Kleur:

Anchor Borduurwerk twist 8m, polair blauw, katoen, kleur 127, 6-draads

€ 1,99

€ 398,00 / 1kg

plus € 15,00 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Wol & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8m, kobaltblauw, katoen, kleur 147, 6-draads
Anchor Sticktwist 8m, kobaltblauw, katoen, kleur 147, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8m, paars, katoen, kleur 89, 6-draads
Anchor Sticktwist 8m, paars, katoen, kleur 89, 6-draads
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Borduurwerk twist 8m, blauw-turquoise, katoen, kleur 433, 6-draads
Anchor Borduurwerk twist 8m, blauw-turquoise, katoen, kleur 433, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Borduurwerk twist 8m, frambozenroos, katoen, kleur 48, 6-draads
Anchor Borduurwerk twist 8m, frambozenroos, katoen, kleur 48, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Borduurwerk twist 8m, frambozenrood, katoen, kleur 54, 6-draads
Anchor Borduurwerk twist 8m, frambozenrood, katoen, kleur 54, 6-draads
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Borduurwerk twist 8m, pruim blauw dkl, katoen, kleur 119, 6-draads
Anchor Borduurwerk twist 8m, pruim blauw dkl, katoen, kleur 119, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Borduurwerk twist 8m, bluetuerkis dkl, katoen, kleur 410, 6-draads
Anchor Borduurwerk twist 8m, bluetuerkis dkl, katoen, kleur 410, 6-draads
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Borduurwerk twist 8m, parelmoer, katoen, kleur 73, 6-draads
Anchor Borduurwerk twist 8m, parelmoer, katoen, kleur 73, 6-draads
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Borduurwerk twist 8m, messing geel, katoen, kleur 306, 6-draads
Anchor Borduurwerk twist 8m, messing geel, katoen, kleur 306, 6-draads
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Borduurwerk twist 8m, tomaat, katoen, kleur 334, 6-draads
Anchor Borduurwerk twist 8m, tomaat, katoen, kleur 334, 6-draads
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Sticktwist Multi 8m, diverse kleuren, katoen, kleur 1360, 6-draads
Anchor Sticktwist Multi 8m, diverse kleuren, katoen, kleur 1360, 6-draads
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Anchor Stranded Mouline is een uitstekend, 8 meter lang 6-laags borduurgaren gemaakt van 100% Egyptisch katoen. Het is dubbel gemerceriseerd, wat resulteert in een schitterende glans, een unieke zachtheid en een intense lichtreflectie. Elke streng van 8m is verkrijgbaar in een indrukwekkende 484 kleurschakeringen (waaronder nog eens 24 multikleuren) en is gemakkelijk deelbaar. Anchor Stranded Mouline is veelzijdig inzetbaar voor alle soorten borduurwerk, waaronder kruissteek op diverse soorten stof, satijnsteek, freestyle borduurwerk, canvaswerk en nog veel meer. Het is geen wonder dat het een van de meest populaire borduurgarens ter wereld is! Gewoon AnchorMouline borduurgaren kan tot 95º gewassen worden. De Anchorgarens worden vervaardigd volgens internationale normen voor vastheid aan wassen, licht en wrijven
Kleurnummer: 127
100% Giza-katoen, 2-voudig gemerceriseerd, 8m lang, 6 draden, deelbaar

Breedte
8 m
Lengte
8 m
Materiaalsamenstelling
100,0% Katoen
Model
4635000-00127
Type stof
Katoen
Fabrikant
Anchor Books
Patroon
Effen kleuren
Aantal stuks
1
Gewicht
5 g
EAN
0719269003461
719269003461
MPN (Manufacturer Part Number)
4635000-00127

Breedte
8 m
Lengte
8 m
Materiaalsamenstelling
100,0% Katoen
Model
4635000-00127
Type stof
Katoen
Fabrikant
Anchor Books
Patroon
Effen kleuren
Aantal stuks
1
Gewicht
5 g
EAN
0719269003461
719269003461
MPN (Manufacturer Part Number)
4635000-00127
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8m, kobaltblauw, katoen, kleur 147, 6-draads
Anchor Sticktwist 8m, kobaltblauw, katoen, kleur 147, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8m, eierschaal, katoen, kleur 386, 6-draads
Anchor Sticktwist 8m, eierschaal, katoen, kleur 386, 6-draads
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8m, paars, katoen, kleur 89, 6-draads
Anchor Sticktwist 8m, paars, katoen, kleur 89, 6-draads
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8 meter, zacht violet, katoen, kleur 95, 6-draads
Anchor Sticktwist 8 meter, zacht violet, katoen, kleur 95, 6-draads
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Stikgaren, 52 bollen, elk 8 meter lang, in 26 verschillende kleuren, 1 set
Stikgaren, 52 bollen, elk 8 meter lang, in 26 verschillende kleuren, 1 set
€ 125,33/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 51,65
-70%
€ 15,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8m, donkerblauw, katoen, kleur 134, 6-draads
Anchor Sticktwist 8m, donkerblauw, katoen, kleur 134, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Ankergaren, Twist 8m, Laguna, katoen, kleur 169, 6-draads
Ankergaren, Twist 8m, Laguna, katoen, kleur 169, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8m, licht zeegroen, katoen, kleur 185, 6-draads
Anchor Sticktwist 8m, licht zeegroen, katoen, kleur 185, 6-draads
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Borduurwerk twist 8m, bladgroen, katoen, kleur 238, 6-draads
Anchor Borduurwerk twist 8m, bladgroen, katoen, kleur 238, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8m, dooiergeel, katoen, kleur 304, 6-draads
Anchor Sticktwist 8m, dooiergeel, katoen, kleur 304, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Borduurwerk twist 8m, parelgrijs, katoen, kleur 397, 6-draads
Anchor Borduurwerk twist 8m, parelgrijs, katoen, kleur 397, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8 meter, zomerblauw, katoen, kleur 161, 6-draads
Anchor Sticktwist 8 meter, zomerblauw, katoen, kleur 161, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Ankerkoord, Twist 8m, zwart, katoen, kleur 403, 6-strengs
Ankerkoord, Twist 8m, zwart, katoen, kleur 403, 6-strengs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Mouliné garen, kleur 111, 6-strengs, 8 meter
Anchor Mouliné garen, kleur 111, 6-strengs, 8 meter
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Borduurtouw 8m, azalee, katoen, kleur 68, 6 draden
Anchor Borduurtouw 8m, azalee, katoen, kleur 68, 6 draden
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8 meter, kristalblauw, katoen, kleur 167, 6-draads
Anchor Sticktwist 8 meter, kristalblauw, katoen, kleur 167, 6-draads
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anker garen, Twist 8m, salvia, katoen, kleur 214, 6-draads
Anker garen, Twist 8m, salvia, katoen, kleur 214, 6-draads
€ 398,00/1kg
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8 meter, crème, katoen, kleur 275, 6-draads
Anchor Sticktwist 8 meter, crème, katoen, kleur 275, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Anchor Sticktwist 8m, lichtblauw, katoen, kleur 145, 6-draads
Anchor Sticktwist 8m, lichtblauw, katoen, kleur 145, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Ankergaren Sticktwist, 8 meter, kleur: kiwi, materiaal: katoen, kleurcode: 280, 6-draads
Ankergaren Sticktwist, 8 meter, kleur: kiwi, materiaal: katoen, kleurcode: 280, 6-draads
€ 398,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: marussia
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4600
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 17 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 14 augustus 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (zalmroze | 144)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (zalmroze | 144)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (wit - 55)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (wit - 55)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (1892)
Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (1892)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Koningsblauw - 141)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Koningsblauw - 141)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Rood - 56)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Rood - 56)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (roze - 28)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (roze - 28)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Terra | 36)
Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Terra | 36)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Burcum Klasik garen, effen, geschikt voor haken en breien (lichtbeige | 62)
Alize 5x 100g Burcum Klasik garen, effen, geschikt voor haken en breien (lichtbeige | 62)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (mediumgrijs | 87)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (mediumgrijs | 87)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Baby Best garen, anti-pluis, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Marina | 58)
Alize 5x 100g Baby Best garen, anti-pluis, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Marina | 58)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Burcum Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (5742)
Alize 5x 100g Burcum Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (5742)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Roze - 185)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Roze - 185)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Pine | 118)
Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Pine | 118)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Oatmeal - 599)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Oatmeal - 599)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Safüron | 2)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Safüron | 2)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Sekerim Baby garen, effen kleur, geschikt voor breien en haken (Rood - 56)
Alize 5x 100g Sekerim Baby garen, effen kleur, geschikt voor breien en haken (Rood - 56)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold Simli garen met glitter, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Crème | 1)
Alize 5x 100g Angora Gold Simli garen met glitter, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Crème | 1)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Katoen Gold Garen, Effen, Geschikt voor haken en breien (Wit | 55)
Alize 5x 100g Katoen Gold Garen, Effen, Geschikt voor haken en breien (Wit | 55)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Beige | 5)
Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Beige | 5)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (8023)
Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (8023)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg