Idena 8270076 Idena Konfetti bunt 50,0 g

€ 17,59

€ 351,80 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Confetti & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Confetti, kleurrijk, decoratie, feestversiering, carnaval, vastenavond, 1 kg
Confetti, kleurrijk, decoratie, feestversiering, carnaval, vastenavond, 1 kg
€ 54,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van KarneLux papieren confetti voor feestdecoratie, geschikt voor carnaval, vastenavond, kinderfeestjes, oudejaarsavond en bruiloften. Tafelconfetti decoratie - 800g, meerkleurig
KarneLux papieren confetti voor feestdecoratie, geschikt voor carnaval, vastenavond, kinderfeestjes, oudejaarsavond en bruiloften. Tafelconfetti decoratie - 800g, meerkleurig
€ 46,37/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,05
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Confetti zak, kleurrijk, 10 kg - universele maat
Confetti zak, kleurrijk, 10 kg - universele maat
€ 4,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,62
-6%
€ 47,55
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Relaxdays 4052025238780, Confetti, Meerkleurig, Aluminium, 270 mm, 170 mm, 50 mm
Relaxdays 4052025238780, Confetti, Meerkleurig, Aluminium, 270 mm, 170 mm, 50 mm
€ 55,52/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Konfetti, sneeuwvlokjes, 23 mm, 14 gram, Titanum
Konfetti, sneeuwvlokjes, 23 mm, 14 gram, Titanum
€ 34,50/1kg
€ 3,45
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Konfetti Gwiaz.14G  Mtlp-Cr049
Konfetti Gwiaz.14G Mtlp-Cr049
€ 3,07
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Confetti-mix FIORELLO
Confetti-mix FIORELLO
€ 14,73/1kg
€ 4,03
-4%
€ 3,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Confetti voor een nieuwjaarsvuurwerkfeestje, met een nieuwjaarsontwerp
Confetti voor een nieuwjaarsvuurwerkfeestje, met een nieuwjaarsontwerp
€ 24,97/1kg
€ 7,49
Verkoper: Luis
Productafbeelding van Roltongen confetti, 6 stuks.
Roltongen confetti, 6 stuks.
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van De Confetti Uitwerpbuis 50 Cm
De Confetti Uitwerpbuis 50 Cm
€ 3,31
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Uitnodigingen, confetti, 6 stuks
Uitnodigingen, confetti, 6 stuks
€ 2,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Confettiballonnen | Verpakking met 5 blisterverpakkingen, elk met 5 stuks
Confettiballonnen | Verpakking met 5 blisterverpakkingen, elk met 5 stuks
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Feesthagelslag Met Confetti 6 St
Feesthagelslag Met Confetti 6 St
€ 3,51
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Konfetti, sterrenvorm, 19 mm, 30 gram, lichtroze
Konfetti, sterrenvorm, 19 mm, 30 gram, lichtroze
€ 38,50/1kg
€ 3,85
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Beistle CN053, 1 stuk
Beistle CN053, 1 stuk
€ 122,38/1kg
€ 12,36
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Confettiballonnen, papieren confetti mix, 30 cm, 6 stuks.
Confettiballonnen, papieren confetti mix, 30 cm, 6 stuks.
€ 121,35/1kg
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Confetti Fiorello, kleurrijk, 80 gram - 6 kleuren
Confetti Fiorello, kleurrijk, 80 gram - 6 kleuren
€ 62,25/1kg
€ 4,98
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Decoratieset
Decoratieset
€ 41,80/1kg
€ 4,18
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Rode hartvormige confetti-kanonnen, 60 cm, voor bruiloften
Rode hartvormige confetti-kanonnen, 60 cm, voor bruiloften
€ 21,16/1kg
€ 5,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Vlaggenlijn - Confetti, 7 jaar, 10 meter.
Vlaggenlijn - Confetti, 7 jaar, 10 meter.
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Idena Confetti, diverse kleuren
Materiaal
Papier
Fabrikant
Gewicht
50 g
EAN
4002372700768
MPN (Manufacturer Part Number)
8270076

Materiaal
Papier
Fabrikant
Gewicht
50 g
EAN
4002372700768
MPN (Manufacturer Part Number)
8270076
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KarneLux papieren confetti voor feestdecoratie, geschikt voor carnaval, vastenavond, kinderfeestjes, oudejaarsavond en bruiloften. Tafelconfetti decoratie - 800g, meerkleurig
KarneLux papieren confetti voor feestdecoratie, geschikt voor carnaval, vastenavond, kinderfeestjes, oudejaarsavond en bruiloften. Tafelconfetti decoratie - 800g, meerkleurig
€ 46,37/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,05
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Confetti, kleurrijk, decoratie, feestversiering, carnaval, vastenavond, 1 kg
Confetti, kleurrijk, decoratie, feestversiering, carnaval, vastenavond, 1 kg
€ 54,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van STYLEX 47158 Schooltas (Schultüte) 35 cm, meerkleurig, 4-delig, gevuld
STYLEX 47158 Schooltas (Schultüte) 35 cm, meerkleurig, 4-delig, gevuld
€ 25,14/1kg
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,82
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 10 x XXL zak met confetti, metallic confetti, kleurrijke glitters, geschikt voor verjaardagen, carnaval, festivals, 2,8 kg, kleurrijk
10 x XXL zak met confetti, metallic confetti, kleurrijke glitters, geschikt voor verjaardagen, carnaval, festivals, 2,8 kg, kleurrijk
€ 160,68/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van herlitz 300006108, herlitz schooltas, rond, 350 mm, motieven assorti
herlitz 300006108, herlitz schooltas, rond, 350 mm, motieven assorti
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,40
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Intex 59460NP Kinderzwembadset, 122 x 25 cm | Zwembad met bal en drijvend ring
Intex 59460NP Kinderzwembadset, 122 x 25 cm | Zwembad met bal en drijvend ring
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,65
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Pelikan® 622712 Kneedgum Nakiplast® 196/7 - 7 verschillende kleuren, assorti
Pelikan® 622712 Kneedgum Nakiplast® 196/7 - 7 verschillende kleuren, assorti
€ 87,60/1kg
€ 10,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kledingkast MALWA SS-90, antraciet/wit
Kledingkast MALWA SS-90, antraciet/wit
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 149,99
Verkoper: Babylike
Productafbeelding van Kerstballen, breukbestendig - 100 stuks, afmetingen: 3/4/6 cm - Kleur: WIT
Kerstballen, breukbestendig - 100 stuks, afmetingen: 3/4/6 cm - Kleur: WIT
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 26,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Kinderbed met 2 opbergkasten, huisvorm, 90x200 cm, hout, wit, met valbeveiliging, bedhuis, lattenbodem
Kinderbed met 2 opbergkasten, huisvorm, 90x200 cm, hout, wit, met valbeveiliging, bedhuis, lattenbodem
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 239,95
€10 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van Volare Sportivo kinderfiets - voor jongens - 20 inch - blauw - met twee handremmen
Volare Sportivo kinderfiets - voor jongens - 20 inch - blauw - met twee handremmen
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 185,95
-€ 9,30
€ 176,65
Gratis bezorging
Verkoper: Funfanix
Productafbeelding van HILAND kinderfiets, 20 inch mountainbike, geschikt voor jongens en meisjes. Hoge kwaliteit frame, dubbele V-remmen, ideaal als cadeau. Kleur: roze
HILAND kinderfiets, 20 inch mountainbike, geschikt voor jongens en meisjes. Hoge kwaliteit frame, dubbele V-remmen, ideaal als cadeau. Kleur: roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 214,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van 100 IDENA presentatiemapjes / DIN A4 doorzichtige mapjes
100 IDENA presentatiemapjes / DIN A4 doorzichtige mapjes
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,65
-40%
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van folia 603055 Ostergras Dekogras
folia 603055 Ostergras Dekogras
€ 642,67/1kg
€ 28,23
-31%
€ 19,28
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Relaxdays Confetti, glitters, 1 kg, blauw-groen-rood
Relaxdays Confetti, glitters, 1 kg, blauw-groen-rood
€ 19,22/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Bruder brandweerwagen MAN met autoladder
Bruder brandweerwagen MAN met autoladder
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 72,89
-28%
€ 51,96
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van STYLEX 76372: Schrijfblok, DIN A4, blanco
STYLEX 76372: Schrijfblok, DIN A4, blanco
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,39
Verkoper: PaperGod
Productafbeelding van Pelikan 960583 griffix® inktpatronen voor vulpennen, koningsblauw, met diverse motieven (verpakking)
Pelikan 960583 griffix® inktpatronen voor vulpennen, koningsblauw, met diverse motieven (verpakking)
€ 2,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 4,26
-30%
€ 2,97
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KM-Fit 4252023108911, Rood
KM-Fit 4252023108911, Rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 144,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van D.RECT 10 stuks snelheftregisters (2 stuks per kleur, formaat 5x2) | A4 kartonnen snelheftregisters met perforatie van kunststof, met transparante voorflap | Plastic snelheftregisters van PP-folie | Geperforeerd - Europees formaat
D.RECT 10 stuks snelheftregisters (2 stuks per kleur, formaat 5x2) | A4 kartonnen snelheftregisters met perforatie van kunststof, met transparante voorflap | Plastic snelheftregisters van PP-folie | Geperforeerd - Europees formaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,76
-65%
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ruimteverdelers Huesca, 3-delig, 150x171 cm, roomdivider, 3-delig, privacywand, mobiele wand, Spaanse stijl, donkergrijs
Ruimteverdelers Huesca, 3-delig, 150x171 cm, roomdivider, 3-delig, privacywand, mobiele wand, Spaanse stijl, donkergrijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Opvouwbare garderobekast, inclusief 6 transparante deuren met magnetische sluiting, 1 kledingstang en 10 vakken. Geschikt voor de slaapkamer
Opvouwbare garderobekast, inclusief 6 transparante deuren met magnetische sluiting, 1 kledingstang en 10 vakken. Geschikt voor de slaapkamer
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 111,30
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Pelikan® 720250 Verfkvastenset 735K/12 - 12 kleuren + 1 dekkend wit
Pelikan® 720250 Verfkvastenset 735K/12 - 12 kleuren + 1 dekkend wit
€ 100,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 28,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Herlitz postmap "easy orga to go", gemaakt van PP-folie, formaat DIN A4, kleur geel
Herlitz postmap "easy orga to go", gemaakt van PP-folie, formaat DIN A4, kleur geel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,16
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Relaxdays Hamsterkooi van hout, 3 verdiepingen, met zichtvensters, roosterdak, afmetingen: 120x60x40 cm, naturel
Relaxdays Hamsterkooi van hout, 3 verdiepingen, met zichtvensters, roosterdak, afmetingen: 120x60x40 cm, naturel
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van DEUBA® Roomdivider, 180x160cm, 4-delig, volledig ondoorzichtig, vrijstaand, inklapbaar, stabiel, voor binnen gebruik, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, als ruimteverdeling. Spaans wandpaneel, roomdivider, zwart
DEUBA® Roomdivider, 180x160cm, 4-delig, volledig ondoorzichtig, vrijstaand, inklapbaar, stabiel, voor binnen gebruik, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, als ruimteverdeling. Spaans wandpaneel, roomdivider, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 46,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Relaxdays 4052025238780, Confetti, Meerkleurig, Aluminium, 270 mm, 170 mm, 50 mm
Relaxdays 4052025238780, Confetti, Meerkleurig, Aluminium, 270 mm, 170 mm, 50 mm
€ 55,52/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Opvouwbare offroad winkelwagen van Toboli, zwart. Deze inklapbare winkelwagen is geschikt voor gebruik op oneffen terrein en kan tot 100 kg dragen. Ideaal voor het strand, de tuin of om boodschappen mee te doen
Opvouwbare offroad winkelwagen van Toboli, zwart. Deze inklapbare winkelwagen is geschikt voor gebruik op oneffen terrein en kan tot 100 kg dragen. Ideaal voor het strand, de tuin of om boodschappen mee te doen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 10 x Party Popper, roze, metallic, 40 cm. Confettikanon voor bijvoorbeeld een vrijgezellenfeest, kleur roze
10 x Party Popper, roze, metallic, 40 cm. Confettikanon voor bijvoorbeeld een vrijgezellenfeest, kleur roze
€ 147,00/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Idena  Idena Globus
Idena Idena Globus
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 52,01
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 150 houten hartjes, decoratie voor tafel, bruiloft, verjaardag, doop. Houten hartjes
150 houten hartjes, decoratie voor tafel, bruiloft, verjaardag, doop. Houten hartjes
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 699,86/1kg
Productafbeelding van Tafeldecoratie: confetti, esdoornbladeren, paddenstoelen, 70 stuks, herfstdecoratie
Tafeldecoratie: confetti, esdoornbladeren, paddenstoelen, 70 stuks, herfstdecoratie
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 307,07/1kg
Productafbeelding van Confetti, roze goud, voor bruiloften, verjaardagen, feesten, roze goud, 140 gram
Confetti, roze goud, voor bruiloften, verjaardagen, feesten, roze goud, 140 gram
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 307,07/1kg
Productafbeelding van Confetti, strooipunten, bruiloft, verjaardag, roze goud, roze goud, 60 gram
Confetti, strooipunten, bruiloft, verjaardag, roze goud, roze goud, 60 gram
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 833,17/1kg
Productafbeelding van Verjaardagsconfetti, sterrenvorm, 30 gram, tafeldecoratie, roze
Verjaardagsconfetti, sterrenvorm, 30 gram, tafeldecoratie, roze
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.233,00/1kg
Productafbeelding van Confetti voor verjaardag, tafeldecoratie, sterren, goud, zwart, 30 gram, zwart-goud
Confetti voor verjaardag, tafeldecoratie, sterren, goud, zwart, 30 gram, zwart-goud
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 966,33/1kg
Productafbeelding van Confetti voor de eerste schooldag, 76 stuks. Tafeldecoratie, confetti
Confetti voor de eerste schooldag, 76 stuks. Tafeldecoratie, confetti
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 2.899,00/1kg