Tromm
Productafbeelding van VBChome Urinooi, achteraan aangesloten, wit, met deksel met automatische, zachte sluiting (Soft Close). Modern, hoogwaardig keramiek. Urinooi, pissoir, wandurinooi, wandpissoir, urinooi met deksel
VBChome Urinooi, achteraan aangesloten, wit, met deksel met automatische, zachte sluiting (Soft Close). Modern, hoogwaardig keramiek. Urinooi, pissoir, wandurinooi, wandpissoir, urinooi met deksel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 309,99
Gratis bezorging
Verkoper: VBChome
Productafbeelding van PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Grundfos dompelpomp Unilift KP 250-A1 met 3 meter kabel, 230 volt wisselstroom
Grundfos dompelpomp Unilift KP 250-A1 met 3 meter kabel, 230 volt wisselstroom
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 414,75
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Wiltec vuilwaterpomp, 1100 W, dompelpomp met een capaciteit van 15.000 liter per uur, inclusief 20 meter slang. Pomp
Wiltec vuilwaterpomp, 1100 W, dompelpomp met een capaciteit van 15.000 liter per uur, inclusief 20 meter slang. Pomp
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 195,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van DEHN, geoptimaliseerd voor specifieke toepassingen, combinatieoverstroombeveiliging DSH TNS 255 FM, met afscherming
DEHN, geoptimaliseerd voor specifieke toepassingen, combinatieoverstroombeveiliging DSH TNS 255 FM, met afscherming
€ 319,89
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Wilo circulatiepomp Star Z Nova 1/2, pomp voor drinkwater
Wilo circulatiepomp Star Z Nova 1/2, pomp voor drinkwater
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 219,80
-€ 22,41
€ 197,39
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ACO Kellerafvoer Junior DN 100 met terugstroombeveiliging, artikelnummer 621067. Vloerafvoer voor kelder
ACO Kellerafvoer Junior DN 100 met terugstroombeveiliging, artikelnummer 621067. Vloerafvoer voor kelder
€ 384,12/1m
€ 97,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van DEHN AC overspanningsbeveiliging, 3-polig, type I/II, 1 stuk.
DEHN AC overspanningsbeveiliging, 3-polig, type I/II, 1 stuk.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 241,00
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Resideo Filtercombinatie MiniPlus-FK FK06, messing, AA, R1 - FK06-1AA
Resideo Filtercombinatie MiniPlus-FK FK06, messing, AA, R1 - FK06-1AA
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 298,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van RVS leuning, handrail voor trappen, trapleuning voor binnen en buiten, balustrade voor trappenhuis en balkon, 80 cm hoog, met 5 horizontale spijlen
RVS leuning, handrail voor trappen, trapleuning voor binnen en buiten, balustrade voor trappenhuis en balkon, 80 cm hoog, met 5 horizontale spijlen
€ 72,49/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 246
€ 57,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
€ 329,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 30,41/1kg
Productafbeelding van fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 119,90/1kg
Productafbeelding van Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
€ 27,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza