Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Serum voor Beschadigd Haar, Leave-in, Nachtgebruik, 100 ml

€ 33,99

€ 339,90 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Haarserums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
€ 431,50/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nioxin Haarverliesbeschermende Serum, 70 ml
Nioxin Haarverliesbeschermende Serum, 70 ml
€ 738,57/1l
€ 51,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Herstellende Serum voor 's Nachts, 100 ml
Sebastian Penetraitt Herstellende Serum voor 's Nachts, 100 ml
€ 322,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Frizz Dismiss Directe Anti-Pluis Olie Serum, 125 ml
Redken Frizz Dismiss Directe Anti-Pluis Olie Serum, 125 ml
€ 225,68/1l
€ 32,64
-13%
€ 28,21
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nioxin Scalp Recovery Behandeling voor de hoofdhuid, 100 ml
Nioxin Scalp Recovery Behandeling voor de hoofdhuid, 100 ml
€ 212,50/1kg
€ 25,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kerasilk Anti-rooshoofdserum, 100 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Kerasilk Anti-rooshoofdserum, 100 ml
€ 354,90/1l
€ 35,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PILELXIL AMPOLLAS anti-haaruitval, 20 ampullen van 5 ml
PILELXIL AMPOLLAS anti-haaruitval, 20 ampullen van 5 ml
€ 512,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,80
-11%
€ 51,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Indola Scalp Therapy Serum, 100 ml
Indola Scalp Therapy Serum, 100 ml
€ 359,00/1kg
€ 17,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Arganicare Biotine Herstellende serum voor het haar, met biotine, 100 ml
Arganicare Biotine Herstellende serum voor het haar, met biotine, 100 ml
€ 153,67/1kg
€ 18,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Serum tegen haaruitval, 150 ml
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Serum tegen haaruitval, 150 ml
€ 139,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Seboradin Anti-roos serum voor de hoofdhuid, 100 ml
Seboradin Anti-roos serum voor de hoofdhuid, 100 ml
€ 207,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tonucia Anti-aging serum voor het haar (geconcentreerd jeugdserum), 75 ml
Tonucia Anti-aging serum voor het haar (geconcentreerd jeugdserum), 75 ml
€ 357,87/1l
€ 26,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Serum Spray, 150 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Serum Spray, 150 ml
€ 112,47/1l
€ 17,95
-6%
€ 16,87
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Arganicare, honinghaarserum, hydraterend en versterkend, 100 ml
Arganicare, honinghaarserum, hydraterend en versterkend, 100 ml
€ 224,70/1l
€ 22,47
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Nuxe, Prodigieux, Leave-in haarverzorging, intensief voedend, 100 ml
Nuxe, Prodigieux, Leave-in haarverzorging, intensief voedend, 100 ml
€ 47,78/1kg
€ 23,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Herstellend haarserum Naturtint, 125 ml
Herstellend haarserum Naturtint, 125 ml
€ 154,72/1l
€ 19,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Seboradin Fitocell, Intensieve Anti-Aging Sérum, 15 ampullen x 6 gram
Seboradin Fitocell, Intensieve Anti-Aging Sérum, 15 ampullen x 6 gram
€ 273,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Anwen Aware Anti-aging serum voor de hoofdhuid, 100 ml
Anwen Aware Anti-aging serum voor de hoofdhuid, 100 ml
€ 146,70/1kg
€ 29,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Londa C.A.L.M. Kalmerende Serum, 6 x 9 ml
Londa C.A.L.M. Kalmerende Serum, 6 x 9 ml
€ 222,41/1l
€ 12,86
-6%
€ 12,01
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Pantene Serum voor haargroei, 60 ml
Pantene Serum voor haargroei, 60 ml
€ 402,67/1l
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Beschrijving Het Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Leave-in Overnight Serum is een luxueus herstellend serum, speciaal ontwikkeld om het haar tijdens de nacht te regenereren en zowel zichtbare als onzichtbare tekenen van veroudering te bestrijden. Dankzij de unieke ingrediënten herstelt het de haarkuitle, verhoogt het de zachtheid en geeft het het haar een gezonde vorm en een glanzende uitstraling. Dit serum is ideaal voor beschadigd en verzwakt haar, dat vaak wordt blootgesteld aan chemische en thermische invloeden. Eigenschappen Het serum regenereert het haar diepgaand tijdens de nacht en herstelt de gezonde structuur. Het versterkt de haarvezels, vermindert haarbreuk en minimaliseert gespleten punten. In de ochtend is het haar gladder en zachter, terwijl het tegelijkertijd wordt beschermd tegen dagelijkse invloeden zoals UV-stralen, hitte en vervuiling. Het is bijzonder geschikt voor droog, verzwakt en beschadigd haar dat intensieve verzorging nodig heeft. Belangrijkste ingrediënten - **Kaviaarextract**: Rijk aan omega-vetzuren, vitamines en mineralen, die het haar intensief voeden en versterken. - **Caviar Bond Enforcing Technology**: Herstelt de haarkuitle en voorkomt verdere schade, waardoor het haar er gezonder uitziet. - **Age-Control Complex®**: Bestrijdt de natuurlijke en chemische veroudering van het haar en bevordert een jeugdig uiterlijk. - **Gehydrolyseerd plantaardig proteïne PG-Propyl Silanetriol**: Versterkt en beschermt het haar tegen breuk, terwijl het tegelijkertijd de haarstructuur verbetert. Gebruik Breng het serum voor het slapengaan aan op droog haar en focus op de meest beschadigde plekken. Het hoeft niet uitgespoeld te worden, zodat het serum de hele nacht kan inwerken. 's Ochtends was je het haar en ga je verder met je normale haarverzorgingsroutine. Voor een optimaal resultaat raden we aan om het serum 2-3 keer per week te gebruiken. Het Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Leave-in Overnight Serum is de perfecte keuze voor iedereen die de gezondheid van hun haar moeiteloos wil herstellen. Breng het eenvoudig aan voor het slapengaan en laat het serum de nacht inwerken voor maximale regeneratie. Verwen je haar met de verzorging die het verdient en ervaar het verschil!
Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
EAN
0873509027911
873509027911
MPN (Manufacturer Part Number)
11111

Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
EAN
0873509027911
873509027911
MPN (Manufacturer Part Number)
11111
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Conditioner voor Beschadigd Haar, 1000 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Conditioner voor Beschadigd Haar, 1000 ml
€ 57,63/1kg
€ 67,04
-5%
€ 63,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex, No.5 Bond Maintenance, Haarcrème, Repareert en versterkt, 1000 ml
Olaplex, No.5 Bond Maintenance, Haarcrème, Repareert en versterkt, 1000 ml
€ 44,10/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 52,94
-16%
€ 44,10
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Olaplex Nº.8 Intensief Vochtmasker, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, hydraterend, geeft glans, maakt glad, verpakt in een pompflacon. Inhoud: Water (Aqua/Eau), Dimethicone, Cetyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Olie, Glycerin, Stearyl...
Olaplex Nº.8 Intensief Vochtmasker, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, hydraterend, geeft glans, maakt glad, verpakt in een pompflacon. Inhoud: Water (Aqua/Eau), Dimethicone, Cetyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Olie, Glycerin, Stearyl...
€ 252,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 56,62
-55%
€ 25,25
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van K18 Peptide Prep Detox Shampoo, 930 ml
K18 Peptide Prep Detox Shampoo, 930 ml
€ 102,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 94,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Alterna, Caviar Anti-Aging, Voedende Hydraterende Crème-masker, met Caviar-extract, voor hydratatie, 161 g
Alterna, Caviar Anti-Aging, Voedende Hydraterende Crème-masker, met Caviar-extract, voor hydratatie, 161 g
€ 147,30/1kg
€ 44,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Droge Olie Mist, 147 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Droge Olie Mist, 147 ml
€ 231,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
€ 68,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
€ 153,81/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 27,17
-12%
€ 23,84
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
€ 238,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 59,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Olaplex 4-in-1 Hydraterend Masker, 370 ml
Olaplex 4-in-1 Hydraterend Masker, 370 ml
€ 133,75/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 68,19
-21%
€ 53,50
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Bestseller
Productafbeelding van Olaplex Nº.6 Bond Smoother, verzorging voor gladde haren, 100 ml, uniseks, geschikt voor krullend haar, onhandelbaar haar, vermindert kroezing, glanzendmakend, met pompflacon
Olaplex Nº.6 Bond Smoother, verzorging voor gladde haren, 100 ml, uniseks, geschikt voor krullend haar, onhandelbaar haar, vermindert kroezing, glanzendmakend, met pompflacon
€ 153,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 15,32
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Shampoo en douchegel voor mannen, Dualsenses Men (haar- en lichaamsreiniging), 1000 ml
Shampoo en douchegel voor mannen, Dualsenses Men (haar- en lichaamsreiniging), 1000 ml
€ 22,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 22,20
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Relief Kalmerende Micellaire Shampoo voor de Gevoelige Hoofdhuid, 1000 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Relief Kalmerende Micellaire Shampoo voor de Gevoelige Hoofdhuid, 1000 ml
€ 30,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Shampoo en conditioner in één, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor beschadigd haar, Voor normaal haar, Geschikt voor alle haarkleuren, Voedend, Beschermend, Versterkend, Verzorgend
Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Shampoo en conditioner in één, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor beschadigd haar, Voor normaal haar, Geschikt voor alle haarkleuren, Voedend, Beschermend, Versterkend, Verzorgend
€ 41,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 41,11
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Zwilling ENFINIGY elektrische zout- en pepermolen, 2-delig.
Zwilling ENFINIGY elektrische zout- en pepermolen, 2-delig.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 181,39
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Zwilling 1009149 Simplify RVS-pannenset, 4-delig, zilver-zwart
Zwilling 1009149 Simplify RVS-pannenset, 4-delig, zilver-zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 217,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor fijn haar, Voedend, Beschermend
Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor fijn haar, Voedend, Beschermend
€ 23,26/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tefal Duetto+ pannenset, 3-delig, 20/24/28 cm, model G732S3
Tefal Duetto+ pannenset, 3-delig, 20/24/28 cm, model G732S3
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 74,90
-6%
€ 69,73
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van LEGO 76195 Marvel Spider-Man: Drone Duel, speelgoed voor kinderen vanaf 7 jaar, een geweldig kerst- of verjaardagscadeau
LEGO 76195 Marvel Spider-Man: Drone Duel, speelgoed voor kinderen vanaf 7 jaar, een geweldig kerst- of verjaardagscadeau
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 99,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
€ 561,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 16,85
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van PLAYMOBIL Wiltopia 71007 Dierenverzorgingsstation
PLAYMOBIL Wiltopia 71007 Dierenverzorgingsstation
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 180,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Shampoo voor Beschadigd Haar, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Shampoo voor Beschadigd Haar, 250 ml
€ 114,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,62
-9%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Volume, Volumegevende mousse voor het haar, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, 250 ml, Geschikt voor fijn haar en normaal haar, Verhoogt het volume, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Volume, Volumegevende mousse voor het haar, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, 250 ml, Geschikt voor fijn haar en normaal haar, Verhoogt het volume, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 119,92/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,42
-52%
€ 29,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals ColorMotion+ Color Motion+, voor dames, professionele haarbehandeling, geschikt voor gekleurd haar, voor alle kleuren, beschermt de kleur, hydraterend, geeft glans, 200 ml
Wella Professionals ColorMotion+ Color Motion+, voor dames, professionele haarbehandeling, geschikt voor gekleurd haar, voor alle kleuren, beschermt de kleur, hydraterend, geeft glans, 200 ml
€ 71,00/1l
€ 18,57
-23%
€ 14,20
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Professionals Nutricurls Waves, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor krullend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Wella Professionals Nutricurls Waves, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor krullend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 57,44/1l
€ 14,36
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 25 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Essentieel om te overleven
Beoordeeld op 16 november 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Liefdesdrankje NO FRIZZ! Schuimglans
Liefdesdrankje NO FRIZZ! Schuimglans
€ 35,99
Verkoper: Keratinshop
€ 71,98/1l
Productafbeelding van Serum Proteïne Chonps 300 Ml - Natureza Cosmetica
Serum Proteïne Chonps 300 Ml - Natureza Cosmetica
€ 36,99
Verkoper: Keratinshop
€ 123,30/1l
Productafbeelding van Natuur Spray Ozontherapie Regeneratie en hydratatie van het haar - 200 ml
Natuur Spray Ozontherapie Regeneratie en hydratatie van het haar - 200 ml
€ 37,99
Verkoper: Keratinshop
€ 189,95/1l
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 341,83/1l
Productafbeelding van Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 87,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 292,40/1l
Productafbeelding van M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
€ 74,33
-4%
€ 70,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 591,17/1l
Productafbeelding van Natuurlijk Serum Groene Thee - 30 ml
Natuurlijk Serum Groene Thee - 30 ml
€ 18,99
Verkoper: Keratinshop
€ 633,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
€ 65,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 387,92/1kg
Productafbeelding van K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
€ 62,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,63/1l
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Moleculaire Herstellende Conditioner 250 ml
L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Moleculaire Herstellende Conditioner 250 ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 112,64/1l
Productafbeelding van Nioxin Haarverliesbeschermende Serum, 70 ml
Nioxin Haarverliesbeschermende Serum, 70 ml
€ 51,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 738,57/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
-2%
€ 44,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 206,39/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 212,50/1l
Productafbeelding van Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
Verkoper: PerfumTraders
€ 431,50/1l
Productafbeelding van Seren Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum
Seren Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.310,00/1l
Productafbeelding van Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.292,00/1l
Productafbeelding van Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
€ 38,76
-2%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.258,00/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 81,16/1kg
Productafbeelding van Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 357,00/1l