ALGASIV LOWER: Kleefpads, 30 stuks

€ 27,73

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 14 – vr 16 oktober
Wees er snel bij!
Anti-aging-crèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Rodial 5056217807326
Rodial 5056217807326
€ 412,00/1kg
€ 41,20
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dado Sens Purderm Anti-Aging Gezichtsvloeistof
Dado Sens Purderm Anti-Aging Gezichtsvloeistof
€ 591,60/1l
€ 29,58
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van The Ordinary Hyaluronzuur 2% + B5
The Ordinary Hyaluronzuur 2% + B5
€ 415,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,90
-3%
€ 24,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van ULTRATIME Huidmicrobiota-balancerende verzorging, 50 ml
ULTRATIME Huidmicrobiota-balancerende verzorging, 50 ml
€ 1.259,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ALGASIV SUPERIOR Plakkers, 30 stuks
ALGASIV SUPERIOR Plakkers, 30 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ANSOLLITAS reinigingsdoekjes, set van 2 stuks
ANSOLLITAS reinigingsdoekjes, set van 2 stuks
€ 11.550,00/1l
€ 23,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Remescar Rimpelcorrectie, 8 ml
Remescar Rimpelcorrectie, 8 ml
€ 35.470,00/1l
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 35,47
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Cavilon Langdurige huidbeschermingscrème 3391G, 28 g
Cavilon Langdurige huidbeschermingscrème 3391G, 28 g
€ 297,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsie
The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsie
€ 798,33/1l
€ 29,95
-20%
€ 23,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Apiserum Intellecto, 30 capsules
Apiserum Intellecto, 30 capsules
€ 766,00/1l
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Babor Verstevigende ampullen, 7x2ml
Babor Verstevigende ampullen, 7x2ml
€ 2.425,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Endocare Tensage Verstevigingsprotocol, set van 3 stuks
Endocare Tensage Verstevigingsprotocol, set van 3 stuks
€ 36.010,00/1l
€ 108,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Synchroline Thiospot Intensive, 30 ml
Synchroline Thiospot Intensive, 30 ml
€ 28.620,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Glycolzuur gezichtsampullen, 10 stuks x 2 ml
Glycolzuur gezichtsampullen, 10 stuks x 2 ml
€ 1.583,00/1l
€ 31,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DENSITIUM Roseneclat, 50 ml
DENSITIUM Roseneclat, 50 ml
€ 881,00/1l
€ 44,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COLLAGEEN CELLULAIRE HERSTELBEHANDELING, 1000 ml
COLLAGEEN CELLULAIRE HERSTELBEHANDELING, 1000 ml
€ 32,88/1l
€ 32,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Heliocare Advanced Ultra, orale capsules, 60 stuks
Heliocare Advanced Ultra, orale capsules, 60 stuks
€ 31,58
-10%
€ 28,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Steradent Tabletten met Drievoudige Werking, 90 stuks
Steradent Tabletten met Drievoudige Werking, 90 stuks
€ 42,00
-7%
€ 38,94
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Energy Vitamax, 30 capsules, van Apiserum, verpakking van 30 stuks
Energy Vitamax, 30 capsules, van Apiserum, verpakking van 30 stuks
€ 37,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Babaria Glycolzuur Ampullen voor Celvernieuwing, 5 x 2 ml
Babaria Glycolzuur Ampullen voor Celvernieuwing, 5 x 2 ml
€ 1.587,00/1l
€ 15,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

ALGASIV LOWER: Kleefpads, 30 stuks
Ingrediënten
Stof (celluloseacetaat en rayon), PEG-90M, cellulosegom, alginaat, koperchlorofylcomplex, Cl16039
Fabrikant
Algasiv
Doelgroepen
Unisex
EAN
8413853531003

Ingrediënten
Stof (celluloseacetaat en rayon), PEG-90M, cellulosegom, alginaat, koperchlorofylcomplex, Cl16039
Fabrikant
Algasiv
Doelgroepen
Unisex
EAN
8413853531003
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 2 stuks decoratieve kussenhoezen, 40x40 cm, effen kleur, pluche, zachte kussenhoezen, geschikt voor bankkussens, kussens voor de bank, woonkamer, sofa, bed, auto
2 stuks decoratieve kussenhoezen, 40x40 cm, effen kleur, pluche, zachte kussenhoezen, geschikt voor bankkussens, kussens voor de bank, woonkamer, sofa, bed, auto
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,28
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van LED-tafellamp, met accu, aanraakbediening, dimbaar, hoogte 26 cm
LED-tafellamp, met accu, aanraakbediening, dimbaar, hoogte 26 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 19,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Premium set
Premium set
€ 844,60/1l
€ 98,93
-€ 14,47
€ 84,46
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Horizon 43HL4331F/C Diamant Smart TV, 43 inch / 109 cm, Televisie, Full HD, LED, VIDAA, Wi-Fi
Horizon 43HL4331F/C Diamant Smart TV, 43 inch / 109 cm, Televisie, Full HD, LED, VIDAA, Wi-Fi
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 229,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Merkatura
Productafbeelding van Elektrische mixerset met 7 standen, inclusief staafmixer, keukenmachine en staande mixer, met een kom van 1,7 liter roestvrij staal
Elektrische mixerset met 7 standen, inclusief staafmixer, keukenmachine en staande mixer, met een kom van 1,7 liter roestvrij staal
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van BEALIFE AP33 Keukenwandkast met 2 deuren en 2 lades | Uitgerust met een systeem om omvallen te voorkomen | Houten uitstraling, geschikt voor de eetkamer
BEALIFE AP33 Keukenwandkast met 2 deuren en 2 lades | Uitgerust met een systeem om omvallen te voorkomen | Houten uitstraling, geschikt voor de eetkamer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 119,99
5% Voucher
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Arebos aluminium rolstoel, inklapbaar, inclusief boodschappentas, zwart
Arebos aluminium rolstoel, inklapbaar, inclusief boodschappentas, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1724
€ 109,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 363
€ 105,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
€ 9,30/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 679
€ 13,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1971
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 25 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Anti-aging hydraterende crème Juvena Skin Specialists (75 ml)
Anti-aging hydraterende crème Juvena Skin Specialists (75 ml)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 47,94
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 639,20/1l
Bestseller
Productafbeelding van BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
€ 26,13
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.866,43/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
€ 431,46
-€ 21,21
€ 410,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.205,00/1l
Productafbeelding van 3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
€ 341,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.762,86/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Textuur Fijne Crème, 50 ml
Dior Prestige La Crème Textuur Fijne Crème, 50 ml
€ 371,28
-€ 36,75
€ 334,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.690,60/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 282,54
-€ 9,27
€ 273,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.465,40/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
€ 209,05
-€ 11,43
€ 197,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.293,67/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 294,84
-€ 96,03
€ 198,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.627,00/1l
Productafbeelding van Sisley Sunleÿa Zonbescherming Anti-Aging SPF50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Verpakking: pompflacon, Anti-veroudering, Anti-rimpels, Verstevigend, Hydraterend, Beschermend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Sisley Sunleÿa Zonbescherming Anti-Aging SPF50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Verpakking: pompflacon, Anti-veroudering, Anti-rimpels, Verstevigend, Hydraterend, Beschermend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 164,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.284,40/1l
Productafbeelding van Dior Prestige L'huile Souveraine, 30 ml, voor dames, geschikt voor elk huidtype, geeft volume, vult aan, verzacht, pompflacon, #14280/A. Inhoud: LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) ZAADOLIE ● CAPRYLIC/CAPRIC/SUCCINIC TRIGLYCERIDE ●...
Dior Prestige L'huile Souveraine, 30 ml, voor dames, geschikt voor elk huidtype, geeft volume, vult aan, verzacht, pompflacon, #14280/A. Inhoud: LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) ZAADOLIE ● CAPRYLIC/CAPRIC/SUCCINIC TRIGLYCERIDE ●...
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 264,19
-€ 67,51
€ 196,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 6.556,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 138,87
-€ 38,02
€ 100,85
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.344,67/1l
Productafbeelding van Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
€ 110,34
-€ 4,26
€ 106,08
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.536,00/1l
Productafbeelding van Gezichtscrème Baby Derma van Weleda (50 ml)
Gezichtscrème Baby Derma van Weleda (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 251,80/1l
Productafbeelding van POND'S | Rejuveness - anti-rimpelcrème - gezichtscrème - met AHA-zuren en collageen - 200 g
POND'S | Rejuveness - anti-rimpelcrème - gezichtscrème - met AHA-zuren en collageen - 200 g
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
€ 94,95/1l
Productafbeelding van By Terry Hyaluronic Global Serum, voor dames, 30 ml
By Terry Hyaluronic Global Serum, voor dames, 30 ml
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.822,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
€ 94,13
-€ 7,50
€ 86,63
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.887,67/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 101,04
-€ 26,23
€ 74,81
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.493,67/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 158
€ 68,30
-2%
€ 66,55
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 133,10/1l
Productafbeelding van L'Occitane Immortelle Divine, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
L'Occitane Immortelle Divine, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 82,56
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.752,00/1l
Productafbeelding van Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 60,88
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 121,76/1kg