folia 678, blok met pastelpapier en fotokarton, PASTELL, A4, 20 vel

€ 33,48

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Gekleurd papier & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 100 vellen kraftpapier, formaat DIN A4, bruin, gemaakt van natuurlijk karton, geschikt als knutselpapier, kraftkarton, voor scrapbooking - bedrukbaar
100 vellen kraftpapier, formaat DIN A4, bruin, gemaakt van natuurlijk karton, geschikt als knutselpapier, kraftkarton, voor scrapbooking - bedrukbaar
€ 8,11/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Folia papierblok - A4, 10 verschillende kleuren, 20 vellen
Folia papierblok - A4, 10 verschillende kleuren, 20 vellen
€ 109,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Farebný papier, A4, 130 g, 10x10 listov, FOLIA, „Pastel”, rôzne farby
folia 6495, folia pastelkleurig tekenpapier, DIN A4, 130 g/m²
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,82
-21%
€ 12,42
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Folia 48249 Creatieblok Design Basic Intensiv - 20 vellen, 24 x 34 cm, assorti
Folia 48249 Creatieblok Design Basic Intensiv - 20 vellen, 24 x 34 cm, assorti
€ 26,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia 6725/25, 99 tonpapier, speciale editie, 25 verschillende kleuren, 130 g/m², 25 vellen
folia 6725/25, 99 tonpapier, speciale editie, 25 verschillende kleuren, 130 g/m², 25 vellen
€ 47,72
-7%
€ 44,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia 6599 Tonpapier, DIN A5, 130 g/qm, 25 Farben sortiert
folia 6599 Tonpapier, DIN A5, 130 g/qm, 25 Farben sortiert
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia Bastelpapier-Set Trends Ganzjahr, 322-teilig
folia Bastelpapier-Set Trends Ganzjahr, 322-teilig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,48
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Folia 6725/50, 99 grams papier, formaat 25 x 35 cm, 50 vellen, gesorteerd (P)
Folia 6725/50, 99 grams papier, formaat 25 x 35 cm, 50 vellen, gesorteerd (P)
€ 13,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia 46849 Motivblock MITTSOMMER farbsortiert 270/80 g/qm 1 Block 240 x 340 mm 26 Blatt
folia 46849 Motivblock MITTSOMMER farbsortiert 270/80 g/qm 1 Block 240 x 340 mm 26 Blatt
€ 57,75
-72%
€ 15,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Folia 11549 Knutselblok, design, warme folie, 12 vellen, gesorteerd (S)
Folia 11549 Knutselblok, design, warme folie, 12 vellen, gesorteerd (S)
€ 64,37/1kg
€ 13,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia 614/50 95 folia, fotokarton, pastelkleur, DIN A4, 300 g/m²
folia 614/50 95 folia, fotokarton, pastelkleur, DIN A4, 300 g/m²
€ 17,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia, groot notitieblok van karton, (breedte) 240 x (hoogte) 340 mm, 130 g/m²
folia, groot notitieblok van karton, (breedte) 240 x (hoogte) 340 mm, 130 g/m²
€ 18,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Folia 607 fotokartonblok - A3, 300 g/m², in verschillende kleuren, blok met 10 vellen
Folia 607 fotokartonblok - A3, 300 g/m², in verschillende kleuren, blok met 10 vellen
€ 58,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FOLIA 47249 Folia knutselblok Kerst III - 20 vellen, 24 x 34 cm, assorti
FOLIA 47249 Folia knutselblok Kerst III - 20 vellen, 24 x 34 cm, assorti
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,08
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FOLIA 48949 Knutselblok voor kinderen, 24 x 34 cm, 20 vellen, gesorteerd
FOLIA 48949 Knutselblok voor kinderen, 24 x 34 cm, 20 vellen, gesorteerd
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Folia 606 fotokartonblok, 22 x 33 cm, 300 g/m², in verschillende kleuren, blok met 10 vellen
Folia 606 fotokartonblok, 22 x 33 cm, 300 g/m², in verschillende kleuren, blok met 10 vellen
€ 139,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,91
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Folia 614/50 00 - Fotokarton, A4, wit
Folia 614/50 00 - Fotokarton, A4, wit
€ 52,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia 46949 folia Motivblok "Romantiek", 240 x 350 mm, 26 vel
folia 46949 folia Motivblok "Romantiek", 240 x 350 mm, 26 vel
€ 50,05
-48%
€ 25,98
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia 615/50 99 folia Fotokarton, DIN A5, 300 g/qm, 25 Farben sortiert
folia 615/50 99 folia Fotokarton, DIN A5, 300 g/qm, 25 Farben sortiert
€ 13,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Folia 605, gestreken papier, A4, 10 kleuren, gesorteerd, 100 vellen
Folia 605, gestreken papier, A4, 10 kleuren, gesorteerd, 100 vellen
€ 132,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Pastelblok, met 10 vellen pastelpapier en 10 vellen fotokarton, gesorteerd in 10 pastelkleuren: lichtgrijs, parelwit, lichtroze, mintgroen, strogeel, violet, paars, abrikoos
Oppervlakte
0.062 m²
DIN-formaat
A4
Kleur
Blauw
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
360 g
EAN
4001868103243
MPN (Manufacturer Part Number)
0663109714

Oppervlakte
0.062 m²
DIN-formaat
A4
Kleur
Blauw
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
360 g
EAN
4001868103243
MPN (Manufacturer Part Number)
0663109714
Gaat ook goed samen met
Farebný papier, A4, 130 g, 10x10 listov, FOLIA, „Pastel”, rôzne farby
folia 6495, folia pastelkleurig tekenpapier, DIN A4, 130 g/m²
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,82
-21%
€ 12,42
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pelikan® 720250 Verfkvastenset 735K/12 - 12 kleuren + 1 dekkend wit
Pelikan® 720250 Verfkvastenset 735K/12 - 12 kleuren + 1 dekkend wit
€ 100,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 28,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van INF Ringband A6 met 12 kunststof vakken Purper
INF Ringband A6 met 12 kunststof vakken Purper
€ 22,29
-2%
€ 21,69
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van folia 85139 folia Glitterkarton-Block "Basic", 170 x 245 mm, 300 g/qm
folia 85139 folia Glitterkarton-Block "Basic", 170 x 245 mm, 300 g/qm
€ 44,84
-49%
€ 22,45
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Halloween-vleermuis kostuumfeest voor kinderen van 7-9 jaar
Halloween-vleermuis kostuumfeest voor kinderen van 7-9 jaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,99
Verkoper: Ledoy
Productafbeelding van Pelikan® 700405 Pinselstarterset Pi10/SB, assorti
Pelikan® 700405 Pinselstarterset Pi10/SB, assorti
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,35
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van folia 6599 Tonpapier, DIN A5, 130 g/qm, 25 Farben sortiert
folia 6599 Tonpapier, DIN A5, 130 g/qm, 25 Farben sortiert
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van RNK Verlag, 45327 RNK Verlag. Tekenset "Eenhoorn", formaat DIN A3
RNK Verlag, 45327 RNK Verlag. Tekenset "Eenhoorn", formaat DIN A3
€ 15,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Folia 6725/50, 99 grams papier, formaat 25 x 35 cm, 50 vellen, gesorteerd (P)
Folia 6725/50, 99 grams papier, formaat 25 x 35 cm, 50 vellen, gesorteerd (P)
€ 13,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Folia papierblok - A4, 10 verschillende kleuren, 20 vellen
Folia papierblok - A4, 10 verschillende kleuren, 20 vellen
€ 109,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Seidenpapier A4 - Assortiment van 30 kleuren, elk 10 vellen, volledig gekleurd, doorschijnend
Seidenpapier A4 - Assortiment van 30 kleuren, elk 10 vellen, volledig gekleurd, doorschijnend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,64
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van folia 614/50 95 folia, fotokarton, pastelkleur, DIN A4, 300 g/m²
folia 614/50 95 folia, fotokarton, pastelkleur, DIN A4, 300 g/m²
€ 17,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Folia 606 fotokartonblok, 22 x 33 cm, 300 g/m², in verschillende kleuren, blok met 10 vellen
Folia 606 fotokartonblok, 22 x 33 cm, 300 g/m², in verschillende kleuren, blok met 10 vellen
€ 139,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,91
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van folia 935 folia Creatieve Box "mix", met meer dan 1.300 onderdelen
folia 935 folia Creatieve Box "mix", met meer dan 1.300 onderdelen
€ 69,95/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 28,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Folia 48249 Creatieblok Design Basic Intensiv - 20 vellen, 24 x 34 cm, assorti
Folia 48249 Creatieblok Design Basic Intensiv - 20 vellen, 24 x 34 cm, assorti
€ 26,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van D.RECT 10 stuks snelheftregisters (2 stuks per kleur, formaat 5x2) | A4 kartonnen snelheftregisters met perforatie van kunststof, met transparante voorflap | Plastic snelheftregisters van PP-folie | Geperforeerd - Europees formaat
D.RECT 10 stuks snelheftregisters (2 stuks per kleur, formaat 5x2) | A4 kartonnen snelheftregisters met perforatie van kunststof, met transparante voorflap | Plastic snelheftregisters van PP-folie | Geperforeerd - Europees formaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,76
-65%
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van folia 6725/25, 99 tonpapier, speciale editie, 25 verschillende kleuren, 130 g/m², 25 vellen
folia 6725/25, 99 tonpapier, speciale editie, 25 verschillende kleuren, 130 g/m², 25 vellen
€ 47,72
-7%
€ 44,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Folia 605, gestreken papier, A4, 10 kleuren, gesorteerd, 100 vellen
Folia 605, gestreken papier, A4, 10 kleuren, gesorteerd, 100 vellen
€ 132,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van folia 615/50 99 folia Fotokarton, DIN A5, 300 g/qm, 25 Farben sortiert
folia 615/50 99 folia Fotokarton, DIN A5, 300 g/qm, 25 Farben sortiert
€ 13,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia 50915/1, Koffer met knutselpapier, Jumbo, 107-delig
folia 50915/1, Koffer met knutselpapier, Jumbo, 107-delig
€ 15,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,14
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van FOLIA 47249 Folia knutselblok Kerst III - 20 vellen, 24 x 34 cm, assorti
FOLIA 47249 Folia knutselblok Kerst III - 20 vellen, 24 x 34 cm, assorti
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,08
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
€ 61,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Barbie Reisvliegtuig: een ombouwbaar speelset met pop en meer dan 15 reistoestanden
Barbie Reisvliegtuig: een ombouwbaar speelset met pop en meer dan 15 reistoestanden
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 118,38
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Folia 614/50 00 - Fotokarton, A4, wit
Folia 614/50 00 - Fotokarton, A4, wit
€ 52,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia 612225/25 99 vellen karton, (breedte) 250 x (hoogte) 350 mm, 220 g/m², assortiment
folia 612225/25 99 vellen karton, (breedte) 250 x (hoogte) 350 mm, 220 g/m², assortiment
€ 55,10
-14%
€ 47,29
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia, groot notitieblok van karton, (breedte) 240 x (hoogte) 340 mm, 130 g/m²
folia, groot notitieblok van karton, (breedte) 240 x (hoogte) 340 mm, 130 g/m²
€ 18,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia 46849 Motivblock MITTSOMMER farbsortiert 270/80 g/qm 1 Block 240 x 340 mm 26 Blatt
folia 46849 Motivblock MITTSOMMER farbsortiert 270/80 g/qm 1 Block 240 x 340 mm 26 Blatt
€ 57,75
-72%
€ 15,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van JOHNTOY® 29348 JOHNTOY® Hula-Hoop ringen, meerkleurig
JOHNTOY® 29348 JOHNTOY® Hula-Hoop ringen, meerkleurig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,44
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van folia 1542154 folia Tonkarton, DIN A4, 220 g/qm, farbig sortiert
folia 1542154 folia Tonkarton, DIN A4, 220 g/qm, farbig sortiert
€ 39,92
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 50 vellen gekleurd karton, 220 g/m² - A4. Gekleurd kopieerpapier/printpapier - 50 vellen - geschikt voor knutselen en decoreren - knutselpapier, karton, stevig papier (1)
50 vellen gekleurd karton, 220 g/m² - A4. Gekleurd kopieerpapier/printpapier - 50 vellen - geschikt voor knutselen en decoreren - knutselpapier, karton, stevig papier (1)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,99
Verkoper: tkgruppe
€ 6,59/1kg
Productafbeelding van 100 vellen kraftpapier, formaat DIN A4, bruin, gemaakt van natuurlijk karton, geschikt als knutselpapier, kraftkarton, voor scrapbooking - bedrukbaar
100 vellen kraftpapier, formaat DIN A4, bruin, gemaakt van natuurlijk karton, geschikt als knutselpapier, kraftkarton, voor scrapbooking - bedrukbaar
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,99
Verkoper: tkgruppe
€ 8,11/1kg
Productafbeelding van 100 vellen zwart karton, DIN A4, 220 g/m² – geschikt voor knutselen, kleurrijk papier en karton voor printers, school en doe-het-zelf projecten (100 vellen zwart karton)
100 vellen zwart karton, DIN A4, 220 g/m² – geschikt voor knutselen, kleurrijk papier en karton voor printers, school en doe-het-zelf projecten (100 vellen zwart karton)
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 100 vellen gekleurd papier - 140 g/m² - knutselpapier en gekleurd papier - geschikt voor printers en knutselen - karton en dikker karton
100 vellen gekleurd papier - 140 g/m² - knutselpapier en gekleurd papier - geschikt voor printers en knutselen - karton en dikker karton
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 100 vellen wit karton, DIN A4, 220 g/m² – geschikt als knutselpapier en karton voor printers, school, kantoor en creatieve projecten (100 vellen wit karton)
100 vellen wit karton, DIN A4, 220 g/m² – geschikt als knutselpapier en karton voor printers, school, kantoor en creatieve projecten (100 vellen wit karton)
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 50 vellen gekleurd papier - 220 g/m² - knutselpapier en gekleurd papier - geschikt voor printers en knutselen - karton en dikker karton
50 vellen gekleurd papier - 220 g/m² - knutselpapier en gekleurd papier - geschikt voor printers en knutselen - karton en dikker karton
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 100 vellen bruin kraftpapier, 160 g/m², gemaakt van duurzaam natuurpapier - geschikt voor knutselen en printen - dik kartonpapier en tekenpapier
100 vellen bruin kraftpapier, 160 g/m², gemaakt van duurzaam natuurpapier - geschikt voor knutselen en printen - dik kartonpapier en tekenpapier
€ 7,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 100 vellen zwart karton, DIN A4, 220 g/m² – geschikt als knutselpapier en karton voor printers, school, kantoor en creatieve projecten (100 vellen zwart karton)
100 vellen zwart karton, DIN A4, 220 g/m² – geschikt als knutselpapier en karton voor printers, school, kantoor en creatieve projecten (100 vellen zwart karton)
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 100 vellen karton, wit, DIN A4, 220 g/m² – geschikt voor knutselen, kleurrijk papier en karton voor printers, school en doe-het-zelf projecten (100 vellen wit karton)
100 vellen karton, wit, DIN A4, 220 g/m² – geschikt voor knutselen, kleurrijk papier en karton voor printers, school en doe-het-zelf projecten (100 vellen wit karton)
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 96,04/1m²
Productafbeelding van Alize 5x 100g Burcum Klasik garen, effen, geschikt voor haken en breien (kleur: poeder | 161)
Alize 5x 100g Burcum Klasik garen, effen, geschikt voor haken en breien (kleur: poeder | 161)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg