Pro-Expert Professionele Mondwater, Verpakking Met 2 X 500 Ml

€ 17,40

€ 34,80 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
9h 19m 32s
Onze bestedeals
Mondspoelingen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Oral-B Mondwater - Volledige, langdurige frisheid
Oral-B Mondwater - Volledige, langdurige frisheid
€ 6.233,33/1kg
€ 1,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Mondwater Lacer (200 ml)
Mondwater Lacer (200 ml)
€ 59,10/1l
€ 11,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mondwater Lacer Chloorhexidine (500 ml)
Mondwater Lacer Chloorhexidine (500 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Lacer Mondwater zonder alcohol
Lacer Mondwater zonder alcohol
€ 27,86
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Oral-B PRO EXPERT mondwater, blauw
Oral-B PRO EXPERT mondwater, blauw
€ 6,44
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Intensieve muntfrisse mondwater, 500 ml
Intensieve muntfrisse mondwater, 500 ml
€ 0,02/1l
€ 17,03
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lacer Pro reinigingstabletten, 64 stuks
Lacer Pro reinigingstabletten, 64 stuks
€ 28,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lacer Gingi mondwater, 1000 ml
Lacer Gingi mondwater, 1000 ml
€ 28,88/1l
€ 28,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SENSIKIN mondwater, 500 ml
SENSIKIN mondwater, 500 ml
€ 47,22/1l
€ 23,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Listerine Menthol mondwater, 250 ml
Listerine Menthol mondwater, 250 ml
€ 44,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van elmex 650354 elmex SENSITIVE PROFESSIONAL Mundspülung 400 ml
elmex 650354 elmex SENSITIVE PROFESSIONAL Mundspülung 400 ml
€ 41,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vitis Anticaries mondwater, 500 ml
Vitis Anticaries mondwater, 500 ml
€ 44,06/1l
€ 22,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Paroguard CHX 0,20%, 200 ml, voor mondwatergebruik
Paroguard CHX 0,20%, 200 ml, voor mondwatergebruik
€ 25,48/1kg
€ 8,51
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Gum Sensivital mondwater, 500 ml
Gum Sensivital mondwater, 500 ml
€ 18,00
-6%
€ 16,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aftex mondspoelmiddel, 150 ml
Aftex mondspoelmiddel, 150 ml
€ 21,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oxytreat Halitose Mondspoelmiddel (500 ml)
Oxytreat Halitose Mondspoelmiddel (500 ml)
€ 9,04
-2%
€ 8,80
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LACERFRESH mondwater, 1000 ml
LACERFRESH mondwater, 1000 ml
€ 26,92/1l
€ 26,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mondwater Lacer Aardbeisfluoride Junior (100 ml)
Mondwater Lacer Aardbeisfluoride Junior (100 ml)
€ 122,30/1l
€ 13,95
-12%
€ 12,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Curasept Afterapid mondwater (125 ml)
Curasept Afterapid mondwater (125 ml)
€ 111,30/1l
€ 11,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van CB12 Mondwater met menthol, 250 ml
CB12 Mondwater met menthol, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

PRO-EXPERT PROFESSIONELE MONDWATER, VERPAKKING MET 2 X 500 ML
Gewicht
1000 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
N.V.T.
Fabrikant
Braun Oral-B
Aantal stuks
47
EAN
4084500946996
MPN (Manufacturer Part Number)
S0542657

Gewicht
1000 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
N.V.T.
Fabrikant
Braun Oral-B
Aantal stuks
47
EAN
4084500946996
MPN (Manufacturer Part Number)
S0542657
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Oral-B 8006540006276 PRO-SCIENCE Zahncreme 75 ml
Oral-B 8006540006276 PRO-SCIENCE Zahncreme 75 ml
€ 173,07/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,98
Verkoper: CoverKingz
Productafbeelding van Pearl Compak Tampon Regular, 36 stuks. (Vergelijkbaar met Tampax, 36 stuks)
Pearl Compak Tampon Regular, 36 stuks. (Vergelijkbaar met Tampax, 36 stuks)
€ 88,64/1kg
€ 19,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oral-B Vitality Pro 103 Kids Frozen, elektrische tandenborstel (lichtblauw/wit), met reisetui
Oral-B Vitality Pro 103 Kids Frozen, elektrische tandenborstel (lichtblauw/wit), met reisetui
€ 49,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Oral-B Mondwater - Volledige, langdurige frisheid
Oral-B Mondwater - Volledige, langdurige frisheid
€ 6.233,33/1kg
€ 1,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Professionals System Professional Color Save Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Haarverf, Beschermt de kleur
Wella Professionals System Professional Color Save Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Haarverf, Beschermt de kleur
€ 78,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Woodwick Linen geurkaars 610 g
Woodwick Linen geurkaars 610 g
€ 25,31/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,39
-8%
€ 28,60
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van PRO-EXPERT Diep reinigende tandpasta, 75 ml
PRO-EXPERT Diep reinigende tandpasta, 75 ml
€ 192,40/1l
€ 14,43
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Herendoucheparfum Uomo Roberto Cavalli EDT (100 ml) (100 ml)
Herendoucheparfum Uomo Roberto Cavalli EDT (100 ml) (100 ml)
€ 414,90/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 41,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Tabac Original deodorant roll on (75 ml)
Tabac Original deodorant roll on (75 ml)
€ 166,53/1l
€ 12,49
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 147,50
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FarmaVita Argan Sublime Olie Masker, 1000 ml, voor vrouwen, geschikt voor droog haar, dof haar, alle haarkleuren, voedt, herstelt, geeft glans, maakt zacht, bevat arganolie en mica
FarmaVita Argan Sublime Olie Masker, 1000 ml, voor vrouwen, geschikt voor droog haar, dof haar, alle haarkleuren, voedt, herstelt, geeft glans, maakt zacht, bevat arganolie en mica
€ 22,18/1l
€ 22,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DEUBA® Vuilnisbak 50 liter, dubbele afvalbak met drukknopautomaat, weinig geur, geschikt voor keuken en badkamer, voor biologisch afval, gele zakken, kunststof, afvalscheiding met deksel, afmetingen 50x53 cm, kleur: zwart
DEUBA® Vuilnisbak 50 liter, dubbele afvalbak met drukknopautomaat, weinig geur, geschikt voor keuken en badkamer, voor biologisch afval, gele zakken, kunststof, afvalscheiding met deksel, afmetingen 50x53 cm, kleur: zwart
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 96,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Sebastian Professional Dark Oil, lichtgewicht haarmasker, voedend voor droog en beschadigd haar, 150 ml
Sebastian Professional Dark Oil, lichtgewicht haarmasker, voedend voor droog en beschadigd haar, 150 ml
€ 366,33/1l
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 4711 Original, edc fles
4711 Original, edc fles
€ 80,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Halston Z-14 EDC Eau de Cologne Spray, 125 ml
Halston Z-14 EDC Eau de Cologne Spray, 125 ml
€ 161,52/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 20,19
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Guess Alisa riem
Guess Alisa riem
€ 75,50
-39%
€ 46,02
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Antiknobbels voor de voeten, Cosmoplast (6 stuks)
Antiknobbels voor de voeten, Cosmoplast (6 stuks)
€ 12,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Parfumset voor dames, Ambar, van Jesus Del Pozo (2 stuks)
Parfumset voor dames, Ambar, van Jesus Del Pozo (2 stuks)
€ 319,80/1l
€ 34,00
-5%
€ 31,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Montblanc Presence Eau de Toilette Spray (75 ml)
Montblanc Presence Eau de Toilette Spray (75 ml)
€ 505,47/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 37,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Make-up verwijderaar Nivea Visage (125 ml)
Make-up verwijderaar Nivea Visage (125 ml)
€ 115,20/1l
€ 14,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals EIMI Volume Shape Control: Volume-gevende styling mousse voor extra sterk hold, 300 ml
Wella Professionals EIMI Volume Shape Control: Volume-gevende styling mousse voor extra sterk hold, 300 ml
€ 65,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 19,77
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Hello Kitty Geschenkgiftset: Eau de Toilette 50 ml + 2-in-1 douchegel & shampoo 400 ml
Hello Kitty Geschenkgiftset: Eau de Toilette 50 ml + 2-in-1 douchegel & shampoo 400 ml
€ 19,72
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
€ 180,30/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 220
€ 20,29
-11%
€ 18,03
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Unisex parfum, Agua de Colonia Concentrada Alvarez Gomez, EDC (80 ml)
Unisex parfum, Agua de Colonia Concentrada Alvarez Gomez, EDC (80 ml)
€ 176,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella SP System Professional Herstellende Conditioner, 1000 ml
Wella SP System Professional Herstellende Conditioner, 1000 ml
€ 17,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,18
-15%
€ 19,57
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Jovan - Musk for Women, geconcentreerde parfum spray, 96 ml
Jovan - Musk for Women, geconcentreerde parfum spray, 96 ml
€ 182,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,48
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Sanex DTE.SPRAY 200 SENSITIVE, 1 stuk
Sanex DTE.SPRAY 200 SENSITIVE, 1 stuk
€ 65,05/1l
€ 14,38
-9%
€ 13,01
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver Harvest, voor dames, 125 ml, niet navulbare fles, spray, 83 INGREDIËNTEN: - ALCOHOL - PARFUM (GEURSTOF) - AQUA (WATER) - LIMONEEN - LINALOOL -..., 1 stuk
Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver Harvest, voor dames, 125 ml, niet navulbare fles, spray, 83 INGREDIËNTEN: - ALCOHOL - PARFUM (GEURSTOF) - AQUA (WATER) - LIMONEEN - LINALOOL -..., 1 stuk
€ 828,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 139,00
-€ 35,49
€ 103,51
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van BIRETIX Cleanser: Milde reiniger voor gemengde, vette en acnegevoelige huid, 200 ml crème
BIRETIX Cleanser: Milde reiniger voor gemengde, vette en acnegevoelige huid, 200 ml crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,14
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Floris Rose Geconcentreerde Mondwater, 100 ml
Floris Rose Geconcentreerde Mondwater, 100 ml
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 540,60/1l
Productafbeelding van Biomed Natuurlijke Whitening Mondwater, 500 ml
Biomed Natuurlijke Whitening Mondwater, 500 ml
€ 21,84
-67%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,98/1l
Productafbeelding van Gum Aftaclear mondwater (120 ml)
Gum Aftaclear mondwater (120 ml)
€ 13,62
-28%
€ 9,71
Verkoper: Lemonbite
€ 80,92/1l
Productafbeelding van BIOREPAIR mondspoelmiddel, 500 ml, artikelnummer GA14823
BIOREPAIR mondspoelmiddel, 500 ml, artikelnummer GA14823
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 19,98/1l
Productafbeelding van Biomed Mondwater voor gezond tandvlees, natuurlijke bescherming, 500 ml
Biomed Mondwater voor gezond tandvlees, natuurlijke bescherming, 500 ml
€ 21,84
-67%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,98/1l
Productafbeelding van Gum Aftaclear spray (15 ml)
Gum Aftaclear spray (15 ml)
€ 15,88
-34%
€ 10,33
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Med Zahn - Salie mondspoelmiddel, 300 ml
Med Zahn - Salie mondspoelmiddel, 300 ml
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 46,63/1kg
Productafbeelding van Eludril, mondwater, anti-plaque, 500 ml
Eludril, mondwater, anti-plaque, 500 ml
€ 22,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 44,52/1l
Productafbeelding van 20 stuks mondwater, draagbaar, milde muntsmaak, verfrist de adem, mondverzorging, tandreiniging, mondwater
20 stuks mondwater, draagbaar, milde muntsmaak, verfrist de adem, mondverzorging, tandreiniging, mondwater
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 88,00/1kg