MONDWATER WARTUNG, 500 ml

€ 21,36

€ 42,72 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Mondspoelingen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Perio Aid Behandeling Mondspoeling, 500 ml
Perio Aid Behandeling Mondspoeling, 500 ml
€ 43,34/1l
€ 21,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van XEROLACER mondspoelmiddel, 500 ml
XEROLACER mondspoelmiddel, 500 ml
€ 44,02/1l
€ 22,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SENSILACER mondwater, 500 ml
SENSILACER mondwater, 500 ml
€ 34,44/1l
€ 18,96
-9%
€ 17,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GUMS mondspoelmiddel, 1000 ml
GUMS mondspoelmiddel, 1000 ml
€ 24,25/1l
€ 24,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lacer Mundwasser 500 ml
Lacer Mundwasser 500 ml
€ 34,52/1l
€ 17,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bexident Tandbleekmondwater 500Ml
Bexident Tandbleekmondwater 500Ml
€ 42,96/1l
€ 21,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SENSIKIN mondwater, 500 ml
SENSIKIN mondwater, 500 ml
€ 47,22/1l
€ 23,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lacer Mondwater zonder alcohol
Lacer Mondwater zonder alcohol
€ 41,08/1l
€ 20,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aftex mondspoelmiddel, 150 ml
Aftex mondspoelmiddel, 150 ml
€ 21,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Paroguard CHX 0,20%, 200 ml, voor mondwatergebruik
Paroguard CHX 0,20%, 200 ml, voor mondwatergebruik
€ 25,48/1kg
€ 8,51
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Oxytreat Halitose Mondspoelmiddel (500 ml)
Oxytreat Halitose Mondspoelmiddel (500 ml)
€ 9,04
-2%
€ 8,80
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LACERFRESH mondwater, 1000 ml
LACERFRESH mondwater, 1000 ml
€ 26,92/1l
€ 26,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CARIAX GINGIVAL mondwater, 500 ml + 100 ml
CARIAX GINGIVAL mondwater, 500 ml + 100 ml
€ 205,20/1l
€ 20,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Halita mondspoelmiddel, 500 ml
Halita mondspoelmiddel, 500 ml
€ 32,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Parogencyl mondwater, 500 ml
Parogencyl mondwater, 500 ml
€ 18,00
-5%
€ 16,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kemphor Mondwater, 500 Ml
Kemphor Mondwater, 500 Ml
€ 23,58/1l
€ 11,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mondwater Lacer (200 ml)
Mondwater Lacer (200 ml)
€ 59,10/1l
€ 11,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cb12 Mondwater, 1000 ml
Cb12 Mondwater, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,00
-10%
€ 31,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Curasept Afterapid mondwater (125 ml)
Curasept Afterapid mondwater (125 ml)
€ 111,30/1l
€ 11,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vitis mondwater voor het tandvlees, 500 ml
Vitis mondwater voor het tandvlees, 500 ml
€ 42,96/1l
€ 21,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

MONDWATER WARTUNG, 500 ml

Perio Aid Behandeling Mondwater, 500 ml
Gewicht
500 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
N.V.T.
Fabrikant
Big Buy Cooking
Aantal stuks
20
EAN
8427426041394

Gewicht
500 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
N.V.T.
Fabrikant
Big Buy Cooking
Aantal stuks
20
EAN
8427426041394
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 6x LISTERINE 1 liter mondwater, smaak: frisse munt, extra verfrissend. Beschermt het tandvlees, neutraliseert geurtjes, reinigt de tanden en heeft een mintsmaak
6x LISTERINE 1 liter mondwater, smaak: frisse munt, extra verfrissend. Beschermt het tandvlees, neutraliseert geurtjes, reinigt de tanden en heeft een mintsmaak
€ 3,41/1l
€ 20,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CB12 mondspoelmiddel, 500 ml oplossing
CB12 mondspoelmiddel, 500 ml oplossing
€ 26,13/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Witte glimlach na bleken, 1 spuit
Witte glimlach na bleken, 1 spuit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,31
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Curasept ADS Mondspoelmiddel - 0,20% chloorhexidine (200 ml)
Curasept ADS Mondspoelmiddel - 0,20% chloorhexidine (200 ml)
€ 41,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,58
-2%
€ 8,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BIONIQ Repair Tandmelk Mondspoelmiddel, 400 ml, PZN 17206639
BIONIQ Repair Tandmelk Mondspoelmiddel, 400 ml, PZN 17206639
€ 6,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Meridol Complete Care mondwater, 400 ml
Meridol Complete Care mondwater, 400 ml
€ 13,42/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,64
-67%
€ 5,37
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Gum Paroex mondspoelmiddel (300 ml)
Gum Paroex mondspoelmiddel (300 ml)
€ 8,39
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ultraDEX mondspoelmiddel, 500 ml oplossing
ultraDEX mondspoelmiddel, 500 ml oplossing
€ 23,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,01
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Rose Rio homeopathische tandpasta, 65 ml
Rose Rio homeopathische tandpasta, 65 ml
€ 9,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,25
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Eludril, mondwater, anti-plaque, 500 ml
Eludril, mondwater, anti-plaque, 500 ml
€ 44,52/1l
€ 22,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MARVIS Spearmunt mondwater concentraat met pepermuntaroma, 120ml mondspoelmiddel
MARVIS Spearmunt mondwater concentraat met pepermuntaroma, 120ml mondspoelmiddel
€ 56,78/1kg
€ 10,22
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Meridol Parodont Expert mondwater voor parodontitis en terugtrekkend tandvlees, 400 ml oplossing
Meridol Parodont Expert mondwater voor parodontitis en terugtrekkend tandvlees, 400 ml oplossing
€ 10.530,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mondhygiënetabletten Nupure Probadent, 90 capsules
Mondhygiënetabletten Nupure Probadent, 90 capsules
€ 40,99
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Antiseptische mondwater met chloorhexidine, 500 ml
Antiseptische mondwater met chloorhexidine, 500 ml
€ 12,66/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,33
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CB12 mondspoelmiddel, 250 ml oplossing
CB12 mondspoelmiddel, 250 ml oplossing
€ 29,40/1kg
€ 8,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vademecum mondwaterconcentraat, 75 ml oplossing
Vademecum mondwaterconcentraat, 75 ml oplossing
€ 78.750,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Odol-med3® 2842218 Odol-med3® ALL IN ONE Mundspülung 500 ml
Odol-med3® 2842218 Odol-med3® ALL IN ONE Mundspülung 500 ml
€ 67,24/1l
€ 33,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Oral-B, Complete, mondwater, 500 ml
Oral-B, Complete, mondwater, 500 ml
€ 6.600,00/1kg
€ 3,30
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Mondwater Cool Mint Sensodyne (500 ml)
Mondwater Cool Mint Sensodyne (500 ml)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Biotene Oralbalance gel (50 gr)
Biotene Oralbalance gel (50 gr)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,30
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van One Drop Only® 64234 One Drop Only® Mundspray  15 ml
One Drop Only® 64234 One Drop Only® Mundspray 15 ml
€ 520,00/1kg
€ 10,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Odol 5423 Odol ZISSSCH EXTRA FRESH Mundspray  15 ml
Odol 5423 Odol ZISSSCH EXTRA FRESH Mundspray 15 ml
€ 101,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sencefresh Mondwater Freshmint (500 ml)
Sencefresh Mondwater Freshmint (500 ml)
€ 2,42/1l
€ 1,28
-5%
€ 1,21
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Elmex Sensitive Plus mondwater, 400 ml
Elmex Sensitive Plus mondwater, 400 ml
€ 12,32/1l
€ 16,17
-69%
€ 4,93
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Chlorhexidine spray, 40 ml - alcoholvrij
Chlorhexidine spray, 40 ml - alcoholvrij
€ 521,75/1l
€ 20,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 6x Elmex Mondspoeling Junior (6 x 400 ml)
6x Elmex Mondspoeling Junior (6 x 400 ml)
€ 25,52
-2%
€ 24,85
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Corega Purfrisch: Reinigingsschuim voor protheses, 125 ml
Corega Purfrisch: Reinigingsschuim voor protheses, 125 ml
€ 49,23/1kg
€ 9,34
-31%
€ 6,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gengigel Mondspoelmiddel (150 ml)
Gengigel Mondspoelmiddel (150 ml)
€ 48,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,79
-6%
€ 7,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Floris Rose Geconcentreerde Mondwater, 100 ml
Floris Rose Geconcentreerde Mondwater, 100 ml
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 540,60/1l
Productafbeelding van Biomed Natuurlijke Whitening Mondwater, 500 ml
Biomed Natuurlijke Whitening Mondwater, 500 ml
€ 21,84
-67%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,98/1l
Productafbeelding van Gum Aftaclear mondwater (120 ml)
Gum Aftaclear mondwater (120 ml)
€ 13,62
-28%
€ 9,71
Verkoper: Lemonbite
€ 80,92/1l
Productafbeelding van BIOREPAIR mondspoelmiddel, 500 ml, artikelnummer GA14823
BIOREPAIR mondspoelmiddel, 500 ml, artikelnummer GA14823
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 19,98/1l
Productafbeelding van Biomed Mondwater voor gezond tandvlees, natuurlijke bescherming, 500 ml
Biomed Mondwater voor gezond tandvlees, natuurlijke bescherming, 500 ml
€ 21,84
-67%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,98/1l
Productafbeelding van Gum Aftaclear spray (15 ml)
Gum Aftaclear spray (15 ml)
€ 15,88
-34%
€ 10,33
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Med Zahn - Salie mondspoelmiddel, 300 ml
Med Zahn - Salie mondspoelmiddel, 300 ml
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 46,63/1kg
Productafbeelding van 20 stuks mondwater, draagbaar, milde muntsmaak, verfrist de adem, mondverzorging, tandreiniging, mondwater
20 stuks mondwater, draagbaar, milde muntsmaak, verfrist de adem, mondverzorging, tandreiniging, mondwater
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 88,00/1kg