Kleur:

Beige

Sisley Sisleya Le Teint, pompflacon, vloeistof, universele huidverzorging, anti-aging, verstevigend, verzachtend, hydraterend, volumineerd, medium dekking, 3B

€ 139,99

€ 135,99€-4

€ 4.533,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 14 – vr 16 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Foundation & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sisley Le Teint, pompflacon, vloeistof, geschikt voor elk huidtype, anti-aging, verzachtend, 00R, Swan
Sisley Le Teint, pompflacon, vloeistof, geschikt voor elk huidtype, anti-aging, verzachtend, 00R, Swan
€ 4.318,00/1l
€ 164,00
-€ 34,46
€ 129,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Phyto-Touche Gel Glow, gezichtsverzorging, 30 ml, geschikt voor alle huidtypes, alle huidtinten, voor vrouwen, in een tube
Sisley Phyto-Touche Gel Glow, gezichtsverzorging, 30 ml, geschikt voor alle huidtypes, alle huidtinten, voor vrouwen, in een tube
€ 2.550,00/1l
€ 76,50
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Phyto Teint Perfection 7N Caramel (30 ml)
Sisley Phyto Teint Perfection 7N Caramel (30 ml)
€ 2.312,00/1l
€ 69,36
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Phyto-Teint Perfection, fles, vloeibare foundation, universeel, egaliserend, matterend, hydraterend, verzachtend, geschikt voor donkere huid, koele tint
Sisley Phyto-Teint Perfection, fles, vloeibare foundation, universeel, egaliserend, matterend, hydraterend, verzachtend, geschikt voor donkere huid, koele tint
€ 2.346,00/1l
€ 70,38
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Phyto-Teint Perfection, fles, vloeibare foundation, universeel, egaliserend, matterend, hydraterend, kalmerend, medium dekking, neutrale tint
Sisley Phyto-Teint Perfection, fles, vloeibare foundation, universeel, egaliserend, matterend, hydraterend, kalmerend, medium dekking, neutrale tint
€ 1.895,00/1l
€ 71,40
-20%
€ 56,85
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder Futurist Soft Touch Verhelderende Skincare Concealer 5.5N (6 ml)
Estée Lauder Futurist Soft Touch Verhelderende Skincare Concealer 5.5N (6 ml)
€ 6.290,00/1l
€ 37,74
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder Futurist Soft Touch Verhelderende Skincare Concealer 6.5N (6 ml)
Estée Lauder Futurist Soft Touch Verhelderende Skincare Concealer 6.5N (6 ml)
€ 6.290,00/1l
€ 38,76
-2%
€ 37,74
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder Futurist Hydra Rescue, tube, vloeibaar, universeel, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, volumineerd, kalmerend, beige, 3-in-1
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue, tube, vloeibaar, universeel, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, volumineerd, kalmerend, beige, 3-in-1
€ 1.157,14/1l
€ 40,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder Futurist Hydra Rescue, Tube, Vloeibaar, Universeel, Hydraterend, Hydraterend, Voedend, Volumegevend, Kalmerend, Medium, Beige
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue, Tube, Vloeibaar, Universeel, Hydraterend, Hydraterend, Voedend, Volumegevend, Kalmerend, Medium, Beige
€ 1.362,29/1l
€ 47,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Fair 15: Neutrale BareMinerals Barepro 24H Perfectionerende Poederfoundation
Fair 15: Neutrale BareMinerals Barepro 24H Perfectionerende Poederfoundation
€ 5.952,50/1kg
€ 47,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GOSH X-Ceptional Wear, Tuba, Tekutina, Universeel, Anti-aging, Hydraterend, Geschikt voor alle huidtinten, Kastanjebruin
GOSH X-Ceptional Wear, Tuba, Tekutina, Universeel, Anti-aging, Hydraterend, Geschikt voor alle huidtinten, Kastanjebruin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Benefit - The POREfessional Primer - Verfijnende primer om poriën te minimaliseren, 44 ml
Benefit - The POREfessional Primer - Verfijnende primer om poriën te minimaliseren, 44 ml
€ 55,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 60,47
-8%
€ 55,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CATRICE 922297, Tuba, Vloeibaar, Universeel, Anti-rimpel, Hydraterend, Verkleint poriën, Geschikt voor alle huidtinten, Neutraal
CATRICE 922297, Tuba, Vloeibaar, Universeel, Anti-rimpel, Hydraterend, Verkleint poriën, Geschikt voor alle huidtinten, Neutraal
€ 494,00/1l
€ 14,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder Futurist SkinTint Serum, flesje met pipet, serum, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, verzachtend, medium dekking, neutrale tint
Estée Lauder Futurist SkinTint Serum, flesje met pipet, serum, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, verzachtend, medium dekking, neutrale tint
€ 1.516,67/1l
€ 47,94
-5%
€ 45,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder Futurist SkinTint Serum, flesje met pipet, serum, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, verzachtend, medium dekking, neutrale tint
Estée Lauder Futurist SkinTint Serum, flesje met pipet, serum, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, verzachtend, medium dekking, neutrale tint
€ 1.348,67/1l
€ 40,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van By Terry Brightening CC Foundation, Pompje, Serum, Geschikt voor alle huidtypes, Anti-aging, Hydraterend, Egaliserend, Licht, Neutraal
By Terry Brightening CC Foundation, Pompje, Serum, Geschikt voor alle huidtypes, Anti-aging, Hydraterend, Egaliserend, Licht, Neutraal
€ 1.972,00/1l
€ 59,16
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa Le Teint, pompflacon, vloeistof, geschikt voor elk huidtype, anti-aging, 3R, perzik
Sisley Sisleÿa Le Teint, pompflacon, vloeistof, geschikt voor elk huidtype, anti-aging, 3R, perzik
€ 5.466,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 164,00
Verkoper: BeautyShop
Productafbeelding van GOSH BB Cream, BB-crème, 30 ml, Geschikt voor alle huidtinten, Voor vrouwen, Universeel, Hydraterend, Foundation, Egaliserend
GOSH BB Cream, BB-crème, 30 ml, Geschikt voor alle huidtinten, Voor vrouwen, Universeel, Hydraterend, Foundation, Egaliserend
€ 583,00/1l
€ 17,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Vloeibare foundation, Universeel, Medium, Neutraal, Kleur 3N2
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Vloeibare foundation, Universeel, Medium, Neutraal, Kleur 3N2
€ 1.503,67/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Welkomstdeals
Productafbeelding van DADO SENS: Hypersensitieve, pompflacon, vloeistof, voor de gevoelige huid, anti-roodheid, anti-oneffenheden, kalmerend, regenererend, voedend, medium, verkoelend
DADO SENS: Hypersensitieve, pompflacon, vloeistof, voor de gevoelige huid, anti-roodheid, anti-oneffenheden, kalmerend, regenererend, voedend, medium, verkoelend
€ 842,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
-4%
€ 25,28
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sisleÿa Le Teint is een uitgebreide anti-aging foundation die de huid een stralende uitstraling geeft, de huid gladder maakt en het gezicht optisch voller doet lijken. Een make-up product met een verjongend effect, al vanaf de eerste keer aanbrengen: - De huid krijgt direct meer uitstraling: Een innovatief complex van 2 soorten mica geeft een frisse teint en een zachte, stralende finish. - De huid ziet er direct gladder uit. - De SISLEY Color Expert technologie zorgt ervoor dat de zuiverheid van de kleur en een perfecte huidteint behouden blijven. De verzorgende formule, met talrijke anti-aging actieve ingrediënten, is gebaseerd op de nieuwste SISLEY-onderzoek. Met name het extract van de zijdenboom, het belangrijkste actieve ingrediënt van Sisleÿa l'Intégral Anti-Age, bevordert de optimale energieproductie* op cellulair niveau, de bron van een stralende huid. Vanaf de eerste keer aanbrengen ziet de huid er elke dag stralender en egaler uit. Binnen 4 weken krijgt het gezicht een gladder huidbeeld
Afmetingen
30 milliliter
Kleur
Beige
Model
Sisleya Le Teint
Gewicht
0.5 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Sisley Paris
Doelgroepen
Dames
EAN
3473311807168
MPN (Manufacturer Part Number)
180716

Afmetingen
30 milliliter
Kleur
Beige
Model
Sisleya Le Teint
Gewicht
0.5 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Sisley Paris
Doelgroepen
Dames
EAN
3473311807168
MPN (Manufacturer Part Number)
180716
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, 3N1, IVORY BEIGE, Natuurlijk, 30 ml, Medium dekking. Inhoud: Water\Aqua\Eau, Methyl Trimethicone, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Niacinamide, Peg-10...
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, 3N1, IVORY BEIGE, Natuurlijk, 30 ml, Medium dekking. Inhoud: Water\Aqua\Eau, Methyl Trimethicone, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Niacinamide, Peg-10...
€ 1.026,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,48
-10%
€ 30,79
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Max Factor Lasting Performance, Flacon, Vloeistof, Universeel huidproduct, Matmakend, Egaliserend, Medium dekking, Natuurlijke bronzerkleur
Max Factor Lasting Performance, Flacon, Vloeistof, Universeel huidproduct, Matmakend, Egaliserend, Medium dekking, Natuurlijke bronzerkleur
€ 551,71/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,31
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Foundation, langhoudende make-up met SPF 10 (kleur: 3C3 Sandbar), 30 ml
Estée Lauder Double Wear Foundation, langhoudende make-up met SPF 10 (kleur: 3C3 Sandbar), 30 ml
€ 3.610,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 108,32
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Académie Fond de Teint Soin Regenerant - Kleur 01 Ivoire, voor zeer lichte huidtypes - 30 ml
Académie Fond de Teint Soin Regenerant - Kleur 01 Ivoire, voor zeer lichte huidtypes - 30 ml
€ 1.462,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,86
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal True Match Hyaluron-foundation, kleur 5.D/5.W, 30 ml
L'Oréal True Match Hyaluron-foundation, kleur 5.D/5.W, 30 ml
€ 374,75/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maybelline Fit Me 115 Ivory, pompflacon, vloeistof, kleur: Ivory, code: #E8BFA1, land van herkomst: Frankrijk, inhoud: 30 ml
Maybelline Fit Me 115 Ivory, pompflacon, vloeistof, kleur: Ivory, code: #E8BFA1, land van herkomst: Frankrijk, inhoud: 30 ml
€ 369,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,08
Verkoper: Katomix
Welkomstdeals
Productafbeelding van DADO SENS: Hypersensitieve, pompflacon, vloeistof, gevoelige huid, anti-roodheid, anti-oneffenheden, kalmerend, regenererend, voedend, medium, warm
DADO SENS: Hypersensitieve, pompflacon, vloeistof, gevoelige huid, anti-roodheid, anti-oneffenheden, kalmerend, regenererend, voedend, medium, warm
€ 792,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
-10%
€ 23,77
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Beschermende primer onder de make-up met SPF 30 (Pure Canvas Primer), 50 ml
Beschermende primer onder de make-up met SPF 30 (Pure Canvas Primer), 50 ml
€ 753,40/1l
€ 37,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Revlon ColorStay, pompflacon, vloeibare foundation, geschikt voor gemengde en vette huid, kleur: beige, tint: sand beige, inhoud: 30 ml
Revlon ColorStay, pompflacon, vloeibare foundation, geschikt voor gemengde en vette huid, kleur: beige, tint: sand beige, inhoud: 30 ml
€ 492,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oréal Paris 3600523784417, tube, vloeistof, beige, natuurlijke roze tint, geschikt voor alle huidtinten, neutrale kleur
L'Oréal Paris 3600523784417, tube, vloeistof, beige, natuurlijke roze tint, geschikt voor alle huidtinten, neutrale kleur
€ 401,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GOSH #Foundation Drops, flesje met pipet, vloeibare formule, voor droge huid, hydraterend, verzachtend, geschikt voor alle huidtinten, neutrale tinten
GOSH #Foundation Drops, flesje met pipet, vloeibare formule, voor droge huid, hydraterend, verzachtend, geschikt voor alle huidtinten, neutrale tinten
€ 579,67/1l
€ 17,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Even Better Vloeibare Foundation #03-Ivory, 30 ml
Even Better Vloeibare Foundation #03-Ivory, 30 ml
€ 1,23/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Welkomstdeals
Productafbeelding van Elizabeth Arden Flawless Finish Crème Make-up met sponsapplicator, tint 10 Honey Beige (23 g)
Elizabeth Arden Flawless Finish Crème Make-up met sponsapplicator, tint 10 Honey Beige (23 g)
€ 1.480,43/1kg
€ 34,96
-2%
€ 34,05
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Essence Cosmetics Foundation Stick, basis voor make-up, kleur 170, 10g
Essence Cosmetics Foundation Stick, basis voor make-up, kleur 170, 10g
€ 1.315,00/1l
€ 13,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vichy Dermablend Dermasmooth Camouflage Foundation 30ml, kleur 55 Bronze
Vichy Dermablend Dermasmooth Camouflage Foundation 30ml, kleur 55 Bronze
€ 1,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Elroel - Blanc Cover Cream Stick Deep - Camouflage stick (kleur Deep), 13g
Elroel - Blanc Cover Cream Stick Deep - Camouflage stick (kleur Deep), 13g
€ 293,58/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sisley Phyto Teint Ultra Éclat, vloeibare foundation, olie-vrij, langhoudend, kleur: 1 Ivory (30 ml)
Sisley Phyto Teint Ultra Éclat, vloeibare foundation, olie-vrij, langhoudend, kleur: 1 Ivory (30 ml)
€ 8.900.000.035.562,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,00
Verkoper: BeautyShop
Productafbeelding van Nude Drop Getinte Serum Foundation, 30 ml
Nude Drop Getinte Serum Foundation, 30 ml
€ 497,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van L'Oréal Paris Foundation True Match 5 N Sable Sand (30 ml)
L'Oréal Paris Foundation True Match 5 N Sable Sand (30 ml)
€ 450,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pupa Milano No Transfer SPF15 Hydraterende foundation 02 Light Beige, 30ml
Pupa Milano No Transfer SPF15 Hydraterende foundation 02 Light Beige, 30ml
€ 669,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,76
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Dermacol - Make-up Cover - Make-up voor een heldere en egale huid 30 ml
Dermacol - Make-up Cover - Make-up voor een heldere en egale huid 30 ml
€ 248,75/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,43
-19%
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van La Roche-Posay Toleriane Coverage, intensieve camouflerende foundation, nummer 12, SPF25, 30 ml
La Roche-Posay Toleriane Coverage, intensieve camouflerende foundation, nummer 12, SPF25, 30 ml
€ 60.970,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 60,97
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Bourjois Paris Healthy Mix Radiant Foundation (53W Lichtbeige), 30 ml
Bourjois Paris Healthy Mix Radiant Foundation (53W Lichtbeige), 30 ml
€ 332,67/1l
€ 9,98
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DAX CASHMERE SECRET: Egaliserende make-upbasis
DAX CASHMERE SECRET: Egaliserende make-upbasis
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ryor Dekorative Verzorging Illuminerende Make-up 8-in-1 Medium 30ml
Ryor Dekorative Verzorging Illuminerende Make-up 8-in-1 Medium 30ml
€ 500,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,01
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Hydraterende fixeerspray voor make-up, Fix+ Original (multitaskingspray), 100 ml
Hydraterende fixeerspray voor make-up, Fix+ Original (multitaskingspray), 100 ml
€ 275,40/1l
€ 27,54
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Babor Collagen Deluxe Foundation 04 Almond (30 ml)
Babor Collagen Deluxe Foundation 04 Almond (30 ml)
€ 1.165,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,76
-9%
€ 34,97
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van CC-crème met luchtbelletjes, MUSSBALM, medium
CC-crème met luchtbelletjes, MUSSBALM, medium
€ 866,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Bourjois Paris Healthy Mix Radiant Foundation (kleur 54N Beige), 30 ml
Bourjois Paris Healthy Mix Radiant Foundation (kleur 54N Beige), 30 ml
€ 556,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rimmel Stay Matte, compactpoeder, universeel huidskleur, zachte beige tint, in pot, geperst poeder, mat, 14 ml
Rimmel Stay Matte, compactpoeder, universeel huidskleur, zachte beige tint, in pot, geperst poeder, mat, 14 ml
€ 893,57/1l
€ 12,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Universele tint, Camoufleert donkere kringen, Vermindert roodheid, 3C2, PEBBLE, Natuurlijk, 30 ml
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Universele tint, Camoufleert donkere kringen, Vermindert roodheid, 3C2, PEBBLE, Natuurlijk, 30 ml
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 37,63
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.254,33/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Vloeibare Foundation SPF 20, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor alle huidtypes, egaliserend, hydraterend, beschermend, verzachtend, verzorgend, fris, verkoelend
Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Vloeibare Foundation SPF 20, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor alle huidtypes, egaliserend, hydraterend, beschermend, verzachtend, verzorgend, fris, verkoelend
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 113,22
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.774,00/1l
Productafbeelding van TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Dusk, Effect: stralend
TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Dusk, Effect: stralend
€ 95,88
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.196,00/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Hydra Teint, tube, crème, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, kalmerend, tint: beige
Sisley Phyto-Hydra Teint, tube, crème, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, kalmerend, tint: beige
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 81,65
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Warm Almond, Effect: stralend
TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Warm Almond, Effect: stralend
€ 89,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.985,67/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Touche Gel Glow, gezichtsverzorging, 30 ml, geschikt voor alle huidtypes, alle huidtinten, voor vrouwen, in een tube
Sisley Phyto-Touche Gel Glow, gezichtsverzorging, 30 ml, geschikt voor alle huidtypes, alle huidtinten, voor vrouwen, in een tube
€ 76,50
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.550,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Maria Galland Soin de Teint 810 Perfection Jeunesse, 30 ml, Beige Foncé (donkere beige tint)
Maria Galland Soin de Teint 810 Perfection Jeunesse, 30 ml, Beige Foncé (donkere beige tint)
€ 75,99
-6%
€ 71,37
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.379,00/1l
Productafbeelding van Dior Forever Skin Perfect Foundation, 10 gram
Dior Forever Skin Perfect Foundation, 10 gram
€ 59,16
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.916,00/1kg
Productafbeelding van Dior Forever Skin Glow #2WP, 30 ml
Dior Forever Skin Glow #2WP, 30 ml
€ 61,20
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.040,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, warme tint, beige
Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, warme tint, beige
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,00
-37%
€ 59,24
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.974,67/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, neutrale tint, beige
Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, neutrale tint, beige
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,48
-22%
€ 59,57
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.985,67/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15, tint W-054, Natural Tan (30 ml)
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15, tint W-054, Natural Tan (30 ml)
€ 56,10
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.870,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Phyto-Teint Nude, een waterige foundation die zich als een tweede huid aanvoelt. 30 ml
Sisley Phyto-Teint Nude, een waterige foundation die zich als een tweede huid aanvoelt. 30 ml
€ 62,22
-10%
€ 55,90
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.863,33/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Skin Foundation Stick, Tyčka, Crème, Universele foundation, Hydraterend, Warme tint, Ivoorwit
Bobbi Brown Skin Foundation Stick, Tyčka, Crème, Universele foundation, Hydraterend, Warme tint, Ivoorwit
€ 58,14
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 64,60/1kg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent All Hours Foundation, spray, vloeibare foundation, beige, kleurcode MC2, medium dekking, verkoelend effect
Yves Saint Laurent All Hours Foundation, spray, vloeibare foundation, beige, kleurcode MC2, medium dekking, verkoelend effect
€ 52,02
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.080,80/1l
Productafbeelding van Flawless Lumiere Radiance Perfecting Foundation: Hydraterende 2-in-1 gezichtsgel, Macadamia, 30ml
Flawless Lumiere Radiance Perfecting Foundation: Hydraterende 2-in-1 gezichtsgel, Macadamia, 30ml
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.802,00/1kg
Productafbeelding van Dior Forever Matte, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, matterend, hydraterend, verzachtend, verzorgend, geschikt voor donkere huid, neutrale tint
Dior Forever Matte, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, matterend, hydraterend, verzachtend, verzorgend, geschikt voor donkere huid, neutrale tint
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.768,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170124407, Tyčka, Crème, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Hydraterend, Camoufleert onzuiverheden, Medium dekking, Geschikt voor warme huidtinten
Bobbi Brown 716170124407, Tyčka, Crème, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Hydraterend, Camoufleert onzuiverheden, Medium dekking, Geschikt voor warme huidtinten
€ 53,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 58,93/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, voor donkere huid, warme tint
Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, voor donkere huid, warme tint
€ 53,63
-2%
€ 52,24
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.741,33/1l
Productafbeelding van Guerlain Parure Gold 24K, Geschikt voor elk huidtype, 35 ml, Gel, met pompje, Hydraterend, Verzachtend, Voor een stralende huid
Guerlain Parure Gold 24K, Geschikt voor elk huidtype, 35 ml, Gel, met pompje, Hydraterend, Verzachtend, Voor een stralende huid
€ 54,64
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.561,14/1l