Herbapol Voedingssupplement Aardbei, 420 ml

Wegwerp

€ 3,07

€ 2,92-4%

€ 5,31 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Siroop & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Herbapol voedingssupplement, siroop met aardbei- en cranberry-smaak, 420 ml
Herbapol voedingssupplement, siroop met aardbei- en cranberry-smaak, 420 mlWegwerp
€ 5,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herbapol aardbei-rabarbersiroop, 420 ml
Herbapol aardbei-rabarbersiroop, 420 mlWegwerp
€ 3,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aroniasiroop Herbapol, 420 ml
Aroniasiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 21,64/1kg
€ 5,41
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Łowicz Voedingssupplement, siroop met citroensmaak, 400 ml
Łowicz Voedingssupplement, siroop met citroensmaak, 400 mlWegwerp
€ 8,87/1kg
€ 3,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maracojasiroop Herbapol, 420 ml
Maracojasiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 12,88/1l
€ 5,41
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 ml
Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 3,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teisseire frambozensiroop, 700 ml
Teisseire frambozensiroop, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Olini frambozenstroop, 290 ml
Olini frambozenstroop, 290 mlWegwerp
€ 91,41/1l
€ 26,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Teisseire citroensiroop, 700 ml
Teisseire citroensiroop, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kersenlikeur Teisseire, 700 ml
Kersenlikeur Teisseire, 700 mlWegwerp
€ 19,25/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Vanillesiroop Teisseire, 700 ml
Vanillesiroop Teisseire, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Teisseire Siropen - verschillende smaken - 600 ml - Aardbei
Teisseire Siropen - verschillende smaken - 600 ml - AardbeiWegwerp
€ 23,49/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Teisseire vlierbessenstroop, 700 ml
Teisseire vlierbessenstroop, 700 mlWegwerp
€ 103,96/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sirop van duizendgulden, 290 ml, Olini
Sirop van duizendgulden, 290 ml, OliniWegwerp
€ 97,55/1l
€ 28,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Teisseire kaneelsiroop, 700 ml
Teisseire kaneelsiroop, 700 mlWegwerp
€ 19,25/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Teisseire Aardbeien Siroop, 600 ml
Teisseire Aardbeien Siroop, 600 mlWegwerp
€ 46,65/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sirop Teisseire, dinensmaak, 700 ml
Sirop Teisseire, dinensmaak, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Granaatsiroop van Herbapol, 3,1 liter
Granaatsiroop van Herbapol, 3,1 literWegwerp
€ 5,70/1l
€ 18,61
-4%
€ 17,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teisseire Passievruchtensiroop, 600 ml
Teisseire Passievruchtensiroop, 600 mlWegwerp
€ 37,38/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Teisseire Grenadine, suikerarm, 600 ml
Teisseire Grenadine, suikerarm, 600 mlWegwerp
€ 32,29/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Herbapol Voedingssupplement aardbei 420 ml

De natuurlijke kracht van aardbeien in elke slok

Stel je voor: zonnige ochtenden, waarin de geur van verse aardbeien de lucht vult, en jij, vol energie en positieve gevoelens, een glas vult met een verfrissend drankje. Herbapol Voedingssupplement aardbei 420 ml is meer dan alleen een drankje. Het is een natuurlijke ondersteuning voor je lichaam, die waardevolle voedingsstoffen levert. Gemaakt van de hoogste kwaliteit aardbeien, helpt het je op de meest plezierige manier om voor je gezondheid en welzijn te zorgen.

Jouw gezondheid in harmonie met de natuur

Vertrouw op de kracht van de natuur en geniet van gezondheid in de beste vorm. Herbapol Voedingssupplement aardbei is een echte hit onder de natuurlijke supplementen. De unieke samenstelling, vol vitaminen en mineralen, biedt je dagelijkse ondersteuning. Elke slok is niet alleen een genot voor je smaakpapillen, maar ook een uitstekende investering in je welzijn. De ideale keuze voor wie op zoek is naar eenvoudige, maar effectieve oplossingen voor een gezonde levensstijl.

Vitamine uit de natuur – binnen handbereik

Geniet van de heerlijke smaak van aardbeien, terwijl u uw lichaam tegelijkertijd voorziet van essentiële vitamines. Dankzij de zorgvuldig samengestelde ingrediënten kunt u er zeker van zijn dat u een product kiest dat uw gezondheid ondersteunt en uw welzijn verbetert. Ontdek de natuurlijke kracht in elke slok!

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer u bij Mniam24 bestelt, ontvangt u een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een uitstekende gelegenheid om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in uw keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Gezonde aardbeien smoothie

Ingrediënten: 100 ml Herbapol Suplement diety aardbei, 1 banaan, 1 glas natuurlijke yoghurt, 1 theelepel honing, een paar ijsblokjes

Bereidingswijze: Doe alle ingrediënten in een blender en mix tot een gladde consistentie. Schenk in glazen en geniet van deze verfrissende aardbeien smoothie, die een perfecte basis vormt voor een goede start van de dag. Een ideale combinatie van smaken die energie geeft voor de hele dag!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Natuurlijke ingrediënten op basis van aardbeien
  • Hoog gehalte aan vitamines en mineralen die het lichaam ondersteunen
  • Supplement in vloeibare vorm, gemakkelijk in te nemen
  • Zonder kunstmatige toevoegingen en conserveermiddelen
  • Ideaal voor mensen die een gezond en natuurlijk dieet volgen
De set bevat:
  • 1x Herbapol voedingssupplement aardbei 420 ml

Herbapol is een merk met een lange traditie, dat zich richt op natuurlijke ingrediënten en de hoge kwaliteit van zijn producten. Daardoor bieden we voedingssupplementen die niet alleen de gezondheid ondersteunen, maar ook lekker smaken en effectief zijn. Herbapol staat voor vertrouwen, waarmee u voor uzelf kunt zorgen in harmonie met de natuur.

Veelgestelde vragen
    • Bevat het product kunstmatige suikers?

Herbapol Suplement diety aardbei is 100% natuurlijk en bevat geen kunstmatige suikers of conserveermiddelen, waardoor het een veilige keuze is voor iedereen.

    • Is dit supplement geschikt voor mensen die op dieet zijn?

Ja, dit product is ideaal voor mensen die een gezond dieet volgen. De natuurlijke zoetheid van aardbeien maakt het een uitstekend alternatief voor gezoete dranken.

    • Heeft het supplement een kunstmatige smaak?

Nee, de smaak van de drank komt uitsluitend van natuurlijke aardbeien, waardoor het uitzonderlijk authentiek en verfrissend is.

    • Wat zijn de gezondheidsvoordelen van het dagelijks consumeren van dit supplement?

Het dagelijks drinken van Herbapol Suplement diety aardbei levert het lichaam vitamines en mineralen, ondersteunt het immuunsysteem en verbetert het welzijn.

A - suiker of B - glucosestroop; water; geconcentreerd aardbeisaftrek (0,33%) met een totaal extract van 65%; zuurteregelaar: citroenzuur; concentraat van zwarte wortelsap; vitamine C; vitamine D; vitamine B?; zink; aroma; bevat geconcentreerd sap van aronia en/of zwarte bessen; De letter (A of B) die bij het batchnummer staat, geeft aan welk ingrediënt is gebruikt bij de productie.

Inhoud
0.001 l
Ingrediënten
Beschrijving
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
550 g
Levensmiddelenbedrijven
CARUNO
Verkoopbenaming
Aardbeienstroop Herbapol, 420 ml
Fabrikant
Herbapol
EAN
5900956100661

Inhoud
0.001 l
Ingrediënten
Beschrijving
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
550 g
Levensmiddelenbedrijven
CARUNO
Verkoopbenaming
Aardbeienstroop Herbapol, 420 ml
Fabrikant
Herbapol
EAN
5900956100661
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Herbapol voedingssupplement, siroop met frambozensmaak, 420 ml
Herbapol voedingssupplement, siroop met frambozensmaak, 420 mlWegwerp
€ 5,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)
Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)Wegwerp
€ 91,29/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Teisseire Aardbeien Siroop, 600 ml
Teisseire Aardbeien Siroop, 600 mlWegwerp
€ 46,65/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sada bestaande uit 8 siropen voor Sodastream + een pakje Bolero met 6 stuks
Sada bestaande uit 8 siropen voor Sodastream + een pakje Bolero met 6 stuksWegwerp
€ 95,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, frisdranken (limoen, Lipton ijsthee citroen, Pepsi Max, Mirinda, sinaasappel, Schwip)
SodaStream drankensiroop, frisdranken (limoen, Lipton ijsthee citroen, Pepsi Max, Mirinda, sinaasappel, Schwip)Wegwerp
€ 10,79/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FRUTTAMAX Aardbeiensiroopconcentraat, 500 ml per 12 liter
FRUTTAMAX Aardbeiensiroopconcentraat, 500 ml per 12 literWegwerp
€ 14,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Stalen kookpan-set - 12-delig - Panelen en pannen met glazen deksels
Stalen kookpan-set - 12-delig - Panelen en pannen met glazen deksels
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 54,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van FruttaMax Sirop, bosbessensmaak, 500 ml, voor 12 liter drank, met verminderd suikergehalte
FruttaMax Sirop, bosbessensmaak, 500 ml, voor 12 liter drank, met verminderd suikergehalteWegwerp
€ 14,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van JBL FLIP 5, zwart - Bluetooth-luidspreker
JBL FLIP 5, zwart - Bluetooth-luidspreker
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 128,61
-€ 11,62
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: CasaDelRasoioSAS
Productafbeelding van Olczyk Pellets, pallet met 65 zakken, 975 kg, gecertificeerde houtpellets
Olczyk Pellets, pallet met 65 zakken, 975 kg, gecertificeerde houtpellets
€ 43,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1.099,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van U-vormige bank BEALIFE, 271x122x86 cm | 4-zits met armleuningen, comfortabele bank voor grote woonkamers | Donkergrijs | AR103
U-vormige bank BEALIFE, 271x122x86 cm | 4-zits met armleuningen, comfortabele bank voor grote woonkamers | Donkergrijs | AR103
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 459,99
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Lionelo Otto babywipper, schommelwipper, babyschommel, speelboog, babywieg, ligstoel
Lionelo Otto babywipper, schommelwipper, babyschommel, speelboog, babywieg, ligstoel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 123,03
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ruhhy 135 Digitale zakweegschaal 200 g/0,01 g
Ruhhy 135 Digitale zakweegschaal 200 g/0,01 g
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 239
€ 31,99
-77%
€ 7,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herbapol Kersenstroop 3,1 liter - Drankensiroop voor water, fruitsiroop met vitamine C
Herbapol Kersenstroop 3,1 liter - Drankensiroop voor water, fruitsiroop met vitamine CWegwerp
€ 6,00/1l
€ 18,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 311
€ 94,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van COSTWAY Houten poppenhuis, poppenhuis met meubels en accessoires, drielaags poppenhuis, speelgoed poppenhuis voor meisjes
COSTWAY Houten poppenhuis, poppenhuis met meubels en accessoires, drielaags poppenhuis, speelgoed poppenhuis voor meisjes
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
€ 21,09/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 21,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Xiaomi Robotstofzuiger H40
Xiaomi Robotstofzuiger H40
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 229,07
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van trendteam Woonkamer, wandmeubel, logo eikenhout, licht eikenfineer, afmetingen 240 x 185 x 41 cm
trendteam Woonkamer, wandmeubel, logo eikenhout, licht eikenfineer, afmetingen 240 x 185 x 41 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 546,29
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 94,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Monin Aardbeien Siroop (0,25 liter)
Monin Aardbeien Siroop (0,25 liter)Wegwerp
€ 57,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,91
-4%
€ 14,31
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Bestway 58430 Zwembadladder, 84 cm, model 58430
Bestway 58430 Zwembadladder, 84 cm, model 58430
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 62,90
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van AREBOS Glaskeramische kookplaat met 2 zones, 30 cm | Onafhankelijke inbouwkookplaat, 3200 W | Sensorbediening met display | 9 standen | Kinderbeveiliging en timer
AREBOS Glaskeramische kookplaat met 2 zones, 30 cm | Onafhankelijke inbouwkookplaat, 3200 W | Sensorbediening met display | 9 standen | Kinderbeveiliging en timer
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 267
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Rowenta VU 4410 staande ventilator (klasse A), 3 standen, 54 dBA, diameter 40 cm, wit
Rowenta VU 4410 staande ventilator (klasse A), 3 standen, 54 dBA, diameter 40 cm, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 391,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 4 SODASTREAM-SIRUPPRODUCTEN: PEPSI, MIRINDA, 7UP. CONCENTRAAT VOOR EEN PRIJSWATERMAKER, geschikt voor maximaal 36 liter drank
4 SODASTREAM-SIRUPPRODUCTEN: PEPSI, MIRINDA, 7UP. CONCENTRAAT VOOR EEN PRIJSWATERMAKER, geschikt voor maximaal 36 liter drankWegwerp
€ 12,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Vileda H2prO rotary mop
Vileda H2prO rotary mop
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 59,54
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, roze grapefruit, zonder suiker, 440 ml, 2 stuks
SodaStream drankensiroop, roze grapefruit, zonder suiker, 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 15,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 85,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Hoekbank met slaapfunctie, dubbelbed, veerkernmatras, bedlade, in de kleur grijsbruin/beige / 15102
Hoekbank met slaapfunctie, dubbelbed, veerkernmatras, bedlade, in de kleur grijsbruin/beige / 15102
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1.799,00
Verkoper: luma-home

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 26 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,001 l