Lansinoh Flesjes met snelle doorstroom, zuiger, 2 stuks

€ 38,34

€ 10,21-73%

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 29 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
7h 33m 58s
Onze bestedeals
Babyflessen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Startpakket met flessen: 1 fles van 160 ml + 1 fles van 240 ml, inclusief NaturalWave™-speen (S, M en L)
Startpakket met flessen: 1 fles van 160 ml + 1 fles van 240 ml, inclusief NaturalWave™-speen (S, M en L)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh Momma Natural WAVE 160ML fles voor baby's, met slow flow speen, 160 ml inhoud, -vrij
Lansinoh Momma Natural WAVE 160ML fles voor baby's, met slow flow speen, 160 ml inhoud, -vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh 75900 Momma SLOW FLOW speen voor baby's, -vrij
Lansinoh 75900 Momma SLOW FLOW speen voor baby's, -vrij
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh Fleszuiger S, 2 stuks, 160 ml
Lansinoh Fleszuiger S, 2 stuks, 160 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,25
-57%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh 75160, speen voor babyfles, medium doorstroom, -vrij
Lansinoh 75160, speen voor babyfles, medium doorstroom, -vrij
€ 8,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lansinoh 77150 Natuurlijke WAVE babyfles + speen, 240 ml inhoud, -vrij
Lansinoh 77150 Natuurlijke WAVE babyfles + speen, 240 ml inhoud, -vrij
€ 45,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lansinoh 77140 Natuurlijke WAVE babyfles + speen, 160 ml inhoud, -vrij
Lansinoh 77140 Natuurlijke WAVE babyfles + speen, 160 ml inhoud, -vrij
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lanisnoh PP-fles 160 ml met Natural Wave®-technologie
Lanisnoh PP-fles 160 ml met Natural Wave®-technologie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lansinoh 77150 Natuurlijke WAVE babyfles + speen, 240 ml inhoud, -vrij
Lansinoh 77150 Natuurlijke WAVE babyfles + speen, 240 ml inhoud, -vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lanisnoh PP-fles 240 ml met Natural Wave®-technologie
Lanisnoh PP-fles 240 ml met Natural Wave®-technologie
€ 16,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lansinoh babyfles van 240 ml met speen
Lansinoh babyfles van 240 ml met speen
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Philips AVENT SCF634/27 Antikoliekflesjes, snelle doorstroom, ventiel dat koliek en boertjes vermindert, 2 stuks
Philips AVENT SCF634/27 Antikoliekflesjes, snelle doorstroom, ventiel dat koliek en boertjes vermindert, 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Lansinoh babyfles, 2 stuks, elk 240 ml
Lansinoh babyfles, 2 stuks, elk 240 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,88
-55%
€ 18,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lansinoh flesjes voor het n van moedermelk, set van 4
Lansinoh flesjes voor het n van moedermelk, set van 4
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Babyfles, 250 ml, 2 stuks
Babyfles, 250 ml, 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,85
-72%
€ 8,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Babyflesjes, 120 ml, met antikrampventiel en natuurlijke speen. 2 stuks
Babyflesjes, 120 ml, met antikrampventiel en natuurlijke speen. 2 stuks
€ 27,60
-2%
€ 26,88
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MAM SILK Tepels, snelle doorstroom, 6639968. Flesfles, vrij van
MAM SILK Tepels, snelle doorstroom, 6639968. Flesfles, vrij van
€ 35,04
-21%
€ 27,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van NUK 10124034, Instelbare doorstroomsnelheid, Ventiel om koliek en boertjes te verminderen, 2 stuks
NUK 10124034, Instelbare doorstroomsnelheid, Ventiel om koliek en boertjes te verminderen, 2 stuks
€ 8,47
-5%
€ 8,03
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lansinoh Natural Wave Flesfopspeen, 2 stuks

Snelstromende flesfopspeen, 6 maanden

Lansinoh Siliconen flesfopspeen

SPECIFICATIES:

  • Siliconen flesfopspeen
  • Aantal in de verpakking: 2 stuks
  • Merk: Lansinoh
  • 100% siliconen
  • Snelle voedingsstroom F
  • Leeftijd van het kind: 6 maanden+
  • AVSTM anti-koliek ventilatiesysteem (verminderd overmatige luchtinname en kolieken)
  • Vrij van en BPS

Flesfopspeen met snelle voedingsstroom F

VOORDELEN:

  • Gemaakt van 100% siliconen, zacht en flexibel, een veilig en hygiënisch materiaal,
  • Biedt de mogelijkheid om afwisselend te borstvoeden en te voeden met een fles, dankzij de flexibele constructie van de speen, verticale ribbels aan de binnenkant
  • maken hem sterker en kolabiebestendig, een brede, geribbelde punt maakt het mogelijk om
  • de speen gemakkelijk en comfortabel vast te houden, het kind heeft de mogelijkheid om te "tongen te bewegen",
  • waardoor het zijn natuurlijke zuigtechniek toepast.
Fabrikant
Aantal stuks
2
MPN (Manufacturer Part Number)
75920 Momma Natural WAVE FAST FLOW Teats
Gewicht
0.2 kg
EAN
5060062999754

Fabrikant
Aantal stuks
2
MPN (Manufacturer Part Number)
75920 Momma Natural WAVE FAST FLOW Teats
Gewicht
0.2 kg
EAN
5060062999754
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lansinoh 77150 Natuurlijke WAVE babyfles + speen, 240 ml inhoud, -vrij
Lansinoh 77150 Natuurlijke WAVE babyfles + speen, 240 ml inhoud, -vrij
€ 45,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lansinoh 75160, speen voor babyfles, medium doorstroom, -vrij
Lansinoh 75160, speen voor babyfles, medium doorstroom, -vrij
€ 8,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Set van Lansinoh Natural Wave borstvoelingszakken - 2x240 ml, met speenmaat M, paars
Set van Lansinoh Natural Wave borstvoelingszakken - 2x240 ml, met speenmaat M, paars
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh 75780 Natuurlijke WAVE-vorm zuigfles, maat L, BPA-vrij
Lansinoh 75780 Natuurlijke WAVE-vorm zuigfles, maat L, BPA-vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,63
-73%
€ 9,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Lansinoh Momma Natural WAVE 160ML fles voor baby's, met slow flow speen, 160 ml inhoud, -vrij
Lansinoh Momma Natural WAVE 160ML fles voor baby's, met slow flow speen, 160 ml inhoud, -vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh 77140 Natuurlijke WAVE babyfles + speen, 160 ml inhoud, -vrij
Lansinoh 77140 Natuurlijke WAVE babyfles + speen, 160 ml inhoud, -vrij
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sauger voor M-fles, medium doorstroom, Natural Wave, Lansinoh, 2 stuks
Sauger voor M-fles, medium doorstroom, Natural Wave, Lansinoh, 2 stuks
€ 10,21
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh 75900 Momma SLOW FLOW speen voor baby's, -vrij
Lansinoh 75900 Momma SLOW FLOW speen voor baby's, -vrij
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh 77150 Natuurlijke WAVE babyfles + speen, 240 ml inhoud, -vrij
Lansinoh 77150 Natuurlijke WAVE babyfles + speen, 240 ml inhoud, -vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lanisnoh PP-fles 160 ml met Natural Wave®-technologie
Lanisnoh PP-fles 160 ml met Natural Wave®-technologie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 430,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Boxstuff
Productafbeelding van Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 35,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DeLonghi AS00006358 (=5513296011) Ontkalker, 2x100ml, voor koffiemachines en volautomatische koffiemachines
DeLonghi AS00006358 (=5513296011) Ontkalker, 2x100ml, voor koffiemachines en volautomatische koffiemachines
€ 79,95/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,11
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, beige kleur
Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 298
€ 161,71
-€ 44,17
€ 117,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lansinoh babyfles van 240 ml met speen
Lansinoh babyfles van 240 ml met speen
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh Fleszuiger S, 2 stuks, 160 ml
Lansinoh Fleszuiger S, 2 stuks, 160 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,25
-57%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 158,49
-€ 12,90
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lanisnoh PP-fles 240 ml met Natural Wave®-technologie
Lanisnoh PP-fles 240 ml met Natural Wave®-technologie
€ 16,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Citrusfris", 7,5 ml. Artikelnummer: 8006540465196
Febreze Badluchtverfrisser "Citrusfris", 7,5 ml. Artikelnummer: 8006540465196
€ 560,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van NUK Magic Cup 230 ml, 360° schenkrand, lekvrij met beschermkap | Drinkbeker geschikt vanaf 8 maanden
NUK Magic Cup 230 ml, 360° schenkrand, lekvrij met beschermkap | Drinkbeker geschikt vanaf 8 maanden
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,00
-6%
€ 18,74
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 46,99
-4%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van HS Candle geurkaarsen in glas, "Bakery Selection", 12 stuks, brandduur tot 18 uur per kaars, Ø6x6 cm, een zoete en kruidige geurervaring, cadeauverpakking voor de advent en winter
HS Candle geurkaarsen in glas, "Bakery Selection", 12 stuks, brandduur tot 18 uur per kaars, Ø6x6 cm, een zoete en kruidige geurervaring, cadeauverpakking voor de advent en winter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 13,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
€ 23,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,80
-68%
€ 11,81
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Startpakket met flessen: 1 fles van 160 ml + 1 fles van 240 ml, inclusief NaturalWave™-speen (S, M en L)
Startpakket met flessen: 1 fles van 160 ml + 1 fles van 240 ml, inclusief NaturalWave™-speen (S, M en L)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Set van Lansinoh Natural Wave borstvoelingszakken - 2x240 ml, met speenmaat M, paars
Set van Lansinoh Natural Wave borstvoelingszakken - 2x240 ml, met speenmaat M, paars
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh Momma Natural WAVE 160ML fles voor baby's, met slow flow speen, 160 ml inhoud, -vrij
Lansinoh Momma Natural WAVE 160ML fles voor baby's, met slow flow speen, 160 ml inhoud, -vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh Fleszuiger S, 2 stuks, 160 ml
Lansinoh Fleszuiger S, 2 stuks, 160 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,25
-57%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh 75700 NaturalWave fopspeen, maat XS
Lansinoh 75700 NaturalWave fopspeen, maat XS
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh Flesjes met snelle doorstroom, zuiger, 2 stuks
Lansinoh Flesjes met snelle doorstroom, zuiger, 2 stuks
€ 38,34
-73%
€ 10,21
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh babyfles van 240 ml met speen
Lansinoh babyfles van 240 ml met speen
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh 75900 Momma SLOW FLOW speen voor baby's, -vrij
Lansinoh 75900 Momma SLOW FLOW speen voor baby's, -vrij
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Sauger voor M-fles, medium doorstroom, Natural Wave, Lansinoh, 2 stuks
Sauger voor M-fles, medium doorstroom, Natural Wave, Lansinoh, 2 stuks
€ 10,21
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Draagbare, elektrische melkmachine voor koeien (melkset)
Draagbare, elektrische melkmachine voor koeien (melkset)
€ 136,00
-€ 14,00
€ 122,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van USB-voedselverwarmer-tas, multifunctionele autozitje voor babyflessen, instelbare temperatuur, draagbare isolatie voor buitengebruik
USB-voedselverwarmer-tas, multifunctionele autozitje voor babyflessen, instelbare temperatuur, draagbare isolatie voor buitengebruik
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 5 liter fermentatievat, lekvrij met afgesloten deksel, voorzien van een handvat, ideaal voor het veilig inmaken van augurken
5 liter fermentatievat, lekvrij met afgesloten deksel, voorzien van een handvat, ideaal voor het veilig inmaken van augurken
€ 49,00
-18%
€ 40,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Snel spoelsysteem - Babyfles met afneembare onderdelen, draagbaar, persmechanisme, roze
Snel spoelsysteem - Babyfles met afneembare onderdelen, draagbaar, persmechanisme, roze
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Multifunctionele elektrische neusreiniger, neusaspiraator voor het verwijderen van slijm en andere afscheidingen
Multifunctionele elektrische neusreiniger, neusaspiraator voor het verwijderen van slijm en andere afscheidingen
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Reisflessen set, 4 stuks, 60 ml, siliconen, lekvrij, navulbaar, blauw, groen, roze, grijs
Reisflessen set, 4 stuks, 60 ml, siliconen, lekvrij, navulbaar, blauw, groen, roze, grijs
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 3-in-1 babyfles, 3 stuks, zachte speen, draagbaar, elastisch siliconenmateriaal, geschikt voor het doorbreken van tandjes, lichtoranje
3-in-1 babyfles, 3 stuks, zachte speen, draagbaar, elastisch siliconenmateriaal, geschikt voor het doorbreken van tandjes, lichtoranje
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 90 ml siliconen fles voor baby's en peuters, met lepel, voor het geven van verse voeding, granen of pap, blauw
90 ml siliconen fles voor baby's en peuters, met lepel, voor het geven van verse voeding, granen of pap, blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Gouden babyfopspeen, gebogen ontwerp, 26 letters, veilige materialen, gezond en stijlvol, met clipjes, geschikt voor baby's van 6 tot 18 maanden
Gouden babyfopspeen, gebogen ontwerp, 26 letters, veilige materialen, gezond en stijlvol, met clipjes, geschikt voor baby's van 6 tot 18 maanden
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Buitensport waterfles met geïsoleerde tas, beschermende hoes met bandjes (rood)
Buitensport waterfles met geïsoleerde tas, beschermende hoes met bandjes (rood)
€ 20,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Buitensport waterfles met geïsoleerde tas, beschermende hoes met riem (zwart)
Buitensport waterfles met geïsoleerde tas, beschermende hoes met riem (zwart)
€ 20,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza