4,8



Gebaseerd op 17 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Herenparfum, 100 ml, met topnoten van elemi, bergamot en iris, hartnoten van vetiver, benzoë en patchouli, en basisnoten van sandelhout. Spray€ 334,30/1l
€ 33,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Halfeti Leather Eau de Parfum Spray€ 2.129,90/1l
€ 238,18
-€ 25,19Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 212,99
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Kilian Black Phantom, eau de parfum, 50 ml€ 3.777,20/1l
€ 188,86
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Tiziana Terenzi Ilba Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)€ 1.539,00/1l
€ 153,90
Verkoper: PerfumTraders

Trussardi 1911 Donna Eau de Parfum, 100 ml
€ 503,20/1l
€ 50,32
Verkoper: ParfumGroup

Trussardi Donna, voor dames, 30 ml, navulbare verpakking, bloemig, jasmijn, oranjebloesem, waterlelie, houtachtig, spray
€ 783,33/1l
€ 23,50
Verkoper: ParfumGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Trussardi Uomo Levriero Collectie, Limited Edition, Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 468,00/1l
€ 46,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Trussardi Le Vie Di Milano, geur voor "Walking in Porta Venezia", eau de parfum, 100 ml (unisex)
€ 570,60/1l
€ 57,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
€ 299,60/1l
€ 29,96
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Trussardi Parfums - Behind The Curtain, eau de parfum, 100 ml
€ 968,10/1l
€ 96,81
Verkoper: FragrancesBg

Lattafa | Bade'e Al Oud | 100 ml
€ 306,70/1l
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Trussardi My Name - Eau de Parfum, sprayflacon, 30 ml
€ 751,33/1l
€ 22,54
Verkoper: ParfumGroup

Rasasi Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui parfumwater voor mannen 50 ml
€ 583,00/1l
€ 29,15
Verkoper: ParfumGroup

Trussardi, Le Vie Di Milano - Musc Noir, geurversterker, eau de parfum, uniseks, 100 ml
€ 1.057,20/1l
€ 105,72
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Clinique Happy for Woman Parfum Spray 50 ml
€ 418,20/1l
€ 20,91
Verkoper: ParfumGroup

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Al Haramain - Haramain Black Musk Eau de Parfum, 100 ml
€ 525,90/1l
€ 52,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Byredo Black Saffron Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 3.437,80/1l
€ 171,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Trussardi The Black Rose is een fascinerende, oriëntaals-bloemige geur voor dames en heren, die in 2017 op de markt kwam en gecreëerd is door de getalenteerde parfumeur Pierre-Constantin Guéros. Deze intense en verfijnde compositie is een ode aan de Taif-roos, een van de zeldzaamste en mooiste rozen ter wereld, die het hart van deze geur vormt. The Black Rose kenmerkt zich door zijn uitgesproken sensualiteit en elegantie en is daardoor de ideale keuze voor liefhebbers van gedurfde en diepgaande geuren.
De topnoten van het parfum openen met pittige roze peper, die de geur een frisse en verkwikkende start geeft. Deze levendige, kruidige tonen creëren direct een uitnodigende sfeer en wekken de nieuwsgierigheid op naar de volgende facetten van de geur.
In het hart ontvouwt zich de prachtige en betoverende Taif-roos, die het parfum bloemige elegantie en intensiteit geeft. Deze unieke bloem brengt een onweerstaanbare vrouwelijkheid en verfijning in de compositie, die zowel aantrekkelijk als verleidelijk is.
De basis van de geur is diep en sensueel, gekenmerkt door de harmonieuze combinatie van aardse, zoete patchouli, warme vanille, zachte muskus en rijke amber. Deze componenten zorgen voor een langdurige en boeiende geur, die de drager omhult en een blijvende indruk achterlaat. Trussardi The Black Rose is de perfecte keuze voor iedereen die mysterie, kracht en elegantie wil uitstralen, en is uitermate geschikt voor speciale gelegenheden. Laat u betoveren door de verleidelijke complexiteit van deze geur en geniet van de kracht en aantrekkingskracht die deze biedt.
- Gewicht
- 0.1 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8011530805388
- MPN (Manufacturer Part Number)
- F30.1
- Gewicht
- 0.1 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8011530805388
- MPN (Manufacturer Part Number)
- F30.1
Gaat ook goed samen met

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Herenparfum, 150 ml, met tonen van appel, bergamot, zwarte bes, citroen, ananas, berk, jasmijn, roos, muskus, patchouli en vanille. Spray
€ 296,60/1l
€ 44,49
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud AHMAR Limited Edition 75ml
€ 535,73/1l
€ 40,18
Verkoper: ParfumGroup

Rasasi Hawas For Men parfum voor mannen 100 ml
€ 220,40/1l
€ 23,09
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,04
Verkoper: ParfumGroup

Damesparfum L'Imperatrice van Dolce & Gabbana, eau de toilette (100 ml)
€ 404,70/1l
€ 47,04
-13%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,47
Verkoper: Novada-Shop

Trussardi 1911 Donna Eau de Parfum, 100 ml
€ 503,20/1l
€ 50,32
Verkoper: ParfumGroup

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Edp Spray
€ 665,33/1l
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation

Trussardi Donna, voor dames, 30 ml, navulbare verpakking, bloemig, jasmijn, oranjebloesem, waterlelie, houtachtig, spray
€ 783,33/1l
€ 23,50
Verkoper: ParfumGroup

Damesparfum Sound of Donna Trussardi, Eau de Parfum, 100 ml
€ 552,10/1l
€ 55,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Hugo Boss Deep Red Eau de Parfum, 50 ml
€ 1.044,60/1l
€ 52,23
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau de Parfum, voor dames, 40 ml
€ 561,00/1l
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Eau de Toilette Spray, 100 ml
€ 416,60/1l
€ 41,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Dior Sauvage Elixir Parfum, 60 ml, voor heren
€ 1.338,50/1l
€ 80,31
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop

Versace Blue Jeans Man EdT, 75 ml
€ 276,93/1l
€ 20,77
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Dolce&Gabbana The Only One, parfum voor dames, 100 ml, niet bij te vullen, 1 stuk
€ 846,10/1l
€ 84,61
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Dasfarinas

Trussardi My Land Pour Homme Eau de Toilette Spray
€ 454,70/1l
€ 45,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Trussardi Delicate Rose eau de toilette, 100 ml
€ 410,70/1l
€ 44,31
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 41,07
Verkoper: PerfumTraders

Givenchy Gentleman Original, herenparfum, 100 ml, met tonen van kaneel, dragon, patchouli, vetiver, leer, sprayflacon
€ 658,90/1l
€ 65,89
Verkoper: somnia24

Trussardi My Land Pour Homme Eau de Toilette Spray
€ 605,20/1l
€ 30,26
Verkoper: ParfumGroup

Nautica Voyage, eau de toilette, 100 ml
€ 135,30/1l
€ 13,53
Verkoper: ParfumGroup

Hugo Boss Orange Femme, eau de toilette, 75 ml
€ 359,20/1l
€ 26,94
Verkoper: ParfumGroup

Hugo Boss Bottled Homme Eau De Toilette 200 ml
€ 387,65/1l
€ 77,53
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 665,90/1l
€ 66,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Trussardi Uomo Levriero Collectie, Limited Edition, Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 468,00/1l
€ 46,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Burberry For Women Eau De Toilette (100 ml)
€ 339,10/1l
€ 33,91
Verkoper: Novada-Shop

Trussardi Donna, voor dames, 100 ml, Niet navulbaar, Citroenkleur, Meloen, Yuzu, Jasmijn, Oranjebloesem, Lotus, Cederhout, Patchouli, Sandelhout, Vanille
€ 460,70/1l
€ 46,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Trussardi Uomo The Red Eau de Toilette, 30 ml (voor heren)
€ 2.550,00/1l
€ 76,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft

Escada Celebrate N.o.w Eau De Parfum (80 ml)
€ 257,38/1l
€ 20,59
Verkoper: ParfumGroup

Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula

VALENTINO DONNA, 100 ml, voor dames, 100 ml, niet navulbare fles, bergamot, bergamot, iris, roos
€ 1.121,10/1l
€ 134,99
-€ 22,88Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 112,11
Verkoper: Glamperfeu

Chopard Casmir Eau De Parfum (100 ml)
€ 244,60/1l
€ 24,46
Verkoper: PerfumTraders
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
94% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
94%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%6% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
6%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 5 september 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Heerlijke geur
Inhoud 0,1 l
Ik hou echt van Black Rose. Ik vind het een heerlijke geur voor mijn man en ik draag hem zelf ook af en toe.
Beoordeeld op 12 januari 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Ik ben zeer tevreden
Inhoud 0,1 l
Een geweldig parfum. Ik vind het erg lekker. De levering was erg snel, top! Ik kan deze geur alleen maar aanraden.
Beoordeeld op 5 februari 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer goed
Inhoud 0,03 l
Een geweldig cadeau
Beoordeeld op 29 augustus 2021 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Goede prijs
Inhoud 0,1 l
Zeer snelle levering en goede goederen
Beoordeeld op 31 december 2020 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Onze geur
Inhoud 0,1 l
De geur die we wilden hebben
Beoordeeld op 22 januari 2021 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Heerlijke geur
Inhoud 0,1 l
Erg lekker. Top service!
Beoordeeld op 22 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Teleurgesteld
Inhoud 0,03 l
Het was een blinde bestelling vanwege de goede recensies, helaas vind ik de geur ouderwets, niets bijzonders, ruikt niet echt intens en ook niet langhoudend.
Beoordeeld op 31 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(493)Aantal beoordelingen: 493
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l