Royal Talens 20808642 ROYAL TALENS Aquarelverf Van Gogh, doos met 12 kleuren, roze/violet

€ 30,25

€ 151,25 / 1kg

plus € 13,29 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Waterverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Royal Talens 20808640 ROYAL TALENS Aquarelverf Van Gogh, set van 12, metallic
Royal Talens 20808640 ROYAL TALENS Aquarelverf Van Gogh, set van 12, metallic
€ 237,95/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 50,19
-5%
€ 47,59
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Royal Talens 20808623 ROYAL TALENS Aquarelverf Van Gogh, set van 24, botanische kleuren
Royal Talens 20808623 ROYAL TALENS Aquarelverf Van Gogh, set van 24, botanische kleuren
€ 62.300,00/1l
€ 62,30
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creativ Company, aquarelverfset "Art Aqua", multi, 48 stuks
Creativ Company, aquarelverfset "Art Aqua", multi, 48 stuks
€ 83,24/1kg
€ 52,99
-13%
€ 45,78
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Van Gogh Pocket Box, set aquarelverf, levendige kleuren, 12 kleuren
Van Gogh Pocket Box, set aquarelverf, levendige kleuren, 12 kleuren
€ 151,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,25
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Van Gogh 20808624, Blauw, Groen, Grijs, Oranje, Rood, Wit, Geel, 24 stuks
Van Gogh 20808624, Blauw, Groen, Grijs, Oranje, Rood, Wit, Geel, 24 stuks
€ 177,14/1kg
€ 63,80
-2%
€ 62,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PENTART temperaverf. 100 ml, blauw
PENTART temperaverf. 100 ml, blauw
€ 38,90/1l
€ 3,89
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Aquarelverf ARTIST, 12 kleuren, 12 ml per tube
Aquarelverf ARTIST, 12 kleuren, 12 ml per tube
€ 96,04/1l
€ 13,83
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Olieverf, lichtroze, 516, 45 ml - Rosa
Olieverf, lichtroze, 516, 45 ml - Rosa
€ 82,44/1l
€ 3,90
-4%
€ 3,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PENTART temperaverf, 100 ml, lichtroze
PENTART temperaverf, 100 ml, lichtroze
€ 38,90/1l
€ 3,89
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Royal Talens 20808635 ROYAL TALENS Van Gogh Aquarelverfset, "Zelfportret"
Royal Talens 20808635 ROYAL TALENS Van Gogh Aquarelverfset, "Zelfportret"
€ 141,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,30
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Talens, set aquarelverf met 30 kleuren (30mp12)
Talens, set aquarelverf met 30 kleuren (30mp12)
€ 18.950,00/1l
€ 18,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Strigo verf, 1000 ml, blauw
Strigo verf, 1000 ml, blauw
€ 8,99/1l
€ 8,99
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Faber-Castell schoolverfset, 21 kleuren in een doos
Faber-Castell schoolverfset, 21 kleuren in een doos
€ 39,42/1kg
€ 31,55
-58%
€ 13,01
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Royal Talens 9022112M ROYAL TALENS Art Creation Aquarelverf, compacte doos
Royal Talens 9022112M ROYAL TALENS Art Creation Aquarelverf, compacte doos
€ 90,70/1kg
€ 18,14
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Acrylverf 75ml, kleur 066, blauw - Titanum
Acrylverf 75ml, kleur 066, blauw - Titanum
€ 55,73/1l
€ 4,18
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Royal Talens Glansverfmedium voor acrylverf, 75 ml - Voor het schilderen
Royal Talens Glansverfmedium voor acrylverf, 75 ml - Voor het schilderen
€ 19,43
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Pebeo Colorex aquarelverf, 45 ml, kleur 46: Sanguine
Pebeo Colorex aquarelverf, 45 ml, kleur 46: Sanguine
€ 156,89/1l
€ 7,06
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Talens 1253181, Roze, Waterverf, Vloeistof, 30 ml, 1 stuk
Talens 1253181, Roze, Waterverf, Vloeistof, 30 ml, 1 stuk
€ 186,00/1l
€ 5,58
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Talens 9012013M, Meer, Waterverf, Vloeistof, 12 ml
Talens 9012013M, Meer, Waterverf, Vloeistof, 12 ml
€ 1.892,50/1l
€ 22,71
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Waterverf, 18 kleuren, 2,9 cm, roze, MITAMA 62890-62890
Waterverf, 18 kleuren, 2,9 cm, roze, MITAMA 62890-62890
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Aquarelverfset Van Gogh, roze- en violettinten, 12 stuks

  • Transparante verf met een hoge kleurintensiteit.
  • Alle kleuren hebben een hoge lichtechtheid.
  • Gemakkelijk te verwerken.
  • De tinten zijn eenvoudig te mengen en te vervagen tot zeer subtiele nuances.
  • 12 verfpotjes in een witte plastic doos.
  • Inhoud: 12 kleuren, 1 penseel serie 191, maat 6 (fijne punt, rond, Selected Filament) en een mengbak.
  • Kleuren: karmijnrood (318), kersenrood licht (327), alizarinrood donker (331), roze (357), chinacridon roze (366), zachtroze (373), lavendel (525), zachtviolet (560), permanent rozeviolet (567), permanent blauwviolet (568), chinacridon rozeviolet (592), chinacridon violetblauw (593).


Hoogwaardige kwaliteit, eenvoudige kleurafgifte, levendige en zeer transparante kleuren, uitstekende lichtechtheid. Inhoud: 12 bakjes, gesorteerd op kleur in roze- en violettinten
Kleur
Violet
Fabrikant
Royal Talens
Aantal stuks
12
Gewicht
0.2 kg
EAN
8712079422813
MPN (Manufacturer Part Number)
20808642

Kleur
Violet
Fabrikant
Royal Talens
Aantal stuks
12
Gewicht
0.2 kg
EAN
8712079422813
MPN (Manufacturer Part Number)
20808642
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Royal Talens 20808644 Pocket Box Muted Colours Wasserfarbkasten 12 Farben
Royal Talens 20808644 Pocket Box Muted Colours Wasserfarbkasten 12 Farben
€ 163,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Royal Talens 20808641 ROYAL TALENS Aquarelverf Van Gogh, doos met 12 kleuren, natuurlijke tinten
Royal Talens 20808641 ROYAL TALENS Aquarelverf Van Gogh, doos met 12 kleuren, natuurlijke tinten
€ 151,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,25
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Royal Talens 20808640 ROYAL TALENS Aquarelverf Van Gogh, set van 12, metallic
Royal Talens 20808640 ROYAL TALENS Aquarelverf Van Gogh, set van 12, metallic
€ 237,95/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 50,19
-5%
€ 47,59
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Royal Talens 20808623 ROYAL TALENS Aquarelverf Van Gogh, set van 24, botanische kleuren
Royal Talens 20808623 ROYAL TALENS Aquarelverf Van Gogh, set van 24, botanische kleuren
€ 62.300,00/1l
€ 62,30
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van EBERHARD FABER 516025 EBERHARD FABER Aquarelpotlood Artist Color, metalen etui met 24 stuks
EBERHARD FABER 516025 EBERHARD FABER Aquarelpotlood Artist Color, metalen etui met 24 stuks
€ 52,21/1kg
€ 25,74
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Van Gogh Aquarelverfsets, model Frau Hölle | 12 halve bakjes
Van Gogh Aquarelverfsets, model Frau Hölle | 12 halve bakjes
€ 213,80/1kg
€ 42,76
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Van Gogh 20808624, Blauw, Groen, Grijs, Oranje, Rood, Wit, Geel, 24 stuks
Van Gogh 20808624, Blauw, Groen, Grijs, Oranje, Rood, Wit, Geel, 24 stuks
€ 177,14/1kg
€ 63,80
-2%
€ 62,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Van Gogh Pocket Box, set aquarelverf, levendige kleuren, 12 kleuren
Van Gogh Pocket Box, set aquarelverf, levendige kleuren, 12 kleuren
€ 151,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,25
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van MozArt Supplies Aquarelverfset: 24 levendige kleuren in een metalen doos. Aquarelverfsets, waterverfsets
MozArt Supplies Aquarelverfset: 24 levendige kleuren in een metalen doos. Aquarelverfsets, waterverfsets
€ 39,09/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Talens Gouache, extra fijne mengset, 8 tubes van 20 ml
Talens Gouache, extra fijne mengset, 8 tubes van 20 ml
€ 1.897,50/1l
€ 37,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC BOURGEOIS 390640LEFRANC BOURGEOISWINSOR & NEWTON CotmanSketcher's Pocket
LEFRANC BOURGEOIS 390640LEFRANC BOURGEOISWINSOR & NEWTON CotmanSketcher's Pocket
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,41
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Van Gogh 20808631, Blauw, Groen, Grijs, Rood, Wit, Geel, 12 stuks
Van Gogh 20808631, Blauw, Groen, Grijs, Rood, Wit, Geel, 12 stuks
€ 21,25/1kg
€ 21,25
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Royal Talens 20808635 ROYAL TALENS Van Gogh Aquarelverfset, "Zelfportret"
Royal Talens 20808635 ROYAL TALENS Van Gogh Aquarelverfset, "Zelfportret"
€ 141,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,30
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Talens - plakkaatverf, extra fijn, flesje van 16 ml, set van 6 flesjes in basiskleuren
Talens - plakkaatverf, extra fijn, flesje van 16 ml, set van 6 flesjes in basiskleuren
€ 35,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Talens 9011613M, Meer, Inkt, Vloeistof, 12 ml
Talens 9011613M, Meer, Inkt, Vloeistof, 12 ml
€ 2.029,17/1l
€ 24,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van TZS First Oostenrijkse elektrische grill 2-in-1 | Tafelgrill & staande grill | 2400 W | Opvouwbaar met deksel, onderstel, thermometer en opvangbak | Grijs/zwart
TZS First Oostenrijkse elektrische grill 2-in-1 | Tafelgrill & staande grill | 2400 W | Opvouwbaar met deksel, onderstel, thermometer en opvangbak | Grijs/zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 36
Gebruikt
€ 119,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van RATO bloempot, laag model DRTS200L, met binnenpot | Anthraciet
RATO bloempot, laag model DRTS200L, met binnenpot | Anthraciet
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 13,25
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Hahnemühle aquarelblok - 17 x 24 cm, 300 g/m², 12 vellen
Hahnemühle aquarelblok - 17 x 24 cm, 300 g/m², 12 vellen
€ 45,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 4x herlitz 495457 Aquarell-Block 210 x 298 mm Inhalt: 20 Blatt(S)
4x herlitz 495457 Aquarell-Block 210 x 298 mm Inhalt: 20 Blatt(S)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Waterverfsets, kleurrijk
Waterverfsets, kleurrijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Beautissu Aurelia knuffeldeken, groen, 220x240 cm
Beautissu Aurelia knuffeldeken, groen, 220x240 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Rössler Papier 20323801 - Enveloppen, glad papier - wit, DL-formaat, 100 g/m²
Rössler Papier 20323801 - Enveloppen, glad papier - wit, DL-formaat, 100 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,54
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 16,99
-35%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina Keilframe canvas, Academie kwaliteit, 40x60 cm, set van 12 stuks
Artina Keilframe canvas, Academie kwaliteit, 40x60 cm, set van 12 stuks
€ 9,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Hahnemühle aquarelblok, 12 vel, Britannia, glanzend, 17x24 cm, 300 g
Hahnemühle aquarelblok, 12 vel, Britannia, glanzend, 17x24 cm, 300 g
€ 45,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Koffiekop van porselein, 350 ml - Set van 6 / wit - Koffiekop, beker
Koffiekop van porselein, 350 ml - Set van 6 / wit - Koffiekop, beker
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 19,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Elektrische barbecue Russell Hobbs 22460-56, 2400 W
Elektrische barbecue Russell Hobbs 22460-56, 2400 W
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 158,50
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van tepro Elektrische grill, model Danville. Grilloppervlak: ongeveer 40,4 x 22,7 cm
tepro Elektrische grill, model Danville. Grilloppervlak: ongeveer 40,4 x 22,7 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 68,38
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Eetkamerstoelen, set van 6, crème kleur, keukenstoelen, gestoffeerde stoelen, modern design, woonkamerstoelen
Eetkamerstoelen, set van 6, crème kleur, keukenstoelen, gestoffeerde stoelen, modern design, woonkamerstoelen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 284,95
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van VASAGLE boekenkast, stabiele staande kast met 5 planken, eenvoudig
VASAGLE boekenkast, stabiele staande kast met 5 planken, eenvoudig
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 130,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 18 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zo mooi en betaalbaar
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Maison Margiela Replica Sailing Day, geurverspreider (165 ml)
Maison Margiela Replica Sailing Day, geurverspreider (165 ml)
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 476,00/1l
Productafbeelding van Kleurdroger, met intelligente timer, 3-standen, USB-oplaadbaar, aquarel met 360° draaibare clip voor kunstschilderen, groen
Kleurdroger, met intelligente timer, 3-standen, USB-oplaadbaar, aquarel met 360° draaibare clip voor kunstschilderen, groen
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 190,00/1kg
Productafbeelding van 12-kleuren waterverfset - professionele lakverfset, geschikt voor doe-het-zelf projecten, gemakkelijk te mengen, duurzaam, levendige kleuren, ideaal voor kinderen en beginners (blauwe serie), model 606W
12-kleuren waterverfset - professionele lakverfset, geschikt voor doe-het-zelf projecten, gemakkelijk te mengen, duurzaam, levendige kleuren, ideaal voor kinderen en beginners (blauwe serie), model 606W
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 120,00/1kg