Kleur:

Bont
  • Beschikbare opties weergeven

Inhoud:

1600 ml

KREUL 84174 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8

€ 30,13

€ 18,83 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Acrylverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
€ 329,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,10
-33%
€ 24,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STYLEX® 28651 Acrylverf - 12 tubes van 12 ml
STYLEX® 28651 Acrylverf - 12 tubes van 12 ml
€ 38,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
€ 63,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 41,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 16 kleuren
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 16 kleuren
€ 55,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,25
-39%
€ 17,65
Verkoper: PaperGod
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8 stuks
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8 stuks
€ 1.089,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KREUL Acrylverf, kleur El Greco, 12 ml, set van 24 stuks
KREUL Acrylverf, kleur El Greco, 12 ml, set van 24 stuks
€ 10,51/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM Introset III, 24 x 20 ml
ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM Introset III, 24 x 20 ml
€ 1.936,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 38,72
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Fijne acrylverf in een tube van 75 ml, geschikt voor het schilderen. Acrylverf, plakkaatverf voor canvas, 1 stuk. Kleur: cyaanblauw 501
Fijne acrylverf in een tube van 75 ml, geschikt voor het schilderen. Acrylverf, plakkaatverf voor canvas, 1 stuk. Kleur: cyaanblauw 501
€ 893,20/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van KREUL Acrylfarbe el Greco, 12 ml, 18er-Set
KREUL Acrylfarbe el Greco, 12 ml, 18er-Set
€ 97,22/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia 35119 folia Acrylverf voor pouring-techniek, "INTENSIV", verkrijgbaar in verschillende kleuren
folia 35119 folia Acrylverf voor pouring-techniek, "INTENSIV", verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 84,73/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,42
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
€ 1.517,50/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 18,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
€ 86,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Acrylfarbe el Greco, 75 ml, 6er-Set
KREUL Acrylfarbe el Greco, 75 ml, 6er-Set
€ 545,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,89
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, wit, 100 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, wit, 100 ml
€ 67,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Talens 3582812M, Meer, Acrylverf, Vloeibaar, 75 ml, 12 stuks
Talens 3582812M, Meer, Acrylverf, Vloeibaar, 75 ml, 12 stuks
€ 560,80/1l
€ 42,06
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Acrylfarbe Color dunkelblau
Acrylfarbe Color dunkelblau
€ 54,56/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,28
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Primo 420TA75920, 75 ml, Goud, Tube
Primo 420TA75920, 75 ml, Goud, Tube
€ 893,20/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Acrylverf, 250 ml - bruin
Acrylverf, 250 ml - bruin
€ 49,28/1kg
€ 12,32
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Primo 420TA75300, 75 ml, Vermilion, Tube
Primo 420TA75300, 75 ml, Vermilion, Tube
€ 893,20/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, goud, 100 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, goud, 100 ml
€ 81,20/1l
€ 8,12
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Beginnerset Effect Colors met 8 x 20 ml tubes hoogwaardige acrylverf voor kunstenaars; productkenmerken: voor een romige verwerking, zachte, soepele consistentie, droogt snel en gelijkmatig mat op, hoge kleurintensiteit, heldere kleuren, op waterbasis. - De hooggepigmenteerde acrylverf voor kunstenaars, van studiekwaliteit. - Geschikt voor een romige verwerking. - Geschikt voor een breed scala aan ondergronden, zoals canvas, papier, karton, hout, steen, metaal, leer en diverse kunststoffen. - Geschikt voor school, studie, werk en vrije tijd. - Op waterbasis. - Sneldrogend. - Hoge kleurintensiteit, heldere kleuren. - Zeer goede dekking, bevat lichtechte pigmenten. - Zachte, soepele consistentie. - Midden viscositeit. - Verwaterbaar, goed mengbaar met elkaar. - Waterbestendig na het drogen. - Gemaakt in Duitsland. Met de SOLO GOYA Acrylic beginnersset Effect Colors met 8 x 20 ml tubes krijgt u een basisuitrusting van de hoogwaardige SOLO GOYA Acrylic met metallic- en glittereffecten. De acrylverf van KREUL staat bekend om zijn zachte, soepele consistentie. De sterke kleurintensiteit en heldere kleuren zijn kenmerkend voor het gehele kleurenspectrum. De acrylverf van studiekwaliteit kan romig worden verwerkt en droogt snel en gelijkmatig mat op. - Geschikt voor een breed scala aan ondergronden, zoals canvas, papier, karton, hout, steen, metaal, leer en diverse kunststoffen. SOLO GOYA, SOLO GOYA acrylverf voor kunstenaars, acrylverf van studiekwaliteit, acrylverftechniek, schilderen met acrylverf, fabrikant van kunstverf, mat, SOLO GOYA Acrylic, romig verwerkbaar, zachte, soepele consistentie, mat drogend, KREUL, basisuitrusting met 8 x 20 ml tubes, Effect Colors, beginnersset, metallic- en glitterverf, 8 tubes à 20 ml in zilver, goud, koper, parelwit, amber, robijnrood, saffierblauw, antraciet

Watergedragen, zeer goede dekking, verwaterd te gebruiken, mengbaar met andere producten, snel drogend, verkrijgbaar in tubes, waterbestendig na het drogen
Inhoud
1600 ml
Lengte
31.5 cm
Kleur
Bont
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
8
Gewicht
0.3 kg
EAN
4000798122058
MPN (Manufacturer Part Number)
84174

Inhoud
1600 ml
Lengte
31.5 cm
Kleur
Bont
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
8
Gewicht
0.3 kg
EAN
4000798122058
MPN (Manufacturer Part Number)
84174
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
€ 329,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,10
-33%
€ 24,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 32 kleuren
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 32 kleuren
€ 2.149,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,20
-19%
€ 42,99
Verkoper: PaperGod
Productafbeelding van Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
€ 63,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 41,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
€ 25,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,80
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van STYLEX® 28651 Acrylverf - 12 tubes van 12 ml
STYLEX® 28651 Acrylverf - 12 tubes van 12 ml
€ 38,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8 stuks
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8 stuks
€ 1.089,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KREUL Acrylverf, kleur El Greco, 12 ml, set van 24 stuks
KREUL Acrylverf, kleur El Greco, 12 ml, set van 24 stuks
€ 10,51/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Artina Keilrahmen canvas, Akademie kwaliteit, 40x50 cm (5 stuks) + 30x40 cm (5 stuks), set van 10
Artina Keilrahmen canvas, Akademie kwaliteit, 40x50 cm (5 stuks) + 30x40 cm (5 stuks), set van 10
€ 11,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 16 kleuren
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 16 kleuren
€ 55,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,25
-39%
€ 17,65
Verkoper: PaperGod
Productafbeelding van Jumbo 1110100493, 27 stuks, Dieren, 3 jaar/jaar
Jumbo 1110100493, 27 stuks, Dieren, 3 jaar/jaar
€ 20,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van JBL CristalProfi e702 greenline
JBL CristalProfi e702 greenline
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 160,93
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van KREUL 84170 Acrylverf SOLO Goya Acrylverf, 100 ml, set van 10
KREUL 84170 Acrylverf SOLO Goya Acrylverf, 100 ml, set van 10
€ 481,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,16
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, wit, 100 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, wit, 100 ml
€ 67,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM Introset III, 24 x 20 ml
ROYAL TALENS Acrylverf AMSTERDAM Introset III, 24 x 20 ml
€ 1.936,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 38,72
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Royal Talens 17820506 Acrylverf AMSTERDAM Pearl, 6 x 20 ml
Royal Talens 17820506 Acrylverf AMSTERDAM Pearl, 6 x 20 ml
€ 1.218,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,37
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, goud, 100 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, goud, 100 ml
€ 81,20/1l
€ 8,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Ayyildiz Hali MARRAKESH2002900210ROOD, Tapijt, Polypropyleen (PP), Rood, Rechthoekig, 2000 mm, 2900 mm
Ayyildiz Hali MARRAKESH2002900210ROOD, Tapijt, Polypropyleen (PP), Rood, Rechthoekig, 2000 mm, 2900 mm
€ 41,30/1m²
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,53
Gratis bezorging
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 822,69
-€ 169,50
€ 653,19
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Artina Crylic, set van 10 acrylverf tubes van 120 ml
Artina Crylic, set van 10 acrylverf tubes van 120 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 28,99
-13%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Aluminium zonnescherm voor de tuin, model N19, 300 cm, kantelbaar, roestvrij staal, kleur: crème
Aluminium zonnescherm voor de tuin, model N19, 300 cm, kantelbaar, roestvrij staal, kleur: crème
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 105,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van 100
100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,38
-40%
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Marabu 1210000000207 Marabu Acrylverfset "BASIC", 80 x 3,5 ml
Marabu 1210000000207 Marabu Acrylverfset "BASIC", 80 x 3,5 ml
€ 12.562,86/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 43,97
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SANILO® WC-bril met automatische zachte sluiting, motief: Golden Leaves. Toiletbril rechtstreeks van de fabrikant. Toiletbril, wc-bril, toiletdeksel, wc-zitting
SANILO® WC-bril met automatische zachte sluiting, motief: Golden Leaves. Toiletbril rechtstreeks van de fabrikant. Toiletbril, wc-bril, toiletdeksel, wc-zitting
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 93,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Livingwalls, oosterse behang, Metropolitan Stories, Said Marrakesch, vliesbehang, blauw, goud, metallic, 10,05 m x 0,53 m
Livingwalls, oosterse behang, Metropolitan Stories, Said Marrakesch, vliesbehang, blauw, goud, metallic, 10,05 m x 0,53 m
€ 16,50/1m²
€ 87,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
€ 86,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Wera 855/1 Z, doe-het-zelf set, 100 bits
Wera 855/1 Z, doe-het-zelf set, 100 bits
€ 65,60
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van EGLO Peneto, 3 lampen, LED, GU10, 3000 K, 240 lm, IP20
EGLO Peneto, 3 lampen, LED, GU10, 3000 K, 240 lm, IP20
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,51
-61%
€ 16,17
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: KupZarovky
Productafbeelding van 120x170 cm Tapijt Helix 2201, kleur crème
120x170 cm Tapijt Helix 2201, kleur crème
€ 37,58/1m²
€ 76,67
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van KREUL 84178 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 48 stuks
KREUL 84178 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 48 stuks
€ 4.391,50/1l
€ 87,83
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SCHÜTTE Duroplast toiletbril, antraciet, met zachte sluiting en snelsluiting
SCHÜTTE Duroplast toiletbril, antraciet, met zachte sluiting en snelsluiting
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 75,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 10 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
KREUL Acrylverf SOLO Goya Acrylverf 20 ml 32er Set
Kleur BontInhoud 0,02 l
Beoordeeld op 12 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Kleur BontInhoud 0,02 l
Beoordeeld op 24 december 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
…
Kleur BontInhoud 0,02 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 51,69/1kg
Productafbeelding van Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 41,50/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 44,97/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 39,67/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 33,13/1kg
Productafbeelding van Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 184,34/1kg
Productafbeelding van Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 947,19/1kg
Productafbeelding van Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 113,49/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 49,16/1kg