Yachtcare Bootpolijstmiddel 500ml - Premium polijstmiddel voor boten, gelcoat en lak

€ 29,90

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 oktober
Onze bestedeals
Watersportartikelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van YACHTICON Vinylshampoo, Osculati 65.211.87
YACHTICON Vinylshampoo, Osculati 65.211.87
€ 56,00/1l
€ 28,00
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Yachticon onderhoudsmiddel voor rubberboten, 500 ml, artikelnummer 102070155800000
Yachticon onderhoudsmiddel voor rubberboten, 500 ml, artikelnummer 102070155800000
€ 65,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,78
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Spachtel voor gelcoat, reparatie van gelcoat, witte gelcoat, 70 gram
Spachtel voor gelcoat, reparatie van gelcoat, witte gelcoat, 70 gram
€ 458,14/1kg
€ 32,07
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van YACHTICON Ontvettingsmiddel voor roest en vlekken, Osculati 65.103.10
YACHTICON Ontvettingsmiddel voor roest en vlekken, Osculati 65.103.10
€ 59,84/1l
€ 29,92
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Yachticon onderwaterwas met PTFE, 500 ml, artikelnummer 102050212400000
Yachticon onderwaterwas met PTFE, 500 ml, artikelnummer 102050212400000
€ 73,36/1l
€ 36,68
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van CRC marine reinigingsmiddel Osculati 65.283.33
CRC marine reinigingsmiddel Osculati 65.283.33
€ 21,50
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van AUTOLAND: IJsverwijderaar voor auto's
AUTOLAND: IJsverwijderaar voor auto's
€ 7,63
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van YACHTICON Blauwe waspasta, Osculati 65.214.22
YACHTICON Blauwe waspasta, Osculati 65.214.22
€ 38,20
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Yachticon Anti-Algen 500 ml, artikelnummer 102010010200000
Yachticon Anti-Algen 500 ml, artikelnummer 102010010200000
€ 70,88/1l
€ 35,44
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Oliefilter QUICKSILVER 35-822626Q03
Oliefilter QUICKSILVER 35-822626Q03
€ 25,80
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Talitha V9125AGCU/DAB20
Talitha V9125AGCU/DAB20
€ 321,62
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Ruitensproeierset, 12V, 1 stuk
Ruitensproeierset, 12V, 1 stuk
€ 67,75
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Vervangingsfilterelement voor Osculati 50.136.00 en 50.136.02
Vervangingsfilterelement voor Osculati 50.136.00 en 50.136.02
€ 25,48
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Roestvrijstalen buisdop 1" Osculati 17.123.04
Roestvrijstalen buisdop 1" Osculati 17.123.04
€ 12,45
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Inbouwluik 627 x 627 mm – Vetus FGH6363
Inbouwluik 627 x 627 mm – Vetus FGH6363
€ 485,77
Gratis bezorging
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Tandafdrukken voor kunstgebitten, Osculati 18.538.20
Tandafdrukken voor kunstgebitten, Osculati 18.538.20
€ 20,67
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Lijm voor neopreenstof, ADEPRENE, 30 ml, Osculati 66.236.01
Lijm voor neopreenstof, ADEPRENE, 30 ml, Osculati 66.236.01
€ 12,60
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Bitteleskophak voor boten met rol, Osculati 34.916.41
Bitteleskophak voor boten met rol, Osculati 34.916.41
€ 45,94
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Yachticon Slangvrij, 1000 gram, artikelnummer 106020199100000
Yachticon Slangvrij, 1000 gram, artikelnummer 106020199100000
€ 39,85/1kg
€ 39,85
Verkoper: SmartSailSaver
Productafbeelding van Reservehefboom voor het spoelmechanisme, 45 mm, Osculati 38.159.80
Reservehefboom voor het spoelmechanisme, 45 mm, Osculati 38.159.80
€ 23,19
Verkoper: SmartSailSaver

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

YACHTCARE Bootpolijstmiddel Beschrijving YACHTCARE BOOTPOLIJSTMIDDEL is een vloeibaar, universeel schuurmiddel voor licht geoxideerde polyester- of polyurethaan oppervlakken (siliconenvrij). YACHTCARE BOOTPOLIJSTMIDDEL polijst gelcoat en verf en voldoet aan de hoogste eisen op het gebied van oppervlakteglans. Kan worden gebruikt met een polijstmachine en een lammyvelschijf. Toepassingsgebied - Voor het polijsten van kunststof oppervlakken en het behandelen van weersinvloeden. - Om de behandelde oppervlakken permanent te verzegelen, wordt een laag YACHTCARE BOOTWAX aangebracht. Kenmerken - Rendement: ongeveer 16 m² per fles. - BOOTPOLIJSTMIDDEL & GVK-POLIJSTMIDDEL IN ÉÉN – Yachtcare Bootpolijstmiddel verwijdert oxidatielagen, fijne krassen en verweering van GVK- en gelcoat oppervlakken en geeft een duurzame hoogglans. - VEELZIJDIG IN GEBRUIK – Ideaal als gelcoat polijstmiddel voor boten en jachten, kunststof polijstmiddel voor campers en caravans, en als voertuigpolijstmiddel voor autolakken – een polijstpasta voor alle toepassingen. - GEMAKKELIJK AAN TE BRENGEN – Aan te brengen met de hand of met een polijstmachine; geschikt voor alle GVK-oppervlakken, gelcoat, kunststof en blanke lakken – ook gemakkelijk te gebruiken voor beginners. - LANGDURENDE BESCHERMING – De hoogwaardige formule reinigt, polijst en beschermt in één werkgang – zorgt voor langdurige glans en beschermt het oppervlak tegen UV-straling en weersinvloeden.
Kleur
Lichtblauw
Fabrikant
Yachtcare
Materiaalsamenstelling
100% kunststof
Lengte
0.11 m
Gewicht
1.2 kg
Inhoud
0.5 l
EAN
4102871413012
MPN (Manufacturer Part Number)
IZS-27534-002

Kleur
Lichtblauw
Fabrikant
Yachtcare
Materiaalsamenstelling
100% kunststof
Lengte
0.11 m
Gewicht
1.2 kg
Inhoud
0.5 l
EAN
4102871413012
MPN (Manufacturer Part Number)
IZS-27534-002
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Yato YT-82920 autopolijstmachine, 5000 RPM
Yato YT-82920 autopolijstmachine, 5000 RPM
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 129,98
-€ 6,82
€ 123,16
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PAMPERS Windels, Paw Patrol, maat 6, voor kinderen van 14-19 kg, 60 stuks.
PAMPERS Windels, Paw Patrol, maat 6, voor kinderen van 14-19 kg, 60 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,63
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wiltec autopolijstmachine/schuurmachine, 1200W, tot 3000 tpm, polijstapparaat met 6 standen, inclusief 2 pads, schuurmachine met schijf, roterende schuurmachine
Wiltec autopolijstmachine/schuurmachine, 1200W, tot 3000 tpm, polijstapparaat met 6 standen, inclusief 2 pads, schuurmachine met schijf, roterende schuurmachine
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Gardlov 23084 Opvouwbare tuinkar, 100 kg, 98 l, 94 x 60,5 x 70 cm, zwart
Gardlov 23084 Opvouwbare tuinkar, 100 kg, 98 l, 94 x 60,5 x 70 cm, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 73,92
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van NuaSol zonnepaneelmontageset (2 stuks) | PV en zonne-energie, pannendak, aluminium profiel
NuaSol zonnepaneelmontageset (2 stuks) | PV en zonne-energie, pannendak, aluminium profiel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 92,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van tillvex Paviljoen, 3 x 3 m, waterdicht, pop-upvouwtent, in hoogte verstelbaar, tuintent, uv-bescherming 50+, partytent met tas (antraciet)
tillvex Paviljoen, 3 x 3 m, waterdicht, pop-upvouwtent, in hoogte verstelbaar, tuintent, uv-bescherming 50+, partytent met tas (antraciet)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 392
€ 93,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Verstelbare handmatige bootstoelvoet 38-60 cm met monteerplaat.
Verstelbare handmatige bootstoelvoet 38-60 cm met monteerplaat.
€ 279,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Afdekzeil voor boot, type 14-16TY-V, Oxford 210D, waterdicht, grijs, met UV-bescherming
Afdekzeil voor boot, type 14-16TY-V, Oxford 210D, waterdicht, grijs, met UV-bescherming
€ 89,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Inschuifbare, veerbelaste stuurstang 295100869 met montagebeugel, vervanging voor Sea-Doo RXT, RXT-X, GTX, GTR, Wake Pro
Inschuifbare, veerbelaste stuurstang 295100869 met montagebeugel, vervanging voor Sea-Doo RXT, RXT-X, GTX, GTR, Wake Pro
€ 163,99
Gratis bezorging3% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Wiltec verstelbare aluminium kanowagen tot 90 kg, transportwagen voor boten, kano's en kajaks, SUP-trolley met beschermende pads, wielen van 31 cm met Polyurethanbanden en riemen, SUP-wagen met verstelbare draagbreedte
Wiltec verstelbare aluminium kanowagen tot 90 kg, transportwagen voor boten, kano's en kajaks, SUP-trolley met beschermende pads, wielen van 31 cm met Polyurethanbanden en riemen, SUP-wagen met verstelbare draagbreedte
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec inklapbare aluminium kano-transportwagen tot 45 kg, transportwagen voor boten, kano's, kajaks, surfplankwagen met beschermkussens, Ø25 cm Polyurethanwielen, inclusief nylonband voor bevestiging, stabiele SUP-trolley, SUP-wagen met steun
Wiltec inklapbare aluminium kano-transportwagen tot 45 kg, transportwagen voor boten, kano's, kajaks, surfplankwagen met beschermkussens, Ø25 cm Polyurethanwielen, inclusief nylonband voor bevestiging, stabiele SUP-trolley, SUP-wagen met steun
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 78,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec verstelbare aluminium kano-transportwagen tot 90 kg, transportwagen voor boten, kano's en kajaks, SUP-transportkar met beschermende pads, wielen van 26 cm met Polyurethanbanden en riemen, SUP-wagen met verstelbare draagbreedte
Wiltec verstelbare aluminium kano-transportwagen tot 90 kg, transportwagen voor boten, kano's en kajaks, SUP-transportkar met beschermende pads, wielen van 26 cm met Polyurethanbanden en riemen, SUP-wagen met verstelbare draagbreedte
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 72,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec verstelbare aluminium kano-transportwagen tot 90 kg, transportwagen voor boten, kano's en kajaks, SUP-transportkar met beschermende pads, grote Polyurethanwielen (diameter 22 cm) en riemen, SUP-wagen met verstelbare draagbreedte
Wiltec verstelbare aluminium kano-transportwagen tot 90 kg, transportwagen voor boten, kano's en kajaks, SUP-transportkar met beschermende pads, grote Polyurethanwielen (diameter 22 cm) en riemen, SUP-wagen met verstelbare draagbreedte
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Accumulatortank vermindert pulsaties. Ingebouwde membraan, 125 PSI, voorbelading 182–200, geschikt voor campers
Accumulatortank vermindert pulsaties. Ingebouwde membraan, 125 PSI, voorbelading 182–200, geschikt voor campers
€ 86,99
Gratis bezorging3% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Wiltec inklapbare aluminium kano-transportwagen tot 68 kg, transportwagen voor boten, kano's en kajaks, surfwagen met kussens en riemen, SUP-wagen met luchtbanden, stabiele SUP-transportkar
Wiltec inklapbare aluminium kano-transportwagen tot 68 kg, transportwagen voor boten, kano's en kajaks, surfwagen met kussens en riemen, SUP-wagen met luchtbanden, stabiele SUP-transportkar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec Dachträger set voor kajaks en SUP-boards tot 70 kg, 4 stuks, dakdrager voor auto's, eenvoudige montage en verstelbare hoek, inclusief bevestigingsriemen
Wiltec Dachträger set voor kajaks en SUP-boards tot 70 kg, 4 stuks, dakdrager voor auto's, eenvoudige montage en verstelbare hoek, inclusief bevestigingsriemen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec inklapbare aluminium kano-transportwagen tot 68 kg, transportwagen voor boten, kano's, kajaks, surfplankwagen met beschermkussens, Ø25 cm Polyurethanwielen, inclusief nylonband voor bevestiging, stabiele SUP-trolley, SUP-wagen met steun
Wiltec inklapbare aluminium kano-transportwagen tot 68 kg, transportwagen voor boten, kano's, kajaks, surfplankwagen met beschermkussens, Ø25 cm Polyurethanwielen, inclusief nylonband voor bevestiging, stabiele SUP-trolley, SUP-wagen met steun
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec Kajak- en SUP-dakdrager, ophangsysteem voor surfplank, snowboard, SUP-board, kajakdrager met bevestiging aan het plafond
Wiltec Kajak- en SUP-dakdrager, ophangsysteem voor surfplank, snowboard, SUP-board, kajakdrager met bevestiging aan het plafond
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 7,83/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Set van 4 bootsbeschermers, lange fenders, bolvormige fenders, bescherming tegen aanvaringen, stootranden, blauw
COSTWAY Set van 4 bootsbeschermers, lange fenders, bolvormige fenders, bescherming tegen aanvaringen, stootranden, blauw
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wiltec set van 2 dachtransportdragers voor boot en kajak, bootsteun voor autodachtransport, J-vormige kajakdrager, bootdrager inclusief bevestigingsbanden
Wiltec set van 2 dachtransportdragers voor boot en kajak, bootsteun voor autodachtransport, J-vormige kajakdrager, bootdrager inclusief bevestigingsbanden
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec Kajak-opbergset van aluminium, inklapbare opbergsteun voor kajaks, kano's, SUP's, enz., draagbaar opbergrek
Wiltec Kajak-opbergset van aluminium, inklapbare opbergsteun voor kajaks, kano's, SUP's, enz., draagbaar opbergrek
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 23,39/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Set van 4 bootsbeschermers, lange fenders, set van rubberen bumpers, bescherming tegen aanvaringen, stootranden, zwart
COSTWAY Set van 4 bootsbeschermers, lange fenders, set van rubberen bumpers, bescherming tegen aanvaringen, stootranden, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY set van 4 bootsbeschermers, lange fenders, set van bolvormige fenders, bescherming tegen aanvaring voor boten, stootrandbeschermers
COSTWAY set van 4 bootsbeschermers, lange fenders, set van bolvormige fenders, bescherming tegen aanvaring voor boten, stootrandbeschermers
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wiltec universele wandhouder, geschikt voor 4 surfboards, snowboards, ski's en meer, met een draagvermogen van 25 kg per plank. De wandhouder is voorzien van een zachte padding
Wiltec universele wandhouder, geschikt voor 4 surfboards, snowboards, ski's en meer, met een draagvermogen van 25 kg per plank. De wandhouder is voorzien van een zachte padding
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 9,76/1kg
Productafbeelding van Wiltec ladehulp tot 100 kg, bootrollen voor kajak en kano, glijroller met zuignappen, laadhulp voor personenauto's
Wiltec ladehulp tot 100 kg, bootrollen voor kajak en kano, glijroller met zuignappen, laadhulp voor personenauto's
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec universele plafondlift, geschikt voor een draagvermogen tot 45 kg, fietstakel met haak en katrolsysteem. Kabeltreksysteem als ophanging voor fietsen, kano's, kajaks en meer
Wiltec universele plafondlift, geschikt voor een draagvermogen tot 45 kg, fietstakel met haak en katrolsysteem. Kabeltreksysteem als ophanging voor fietsen, kano's, kajaks en meer
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec