10 Kruidenpaardenbalsem – Verzorging van het hoofd, 250 ml

€ 3,43

€ 13.720,00 / 1l

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Dagcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Alpenhof 10 Kruiden Paardenbalsem, 500 ml
Alpenhof 10 Kruiden Paardenbalsem, 500 ml
€ 19,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Sensilind huidbeschermingscrème, 1 x 100 ml
Sensilind huidbeschermingscrème, 1 x 100 ml
€ 47,30/1l
€ 4,73
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Drachenbalsam, 200 ml
Drachenbalsam, 200 ml
€ 286,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FASCIANIST Lichaamscreme, 200 ml
FASCIANIST Lichaamscreme, 200 ml
€ 320,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 64,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Moroccanoil Behandeling, 100 ml
Moroccanoil Behandeling, 100 ml
€ 570,80/1l
€ 59,74
-4%
€ 57,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Letibalm Repair, verzorgende bodybalsem, 150 ml
Letibalm Repair, verzorgende bodybalsem, 150 ml
€ 209,80/1l
€ 31,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GLYSOLID Huidbalsem 100ml
GLYSOLID Huidbalsem 100ml
€ 69,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,29
-4%
€ 6,95
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van RETTERSPITZ Hyaluronzuurgeel 30ml, PZN 03070308
RETTERSPITZ Hyaluronzuurgeel 30ml, PZN 03070308
€ 899,00/1l
€ 26,97
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BOTEX IN – Hydraterende en verfrissende gezichtscrème – 50 ml
BOTEX IN – Hydraterende en verfrissende gezichtscrème – 50 ml
€ 760,00/1l
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van Endocare Hyaluboost Herstellende Barrièregel, 50 ml
Endocare Hyaluboost Herstellende Barrièregel, 50 ml
€ 1.019,60/1l
€ 50,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Intensieve afslankgel, 400 ml
Intensieve afslankgel, 400 ml
€ 182,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 72,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Letibalm Repair Lichaamsbalsem, 75 ml
Letibalm Repair Lichaamsbalsem, 75 ml
€ 227,66/1kg
€ 21,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alpenkräuter balsem, Tiroler latschenboom, 100 ml.
Alpenkräuter balsem, Tiroler latschenboom, 100 ml.
€ 148,00/1l
€ 16,28
-9%
€ 14,80
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Siriderma baby- en kindercrème, 50 ml
Siriderma baby- en kindercrème, 50 ml
€ 424,40/1l
€ 21,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Calendula zalf met panthenol, 150 ml
Calendula zalf met panthenol, 150 ml
€ 16,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lindesa huidbeschermingscrème, licht vettend, 50 ml
Lindesa huidbeschermingscrème, licht vettend, 50 ml
€ 49,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Eczaid-crème, 75 ml
Eczaid-crème, 75 ml
€ 39.120,00/1l
€ 39,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alpenhof Paardenbalsem, 500 ml
Alpenhof Paardenbalsem, 500 ml
€ 19,90/1l
€ 9,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Synchroline Synchrocell Lichaamscreme, 250 ml
Synchroline Synchrocell Lichaamscreme, 250 ml
€ 35.290,00/1l
€ 35,29
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Verfrissende en vitaliserende huidverzorgingsgel
De 10-Kruiden Paardenbalsem is een verzorgende huidverzorgingsgel met zorgvuldig geselecteerde kruidenextracten. De aangenaam verkoelende formule verzorgt en revitaliseert de huid na fysieke inspanning of een lange dag.
De combinatie van menthol en plantaardige extracten zorgt voor een verfrissend gevoel op de huid en ondersteunt de verzorging van belaste huidzones.

Gebruik
Meerdere keren per dag een dunne laag aanbrengen op de gewenste huidzones en zachtjes inmasseren.

Ingrediënten (INCI)
Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Propylene Glycol, Carbomer, Camphor, Mentha Piperita Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Menthol, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Thymus Vulgaris Flower/Leaf Oil, Harpagophytum Procumbens Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Sodium Hydroxide, Pinene, Limonene, Lactic Acid, Geraniol, Linalool, Citronellol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Beta-Caryophyllene, Lactose, Geranyl Acetate, Terpineol, Citral, Carvone, Dipropylene Glycol, Silica, Sodium Sulfate, CI 42090
Aanwijzingen
Alleen voor uitwendig gebruik.
Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
Vermijd contact met ogen, slijmvliezen en open wonden.
Niet gebruiken tijdens zwangerschap en borstvoeding.
Buiten bereik van kinderen houden.

Alleen voor uitwendig gebruik
Koel, droog en op een donkere plaats n
Gemaakt door: Stolz GmbH
Graf-Zeppelin-Str. 5, 86929 Penzing
Telefoon: 08191 4 28 83 0
: [email protected]

Inhoud
0.25 ml
Ingrediënten
Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Propyleenglycol, Carbomeer, Camfer, Pepermuntolie (Mentha Piperita), Eucalyptusolie (Eucalyptus Globulus), Paardenkastanje-extract (Aesculus Hippocastanum), Duizendblad-extract (Symphytum Officinale), Menthol, Rozemarijnolie (Rosmarinus Officinalis), Tijmolie (Thymus Vulgaris), Duivelsklauw-extract (Harpagophytum Procumbens), Arnica-extract (Arnica Montana), Kamille-extract (Chamomilla Recutita), Citronella-olie (Cymbopogon Winterianus), Natriumhydroxide, Pinen, Limoneen, Melkzuur, Geraniol, Linalool, Citronellol, Natriumbenzoaat, Citroenzuur, Kaliumsorbaat, Beta-caryofylleen, Lactose, Geranylacetaat, Terpineol, Citral, Carvoon, Dipropyleenglycol, Silica, Natriumsulfaat, CI 42090
Fabrikant
EAN
4039525107945
MPN (Manufacturer Part Number)
14262583

Inhoud
0.25 ml
Ingrediënten
Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Propyleenglycol, Carbomeer, Camfer, Pepermuntolie (Mentha Piperita), Eucalyptusolie (Eucalyptus Globulus), Paardenkastanje-extract (Aesculus Hippocastanum), Duizendblad-extract (Symphytum Officinale), Menthol, Rozemarijnolie (Rosmarinus Officinalis), Tijmolie (Thymus Vulgaris), Duivelsklauw-extract (Harpagophytum Procumbens), Arnica-extract (Arnica Montana), Kamille-extract (Chamomilla Recutita), Citronella-olie (Cymbopogon Winterianus), Natriumhydroxide, Pinen, Limoneen, Melkzuur, Geraniol, Linalool, Citronellol, Natriumbenzoaat, Citroenzuur, Kaliumsorbaat, Beta-caryofylleen, Lactose, Geranylacetaat, Terpineol, Citral, Carvoon, Dipropyleenglycol, Silica, Natriumsulfaat, CI 42090
Fabrikant
EAN
4039525107945
MPN (Manufacturer Part Number)
14262583
Gaat ook goed samen met

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 24 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles is in orde.
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 469,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.384,00/1l
Productafbeelding van GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 323,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.375,91/1kg
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 195,35
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.511,67/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
€ 86,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.734,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,00
-10%
€ 76,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.535,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.550,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
€ 129,30
-€ 51,78
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1kg
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 69,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.384,40/1l
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 63,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.273,00/1l
Productafbeelding van Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 60,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.217,00/1l
Productafbeelding van Payot Suprême Sublimating Youth Cream, 50 ml
Payot Suprême Sublimating Youth Cream, 50 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 55,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.100,20/1l
Productafbeelding van Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 58,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.170,00/1l
Productafbeelding van Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 720,80/1l
Productafbeelding van Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 57.120,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.690,79/1l
Productafbeelding van Anti-rimpel crème Juvelia Nutri-restore van Juvena, 50 ml
Anti-rimpel crème Juvelia Nutri-restore van Juvena, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 84,67
-33%
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l