4,5



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Juvena Skin Specialists Skin Nova SC Oogserum, 15 ml
€ 52,02
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 50,09-3%
€ 3.339,33 / 1l
plus € 2,99 verzendkosten
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Oogcrèmes & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
OLU'OLU CAVIAR SUPREME Oogcontourcrème, 15 ml€ 4.420,00/1l
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Oribe Moisture & Control Cleansing Crème (250 ml)€ 230,32/1l
€ 70,06
-17%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 57,58
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Rodial Retinol Oogserum, 15 ml€ 3.740,00/1l
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Oogcontourcrème Juvena Juvelia (15 ml)€ 3.332,00/1l
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders

Oogcontourcrème Derma Rexaline (15 ml)
€ 1.942,67/1l
€ 29,14
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Collistar Perfecta Plus oogcontourcrème (15 ml)
€ 3.800,00/1l
€ 57,00
Verkoper: BeautyShop

APLB Glutathion Niacinamide Oogcrème, 20 ml
€ 676,50/1l
€ 13,53
Verkoper: somnia24

Rodial Retinol Oogserum, 5 ml
€ 5.508,00/1l
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders

CeraVe Huidvernieuwende Oogcrème
€ 1.725,33/1l
€ 25,88
Verkoper: somnia24

Ducray Melascreen Oogcrème tegen pigmentvlekken, 15 ml
€ 1.907,33/1l
€ 38,22
-25%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 28,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Augenringcrème Hyaluron StriVectin (15 ml)
€ 2.411,33/1l
€ 36,17
Verkoper: PerfumTraders

Skeyndor Power C+ Oogcontourcrème
€ 1.964,67/1l
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Olay Regenerist Retinol 24 Oogcontourcrème (15 ml)
€ 1.016,75/1l
€ 40,67
Verkoper: somnia24

Juvena Radiance Oogverzorgingsspray, ontwikkeld door huidspecialisten, 15 ml
€ 3.592,00/1l
€ 53,88
Verkoper: somnia24

Dermalogica Biolumin-C Oogserum
€ 6.688,00/1l
€ 100,32
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Alcina Hyaluron 2.0 Ooggel 15 ml
€ 1.316,00/1l
€ 19,74
Verkoper: Glamperfeu

Babaria Aloe Vera Oogcontourcrème 15Ml
€ 902,67/1l
€ 13,54
Verkoper: somnia24

Neostrata Skin Active Intensive Oogcontourcrème, 15 ml
€ 3.766,00/1l
€ 56,49
Verkoper: AbisZ-Markt

The Ordinary Multi-Peptide Oogserum
€ 2.530,00/1l
€ 55,36
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen

Neutrogena Retinol Boost, oogcontourcrème, 15 ml
€ 2.773,33/1l
€ 41,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Beschrijving
Het Juvena Skin Specialists Skin Nova SC Eye Serum is een luxe oogserum, speciaal ontwikkeld voor de intensieve verzorging van de delicate huid rondom de ogen. Met de innovatieve SkinNova SC technologie ondersteunt het de celregeneratie, verbetert het de huidtextuur en vermindert het specifiek fijne lijntjes, rimpels, wallen en donkere kringen. Dit serum zorgt ervoor dat de huid rondom de ogen gladder, steviger en stralender wordt – een essentieel product voor elke huidverzorgingsroutine!
De eigenschappen van dit serum zijn afgestemd op de specifieke behoeften van de huid rondom de ogen. Het hydrateert intensief en verfrist de huid, terwijl het tegelijkertijd de tekenen van vermoeidheid bestrijdt. De lichte, snel absorberende formule is ook geschikt voor de gevoelige huid en bevordert de natuurlijke celregeneratie, wat resulteert in een verbeterde huidstructuur. Bij elke toepassing wordt de huid rondom de ogen zichtbaar gladder en revitaliseerd, waardoor uw hele uitstraling verfrist en verjongd wordt.
Voor de beste resultaten brengt u een kleine hoeveelheid van het serum aan op de gereinigde huid rondom de ogen. Dep zachtjes met uw vingertoppen totdat het serum volledig is opgenomen. Dit serum is ideaal voor dagelijks gebruik, 's ochtends en 's avonds, en is uitermate geschikt als make-upbasis, omdat het een perfecte basis biedt voor verdere styling. Verwen uw ogen met de verzorging die ze verdienen en geniet van het gevoel van jeugdige frisheid en vitaliteit – voor een stralende blik die betovert!
Ontdek hoogwaardige cosmetica voor uw dagelijkse schoonheidsritueel. Van gezichts- en lichaamsverzorging tot gespecialiseerde producten – onze selectie combineert effectieve formules met hoogwaardige ingrediënten om uw natuurlijke schoonheid te benadrukken. Voor een gezonde huid, een aangenaam gevoel en zichtbare resultaten – elke dag.
Ontdek hoogwaardige cosmetica voor uw dagelijkse schoonheidsritueel. Van gezichts- en lichaamsverzorging tot gespecialiseerde producten – onze selectie combineert effectieve formules met hoogwaardige ingrediënten om uw natuurlijke schoonheid te benadrukken. Voor een gezonde huid, een aangenaam gevoel en zichtbare resultaten – elke dag.
- Gewicht
- 112 g
- Inhoud
- 15 ml
- Ingrediënten
- Beschrijving
- Fabrikant
- Juvena
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 9007867761144
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 76114
- Gewicht
- 112 g
- Inhoud
- 15 ml
- Ingrediënten
- Beschrijving
- Fabrikant
- Juvena
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 9007867761144
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 76114
Gaat ook goed samen met

Estée Lauder Advanced Night Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, vermindert donkere kringen, hydraterend, herstellend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Methyl Trimethicone, Bifida Ferment Lysate, Dimethicone/Vinyl...
€ 2.999,33/1l
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Virello

La Prairie SKIN CAVIAR, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, revitaliserend, liftend, 20 ml, 1 stuk
€ 9.997,50/1l
€ 363,09
-€ 163,14Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 199,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG

La Mer The Eye Concentrate, Oogserum, 15 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Vermindert donkere kringen, Vermindert rimpels, Revitaliserend, Geschikt voor alle huidtypes, Met doseerpomp
€ 11.591,33/1l
€ 173,87
Verkoper: ParfumGroup

Dr. Melaxin Calcium, crème voor de ogen die donkere vlekken camoufleert
€ 153,25/1kg
€ 18,39
Verkoper: NutraBestBG

Babor HSR LIFTING Oogcrème tegen donkere kringen, 30 ml
€ 1.716,33/1l
€ 51,49
Verkoper: ParfumGroup

Crystal Retinal 6 (30 ml) – Zeer effectief anti-aging nachtserum met 0,06% retinaldehyde
€ 3.118,67/1l
€ 93,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Filorga Time-Filler Eyes 5XP: Corrigerende oogcrème, 15 ml
€ 58.840,00/1l
€ 58,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Sinoz Avocado Bomb Oogcrème 15 ml – Hydratatie en verfrissing voor de huid rond de ogen – met avocado-olie, hyaluronzuur, niacinamide en liposomale cafeïne
€ 1.074,00/1l
€ 16,11
Verkoper: Exporgin

Guerlain Orchidée Impériale, oogcrème, voor vrouwen, liftend, regenererend, pot, #17093. INGREDIËNTEN: - AQUA (WATER) - GLYCERIN - LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) ZAADOLIE -..., 20 ml
€ 8.464,00/1l
€ 169,28
Verkoper: ParfumGroup

Oogcrème, 12,5 ml
€ 1.578,80/1l
€ 39,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Clarins Double Serum Eye, oogserum, 20 ml, voor vrouwen, anti-aging, vermindert donkere kringen, vermindert rimpels, verheldert, verzacht, versterkt, geschikt voor alle huidtypes
€ 4.191,00/1l
€ 83,82
Verkoper: PolisElectro

Dior Prestige Le Concentre Yeux, Oogcrème, Vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Tegen donkere kringen, Tegen vermoeidheid, Verhelderend, Regenererend, Fijne lijntjes verminderend, Met pompje, #13892/A AQUA (WATER) ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ● METHYL TRIMETHICONE ● DIPHENYL...
€ 10.248,00/1l
€ 158,91
-€ 5,19Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 153,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Remescar Crème vermindert wallen en donkere kringen onder de ogen, 8 ml crème
€ 35.410,00/1l
€ 35,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Eisenberg Ooggel met liftend effect, tegen wallen, 30 ml
€ 1.901,67/1l
€ 57,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
€ 1.863,33/1l
€ 55,90
Verkoper: PerfumTraders

Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare

Numbuzin NAD+ Retinol Volumetox Oogcrème
€ 1.521,00/1l
€ 15,64
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 15,21
Verkoper: NutraBestBG

AXIS-Y - Vegan Collageen Oogserum, 10 ml - Collageen oogserum met een verkoelende applicator
€ 2.445,00/1l
€ 24,45
Verkoper: NutraBestBG

NUXE Nuxuriance, oogbalsem, anti-aging, revitaliserend, verzachtend, pot, 15 ml, 1 stuk
€ 2.350,00/1l
€ 35,25
Verkoper: NutraBestBG

K-SECRET - SEOUL 1988 Oogcrème: 4% retinol liposomen + gefermenteerde bessen, 30ml. Een anti-rimpel oogcrème
€ 707,67/1l
€ 21,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

TIME CONTROL 7+ Anti-aging crème voor de huid rond de ogen en het gezicht. 1 verpakking
€ 122.479,99/1l
€ 126,08
-€ 3,60Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 122,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

ISDIN K-Ox, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert donkere kringen, verbetert de elasticiteit, revitaliserend, verhelderend, verjongend, met hyaluronzuur, in tube
€ 3.366,67/1l
€ 50,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

StriVectin Advanced Retinol Multi-Correct Oogcrème, 15 ml
€ 3.207,33/1l
€ 48,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe

StriVectin Intensieve Oogcrème tegen Rimpels, voor rimpels, 30 ml
€ 1.344,33/1l
€ 40,33
Verkoper: PerfumTraders

VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Oogcrème 15 ml - Lifting oogcrème
€ 1.882,67/1l
€ 28,24
Verkoper: somnia24

CeraVe Herstellende oogcrème, 14 ml
€ 1.672,14/1l
€ 23,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

DIADERMINE FOLDEN EXPERT 3D OOGCRÈME, oogcrème, voor vrouwen, voor volwassen huid, vermindert donkere kringen, vermindert rimpels, geschikt voor vrouwen van 50-70 jaar, tube
€ 1.320,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Medicube - PDRN Pink Peptide Oogcrème – Peptiden oogcrème met PDRN – 30ml
€ 867,33/1l
€ 26,02
Verkoper: NutraBestBG

Abib - Collagen oogpleisters Jericho Rose Jelly, 60 stuks - hydrogel oogpleisters
€ 296,78/1l
€ 26,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
€ 4.352,00/1l
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
50% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
50%50% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
50%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 16 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 maart 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Babor Doctor Babor Lifting Dual Eye Solution 30ml - Oogcontourcrème



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 54,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.801,67/1l

Dior Prestige Le Concentré Yeux: Intensieve revitaliserende oogcrème, 15 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 213,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.212,00/1l

Helena Rubinstein Re-Plasty Oogmasker voor Herstel van de Jeugd, 15 ml



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 192,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.808,00/1l

La Mer, de revitaliserende oogcrème



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 162,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.814,00/1l

Valmont V-Lift, regenererende oogcrème tegen rimpels, wallen en donkere kringen, 15 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 167,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.152,00/1l

Valmont Vital Contour Crème, 15 ml
€ 142,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.520,00/1l

Helena Rubinstein Prodigy Cellglow oogcontourcrème, 15 ml
€ 132,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.836,00/1l

Valmont DetO2x Oogcrème, 12 ml



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 150,96
-€ 21,42Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 129,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.795,00/1l

Babor SeaCreation Oogcrème



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 109,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.276,00/1l

HR Powercell 24H Oogverzorging, 15 ml
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.052,00/1l

Augencontourcrème Jeanne Piaubert Suprem Advance Premium (15 ml)
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.896,00/1l

Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.352,00/1l

Regeneration - Intensieve oogserum, 15 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 75,68
-20%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.012,00/1l

Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 55,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.863,33/1l

Caudalie Premier Cru Oogcrème, 15 ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.808,00/1l

Oribe Moisture & Control Cleansing Crème (250 ml)
€ 70,06
-17%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 57,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 230,32/1l

Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.740,00/1l