BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset met de geur van lavendel en munt - 12-delige cadeauverpakking in een decoratieve jutebox

€ 27,99

€ 21,20 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
10h 54m 44s
Onze bestedeals
Cadeausets lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van IDC Institute - Bronzen Geschenkgarnituur, 5-delig - Sandelhout - Verzorgingsset voor het lichaam
IDC Institute - Bronzen Geschenkgarnituur, 5-delig - Sandelhout - Verzorgingsset voor het lichaam
€ 21,97/1l
€ 19,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cadeauset voor dames - Geur van tuinpeonie - 4-delige verzorgingsset voor het lichaam - 150 ml
Cadeauset voor dames - Geur van tuinpeonie - 4-delige verzorgingsset voor het lichaam - 150 ml
€ 66,60/1l
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Geschenkset badproducten - 4 x 200 ml - Douchegel, badolie, conditioner, scrub - Badproducten
Geschenkset badproducten - 4 x 200 ml - Douchegel, badolie, conditioner, scrub - Badproducten
€ 129,90/1kg
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van IDC Institute - Cadeauset Rosé, 3-delig - Jasmijn en Roos - Badset met kaars
IDC Institute - Cadeauset Rosé, 3-delig - Jasmijn en Roos - Badset met kaars
€ 38,42/1l
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
€ 30,18/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, rozengeur - 15-delige beautygeschenkset in een vintage cadeauverpakking
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, rozengeur - 15-delige beautygeschenkset in een vintage cadeauverpakking
€ 19,32/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Luxe Vanilla Spa Beauty Set - 6-delige badkamer set in stiletto wit - Wellness douche- en badset voor vrouwen
BRUBAKER Luxe Vanilla Spa Beauty Set - 6-delige badkamer set in stiletto wit - Wellness douche- en badset voor vrouwen
€ 352,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Badkamer-geschenkset Lavendel-vanille met decoratieve badkuip, zwart, 8-delig
BRUBAKER Badkamer-geschenkset Lavendel-vanille met decoratieve badkuip, zwart, 8-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 7-delige moederdagset voor bad en douche - Geur van roos en vanille - Geschenkartikel in een vintage mand, kleur roze
BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 7-delige moederdagset voor bad en douche - Geur van roos en vanille - Geschenkartikel in een vintage mand, kleur roze
€ 38,45/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Aloe Vera - 11-delige cadeauverpakking in een gevlochten mand
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Aloe Vera - 11-delige cadeauverpakking in een gevlochten mand
€ 23,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Beauty Set "Love" met passievruchtgeur - Bad- en doucheset - 12-delige cadeauverpakking met decoratieve badkuip
BRUBAKER Beauty Set "Love" met passievruchtgeur - Bad- en doucheset - 12-delige cadeauverpakking met decoratieve badkuip
€ 39,27/1l
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset met lavendel-magnoliedouche – 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve mand
BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset met lavendel-magnoliedouche – 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve mand
€ 166,56/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
€ 39,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Lavendel - 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve badkuip
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Lavendel - 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve badkuip
€ 40,97/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 24,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Beauty Verzorgingsset - met lavendel-, salie- en muntextracten - Geschenkset in een mand met handvat
BRUBAKER Cosmetics Beauty Verzorgingsset - met lavendel-, salie- en muntextracten - Geschenkset in een mand met handvat
€ 28,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Set van 10 producten voor bad en verzorging - Cadeauset - Kersenbloesem & Rijstmelk - Veganistisch - In een vintage make-upkist, wit
BRUBAKER Cosmetics - Set van 10 producten voor bad en verzorging - Cadeauset - Kersenbloesem & Rijstmelk - Veganistisch - In een vintage make-upkist, wit
€ 24,99/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 9-delige cadeauverpakking in een doos met handgrepen
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 9-delige cadeauverpakking in een doos met handgrepen
€ 28,29/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Wellness Badset - Cranberry - 9-delig cadeaupakket met verzorgings- en massageaccessoires, verpakt in een decoratief badkuipmodel
BRUBAKER Cosmetics Wellness Badset - Cranberry - 9-delig cadeaupakket met verzorgings- en massageaccessoires, verpakt in een decoratief badkuipmodel
€ 15,38/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Geschenkgarnituur voor bad en douche, winterbessen geur - 3-delige verzorgingsset - Kerstset voor dames en heren
BRUBAKER Cosmetics: Geschenkgarnituur voor bad en douche, winterbessen geur - 3-delige verzorgingsset - Kerstset voor dames en heren
€ 23,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 9,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset Rooswater & Champagne - 7-delige geschenkset in een oosterse lantaarnstijl - decoratieve hangmand in rosé goud
BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset Rooswater & Champagne - 7-delige geschenkset in een oosterse lantaarnstijl - decoratieve hangmand in rosé goud
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,99
Verkoper: BRUBAKER

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset "Lavendel & Munt" - Lavendelgeur – 12-delige cadeauverpakking in een decoratieve doos

Verfrissend anders: Laat u betoveren door de magie en de zorgeloosheid van lavendel in combinatie met de heerlijke geur van munt...

Deze zorgvuldig samengestelde cadeauverpakking bevat:

  • 450 ml douchegel,
  • 450 ml badschuim,
  • 180 ml bodyspray,
  • 120 ml bodylotion,
  • 120 ml scrub,
  • 100 g badzout,
  • 4 zeepbloemen à 3 g,
  • een klein washandje,
  • een decoratieve doos bekleed met jute.

Een betoverende ervaring voor alle zintuigen: De geurige BRUBAKER beautyproducten verwennen met veel hydratatie en verzorgen de normale en droge huid op een zachte manier.

De decoratieve doos ziet er niet alleen mooi uit met de set, maar kan ook worden hergebruikt om bijvoorbeeld cosmetica op te bergen.

Dierproeven voor cosmetica? Wij zeggen nee! Daarom testen wij alle BRUBAKER beautyproducten uitsluitend op onszelf.

Ingrediënten:

Douchegel
Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Mea, Parfum, Disodium Edta, Citric Acid, Phenoxnethanol, Benzyl Alcohol, D&C Red No.33 (CI17200), FD&C Blue No.1 (CI42090).

Badschuim
Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Mea, Glycol Distearate, Parfum, Disodium Edta, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, D&C Red No.33 (CI17200), FD&C Blue No.1 (CI42090).

Bodyspray
Water (Aqua), Alcohol, Glycerin, PEG-40 gehydrateerde ricinusolie, Parfum, Disodium Edta, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, D&C Red No.33 (CI17200), FD&C Blue No.1 (CI42090), Coumarine, Linalool, Citronellol.

Zeepbloemen
Maïsmeel, Sodium Lauryl Sulfate, Water (Aqua), Polyvinyl Alcohol, Cocamide Mea, Glycerin, Parfum, D&C Red No.33 (CI17200), FD&C Blue No.1 (CI42090).

Kleur
Violet
Groen
Inhoud
1320 ml
Ingrediënten
SHOWERGEL: WATER (AQUA), NATRIUM LAURETH SULFAAT, NATRIUMCHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MEA, PARFUM, DISODIUM EDTA, CITROENZUUR, FENOXYETHANOL, BENZYLALCOHOL, D&C RED NO.33 (CI17200), FD&C BLUE NO.1 (CI42090). BADSCHUIM: WATER (AQUA), NATRIUM LAURETH SULFAAT, NATRIUMCHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MEA, GLYCOL DISTEARAAT, PARFUM, DISODIUM EDTA, CITROENZUUR, FENOXYETHANOL, BENZYLALCOHOL, D&C RED NO.33 (CI17200), FD&C BLUE NO.1 (CI42090). LICHAMSVERSPUITING: WATER (AQUA), ALCOHOL, GLYCERINE, PEG-40 GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, PARFUM, DISODIUM EDTA, FENOXYETHANOL, CHLORFENESINE, D&C RED NO.33 (CI17200), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), COUMARINE, LINALOOL, CITRONELLOL. LICHAMLOTION: WATER (AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), CETEARYL ALCOHOL, AMMONIUM POLYACRYLAAT, C13-16 ISOPARAFFINE, LAURETH-30, GLYCERINE, STEAANZURE, GLYCERYL STEARAAT, PEG-40 SORBITAN STEARAAT, POTASSIUM CETYL FOSFAAT, CARBOMEER, NATRIUMHYDROXIDE, PARFUM, FENOXYETHANOL, CHLORFENESINE, D&C RED NO.33 (CI17200), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), COUMARINE, LINALOOL, CITRONELLOL. LICHAMSCRUB: WATER (AQUA), GLYCERINE, CELLULOSE, PEG-40 GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, NATRIUMHYDROXIDE, CARBOMEER, FENOXYETHANOL, PARFUM, BENZYLALCOHOL, D&C RED NO.33 (CI17200), FD&C BLUE NO.1 (CI42090). BADZOUTEN: NATRIUMCHLORIDE, PARFUM. ZEEPBLOEM: MAÏSZETMEEL (ZEA MAYS), NATRIUM LAURYL SULFAAT, WATER (AQUA), POLYVINYL ALCOHOL, COCAMIDE MEA, GLYCERINE, PARFUM, D&C RED NO.33 (CI17200), FD&C BLUE NO.1 (CI42090).
Fabrikant
EAN
4251219610269
MPN (Manufacturer Part Number)
15QC11

Kleur
Violet
Groen
Inhoud
1320 ml
Ingrediënten
SHOWERGEL: WATER (AQUA), NATRIUM LAURETH SULFAAT, NATRIUMCHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MEA, PARFUM, DISODIUM EDTA, CITROENZUUR, FENOXYETHANOL, BENZYLALCOHOL, D&C RED NO.33 (CI17200), FD&C BLUE NO.1 (CI42090). BADSCHUIM: WATER (AQUA), NATRIUM LAURETH SULFAAT, NATRIUMCHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MEA, GLYCOL DISTEARAAT, PARFUM, DISODIUM EDTA, CITROENZUUR, FENOXYETHANOL, BENZYLALCOHOL, D&C RED NO.33 (CI17200), FD&C BLUE NO.1 (CI42090). LICHAMSVERSPUITING: WATER (AQUA), ALCOHOL, GLYCERINE, PEG-40 GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, PARFUM, DISODIUM EDTA, FENOXYETHANOL, CHLORFENESINE, D&C RED NO.33 (CI17200), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), COUMARINE, LINALOOL, CITRONELLOL. LICHAMLOTION: WATER (AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), CETEARYL ALCOHOL, AMMONIUM POLYACRYLAAT, C13-16 ISOPARAFFINE, LAURETH-30, GLYCERINE, STEAANZURE, GLYCERYL STEARAAT, PEG-40 SORBITAN STEARAAT, POTASSIUM CETYL FOSFAAT, CARBOMEER, NATRIUMHYDROXIDE, PARFUM, FENOXYETHANOL, CHLORFENESINE, D&C RED NO.33 (CI17200), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), COUMARINE, LINALOOL, CITRONELLOL. LICHAMSCRUB: WATER (AQUA), GLYCERINE, CELLULOSE, PEG-40 GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, NATRIUMHYDROXIDE, CARBOMEER, FENOXYETHANOL, PARFUM, BENZYLALCOHOL, D&C RED NO.33 (CI17200), FD&C BLUE NO.1 (CI42090). BADZOUTEN: NATRIUMCHLORIDE, PARFUM. ZEEPBLOEM: MAÏSZETMEEL (ZEA MAYS), NATRIUM LAURYL SULFAAT, WATER (AQUA), POLYVINYL ALCOHOL, COCAMIDE MEA, GLYCERINE, PARFUM, D&C RED NO.33 (CI17200), FD&C BLUE NO.1 (CI42090).
Fabrikant
EAN
4251219610269
MPN (Manufacturer Part Number)
15QC11
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bovenlichaam- en buikspiertrainer | Fitnessapparaat voor buikspieren, buikspieroefenaar | Spierentrainer, training voor buikspieren
Bovenlichaam- en buikspiertrainer | Fitnessapparaat voor buikspieren, buikspieroefenaar | Spierentrainer, training voor buikspieren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 29,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Eetkamerstoel 'Hamburg', set van 6, gestoffeerde stoel, textiel, houten poten, donkergrijs
Eetkamerstoel 'Hamburg', set van 6, gestoffeerde stoel, textiel, houten poten, donkergrijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 305,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Pokémon TCG: Sword and Shield - Silver Lance - Booster Pack (Koreaans)
Pokémon TCG: Sword and Shield - Silver Lance - Booster Pack (Koreaans)
€ 18,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Voedingssupplement Welltone druppels, 30 ml, 1 stuk.
Voedingssupplement Welltone druppels, 30 ml, 1 stuk.
€ 1.165,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Wiltec kraan voor keukenmengkraan, 360° draaibaar, verchroomd, met aansluiting van 16,41 mm (3/8")
Wiltec kraan voor keukenmengkraan, 360° draaibaar, verchroomd, met aansluiting van 16,41 mm (3/8")
€ 18,84/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 17,33
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van cofi1453® Siliconen hoesje Basic, compatibel met iPhone 13 Pro, TPU zachte telefoonhoes, transparante bescherming
cofi1453® Siliconen hoesje Basic, compatibel met iPhone 13 Pro, TPU zachte telefoonhoes, transparante bescherming
€ 7,00
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Oral-B Pro 3 3900, voor volwassenen, roterende elektrische tandenborstel, voor dagelijks gebruik, geschikt voor gevoelig tandvlees, blekende werking, zwart, wit, 2 minuten, zwart, wit
Oral-B Pro 3 3900, voor volwassenen, roterende elektrische tandenborstel, voor dagelijks gebruik, geschikt voor gevoelig tandvlees, blekende werking, zwart, wit, 2 minuten, zwart, wit
€ 708,68/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 280,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van MONZANA® Koffer, Baseline, handbagagestuk, ABS harde schaal, rubberen wielen, uitschuifbare handgreep, cijferslot, reiskoffer, harde schaal, trolley, zwart
MONZANA® Koffer, Baseline, handbagagestuk, ABS harde schaal, rubberen wielen, uitschuifbare handgreep, cijferslot, reiskoffer, harde schaal, trolley, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 278
€ 59,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Dolu Volledige Trainingspot, Wit, 1,5 jaar, 380 mm, 390 mm, 280 mm
Dolu Volledige Trainingspot, Wit, 1,5 jaar, 380 mm, 390 mm, 280 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 416
€ 30,94
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Stoomkoker met 5 lagen, roestvrijstalen stoomoven, 28 cm, stoompan, kookpan met glazen deksel, keukenstoomapparaat
Stoomkoker met 5 lagen, roestvrijstalen stoomoven, 28 cm, stoompan, kookpan met glazen deksel, keukenstoomapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 46,00
-3%
€ 44,46
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van AMELIA Voedingsstoel 3-in-1: Hoogstoel met verstelbaar tafelblad, geschikt voor baby's en peuters, grijs
AMELIA Voedingsstoel 3-in-1: Hoogstoel met verstelbaar tafelblad, geschikt voor baby's en peuters, grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 36,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 26,26
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 180 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 180 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 69,90
-€ 2,00
€ 67,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Bestway Hydro-Force SUP Oceana Convertible Set 305 x 84 x 12 cm
Bestway Hydro-Force SUP Oceana Convertible Set 305 x 84 x 12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 214,00
-€ 24,00
€ 190,00
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Nintendo Switch console - OLED model - White
Nintendo Switch console - OLED model - White
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 364
€ 422,96
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1956
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Salvequick® 490700 pleisterdispenser - gevuld met 85 pleisters
Salvequick® 490700 pleisterdispenser - gevuld met 85 pleisters
€ 103,60/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,22
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van 3-in-1 set ter ondersteuning van het herstel na de bevalling - buikband voor zwangerschap en kraamtijd - korset voor dames, shapewear
3-in-1 set ter ondersteuning van het herstel na de bevalling - buikband voor zwangerschap en kraamtijd - korset voor dames, shapewear
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 18,40
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 28 augustus 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Lavendel
Beoordeeld op 10 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ik vind het erg leuk
Beoordeeld op 30 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 22 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 6 juli 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Reinigingsgel voor het gezicht 2-in-1 Eight Hour HydraPlay (dagelijkse reiniger), 125 ml
Reinigingsgel voor het gezicht 2-in-1 Eight Hour HydraPlay (dagelijkse reiniger), 125 ml
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Eau de Campagne 100 ml Eau de Toilette set met milde bad- en douchegel
Sisley Eau de Campagne 100 ml Eau de Toilette set met milde bad- en douchegel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 816,00/1l
Productafbeelding van Rituals, The Ritual of Jing cadeauverpakking M
Rituals, The Ritual of Jing cadeauverpakking M
€ 43,86
-2%
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 36,80/1kg
Productafbeelding van Rituals, de geschenkset "The Ritual of Karma" (voor mannen)
Rituals, de geschenkset "The Ritual of Karma" (voor mannen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 96,45/1l
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Kleine Geschenkset: Doucheolie 75 ml / Schuimende Douchegel 50 ml / Haar- en Lichaamsnevel 20 ml / Lichaamscreme 70 ml
Rituals Ayurveda Kleine Geschenkset: Doucheolie 75 ml / Schuimende Douchegel 50 ml / Haar- en Lichaamsnevel 20 ml / Lichaamscreme 70 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 33,03
Verkoper: PerfumTraders
€ 73,89/1kg
Productafbeelding van Geschenkset voor mannen Diesel D By Diesel, 1x 30 ml, 1x 75 ml
Geschenkset voor mannen Diesel D By Diesel, 1x 30 ml, 1x 75 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1kg
Productafbeelding van Rituals Jing Proefset, 245 ml
Rituals Jing Proefset, 245 ml
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 349,71/1l
Productafbeelding van Foamende douchegel 50 ml / Lichaams scrub 125 g / Lichaamslotion 70 ml - Rituals Karma proefset
Foamende douchegel 50 ml / Lichaams scrub 125 g / Lichaamslotion 70 ml - Rituals Karma proefset
€ 25,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 74,82/1kg
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Lichaamsroom, navulverpakking
Rituals Ayurveda Lichaamsroom, navulverpakking
€ 27,54
-14%
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 106,64/1l
Productafbeelding van Rituals Homme verzorgingsset voor de huid - Proefset
Rituals Homme verzorgingsset voor de huid - Proefset
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 98,87/1kg
Productafbeelding van Scottish Fine Soaps, Geschenkgewicht voor heren - Vetiver en sandelhout, 4 stuks
Scottish Fine Soaps, Geschenkgewicht voor heren - Vetiver en sandelhout, 4 stuks
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Scottish Fine Soaps Geschenkartikel Calluna Botanicals, 4-delig
Scottish Fine Soaps Geschenkartikel Calluna Botanicals, 4-delig
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 52,20/1kg
Productafbeelding van IDC Institute - Cadeauset Garden, 6-delig - Wilde bloemen - Badset met standaard
IDC Institute - Cadeauset Garden, 6-delig - Wilde bloemen - Badset met standaard
€ 29,99
Verkoper: Lemonbite
€ 55,54/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkgiftset voor Heren - Douchegel en Lichaamsmelk - Verzorging voor mannen
IDC Institute - Geschenkgiftset voor Heren - Douchegel en Lichaamsmelk - Verzorging voor mannen
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 21,98/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkmand 6-delig - Kersenbloesem - Badset Kersenbloesem
IDC Institute - Geschenkmand 6-delig - Kersenbloesem - Badset Kersenbloesem
€ 23,99
Verkoper: Lemonbite
€ 37,19/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Cadeauset Rosé, 3-delig - Jasmijn en Roos - Badset met kaars
IDC Institute - Cadeauset Rosé, 3-delig - Jasmijn en Roos - Badset met kaars
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 38,42/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkgiftset Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille - 2x200ml
IDC Institute - Geschenkgiftset Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille - 2x200ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 19,97/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkgewicht Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille
IDC Institute - Geschenkgewicht Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 46,60/1l
Productafbeelding van MAGIC STUDIO Roze Nagelstyling Set
MAGIC STUDIO Roze Nagelstyling Set
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 623,75/1l
Productafbeelding van Magic Studio Nagellakset voor meisjes, 2x4 ml
Magic Studio Nagellakset voor meisjes, 2x4 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 623,75/1l