Veet Crème voor het verwijderen van lichaamshaar, voor in de douche, 150 ml
€ 13,50
€ 90,00 / 1l
plus € 5,99 verzendkosten
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Ontharingscrèmes & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Nair | Haarentferningscrème met cacaoboter - 224 gram - Cacaogeur - Voor het verwijderen van ongewenste haargroei - Bodycrème€ 37,01/1l
€ 8,29
Verkoper: Lemonbite

Meer informatie over deze advertentie
Alexya haargroeiverwijderingspoeder met allantoïne, 100g€ 42,90/1l
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite

Veet Mannen Intieme Harenverwijderingsset - 100 ml tube en 50 ml balsem
€ 113,00/1l
€ 16,95
Verkoper: somnia24

Veet Men ontharingscrème voor het lichaam voor de gevoelige huid 400 ml
€ 37,45/1l
€ 14,98
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Veet Haarentferningscrème voor gevoelige huid, 100 ml
€ 40,80/1l
€ 4,08
Verkoper: AbisZ-Markt

Veet haarspray voor de gevoelige huid, 150 ml
€ 90,00/1l
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise

Veet voor Mannen, gelcrème met spatel, 200 ml
€ 98,55/1l
€ 19,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Veet haarcrème voor normale huid, 200 ml
€ 175,05/1l
€ 35,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Veet voor Mannen, haarcrème voor gevoelige huid, 200 ml
€ 207,60/1l
€ 41,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Veet 3127353 Veet Total Pro Men Enthaarungscreme 400,0 ml
€ 58,95/1l
€ 23,58
Verkoper: somnia24

ARTE FIORI Capillum Amove AthleticX Haarentfernidingspoeder, 200g
€ 105,75/1kg
€ 21,15
Verkoper: somnia24

Veet PURE haargelcreme
€ 94,40/1l
€ 37,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Veet 3059944021197, Crème voor het verwijderen van haartjes, 400 ml, Geschikt voor de gevoelige huid
€ 25,85/1l
€ 10,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Veet 5900627060737, Crème voor het verwijderen van haartjes, 135 ml, Geschikt voor de gevoelige huid
€ 83,78/1l
€ 11,31
Verkoper: Katomix

Veet 5900627060720, Crème voor het verwijderen van haartjes, 135 ml, Geschikt voor de droge huid
€ 83,78/1l
€ 11,31
Verkoper: Katomix

Veet 4053700288205, Crème voor het verwijderen van haartjes, 100 ml, Geschikt voor de gevoelige huid
€ 97,00/1l
€ 9,70
Verkoper: NutraBestBG

Veet Mennen lichaamsepilatiecrème voor in de douche, 150 ml
€ 90,00/1l
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise

Veet 5000146980322, Crème voor het verwijderen van haartjes, 100 ml, Geschikt voor normale huid
€ 91,20/1l
€ 9,12
Verkoper: Katomix

Veet Expert Set voor intieme lichaamsbeharing: Crème 50 ml + Schuim 50 ml
€ 135,00/1l
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise

Veet Men ontharingscrème voor gevoelige huid 200 ml 2 stuks
€ 67,50/1l
€ 27,00
Verkoper: TanningParadise
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Wilt u graag een complete verzorgingslijn voor een schoonheidsbehandeling in uw eigen huis, met hoogwaardige producten? Mis dan niet de Enthaaringscrème voor het lichaam mEN Veet (150 ml)!
- Inhoud: 150 ml
- Geslacht: Unisex
Veet Men Crème voor lichaamsbeharing voor onder de douche, 150 ml Dit is een douchecrème voor mannen, speciaal ontwikkeld voor het snel, effectief en pijnloos verwijderen van lichaamsbeharing. Verkrijg een gladde huid met de Veet Men douchecrème voor normale huid. Deze douchecrème maakt gebruik van de Silk&Fresh technologie. Tijdens het aanbrengen hydrateert Veet Cream uw huid tot wel 24 uur lang en de geur is zo samengesteld dat er geen onaangename geur achterblijft. De Veet Men douchecrème is bedoeld voor mensen die hun haren onder de douche willen verwijderen, zonder een scheermes te gebruiken. Speciaal geschikt voor gebruik onder de douche, omdat het waterafstotend is. Voordelen van het gebruik van de Veet Men douchecrème voor het lichaam: * Verwijdert haren snel en zonder irritatie. * Houdt de huid tot wel 24 uur gehydrateerd. * Maakt de huid zacht. * Verwijdert snel en effectief lichaamsbeharing zonder pijn. * Werkt ook bij korte haren. * Zachte huid en geen blijvende geuren. * Waterafstotend. Geschikt voor gebruik onder de douche. * Geschikt voor alle huidtypen. * Resultaten binnen 3-6 minuten. * Geschikt voor gebruik op het lichaam. Gebruiksaanwijzing: Breng de crème aan op de droge huid met de zachte, gekleurde kant van de spons, voordat u gaat baden. WRIJF NIET. Zorg ervoor dat alle haren die u wilt verwijderen, bedekt zijn. Vergeet niet uw handen grondig te wassen om alle resten van de crème te verwijderen. Wacht minimaal 1 minuut voordat u onder de douche stapt. U kunt nu verder met uw gebruikelijke routine. Vermijd het in de eerste 2 minuten direct onder stromend water te zetten, zodat de crème kan inwerken. Het is normaal dat een deel van de crème op dit moment langzaam wegspoelt. Nadat de crème in totaal 3 minuten op uw huid is geweest, verwijdert u voorzichtig een klein stukje met de witte kant van de spons. Als de haren gemakkelijk loskomen, verwijdert u de rest met een spons in cirkelvormige bewegingen. Als uw haar taaier is, kunt u de crème maximaal 3 minuten op de huid laten zitten, maar nooit langer dan in totaal 6 minuten met de crème op de huid.
- Gewicht
- 500 g
- Inhoud
- 150 ml
- Ingrediënten
- water
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Heren
- EAN
- 8410104885380
- Gewicht
- 500 g
- Inhoud
- 150 ml
- Ingrediënten
- water
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Heren
- EAN
- 8410104885380
Gaat ook goed samen met

Veet 3127353 Veet Total Pro Men Enthaarungscreme 400,0 ml
€ 58,95/1l
€ 23,58
Verkoper: somnia24

Veet Mannen Intieme Harenverwijderingsset - 100 ml tube en 50 ml balsem
€ 113,00/1l
€ 16,95
Verkoper: somnia24

Veet Men ontharingscrème voor het lichaam voor de gevoelige huid 400 ml
€ 37,45/1l
€ 14,98
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

NESCAFÉ® Dolce Gusto® 4301613002 Koffiekapsules Dolce Gusto Latte Macchiato - 8 + 8 stuks
€ 54,04/1kg
€ 15,44
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 15,13
Verkoper: somnia24

REMINGTON XR1500 Ult. Series RX5 Hair Clipper
€ 45,09
Verkoper: velmontask

Gillette Fusion5 Proglide Power 8 mesjes
€ 42,95
Gratis bezorging
Verkoper: ACR-Reijnders

Veet Haarentferningscrème voor gevoelige huid, 100 ml
€ 40,80/1l
€ 4,08
Verkoper: AbisZ-Markt

Veet haarspray voor de gevoelige huid, 150 ml
€ 90,00/1l
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise

Veet Men, crème voor het verwijderen van haren onder de douche, voor de gevoelige huid, 150 ml
€ 60,47/1l
€ 9,07
Verkoper: Katomix

Veet voor Mannen, gelcrème met spatel, 200 ml
€ 98,55/1l
€ 19,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Veet voor Mannen, haarcrème voor gevoelige huid, 200 ml
€ 207,60/1l
€ 41,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Veet haarcrème voor normale huid, 200 ml
€ 175,05/1l
€ 35,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

ARTE FIORI Capillum Amove AthleticX Haarentfernidingspoeder, 200g
€ 105,75/1kg
€ 21,15
Verkoper: somnia24

ARTE FIORI Capillum Amove AthleticX Haarentfernidingspoeder, 200g
€ 105,75/1kg
€ 21,15
Verkoper: somnia24

Hea Jbl Tws 200 Schwarz
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G - 5G smartphone - Dual-SIM - 6 GB RAM / 128 GB opslag - microSD-slot - OLED-display - 6,67 inch - 2400 x 1080 pixels (120 Hz)
€ 463,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Veet PURE haargelcreme
€ 94,40/1l
€ 37,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Samsung Galaxy J3 (2016)/ Duos, 8GB opslag, kleur: zwart, modelnummer: j320, dual-SIM, zwart
Gebruikt
€ 104,90
Verkoper: Elektrolocke

Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo

Osram LEDriving XTR H7 12V 18W PX26d, 2 stuks
€ 59,64
Verkoper: velmontask

Lichaamsdepilatie wax Veet, geschikt voor de gevoelige huid (200 ml)
€ 55,60/1l
€ 11,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Remington neus- en oortrimmer NE3850
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore

VASAGLE boekenkast, stabiele staande kast met 5 planken, eenvoudig
€ 130,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

durex 3306528 durex Kondome Performa, 40 St.
€ 38,82
Verkoper: AbisZ-Markt

Veet 4053700288205, Crème voor het verwijderen van haartjes, 100 ml, Geschikt voor de gevoelige huid
€ 97,00/1l
€ 9,70
Verkoper: NutraBestBG

PLANAM Kinderbroek voor werk, model BASALT NEON, maat 170/176, antraciet/geel
€ 29,99
Verkoper: Arbeitsbedarf24de

ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
€ 42,99
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH

Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
€ 7,04
Verkoper: Katomix

Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
€ 14,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Nair | Haarentferningscrème met cacaoboter - 224 gram - Cacaogeur - Voor het verwijderen van ongewenste haargroei - Bodycrème
€ 8,29
Verkoper: Lemonbite
€ 37,01/1l

Nair | Haarcrème - Aloë Vera - 224g - Milde huidverzorging - Nair bodycrème
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 35,67/1l

Nair | Haarcrème - 224 gram - Met havermelk - Vanillegeur - Lichaamsverzorging
€ 7,59
Verkoper: Lemonbite
€ 75,90/1l

Alexya haargroeiverwijderingspoeder met allantoïne, 100g
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l