Crispy crunch malt 60g Vitakraft

€ 14,34

€ 239,00 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Kattensnacks & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Liquid snack mp 16x15g Vitakraft
Liquid snack mp 16x15g Vitakraft
€ 63,00/1kg
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Triggles koolvis 40g Vitakraft
Triggles koolvis 40g Vitakraft
€ 0,74/1l
€ 1,97
-6%
€ 1,84
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van VITAKRAFT Kattenkruid - Set voor katten - 120 g
VITAKRAFT Kattenkruid - Set voor katten - 120 g
€ 32,44/1kg
€ 8,32
-29%
€ 5,84
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van VITAKRAFT Kattenkruid - Grasbundels - 50 g
VITAKRAFT Kattenkruid - Grasbundels - 50 g
€ 22,17/1kg
€ 1,33
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Crispy crunch dental 60g Vitakraft
Crispy crunch dental 60g Vitakraft
€ 8,79/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,86
-35%
€ 21,97
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Crispy crunch zalm 60g Vitakraft
Crispy crunch zalm 60g Vitakraft
€ 6,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Miamor 74306 Hond/Kat traktatie, kattentraktatie, 15 gram
Miamor 74306 Hond/Kat traktatie, kattentraktatie, 15 gram
€ 25,92/1kg
€ 3,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SNACK PER GATTI 'LIQUID SNACK' VITAKRAFT, 90 gram, smaak: kip met taurine - verpakking met 6 stuks
SNACK PER GATTI 'LIQUID SNACK' VITAKRAFT, 90 gram, smaak: kip met taurine - verpakking met 6 stuks
€ 42,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Felix Crispies, kattensnack met zalm en forel, 45 gram
Felix Crispies, kattensnack met zalm en forel, 45 gram
€ 49,20/1kg
€ 2,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Inaba Kattenvoer Topping, Kiprecept, 4x14g (EU903)
Inaba Kattenvoer Topping, Kiprecept, 4x14g (EU903)
€ 0,34/1kg
€ 19,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van VITAKRAFT Crispy Crunch Dental - Snacks voor katten - 60g
VITAKRAFT Crispy Crunch Dental - Snacks voor katten - 60g
€ 36,40/1kg
€ 1,92
-5%
€ 1,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vitakraft Kattenstokje, Lamsvlees, Turkije, 36 gram
Vitakraft Kattenstokje, Lamsvlees, Turkije, 36 gram
€ 516,94/1kg
€ 18,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GimCat Nutri Vitamin Bites, kattensnacks, 40 gram, met vitamines, AI-gegenereerde afbeelding
GimCat Nutri Vitamin Bites, kattensnacks, 40 gram, met vitamines
€ 70,50/1kg
€ 2,82
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van GimCat DUO Pasta tegen haarballen, met mout en kaas, 50 gram
GimCat DUO Pasta tegen haarballen, met mout en kaas, 50 gram
€ 102,80/1kg
€ 9,18
-44%
€ 5,14
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Crispy crunch eend en aronia. 60g Vitakraft
Crispy crunch eend en aronia. 60g Vitakraft
€ 8,98/1l
€ 30,90
-27%
€ 22,44
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Gimcat 427065, Pamlsek, Kattenvoer, Zoet, 40 g, Zonder toegevoegde suiker
Gimcat 427065, Pamlsek, Kattenvoer, Zoet, 40 g, Zonder toegevoegde suiker
€ 22,99
-32%
€ 15,57
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van GimCat Crunchy Snacks, 50 gram, kalkoen en cranberry, kattensnacks
GimCat Crunchy Snacks, 50 gram, kalkoen en cranberry, kattensnacks
€ 42,00/1kg
€ 2,52
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Beaphar Poepopjes, malt, zalmsmaak, 35g
Beaphar Poepopjes, malt, zalmsmaak, 35g
€ 549,75/1kg
€ 22,99
-4%
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Triggles kalkoen 40g Vitakraft
Triggles kalkoen 40g Vitakraft
€ 0,74/1l
€ 1,97
-6%
€ 1,84
Verkoper: Eoshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Crispy crunch malt 60g

Vitakraft Crispy Crunch is een onweerstaanbare traktatie voor katten, speciaal ontworpen om haarballen te verminderen. Deze gezonde snack bevat geen suiker en zit boordevol malt, wat bijdraagt aan een vlotte spijsvertering. Het knapperige omhulsel en de zachte vulling maken elke hap een plezier. Perfect voor een gelukkige en gezonde kat. Dit product is zorgvuldig geselecteerd voor kwaliteit en functionaliteit, geschikt voor dagelijks gebruik of speciale toepassingen. Het combineert duurzaamheid met praktisch gemak en is ontworpen om optimaal te presteren binnen zijn categorie. Dankzij de veelzijdigheid en hoogwaardige materialen biedt het langdurig plezier, comfort en betrouwbaarheid. Of het nu voor binnen, buiten, hobby, huisdier, tuin of decoratie wordt gebruikt, dit product ondersteunt een efficiënte en aangename ervaring, passend bij diverse behoeften en voorkeuren van gebruikers.



Aanvullend voer voor katten.
Met deze onweerstaanbaar lekkere, knapperige snacks kan uw kat heerlijk verwend worden! Elke hap biedt de kat dankzij de romige vulling een nieuwe kleine verrassing. Bovendien overtuigt Crispy Crunch met mout door een concreet extra voordeel, namelijk dat deze knapperige snack het natuurlijke uitscheiden van haren bevordert die tijdens het verzorgen worden ingeslikt. Crispy Crunch – actief tegen haarballen!
  • Knapperige graanrepen, romig gevuld
  • Ter preventie van haarballen
  • Met mout
  • Suikervrij recept
Samenstelling
Granen 25% (tarwe, rijst), vlees en dierlijke bijproducten (kip), plantaardige bijproducten (mout 10%), oliën en vetten, plantaardige eiwitextracten.
Ingrediënten
Vetgehalte 20,0 %, eiwit 30,0 %, ruwe as 5,0 %, ruwe vezels 3,5 %.
Voedingsfysiologische toevoegingen/kg
Vitamine A 5000 IE, Vitamine D3 500 IE, Taurine 1000 mg.
Bevat kleurstoffen en antioxidanten.

Voedingsadvies
Af en toe als snack om te verwennen. Maximaal 15 stuks per dag.
Gewicht
60 g
Inhoud
2.5 l
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
Toevoegingsmiddelen
1
Aantal stuks
1
EAN
4008239288110
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN4008239288110
Fabrikant
gebr_de_boon
Registratienummer
Nicht zutreffend

Gewicht
60 g
Inhoud
2.5 l
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
Toevoegingsmiddelen
1
Aantal stuks
1
EAN
4008239288110
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN4008239288110
Fabrikant
gebr_de_boon
Registratienummer
Nicht zutreffend
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Liquid snack mp 16x15g Vitakraft
Liquid snack mp 16x15g Vitakraft
€ 63,00/1kg
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Triggles koolvis 40g Vitakraft
Triggles koolvis 40g Vitakraft
€ 0,74/1l
€ 1,97
-6%
€ 1,84
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van VITAKRAFT Kattenkruid - Set voor katten - 120 g
VITAKRAFT Kattenkruid - Set voor katten - 120 g
€ 32,44/1kg
€ 8,32
-29%
€ 5,84
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wiltec douchearmatuur met vierkante regendouche, douchesysteem inclusief handdouche. Complete set voor wandmontage
Wiltec douchearmatuur met vierkante regendouche, douchesysteem inclusief handdouche. Complete set voor wandmontage
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van GARDENA 18735-20 GARDENA Regner-Stativ
GARDENA 18735-20 GARDENA Regner-Stativ
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 62,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Continental winterbanden voor motorfietsen, WinterContact™ TS 860 S (255/45 R19 104V XL, ContiSilent, EVc, T0, met velgrandbescherming)
Continental winterbanden voor motorfietsen, WinterContact™ TS 860 S (255/45 R19 104V XL, ContiSilent, EVc, T0, met velgrandbescherming)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 284,82
Gratis bezorging
Verkoper: Tirello_cz
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van Hama wandklok Moorea 00185878, 30 cm
Hama wandklok Moorea 00185878, 30 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,09
Gratis bezorging
Verkoper: UNIVERS-CLUB
Productafbeelding van Hankook all-season banden voor motorfietsen, model Vantra ST AS2 RA30 (195/75 R16C 107/105R 8PR SBL)
Hankook all-season banden voor motorfietsen, model Vantra ST AS2 RA30 (195/75 R16C 107/105R 8PR SBL)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 122,00
-€ 13,50
€ 108,50
Gratis bezorging
Verkoper: agcompany-tyres
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is D.
Productafbeelding van VITAKRAFT Kattenkruid - Grasbundels - 50 g
VITAKRAFT Kattenkruid - Grasbundels - 50 g
€ 22,17/1kg
€ 1,33
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van BLANCO LEMIS 45 S-IF, roestvrij staal met geborsteld oppervlak, omkeerbaar, met afvoerkraanbediening
BLANCO LEMIS 45 S-IF, roestvrij staal met geborsteld oppervlak, omkeerbaar, met afvoerkraanbediening
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 350,88
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van Trixie Spanferkel, latex, 23 cm
Trixie Spanferkel, latex, 23 cm
€ 15,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pirelli zomerbanden voor motorfietsen, P Zero PZ4 SC (HL255/35 R21 101Y XL*, PNCS, met velgprotectie (MFS))
Pirelli zomerbanden voor motorfietsen, P Zero PZ4 SC (HL255/35 R21 101Y XL*, PNCS, met velgprotectie (MFS))
€ 313,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is B.
Productafbeelding van Proxxon dubbele ringsleutel, 16 x 17 mm
Proxxon dubbele ringsleutel, 16 x 17 mm
€ 21,99
-23%
€ 16,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Liquid Snack rund & kattengras 6 stuks Vitakraft
Liquid Snack rund & kattengras 6 stuks Vitakraft
€ 115,83/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,90
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van GIRA 045427, CEE 7/3, Wit, IP44, 250 V, 16 A
GIRA 045427, CEE 7/3, Wit, IP44, 250 V, 16 A
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 50,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Fischer universele plug UX Green, 6x35 mm
Fischer universele plug UX Green, 6x35 mm
€ 38,17
-73%
€ 10,00
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Pirelli zomerbanden voor motorfietsen, type P Zero PZ4 LS (225/40 R19 93Y XL J, met velgprotectie (MFS))
Pirelli zomerbanden voor motorfietsen, type P Zero PZ4 LS (225/40 R19 93Y XL J, met velgprotectie (MFS))
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 190,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is B.
Productafbeelding van Peggy Perfect 6801 Peggy Perfect Tierhaarborstel "Hairy Dog"
Peggy Perfect 6801 Peggy Perfect Tierhaarborstel "Hairy Dog"
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,29
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Grastrimmer BEMW471ES-QS, 38 cm (oranje/zwart, 1.600 Watt)
Grastrimmer BEMW471ES-QS, 38 cm (oranje/zwart, 1.600 Watt)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 342,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van STEINEL ST 608810, Wandlamp, Wit, IP54, 2000 lux, 140°, CE-markering
STEINEL ST 608810, Wandlamp, Wit, IP54, 2000 lux, 140°, CE-markering
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 62,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Fiskars Carbonmax™ Snoeimes 18 mm, artikelnummer 1027227
Fiskars Carbonmax™ Snoeimes 18 mm, artikelnummer 1027227
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,31
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van walther design Stockholm - Fotolijst - Geschikt voor: 8x12 inch (20x30 cm) - Hout - Rechthoekig
walther design Stockholm - Fotolijst - Geschikt voor: 8x12 inch (20x30 cm) - Hout - Rechthoekig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FireFix ovenbuis, diameter 100 mm, 50 cm, met vuurvaste coating
FireFix ovenbuis, diameter 100 mm, 50 cm, met vuurvaste coating
€ 201,40/1m
€ 20,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van GEfU Passierapparaat "Flotte Lotte" inclusief 3 schijven
GEfU Passierapparaat "Flotte Lotte" inclusief 3 schijven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 64,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van BLANCO ETAGON 500-U, Wastafel voor opbouw, Rechthoekig, Silgranit, Wit, 1 kom, Rechthoekig
BLANCO ETAGON 500-U, Wastafel voor opbouw, Rechthoekig, Silgranit, Wit, 1 kom, Rechthoekig
€ 502,29
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Nexen Ganzjahresbanden motorfietsbanden N blue 4 Seizoenen (205/50 ZR17 93W XL 4PR, RPB)
Nexen Ganzjahresbanden motorfietsbanden N blue 4 Seizoenen (205/50 ZR17 93W XL 4PR, RPB)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 129,50
Gratis bezorging
Verkoper: agcompany-tyres
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van Verbindingsstukken OneClick, staal/kunststof
Verbindingsstukken OneClick, staal/kunststof
€ 26,12
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Maxxis banden voor motorfietsen, all-season banden AP2 (185/55 R14 80H, met velgprotectie)
Maxxis banden voor motorfietsen, all-season banden AP2 (185/55 R14 80H, met velgprotectie)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,50
Gratis bezorging
Verkoper: agcompany-tyres
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is F.
Productafbeelding van Lowell - 14844 - wandklok - Quartz - Analoog
Lowell - 14844 - wandklok - Quartz - Analoog
€ 42,63
Gratis bezorging
Verkoper: Schmuck-und-Uhren
Productafbeelding van Landelijke wandlamp Rampside
Landelijke wandlamp Rampside
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,75
-60%
€ 28,97
Verkoper: KupZarovky

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.