Gewicht:

250 g

NutriLabs Canicox-HD: Gekapselde supplementen voor honden, 100 stuks - met MSM en chondroïtine

€ 89,90

€ 359,60 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 13 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Voedingssupplementen voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van NutriAgil Tabletten, 210g
NutriAgil Tabletten, 210g
€ 190,48/1kg
€ 40,00
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van HOLISTA Chlorella - voedingssupplement voor honden en katten - 90 stuks
HOLISTA Chlorella - voedingssupplement voor honden en katten - 90 stuks
€ 10,36
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van NutriLabs ESTIFOR kauwtabletten voor honden, 10 stuks - Met bentoniet, kamille en natrium
NutriLabs ESTIFOR kauwtabletten voor honden, 10 stuks - Met bentoniet, kamille en natrium
€ 37,36/1kg
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VetFood Thyroforce voor honden, 120 capsules
VetFood Thyroforce voor honden, 120 capsules
€ 423,14/1kg
€ 65,82
-9%
€ 59,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Megaderm Dieetvoeding, vloeibaar supplement voor honden/katten, 250 ml
Megaderm Dieetvoeding, vloeibaar supplement voor honden/katten, 250 ml
€ 114,76/1l
€ 28,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VITAR Veterinae ArtiVit Forte 400 g gewrichtspoeder voor honden en katten – chondroprotector met glucosamine, chondroïtine, MSM, collageen
VITAR Veterinae ArtiVit Forte 400 g gewrichtspoeder voor honden en katten – chondroprotector met glucosamine, chondroïtine, MSM, collageen
€ 117,25/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,56
-23%
€ 46,90
Gratis bezorging
Verkoper: VITARVet
Productafbeelding van Eurowet Vitamine B12 voor honden en katten (voor de pancreas/darmen) - 50 stuks.
Eurowet Vitamine B12 voor honden en katten (voor de pancreas/darmen) - 50 stuks.
€ 37,14
-25%
€ 27,75
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Canvit Chondro, voedingssupplement voor honden, 100 gram
Canvit Chondro, voedingssupplement voor honden, 100 gram
€ 23,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van NutriLabs CANICOX GR kauwtabletten voor honden, 100 stuks - Bevat glucosamine en chondroïtine
NutriLabs CANICOX GR kauwtabletten voor honden, 100 stuks - Bevat glucosamine en chondroïtine
€ 331,60/1kg
€ 84,90
-€ 2,00
€ 82,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ALAVIS MSM + Glucosaminesulfaat, 60 tabletten.
ALAVIS MSM + Glucosaminesulfaat, 60 tabletten.
€ 122,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van HOLISTA Arthro Strong - voedingssupplement voor honden en katten - 600g
HOLISTA Arthro Strong - voedingssupplement voor honden en katten - 600g
€ 134,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Kräutermax Vitamine C Acerola zuigtabletten, 150 stuks
Kräutermax Vitamine C Acerola zuigtabletten, 150 stuks
€ 29,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VIRBAC Movoflex Gewrichten - Voedingssupplement voor katten - 30 stuks
VIRBAC Movoflex Gewrichten - Voedingssupplement voor katten - 30 stuks
€ 27,66
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Ipakitine poeder voor honden/katten, 60 g
Ipakitine poeder voor honden/katten, 60 g
€ 407,33/1kg
€ 24,44
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Flexadin - Vetoquinol
Flexadin - Vetoquinol
€ 59,84
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dolfos Dolvet Saccharomyces Plus 300 g - gist en bètaglucanen
Dolfos Dolvet Saccharomyces Plus 300 g - gist en bètaglucanen
€ 103,70/1kg
€ 31,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Synbiotic D-C, 50 capsules voor hond en kat
Synbiotic D-C, 50 capsules voor hond en kat
€ 1.981,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,63
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Reconvales Tonikum voor katten, 3x45 ml
Reconvales Tonikum voor katten, 3x45 ml
€ 204,07/1l
€ 27,55
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PHA GelenkStick voor honden, 1 stuk, KDA
PHA GelenkStick voor honden, 1 stuk, KDA
€ 4,35
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ALAVIS 5, voedingssupplement voor honden en katten, 90 tabletten.
ALAVIS 5, voedingssupplement voor honden en katten, 90 tabletten.
€ 53,88
-35%
€ 34,67
Verkoper: velmontask

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving Canicox®-HD is het perfecte voedingssupplement om de gezondheid van de gewrichten en de mobiliteit van uw hond te ondersteunen. Dit product is speciaal ontwikkeld voor honden met zwaar belastende gewrichten, of dit nu komt door extreme sportieve activiteiten, slijtage of genetische aanleg. Onze unieke formule bevat onder andere GAG's (Glucosamine, Chondroïtine, Hyaluronzuur), MSM, een uitstekende bron van biobeschikbaar zwavel, en zorgvuldig geselecteerde planten en extracten van gember, peper en duivelsklauw. Met Canicox®-HD zorgt u ervoor dat uw huisdier gelukkig en gezond blijft. Uw trouwe metgezel moet actief kunnen blijven en zich vrij kunnen bewegen. Met ons product ondersteunt u hem daarbij om actief en fit te blijven. We gebruiken bovendien natuurlijke ingrediënten, dus geen ongewenste toevoegingen, zodat uw hond een puur product van ons krijgt. Het voedingssupplement voor volwassen honden wordt ook therapeutisch toegepast. De aanbevolen dagelijkse dosis is één tablet per 10 kg lichaamsgewicht van de hond. Canicox®-HD - De eerste keuze voor honden met specifieke eisen aan hun gewrichten. Investeer in de levenskwaliteit van uw hond! Wie zijn wij? NutriLabs - Sinds 1998 ontwikkelen we hoogwaardige voedingssupplementen voor dieren - gespecialiseerd in paarden, honden en katten. Onze recepten zijn ontwikkeld door dierenartsen en gebaseerd op actuele kennis. Het welzijn van de viervoeters staat centraal in onze missie. Geef uw trouwe metgezellen wat ze verdienen. Ingrediënten Samenstelling: Magere melkpoeder Methylsulfonylmethaan (MSM) 17,4 % Glucosaminesulfaat (2KCl) 17 Gevogelte-eiwit (gedeeltelijk gehydrolyseerd) Chondroïtinesulfaat 5,8 % Glutamijnpeptiden Eiproducten (gedroogd) Rijst Aardappelzetmeel Visolie 1,2 % (bron van omega-vetzuren) Calciumcarbonaat Hyaluronzuur 0,1 % Producten uit de verwerking van vers fruit en groenten (artichokbladeren – Cynara) Gebruiksaanwijzing Per dag, afhankelijk van het gewicht van de hond: 5 kg: 0,5 kauwtablet 10 kg: 1 kauwtablet - HONDEN-GEZONDHEID - Doe uw viervoeter een plezier: Ons, bij klanten zeer populaire, betrouwbare voedingssupplement voor honden - ideaal bij zwaar belaste gewrichten. - HOOGWAARDIG - Onze hondengewrichtstabletten bevatten de belangrijke micronutriënten GAG's (Glucosamine, Chondroïtine, Hyaluronzuur), zwavel (MSM) & plantenextracten van gember, peper & duivelsklauw. - NATUURLIJK & PFLANZLICH - Ons voedingssupplement voor honden bevat natuurlijke ingrediënten. We gebruiken geen ongewenste toevoegingen - alleen het beste voor uw hond. - VOOR ALLE HONDEN - Of het nu een dwergspits, een labrador of een herdershond is - de gewrichtstabletten voor honden zijn geschikt voor vrijwel alle volwassen honden. De geschikte dagelijkse dosis is één tablet per 10 kg lichaamsgewicht. - NUTRILABS - Van hond via kat & paard - wij ondersteunen met wetenschappelijk onderbouwde recepten & kwalitatief hoogwaardige producten de gezondheid van uw geliefde viervoeters.
Gewicht
250 g
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Geschikte diersoorten
Honden
Aantal stuks
100
EAN
5032410069457
05032410069457
MPN (Manufacturer Part Number)
L508.0100.03PK.DE
Fabrikant
NutriLabs
Registratienummer
L508.0100.03PK.DE

Gewicht
250 g
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Geschikte diersoorten
Honden
Aantal stuks
100
EAN
5032410069457
05032410069457
MPN (Manufacturer Part Number)
L508.0100.03PK.DE
Fabrikant
NutriLabs
Registratienummer
L508.0100.03PK.DE
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van NutriLabs Canicox-HD Gelenktabletten voor honden, 50 stuks - met MSM, chondroïtine en H
NutriLabs Canicox-HD Gelenktabletten voor honden, 50 stuks - met MSM, chondroïtine en H
€ 372,67/1kg
€ 55,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Welkomstdeals
Productafbeelding van WISFOR Orthopedisch hondenbed, hondenbank, hondenbankje, hondenmatras, geschikt voor grote honden, slaapplek, waterdicht, wasbaar, afneembare hoes. Afmetingen: L: 100x75x19cm
WISFOR Orthopedisch hondenbed, hondenbank, hondenbankje, hondenmatras, geschikt voor grote honden, slaapplek, waterdicht, wasbaar, afneembare hoes. Afmetingen: L: 100x75x19cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 70,74
-€ 2,12
€ 68,62
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 98,98
-€ 19,40
€ 79,58
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures
Productafbeelding van REAVET Groenlipmossel Extract Poeder 1kg voor honden en paarden | Groenlipmosselpoeder voor honden, hooggedoseerd groenlipmossel extract | Geschikt als aanvulling op het BARF-dieet na behandeling van artrose en artritis
REAVET Groenlipmossel Extract Poeder 1kg voor honden en paarden | Groenlipmosselpoeder voor honden, hooggedoseerd groenlipmossel extract | Geschikt als aanvulling op het BARF-dieet na behandeling van artrose en artritis
€ 134,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 134,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Echtwerk afvalbak met sensor, 42 liter, kleur: roestvrij staal met een zwarte deksel
Echtwerk afvalbak met sensor, 42 liter, kleur: roestvrij staal met een zwarte deksel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 103,90
-€ 8,86
€ 95,04
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Cosequin DS, 120 kauwtabletten | Voor honden | ter ondersteuning van de gewrichtsfunctie
Cosequin DS, 120 kauwtabletten | Voor honden | ter ondersteuning van de gewrichtsfunctie
€ 582,50/1kg
€ 153,78
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van REAVET zalmolie voor honden en katten, 500 ml – Rijk aan omega-3 en -6, hooggedoseerde visolie voor honden. Echte voedingskwaliteit, zonder toevoegingen. Vers verpakt in Duitsland
REAVET zalmolie voor honden en katten, 500 ml – Rijk aan omega-3 en -6, hooggedoseerde visolie voor honden. Echte voedingskwaliteit, zonder toevoegingen. Vers verpakt in Duitsland
€ 120,32/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 60,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Vogeltränke-auf-Fuß-Gusseisen
Esschert Design vogeldrinkbak op voet, 39 cm; modelnummer FB165
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 39,95
-32%
€ 27,00
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van 94 LED-sneeuwvlokken lichtketting, lichtgordijn, waterdicht, kerstversiering, geschikt voor tuin, feest, decoratie, multicolor
94 LED-sneeuwvlokken lichtketting, lichtgordijn, waterdicht, kerstversiering, geschikt voor tuin, feest, decoratie, multicolor
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 152
€ 28,19
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van KADAX graszaad, graszaadmengsels, snelgroeiend gras, gazonkorrels, snel kiemend graszaad
KADAX graszaad, graszaadmengsels, snelgroeiend gras, gazonkorrels, snel kiemend graszaad
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 32,21
Verkoper: KADAX
Productafbeelding van Philips Sonicare HX6851/34 ProtectiveClean 5100
Philips Sonicare HX6851/34 ProtectiveClean 5100
€ 186,57/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 214,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van LG 32LQ631C, 81,3 cm (32 inch), 1920 x 1080 pixels, LCD, Smart TV, Wi-Fi, Zwart
LG 32LQ631C, 81,3 cm (32 inch), 1920 x 1080 pixels, LCD, Smart TV, Wi-Fi, Zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 282,60
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: TEC-MORE
Lichterzweige silber mit 80 LEDs Leuchtzweig Beleuchtung Dekoration Zweig
Lichttakken / Decoratieve takken, zilverkleurig, met 80 LED's
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 19,78
-7%
€ 18,29
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Hondenbed XXL 118x78 cm grote hondenmand hondenkussen wasbaar – grijs
Hondenbed XXL 118x78 cm grote hondenmand hondenkussen wasbaar – grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: ModesteSHOP
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 582
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van Ruimtebesparende badkamerplank, toiletplank van ijzer zonder boren, met haken
Ruimtebesparende badkamerplank, toiletplank van ijzer zonder boren, met haken
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 20,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van BRUBAKER, 10 paar beddengoed sokken, pluizige sokken, comfortabele sokken, maat 36-41
BRUBAKER, 10 paar beddengoed sokken, pluizige sokken, comfortabele sokken, maat 36-41
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Natuurlijk incubatiesubstraat vermiculiet - 5 liter / 4 mm korrelgrootte
Natuurlijk incubatiesubstraat vermiculiet - 5 liter / 4 mm korrelgrootte
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Relaxdays Voerbak voor honden, 0,8 liter, roestvrijstalen kommen, verstelbare standaard (breedte x diepte x hoogte: 27 x 36 x 21,5 cm), antislip, zilver
Relaxdays Voerbak voor honden, 0,8 liter, roestvrijstalen kommen, verstelbare standaard (breedte x diepte x hoogte: 27 x 36 x 21,5 cm), antislip, zilver
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van HexoCare tandverzorgingsoplossing, 100 ml
HexoCare tandverzorgingsoplossing, 100 ml
€ 164,50/1l
€ 16,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van EDA 010703 G.GF: Parasolstandaard, kunststof, rond, 430 mm, donkergrijs
EDA 010703 G.GF: Parasolstandaard, kunststof, rond, 430 mm, donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 36,02
-9%
€ 32,63
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van DEUBA® Zonnelamp voor buiten, set van 24 stuks, LED, weerbestendig, IP44, schemersensor, roestvrij staal, grondpen, wit. Zonne-tuinverlichting, buitenverlichting, balkonverlichting, decoratie
DEUBA® Zonnelamp voor buiten, set van 24 stuks, LED, weerbestendig, IP44, schemersensor, roestvrij staal, grondpen, wit. Zonne-tuinverlichting, buitenverlichting, balkonverlichting, decoratie
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 40,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
€ 39,88/1kg
€ 9,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1469
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Welkomstdeals
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4606
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.