SEMILAC Hybrid nagellak 099 Dark Purple Wine - 7 ml

€ 37,38

€ 5.340,00 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Gekleurde nagellak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Crushed Ice #495 Semilac Mint Glacier, hybride nagellak, 7 ml
Crushed Ice #495 Semilac Mint Glacier, hybride nagellak, 7 ml
€ 1.141,43/1l
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 1.512,86/1l
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
€ 1.141,43/1l
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van #487 The It Girl, Semilac hybride nagellak, 7 ml
#487 The It Girl, Semilac hybride nagellak, 7 ml
€ 1.555,71/1l
€ 10,89
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van NLI42 ElePhantastic Pink, nagellak van OPI
NLI42 ElePhantastic Pink, nagellak van OPI
€ 718,67/1l
€ 10,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alessandro Nagellak 155 Dark Rubin (5 ml)
Alessandro Nagellak 155 Dark Rubin (5 ml)
€ 2.244,00/1l
€ 11,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Claresa Hybrid Nagellak PINK 509 - 5g
Claresa Hybrid Nagellak PINK 509 - 5g
€ 858,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,29
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van CND - Vinylux - We Want Mauve #416 - 15 ml
CND - Vinylux - We Want Mauve #416 - 15 ml
€ 996,67/1l
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van NailPerfect - UPVOTED - Soak Off Gelpolish #238 - Pink Sky - 15ml
NailPerfect - UPVOTED - Soak Off Gelpolish #238 - Pink Sky - 15ml
€ 796,67/1l
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van CND - Vinylux - RoseMance #418 - 15 ml
CND - Vinylux - RoseMance #418 - 15 ml
€ 996,67/1l
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Alessandro Nagellak, kleur 1823 Dark Rubin, 10 ml
Alessandro Nagellak, kleur 1823 Dark Rubin, 10 ml
€ 1.428,00/1l
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van CLARESA N Unicorn Glow Hybride Nagellak 03, 5 g
CLARESA N Unicorn Glow Hybride Nagellak 03, 5 g
€ 2.502,00/1l
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Essie Gel Couture 554 Multi-Faceted (13,5 ml)
Essie Gel Couture 554 Multi-Faceted (13,5 ml)
€ 814,81/1l
€ 11,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van CLARESA Hybride nagellak PINK 510 - 5g
CLARESA Hybride nagellak PINK 510 - 5g
€ 370,00/1l
€ 4,71
-60%
€ 1,85
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Essie Nagellak 0 Blue Light (13,5 ml)
Essie Nagellak 0 Blue Light (13,5 ml)
€ 626,67/1l
€ 8,69
-2%
€ 8,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MollyLac Nailmatic Unreality Hybride Nagellak, 10 g, Kleur: 326
MollyLac Nailmatic Unreality Hybride Nagellak, 10 g, Kleur: 326
€ 2.299,00/1l
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van INGLOT Playinn Violett Nagellak 116 - 15 ml
INGLOT Playinn Violett Nagellak 116 - 15 ml
€ 1.382,67/1l
€ 20,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SEMILAC Hybride nagellak 135 Frappe - 7 ml
SEMILAC Hybride nagellak 135 Frappe - 7 ml
€ 5.020,00/1l
€ 35,14
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van CND - Kleur - Vinylux - #363 Crisp Green - 15 ml
CND - Kleur - Vinylux - #363 Crisp Green - 15 ml
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van CLARESA Starlight Hybrid Nagellak - 12,5 g
CLARESA Starlight Hybrid Nagellak - 12,5 g
€ 11,58
-3%
€ 11,23
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

SEMILAC Hybrid nagellak 099 Dark Purple Wine - 7 ml

Kenmerken: Diepzwart met een paarse tint.

Dekking: Volledig.

De SEMILAC® hybrid nagellak combineert de eigenschappen van een UV-gel en een nagellak. Dankzij de meest geavanceerde productie technologie van SEMILAC®, en zorgvuldig geselecteerde en voorbereide pigmenten, heeft deze nagellak een superieure kwaliteit, ongeëvenaard onder de hybrid nagellakken.

Gewicht
0.007 kg
Inhoud
7 ml
Ingrediënten
Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamaat, HEMA, Hydroxycyclohexyl Fenylketon, Bis-Trimethylbenzoyl Fenylfosfineoxide, p-Hydroxyanisool, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77510, CI 77289, CI 77266, CI 77742, CI 15850
Fabrikant
Semilac
EAN
5901867974648
MPN (Manufacturer Part Number)
NEW-2756

Gewicht
0.007 kg
Inhoud
7 ml
Ingrediënten
Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamaat, HEMA, Hydroxycyclohexyl Fenylketon, Bis-Trimethylbenzoyl Fenylfosfineoxide, p-Hydroxyanisool, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77510, CI 77289, CI 77266, CI 77742, CI 15850
Fabrikant
Semilac
EAN
5901867974648
MPN (Manufacturer Part Number)
NEW-2756
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van INF Professionele set van 15 nagelkunstkwasten zwart
INF Professionele set van 15 nagelkunstkwasten zwart
€ 11,89
-7%
€ 10,99
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van INF Pedicureset met 6 hulpmiddelen voor voetverzorging Zilver
INF Pedicureset met 6 hulpmiddelen voor voetverzorging Zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,99
-2%
€ 13,69
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Transparante kunstnagels met lange nagelbedden (120 stuks) - Hoogwaardige NeoNail nagels voor een perfecte uitstraling van uw nagels.
Transparante kunstnagels met lange nagelbedden (120 stuks) - Hoogwaardige NeoNail nagels voor een perfecte uitstraling van uw nagels.
€ 7,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gellak starterset met LED/UV-lamp 54W en nagelfrees, AI-gegenereerde afbeelding
Gellak starterset met LED/UV-lamp 54W en nagelfrees
€ 35,99
Verkoper: ENZO
Productafbeelding van Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 49,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van SEMILAC Matterende toplaag voor hybride nagellak, "Matt Total" - geen afvegen nodig, 7 ml
SEMILAC Matterende toplaag voor hybride nagellak, "Matt Total" - geen afvegen nodig, 7 ml
€ 3.234,29/1l
€ 24,90
-9%
€ 22,64
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Complete keukeneenheid Vicco R-Line Wit Landhuis 300 cm met hoge kast, zonder werkblad, Model 36655
Complete keukeneenheid Vicco R-Line Wit Landhuis 300 cm met hoge kast, zonder werkblad, Model 36655
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 971,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van IBD UV Bouwgel Roze - Modelleergel 56 g
IBD UV Bouwgel Roze - Modelleergel 56 g
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HDeye Nagelvijlmachine voor manicure, 65W, met 6 slijpkopjes, inclusief voetpedaal
HDeye Nagelvijlmachine voor manicure, 65W, met 6 slijpkopjes, inclusief voetpedaal
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Claresa Cleaner Pro-Nails, ontvetter voor nagels, 100 ml
Claresa Cleaner Pro-Nails, ontvetter voor nagels, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Canenco Create It! Veranderende nagellak, nagellak, blauw, oranje, roze, violet, paars, 5 stuks, meerkleurig, kwast, fles
Canenco Create It! Veranderende nagellak, nagellak, blauw, oranje, roze, violet, paars, 5 stuks, meerkleurig, kwast, fles
€ 998,75/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
-20%
€ 7,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Floïd The Genuine, Aftershave-lotion, geschikt voor alle huidtypes, 400 ml, hydraterend, verfrissend, kalmerend, bloemig, 1 stuk
Floïd The Genuine, Aftershave-lotion, geschikt voor alle huidtypes, 400 ml, hydraterend, verfrissend, kalmerend, bloemig, 1 stuk
€ 36,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,99
-53%
€ 14,76
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van NeoNail Twee-zijdig hydraterende wattenstaafjes met 12 lagen (250 stuks)
NeoNail Twee-zijdig hydraterende wattenstaafjes met 12 lagen (250 stuks)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MoMi WOSP00003, Opklapbaar, Zwart
MoMi WOSP00003, Opklapbaar, Zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 259
€ 123,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.468,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,30
-29%
€ 34,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.428,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.486,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,21
-18%
€ 32,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.296,00/1l
Productafbeelding van Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
-21%
€ 31,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.184,00/1l
Productafbeelding van 1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
€ 2,49
Verkoper: Lemonbite
€ 355,71/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,09
-39%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 322,56/1l
Productafbeelding van Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,98
Verkoper: Lemonbite
€ 997,14/1l
Productafbeelding van Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
€ 1.512,86/1l
Productafbeelding van Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
€ 2,09
Verkoper: Lemonbite
€ 261,25/1l
Productafbeelding van Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
€ 33,99
-79%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
€ 22,80
-69%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l
Productafbeelding van Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.427,14/1l
Productafbeelding van Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.141,43/1l
Productafbeelding van Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l
Productafbeelding van Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 598,69/1l
Productafbeelding van Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l