4,9



Gebaseerd op 7 beoordelingen
Nog maar 4 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
€ 14,23
Verkoper: Katomix

Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
€ 30,00/1kg
€ 4,31
-47%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,25
Verkoper: Katomix

Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Muizenplezier, suikerwafel, fruitgummie, 75 stuks
€ 14,92/1kg
€ 18,85
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,91
Verkoper: Katomix

Trolli Rote Früchte Mini-ringen, 150 gram
€ 9,47/1kg
€ 1,42
Verkoper: Katomix

Trolli Tarantula, extra zachte fruitgummie-spinnen, 6 smaken, 975g
€ 19,55/1kg
€ 20,06
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 19,06
Verkoper: Katomix

Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
€ 15,36/1kg
€ 15,36
Verkoper: somnia24

Trolli Spaghettini Zure Appel, 100g
€ 101,40/1kg
€ 10,14
Verkoper: Needforsweet

De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli 4000512015345 Trolli Fruitgummie FUN FOR ALL, 750 g, blik
€ 17,36/1kg
€ 13,02
Verkoper: somnia24

HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
€ 11,14/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix

Trolli Trolli SQUIGGLE Twist Fruchtgummi, 150 St.
€ 13,49/1kg
€ 16,19
Verkoper: somnia24

Trolli Apfelgarten Zure Appelsnoepjes, 150 gram
€ 9,87/1kg
€ 1,48
Verkoper: Katomix

TROLLI 150G, GUMMIETJES: BIZZL MIX / 21 stuks
€ 9,60/1kg
€ 1,44
Verkoper: Katomix

Trolli Zure Gloeiwormen - 1 kilo
€ 13,70/1kg
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Spiegelei - 1 kilo
€ 14,55/1kg
€ 14,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Katjes Fruitgummie Tappsy, 16131, 175g
€ 123,50/1kg
€ 22,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
€ 148,30/1kg
€ 14,83
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
€ 54,33/1kg
€ 9,78
Verkoper: somnia24
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Grappige vrolijke Pinguins in zacht fruitgum.
Productinformatie:
plm 3,2 cm lang x 1,5 cm breed per stuk
gewicht gemiddeld 6 gram per stuk
De vrolijke, kleurrijke pinguïns waggelen voorbij in de fruitige smaken framboos, aardbei, zwarte bes en rode vruchten.
Deze kuddedieren zijn niet graag alleen en worden het liefst in groepen gegeten.
En het beste: Trolli Pingummis blijven vanzelf staan en zijn daarom perfect om mee te spelen en te decoreren!
- Ingrediënten
- Grappige vrolijke Pinguins in zacht fruitgum. Productinformatie: plm 3,2 cm lang x 1,5 cm breed per stuk gewicht gemiddeld 6 gram per stuk
- Voedingswaarde
- Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1436 kJ/338 kcal Vetten: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 78 g waarvan suikers: 55 g Eiwitten: 4.6 g Zout: 0.2 g
- Gewicht
- 1000 g
- Afmetingen
- 29 cm x 19 cm x 4 cm
- Levensmiddelenbedrijven
- Trolli
- Verkoopbenaming
- Trolli Gekleurde Pinguins - 1 kilo
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 1
- MPN (Manufacturer Part Number)
- V-10-1275-1-kilo
- EAN
- 4000512733355
- Ingrediënten
- Grappige vrolijke Pinguins in zacht fruitgum. Productinformatie: plm 3,2 cm lang x 1,5 cm breed per stuk gewicht gemiddeld 6 gram per stuk
- Voedingswaarde
- Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1436 kJ/338 kcal Vetten: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 78 g waarvan suikers: 55 g Eiwitten: 4.6 g Zout: 0.2 g
- Gewicht
- 1000 g
- Afmetingen
- 29 cm x 19 cm x 4 cm
- Levensmiddelenbedrijven
- Trolli
- Verkoopbenaming
- Trolli Gekleurde Pinguins - 1 kilo
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 1
- MPN (Manufacturer Part Number)
- V-10-1275-1-kilo
- EAN
- 4000512733355
Gaat ook goed samen met

Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Muizenplezier, suikerwafel, fruitgummie, 75 stuks
€ 14,92/1kg
€ 18,85
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,91
Verkoper: Katomix

Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
€ 14,23
Verkoper: Katomix

Trolli Inktvis Fruitgummie, 1000 gram
€ 21,67/1kg
€ 21,67
Verkoper: Needforsweet

Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
€ 22,54
Verkoper: somnia24

Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
€ 24,39
Verkoper: somnia24

Red Band Bubble Fizz, 100 stuks, 1000 gram
€ 15,84
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Rote Früchte Mini-ringen, 150 gram
€ 9,47/1kg
€ 1,42
Verkoper: Katomix

Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
€ 30,00/1kg
€ 4,31
-47%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,25
Verkoper: Katomix

Trolli Appeltjesgummie snoep, 150g
€ 14,20/1kg
€ 2,13
Verkoper: Katomix

Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
€ 27,56
Verkoper: somnia24

NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
€ 0,07/1l
€ 74,63
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
€ 7,04
Verkoper: Katomix

Marabou Melkchocolade, 74 gram
€ 229,59/1kg
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
€ 10,27
Verkoper: somnia24

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
€ 86,00/1kg
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
€ 14,22/1kg
€ 18,49
Verkoper: somnia24

Zuru Plüsch Snackles knuffel, 21 cm - Verzameld speelgoed, knuffel
€ 27,99
-28%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 19,98
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: HAPPY_GIFTERS

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
€ 12,40
Verkoper: somnia24

Haribo Kers-Cola Flesjes - 150 stuks
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Zimilo Draagbare handventilator met 5 ventilatorsnelheden, LED-digitale display, Type-C opladen, verstelbare mini-ventilator, geschikt voor buitenshuis, kantoor, wit
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop

Red Band Frietjes, extra zuur, 100 stuks, 1150g
€ 20,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Roshen Krówka Mleczna, 1 kg
€ 8,59/1kg
€ 9,04
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 8,59
Verkoper: Katomix

Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
€ 143,30/1kg
€ 36,99
-22%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 28,66
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Red Band Zachte Groentjes - 1 kilo
€ 14,65/1kg
€ 14,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

2x Samsung Galaxy USB Type C universeel oplaad- en datakabel, geschikt voor A50, S8, S9+, S10
€ 19,24/1m
€ 19,24
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe

Blackview NEX60 Mini-PC: Intel Core 5 210H, 16GB DDR4 (max. 64GB), 512GB PCIe 4.0 SSD (max. 4TB), ondersteuning voor twee 4K-schermen, Wi-Fi 6, 15 poorten, Windows 11 Pro
€ 549,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
€ 54,33/1kg
€ 9,78
Verkoper: somnia24
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten


































Klantbeoordelingen
86% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
86%14% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
14%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 15 juli 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Ping gums zijn een hit
De gummibeertjes zijn momenteel erg populair en erg lekker. De vorm van de kleine pinguïns alleen al is zo schattig dat je ze niet eens wilt opeten.
Beoordeeld op 29 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Alles perfect en heel lekker!!
Bestellen was eenvoudig, de levering ging supersnel, een geweldige grote hoeveelheid heerlijke Trolli-MilchKuus!! Hartelijk dank!!
Beoordeeld op 27 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Geweldig, heel lekker
Trolli Milkuu smaakt erg goed. Geweldig.
Beoordeeld op 16 oktober 2021 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Trolli inktvis
Het is een geweldig idee, de kinderen zijn er dol op en het smaakt absoluut heerlijk
Beoordeeld op 26 februari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 september 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 19 februari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop