Inhoud:

1000 ml

Lakmé K.Therapy Peeling Shampoo voor vet haar, 1000 ml

€ 22,75

€ 18,88-17%

€ 18,88 / 1l

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Eucerin - Dermocapillaire 5% UREA - (voor droog haar) - Shampoo 250ml
Eucerin - Dermocapillaire 5% UREA - (voor droog haar) - Shampoo 250ml
€ 23.460,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sassoon Verhelderende Shampoo, 250 ml
Sassoon Verhelderende Shampoo, 250 ml
€ 83,12/1l
€ 20,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Sensitive, kalmerende shampoo, 1000 ml
Lakme K.Therapy Sensitive, kalmerende shampoo, 1000 ml
€ 26,53/1l
€ 30,53
-13%
€ 26,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Zuiverende Shampoo, 1000 ml
Lakme K.Therapy Zuiverende Shampoo, 1000 ml
€ 27,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Active Shampoo, versterkende shampoo tegen haaruitval, 1000 ml
Lakmé K.Therapy Active Shampoo, versterkende shampoo tegen haaruitval, 1000 ml
€ 18,88/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 21,89
-13%
€ 18,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Lakme K.Therapy herstellende shampoo, 1000 ml
Lakme K.Therapy herstellende shampoo, 1000 ml
€ 28,41/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo, 1000 ml
Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo, 1000 ml
€ 33,10/1l
€ 33,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Peeling Shampoo voor vet haar, 300 ml
Lakmé K.Therapy Peeling Shampoo voor vet haar, 300 ml
€ 55,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Peeling Shampoo voor droog haar, 300 ml
Lakmé K.Therapy Peeling Shampoo voor droog haar, 300 ml
€ 55,67/1l
€ 16,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Zuiverende Shampoo, 300 ml
Lakmé K.Therapy Zuiverende Shampoo, 300 ml
€ 54,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,38
-6%
€ 16,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme Teknia Organic Balance Shampoo, 300 ml
Lakme Teknia Organic Balance Shampoo, 300 ml
€ 55,30/1l
€ 16,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme Teknia Perfect Cleanse Shampoo, 1000 ml
Lakme Teknia Perfect Cleanse Shampoo, 1000 ml
€ 28,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Actieve Shampoo, 300 ml
Lakme K.Therapy Actieve Shampoo, 300 ml
€ 29,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,42
-6%
€ 8,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Lakme Teknia Scalp Care Verlichtende Shampoo, 1000 ml
Lakme Teknia Scalp Care Verlichtende Shampoo, 1000 ml
€ 32,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van FITOMED Shampoo voor vet haar, 250 ml - FITOMED Shampoo voor vet haar
FITOMED Shampoo voor vet haar, 250 ml - FITOMED Shampoo voor vet haar
€ 24,07/1kg
€ 13,06
-44%
€ 7,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sachajuan Hair Cleansing Cream, 500 ml
Sachajuan Hair Cleansing Cream, 500 ml
€ 144,14/1l
€ 72,07
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Naturia Milde Micellaire Shampoo, 400 ml - navulverpakking
Naturia Milde Micellaire Shampoo, 400 ml - navulverpakking
€ 32,15/1l
€ 13,31
-3%
€ 12,86
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Lakme Teknia Argan Olie Shampoo, 300 ml
Lakme Teknia Argan Olie Shampoo, 300 ml
€ 65,67/1l
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Repair Shampoo, 300 ml
Lakmé K.Therapy Repair Shampoo, 300 ml
€ 56,23/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Shampoo voor vet haar met brandnetel, 200 ml
Shampoo voor vet haar met brandnetel, 200 ml
€ 81,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,37
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lakme K.Therapy Peeling Shampoo voor vet haar, 1000 ml. Dit verfrissende peeling shampoo is speciaal ontwikkeld voor een vette hoofdhuid met neiging tot schilfers en overmatige talgproductie. Dankzij de combinatie van salicylzuur en reinigende ingrediënten, verwijdert het effectief onzuiverheden, schilfers en overtollige talg. Menthol zorgt voor een direct verkoelend effect en een gevoel van frisheid. Regelmatig gebruik helpt de hoofdhuid in balans te brengen en bevordert een gezonde haargroei. Eigenschappen: * Bevat salicylzuur voor een zachte exfoliatie. * Verrijkt met menthol voor een verkoelend en verfrissend effect. * Reguleert overmatige talgproductie. * Ideaal voor een vette en geïrriteerde hoofdhuid. * Geschikt voor regelmatig gebruik. Belangrijkste voordelen: * Reinigt en ontgift de hoofdhuid effectief. * Helpt schilfers te verwijderen en voorkomt herhaling. * Vermindert het gevoel van vetheid en jeuk. * Laat het haar fris, licht en volumis aanvoelen. * Bevordert een gezonde omgeving voor haargroei. Gebruik: * Aanbrengen op nat haar en de hoofdhuid. * Zachtjes inmasseren en kort laten inwerken. * Grondig uitspoelen met water. * 1-2 keer per week gebruiken, afhankelijk van de behoefte. * Het wordt aanbevolen om te combineren met andere producten uit de Lakme K.Therapy lijn
Afmetingen
1000 milliliter
Model
K.Therapy Peeling
Gewicht
1085 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
EAN
8429421436137
MPN (Manufacturer Part Number)
138377

Afmetingen
1000 milliliter
Model
K.Therapy Peeling
Gewicht
1085 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
EAN
8429421436137
MPN (Manufacturer Part Number)
138377
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Zuiverende Shampoo, 1000 ml
Lakme K.Therapy Zuiverende Shampoo, 1000 ml
€ 27,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Active Shampoo, versterkende shampoo tegen haaruitval, 1000 ml
Lakmé K.Therapy Active Shampoo, versterkende shampoo tegen haaruitval, 1000 ml
€ 18,88/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 21,89
-13%
€ 18,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Sensitive, kalmerende shampoo, 1000 ml
Lakme K.Therapy Sensitive, kalmerende shampoo, 1000 ml
€ 26,53/1l
€ 30,53
-13%
€ 26,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Peeling Shampoo voor droog haar, 1000 ml
Lakmé K.Therapy Peeling Shampoo voor droog haar, 1000 ml
€ 25,31/1l
€ 25,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Sensitive: Relaxerende balsem, 1000 ml
Lakme K.Therapy Sensitive: Relaxerende balsem, 1000 ml
€ 32,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,90
-20%
€ 32,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Actieve Lotion, 125 ml
Lakmé K.Therapy Actieve Lotion, 125 ml
€ 171,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Peeling Shampoo voor vet haar, 300 ml
Lakmé K.Therapy Peeling Shampoo voor vet haar, 300 ml
€ 55,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Actieve Shampoo, 300 ml
Lakme K.Therapy Actieve Shampoo, 300 ml
€ 29,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,42
-6%
€ 8,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Lakme K.Therapy herstellende shampoo, 1000 ml
Lakme K.Therapy herstellende shampoo, 1000 ml
€ 28,41/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Sensitive, kalmerende shampoo, 300 ml
Lakme K.Therapy Sensitive, kalmerende shampoo, 300 ml
€ 54,07/1l
€ 16,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Repair, voedende conditioner voor beschadigd haar, 1000 ml
Lakmé K.Therapy Repair, voedende conditioner voor beschadigd haar, 1000 ml
€ 29,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 32,21
-7%
€ 29,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé - Lak-2 Directe Haarconditioner - Een spoelingsvrij conditioneringsproduct voor zachte en glanzende haren, 100 ml
Lakmé - Lak-2 Directe Haarconditioner - Een spoelingsvrij conditioneringsproduct voor zachte en glanzende haren, 100 ml
€ 13,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 13,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Repair Conditioner, 300 ml
Lakme K.Therapy Repair Conditioner, 300 ml
€ 36,40/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,57
-19%
€ 10,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Peeling Shampoo voor droog haar, 300 ml
Lakmé K.Therapy Peeling Shampoo voor droog haar, 300 ml
€ 55,67/1l
€ 16,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé Teknia White Silver Shampoo, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Blond, Grijs, Zilver, Wit
Lakmé Teknia White Silver Shampoo, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Blond, Grijs, Zilver, Wit
€ 59,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé - K.Therapy Sensitive Kalmerende Balsam - Leave-in behandeling voor de gevoelige hoofdhuid, 300 ml
Lakmé - K.Therapy Sensitive Kalmerende Balsam - Leave-in behandeling voor de gevoelige hoofdhuid, 300 ml
€ 59,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Bio Argan Hydraterend Masker, 250 ml
Lakme K.Therapy Bio Argan Hydraterend Masker, 250 ml
€ 91,32/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,83
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Bio Argan Hydraterend Masker, 1000 ml
Lakme K.Therapy Bio Argan Hydraterend Masker, 1000 ml
€ 41,38/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 41,38
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo, 1000 ml
Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo, 1000 ml
€ 33,10/1l
€ 33,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Bio Arganolie, 125 ml
Lakme K.Therapy Bio Arganolie, 125 ml
€ 233,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 29,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme Teknia Deep Care Shampoo, 1000 ml
Lakme Teknia Deep Care Shampoo, 1000 ml
€ 27,91/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 27,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme Teknia Perfect Cleanse Shampoo, 1000 ml
Lakme Teknia Perfect Cleanse Shampoo, 1000 ml
€ 28,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé Shampoo Teknia Organic Balance Shampoo Shampoo
Lakmé Shampoo Teknia Organic Balance Shampoo Shampoo
€ 24,17/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,17
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Zuiverende Shampoo, 300 ml
Lakmé K.Therapy Zuiverende Shampoo, 300 ml
€ 54,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,38
-6%
€ 16,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Repair Shampoo, 300 ml
Lakmé K.Therapy Repair Shampoo, 300 ml
€ 56,23/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme Teknia Organic Balance Shampoo, 300 ml
Lakme Teknia Organic Balance Shampoo, 300 ml
€ 55,30/1l
€ 16,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo, 300 ml
Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo, 300 ml
€ 61,20/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,36
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lakme Teknia White Silver Shampoo, 1000 ml
Lakme Teknia White Silver Shampoo, 1000 ml
€ 27,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme Teknia Scalp Care Vital Shampoo, 1000 ml
Lakme Teknia Scalp Care Vital Shampoo, 1000 ml
€ 25,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,62
-4%
€ 25,49
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Lakme Teknia Anti-Frizz Shampoo, 1000 ml
Lakme Teknia Anti-Frizz Shampoo, 1000 ml
€ 30,65/1l
€ 30,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,29/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg