OstroVit | BCAA Shot met citroen en limoen, met een vleugje kers

€ 1,88

€ 23,50 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Aminozuren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van OstroVit BCAA 8-1-1 citroen, 400 g / OstroVit BCAA 8-1-1 citroen, 400 g
OstroVit BCAA 8-1-1 citroen, 400 g / OstroVit BCAA 8-1-1 citroen, 400 g
€ 39,67/1kg
€ 19,04
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Citrulline - Biotech USA - Citrulline malaat (300g) - Smaak: Limoen
Citrulline - Biotech USA - Citrulline malaat (300g) - Smaak: Limoen
€ 88.750,00/1kg
€ 28,40
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | EAA-poeder, grapefruit smaak
6PAK Nutrition | EAA-poeder, grapefruit smaak
€ 54,07/1l
€ 21,63
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Olimp BCAA Xplode Poeder - 1000g - Verschillende smaken - Sinaasappel
Olimp BCAA Xplode Poeder - 1000g - Verschillende smaken - Sinaasappel
€ 76,18/1l
€ 76,18
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van OstroVit BCAA + Glutamine (200g), sinaarssmaak - Aminozuren - BCAA
OstroVit BCAA + Glutamine (200g), sinaarssmaak - Aminozuren - BCAA
€ 63,70/1l
€ 12,74
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam L-Glutamine 500 g, citroen-limoen smaak
GymBeam L-Glutamine 500 g, citroen-limoen smaak
€ 68,98/1kg
€ 34,49
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van OstroVit | BCAA 20:1:1, smaak aardbei
OstroVit | BCAA 20:1:1, smaak aardbei
€ 50,75/1l
€ 20,30
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - EAA, 500 g, Citroen-Limoen smaak
GymBeam - EAA, 500 g, Citroen-Limoen smaak
€ 93,72/1kg
€ 46,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | Citrullinepoeder, smaak: Grapefruit
6PAK Nutrition | Citrullinepoeder, smaak: Grapefruit
€ 92,70/1l
€ 18,54
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van EAA - Scitec Nutrition - Eaa xpress (400g) - Smaak: Kiwi-Limoen
EAA - Scitec Nutrition - Eaa xpress (400g) - Smaak: Kiwi-Limoen
€ 75,37/1kg
€ 30,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - Arginine + Ornithine, 420 g, Citroen-Limoen smaak
GymBeam - Arginine + Ornithine, 420 g, Citroen-Limoen smaak
€ 120,69/1kg
€ 50,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Arginine A.K.G., 500 g, citroen-limoen smaak
GymBeam - Arginine A.K.G., 500 g, citroen-limoen smaak
€ 98,56/1kg
€ 49,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ostrovit Amino Revive | EAA- en energiecomplex met cafeïne
Ostrovit Amino Revive | EAA- en energiecomplex met cafeïne
€ 71,70/1kg
€ 19,36
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MyProtein | Essential BCAA 2:1:1, smaak: Watermeloen
MyProtein | Essential BCAA 2:1:1, smaak: Watermeloen
€ 71,74/1l
€ 35,87
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | Amino 5600
SCITEC Nutrition | Amino 5600
€ 176,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,01
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Applied Nutrition BCAA Amino-Hydrate (450g), Ananas - Aminozuren - BCAA
Applied Nutrition BCAA Amino-Hydrate (450g), Ananas - Aminozuren - BCAA
€ 73,87/1l
€ 33,24
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van AllNutrition | Citrulline Malate Poeder, smaak: aardbei
AllNutrition | Citrulline Malate Poeder, smaak: aardbei
€ 117,60/1l
€ 23,52
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Amino energy zonder suiker, met elektrolyten (360g)
Amino energy zonder suiker, met elektrolyten (360g)
€ 80.500,00/1kg
€ 30,59
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van AllNutrition | Glutamine 1250 XtraCaps
AllNutrition | Glutamine 1250 XtraCaps
€ 147,72/1l
€ 26,59
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van OstroVit Arginine Poeder (210g), sinaasjesmaak - Aminozuren - Arginine
OstroVit Arginine Poeder (210g), sinaasjesmaak - Aminozuren - Arginine
€ 65,14/1l
€ 13,68
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ostrovit BCAA Shot is een vloeibaar voedingssupplement. Dit ongesuikerde drankje bevat vertakte keten aminozuren (BCAA) (4000mg/80ml). Ostrovit BCAA Shot is een voedingssupplement dat is ontworpen voor mensen die een betere regeneratie nodig hebben tijdens en na het sporten, en in een stressvolle dagelijkse routine!

Ostrovit BCAA Shot is een product met een hoge concentratie aan vertakte keten aminozuren, beter bekend als BCAA, in de vorm van een gemakkelijk in te nemen drankje. Elke verpakking bevat tot 4000mg BCAA in een verhouding van 2:1:1, waarbij 2000mg van het aminozuur L-Leucine wordt geleverd.

BCAA's (Leucine, Isoleucine en Valine) zijn essentiële aminozuren die het lichaam niet zelf kan aanmaken. Ze moeten via voedingssupplementen zoals Ostrovit BCAA Shot of via voeding worden ingenomen. BCAA's vormen bijna 40% van de menselijke spierweefsel, waardoor ze een van de meest gebruikte bouwstenen voor weefsel zijn. BCAA's worden door het lichaam gebruikt bij intense stress, zoals bij intensieve fysieke inspanning, om de energiebehoefte te dekken. Deze aminozuren verhogen de stikstofvoorraad in het lichaam en beschermen de spieren tegen afbraak.

→ Hoog BCAA-gehalte
    →   Optimale dosis essentiële aminozuren
    →   2000mg Leucine per dosis
    →   Versnelt de spieropbouw
    →   Verbetert de regeneratie
→ Perfecte verhouding van BCAA - 2:1:1

Elke dosis Ostrovit BCAA Shot bevat 4 gram aminozuren, die essentieel zijn voor de spieropbouw en het tegengaan van katabole effecten in het lichaam na intensieve fysieke inspanning.

Omdat ze niet verteerd hoeven te worden, worden de aminozuren in Ostrovit BCAA Shot maximaal snel opgenomen en zijn ze de perfecte oplossing voor actieve sporters!

Onderzoek toont aan dat de inname van BCAA tijdens en na het sporten de eiwitsynthese sterker stimuleert en spierafbraak voorkomt in vergelijking met whey-eiwit of essentiële aminozuren.

Kleur
Geel
Groen
Fabrikant
OstroVit
Gewicht
80 g
Aantal stuks
1
Smaak
Citroen
Kers
Inhoud
80 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Zie verpakking
Levensmiddelenbedrijven
OstroVit Sitarska 16 18-300 Zambrów
Verkoopbenaming
BCAA-shot
EAN
5902232619355
MPN (Manufacturer Part Number)
1000018347#LLC

Kleur
Geel
Groen
Fabrikant
OstroVit
Gewicht
80 g
Aantal stuks
1
Smaak
Citroen
Kers
Inhoud
80 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Zie verpakking
Levensmiddelenbedrijven
OstroVit Sitarska 16 18-300 Zambrów
Verkoopbenaming
BCAA-shot
EAN
5902232619355
MPN (Manufacturer Part Number)
1000018347#LLC
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.