Zachte zomergeur, geurscheidingzakjes, 3 stuks.

€ 3,67

€ 91,75 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Wees er snel bij!
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Swirl KALMERENDE GEURGRANULATEN, 350 g
Swirl KALMERENDE GEURGRANULATEN, 350 g
€ 12,47/1kg
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Febreze Lenor Aprilfrisch badkamerverfrisser, voor continue geurneutralisatie en -preventie, 5 stuks
Febreze Lenor Aprilfrisch badkamerverfrisser, voor continue geurneutralisatie en -preventie, 5 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,77
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Felce Azzurra Muschio Bianco, geurabsorberende gel, 140 gram
Felce Azzurra Muschio Bianco, geurabsorberende gel, 140 gram
€ 9,45/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,49
-81%
€ 1,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
€ 560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Frida Luchtverfrisser Roomspray 460 ml - Arabesque Geur
Frida Luchtverfrisser Roomspray 460 ml - Arabesque Geur
€ 8,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 3,99
Verkoper: fridaeu
Productafbeelding van Felce Azzurra 8001280032004, Luchtverfrisser in spuitbus, Zwart, Azuurblauw, Roos, Veenbes, 250 ml, 250 g, Spuitbus
Felce Azzurra 8001280032004, Luchtverfrisser in spuitbus, Zwart, Azuurblauw, Roos, Veenbes, 250 ml, 250 g, Spuitbus
€ 11,88/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic Max navulling, katoen en witte vlierbloesem, 250 ml
Air Wick Freshmatic Max navulling, katoen en witte vlierbloesem, 250 ml
€ 67,00/1l
€ 7,10
-52%
€ 3,35
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Febreze 8001090839138, geurverspreider 3Volution starterset, Lenor Aprilfris
Febreze 8001090839138, geurverspreider 3Volution starterset, Lenor Aprilfris
€ 774,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 15,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Luchtverfrisser, kamerparfum, spray, navulling, cartridge, 250 ml, lavendel
Luchtverfrisser, kamerparfum, spray, navulling, cartridge, 250 ml, lavendel
€ 19,96/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 4,99
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van pajoma® Ruimtedouche Vulling Mango-Orange 500 ml | Navulling voor luchtverfrisser
pajoma® Ruimtedouche Vulling Mango-Orange 500 ml | Navulling voor luchtverfrisser
€ 65,58/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 32,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Aroma Diffuser Medisana AD 620
Aroma Diffuser Medisana AD 620
€ 270,09/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 31,06
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Geurzakje Herfstgoud
Geurzakje Herfstgoud
€ 56,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van ALFAPUREO Aromaolie, Getleman, 100 ml
ALFAPUREO Aromaolie, Getleman, 100 ml
€ 555,40/1l
€ 55,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oudiyah kamerparfum, 250 ml
Oudiyah kamerparfum, 250 ml
€ 26,80/1l
€ 6,70
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Aromaverspreider, rozengeur
Aromaverspreider, rozengeur
€ 28,55
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Kerstgeur, bosaroma
Kerstgeur, bosaroma
€ 8,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ultrana Luchtverfrisser, Zomerfris, 300 ml
Ultrana Luchtverfrisser, Zomerfris, 300 ml
€ 25,37/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Geurzakje "All I Want"
Geurzakje "All I Want"
€ 56,17/1l
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Ruimparfum Kersenbloesem van Durance
Ruimparfum Kersenbloesem van Durance
€ 48,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kuschelweich Sommerwind zijn merkgeurzakjes voor in de kast. Ze bevatten korrels die geleidelijk een delicate, frisse geur afgeven, die in de textiel trekt en tot 6 weken lang aanhoudt. De verpakking bevat 3 geurzakjes.

BELANGRIJKSTE VOORDELEN VAN DIT PRODUCT:

  • Langdurige geur: De geur blijft tot 6 weken hangen en zorgt voor langdurige frisheid.
  • Gebruiksgemak: De zakjes zijn eenvoudig te gebruiken; plaats ze gewoon in een kast of lade.
  • Bescherming van stoffen: De milde formule is zacht voor textiel.
  • Veelzijdig: Geschikt voor een breed scala aan kledingstukken en huistextiel.
Fabrikant
Kuschelweich
Gewicht
40 g
EAN
4013162014392
MPN (Manufacturer Part Number)
3731840001

Fabrikant
Kuschelweich
Gewicht
40 g
EAN
4013162014392
MPN (Manufacturer Part Number)
3731840001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Clatronic BZ 3740 Cold beverages Insulated
Clatronic BZ 3740 Cold beverages Insulated
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 164,65
Verkoper: TEC-MORE
Welkomstdeals
Productafbeelding van tillvex® Ligstoel Opvouwbaar tot 200kg | Zonnebed Tuinligstoel Weerbestendig Balkon, Tuin & Terras | Outdoor Ligstoel Verstelbaar met Dik Kussen | Relaxligstoel Nekrolkussen
tillvex® Ligstoel Opvouwbaar tot 200kg | Zonnebed Tuinligstoel Weerbestendig Balkon, Tuin & Terras | Outdoor Ligstoel Verstelbaar met Dik Kussen | Relaxligstoel Nekrolkussen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 158
€ 93,79
-5%
€ 89,10
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Spatschermen voor fietsen, model RD26024
Spatschermen voor fietsen, model RD26024
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Waterfilter voor 6-cups koffiemachine, vervangend filter voor De'Longhi DLSC002, compatibel met De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO en EC-series
Waterfilter voor 6-cups koffiemachine, vervangend filter voor De'Longhi DLSC002, compatibel met De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO en EC-series
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 615
€ 56,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Varta Longlife Power Alkaline Mangaan Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (24 stuks)
Varta Longlife Power Alkaline Mangaan Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (24 stuks)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 15,65
Verkoper: AkkuShop
Welkomstdeals
Productafbeelding van Motorkap XXL, waterdichte motorkap, afdekzeil voor motorfiets, opvouwbare garagekap voor motorfiets, sportmotor, scooter
Motorkap XXL, waterdichte motorkap, afdekzeil voor motorfiets, opvouwbare garagekap voor motorfiets, sportmotor, scooter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 17,58
-2%
€ 17,22
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Zachte, fluweelzachte geurscheepjes met de geur van wilde vanille, 3 stuks.
Zachte, fluweelzachte geurscheepjes met de geur van wilde vanille, 3 stuks.
€ 183,50/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,91
-6%
€ 3,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vilde afdruiprek voor servies, zwart. Afdruiprek voor servies, 42,5x29,5x19 cm
Vilde afdruiprek voor servies, zwart. Afdruiprek voor servies, 42,5x29,5x19 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 25,40
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kuschelweich Frischetraum geurzakjes, set van 3
Kuschelweich Frischetraum geurzakjes, set van 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,91
-6%
€ 3,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CLATRONIC Oor- en neushaartrimmer NE 3595
CLATRONIC Oor- en neushaartrimmer NE 3595
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 17,32
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van JBL Tune 510BT, Draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 160 g, Koptelefoon met microfoon, Zwart
JBL Tune 510BT, Draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 160 g, Koptelefoon met microfoon, Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 52,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Welkomstdeals
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 15,90
-3%
€ 15,40
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
€ 9,30/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 677
€ 13,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1959
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2123
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2194
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 124,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 196
€ 44,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 84,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SAMSUNG Afstandsbediening BN59-01315B
SAMSUNG Afstandsbediening BN59-01315B
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 430
€ 18,88
-45%
€ 10,23
Gratis bezorging
Verkoper: FERNBEDIENUNG-EXPERT
Productafbeelding van Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Bosch BGC05A220A Bosch BGC 05 A 220 A
Bosch BGC05A220A Bosch BGC 05 A 220 A
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 212
€ 131,90
-€ 11,01
€ 120,89
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sillar 4 lavendel geurzakjes voor de garderobe, 30g – Natuurlijke mottenwerende geurzakjes, lavendel
Sillar 4 lavendel geurzakjes voor de garderobe, 30g – Natuurlijke mottenwerende geurzakjes, lavendel
€ 142,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
-5%
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 232
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ProfiCook PC-ST1092 XXL broodrooster, 900W
ProfiCook PC-ST1092 XXL broodrooster, 900W
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 34,68
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 427
€ 103,73
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 35,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
€ 180,30/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 220
€ 20,29
-11%
€ 18,03
Verkoper: ParfumGroup

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 5 beoordelingen
Beoordeeld op 21 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Aangename geur
Beoordeeld op 24 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijke geur
Beoordeeld op 3 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig
Beoordeeld op 20 juni 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 september 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,19
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 211,90/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Muschio Bianco geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Muschio Bianco geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 75,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 150,96/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
€ 62,22
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,10/1l
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance, kamerverfrisser, geur: Grapefruit (200 ml)
L:A BRUKET Home Fragrance, kamerverfrisser, geur: Grapefruit (200 ml)
€ 62,22
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,10/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg