LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren

€ 113,60

€ 77,56€-36,04

€ 9,70 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van herlitz Schulmalfarbe, farbig sortiert, 6er Karton
herlitz Schulmalfarbe, farbig sortiert, 6er Karton
€ 17,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,64
-82%
€ 3,40
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van KREUL 81600 Zijdedrukverf JAVANA, Creatieve set
KREUL 81600 Zijdedrukverf JAVANA, Creatieve set
€ 280,17/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,43
-33%
€ 33,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Creative Deco Wasbare Poster-Verf Set voor Kinderen, 24 potten x 20 ml
Creative Deco Wasbare Poster-Verf Set voor Kinderen, 24 potten x 20 ml
€ 25,79/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 49,69
-53%
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 250 ml, weiá
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 250 ml, weiá
€ 63,60/1l
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KREUL 75601 KREUL Acrylverf, mat, Color Living-set
KREUL 75601 KREUL Acrylverf, mat, Color Living-set
€ 269,17/1l
€ 32,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188035 LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, hellgrün
LEFRANC & BOURGEOIS 188035 LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, hellgrün
€ 6,98/1l
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouacheverf, 1.000 ml, goud
LEFRANC & BOURGEOIS Gouacheverf, 1.000 ml, goud
€ 13,47/1l
€ 13,47
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 304000000001 Marabu KiDS Verf voor knutselwerk, 80 ml, set van 6
Marabu 304000000001 Marabu KiDS Verf voor knutselwerk, 80 ml, set van 6
€ 255,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,47
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC BOURGEOIS  807493 LEFRANC BOURGEOIS Gouachefarbe 20 ml, primärblau
LEFRANC BOURGEOIS 807493 LEFRANC BOURGEOIS Gouachefarbe 20 ml, primärblau
€ 207,00/1l
€ 4,14
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC BOURGEOIS  188280 LEFRANC BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, smaragdgrün
LEFRANC BOURGEOIS 188280 LEFRANC BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, smaragdgrün
€ 6,98/1l
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL knutselverf "MUCKI", 80 ml, set van 6
KREUL knutselverf "MUCKI", 80 ml, set van 6
€ 221,70/1l
€ 22,17
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Wonday APN400092 Wonday gouacheverf, 12 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren, set van 5
Wonday APN400092 Wonday gouacheverf, 12 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren, set van 5
€ 51,33/1l
€ 3,08
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creative Deco Kinderen Tempera Poster Verf Set, 20 ml x 12 potjes
Creative Deco Kinderen Tempera Poster Verf Set, 20 ml x 12 potjes
€ 35,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Cleopatre BL10PGN10, zwart, bruin, cyaan, groen, magenta, oranje, rood, violet, wit, geel, gouacheverf, 10 stuks
Cleopatre BL10PGN10, zwart, bruin, cyaan, groen, magenta, oranje, rood, violet, wit, geel, gouacheverf, 10 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Viva Decor 800270113 ViVA DECOR Acrylverfset "Ocean Dreams", 6-delig
Viva Decor 800270113 ViVA DECOR Acrylverfset "Ocean Dreams", 6-delig
€ 75,14/1l
€ 36,82
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
€ 75,67/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Kreideverf, Chalky, Sneeuwwit, 150 ml
KREUL Kreideverf, Chalky, Sneeuwwit, 150 ml
€ 158,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 46,68
-49%
€ 23,70
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Temperakleurverf, 10 kleuren, elk 16 ml
Temperakleurverf, 10 kleuren, elk 16 ml
€ 18,53
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Pebeo keramiekverf, 45 ml, kleur 36: lichtpaars
Pebeo keramiekverf, 45 ml, kleur 36: lichtpaars
€ 122,89/1l
€ 5,53
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

LEFRANC & BOURGEOIS Gouacheverf 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren:

  • In de kleuren: 1 tube van elk: goudgeel, kermesrood, karmijnrood, tyrusroze, violet, primairblauw, turquoise, lichtgroen.
  • Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
  • Bevat: 8 tubes.
  • Direct bruikbaar.
  • Veelzijdig inzetbaar.
  • Gemakkelijk aan te brengen.
  • Levendige kleuren.
  • Gemakkelijk afwasbaar met water van de handen.
  • Uitwasbaar uit textiel.
  • Let op: Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar - kleine onderdelen die kunnen worden ingeslikt!


In de kleuren: 1 stuk goudgeel, koperrood, karmijnrood, tyrusroze, violet, primairblauw, turquoise, lichtgroen. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Inhoud: 8 stuks. (188500)
Inhoud
8000 ml
Kleur
Blauw
Fabrikant
Lefranc & Bourgeois
Aantal stuks
1
Gewicht
1 kg
EAN
3013641885001
MPN (Manufacturer Part Number)
188500

Inhoud
8000 ml
Kleur
Blauw
Fabrikant
Lefranc & Bourgeois
Aantal stuks
1
Gewicht
1 kg
EAN
3013641885001
MPN (Manufacturer Part Number)
188500
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 16,99
-35%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
€ 329,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,10
-33%
€ 24,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pelikan® 700405 Pinselstarterset Pi10/SB, assorti
Pelikan® 700405 Pinselstarterset Pi10/SB, assorti
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,35
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van herlitz 8643033 Mischpalette(T)
herlitz 8643033 Mischpalette(T)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,91
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Artina canvas op spieraam, Academie kwaliteit, 20x30 cm, set van 5
Artina canvas op spieraam, Academie kwaliteit, 20x30 cm, set van 5
€ 16,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 14,49
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van STYLEX® 40825 Kopieerpapier - A4, 75/80 g/m², 250 vel, gesorteerd
STYLEX® 40825 Kopieerpapier - A4, 75/80 g/m², 250 vel, gesorteerd
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,81
-48%
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van MONZANA Sport- en reistas, 90 liter, 70x35x35 cm, zwart
MONZANA Sport- en reistas, 90 liter, 70x35x35 cm, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 27,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Artina, set van 5 mengpaletten voor verf, met handgreepgat en 10 mengvakjes
Artina, set van 5 mengpaletten voor verf, met handgreepgat en 10 mengvakjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, braun
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, braun
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Goki Pagoda knikkerspel, voor 3 spelers, materiaal: glas, hout, meerkleurig
Goki Pagoda knikkerspel, voor 3 spelers, materiaal: glas, hout, meerkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 54,57
-36%
€ 34,82
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Oleanderhof: Gadgets, sportkleding, cadeau-ideeën voor dames en heren. LED-kap met voorhoofdslamp (afneembaar) (WM1582-zwart)
Oleanderhof: Gadgets, sportkleding, cadeau-ideeën voor dames en heren. LED-kap met voorhoofdslamp (afneembaar) (WM1582-zwart)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 16,74
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van 2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 500 ml
Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 500 ml
€ 8,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 117,99
-€ 13,00
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van WESTCOTT E-14216 00 Spitzmaschine - manuell, für Ø 7 - 12 mm
WESTCOTT E-14216 00 Spitzmaschine - manuell, für Ø 7 - 12 mm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Herlitz 50015832, perforator met kleurblokken, geschikt voor 2 vellen papier
Herlitz 50015832, perforator met kleurblokken, geschikt voor 2 vellen papier
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SPIELWERK Tipi Tent, kindertent, wit
SPIELWERK Tipi Tent, kindertent, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 62,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Artina Acrylverfset, 10 stuks, 500 ml. Acrylverf met hoge pigmentatie
Artina Acrylverfset, 10 stuks, 500 ml. Acrylverf met hoge pigmentatie
€ 11,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van STABILO 1868252 STABILO Textmarker BOSS ORIGINAL Pastel, set van 15 stuks
STABILO 1868252 STABILO Textmarker BOSS ORIGINAL Pastel, set van 15 stuks
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 34,85
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Stilgarnituur "Modern", uitschuifbaar, 115-200 cm, zilver
Stilgarnituur "Modern", uitschuifbaar, 115-200 cm, zilver
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 8,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
€ 32,18/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 21,88
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van BigDean 18 glazen flessen van 500 ml met schroefdop in goud - Flessen geschikt voor het vullen van sap, likeur, melk en olie - Melkfles, sapfles, olie fles
BigDean 18 glazen flessen van 500 ml met schroefdop in goud - Flessen geschikt voor het vullen van sap, likeur, melk en olie - Melkfles, sapfles, olie fles
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 19,94
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van 2-delige set dekbedovertrekken | Lichtgewicht dekbed, ideaal voor de zomer | 135 x 200 cm | DREAMSTAR
2-delige set dekbedovertrekken | Lichtgewicht dekbed, ideaal voor de zomer | 135 x 200 cm | DREAMSTAR
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Wijnrek van bamboe, merk Zeller, afmetingen: 13,5 x 12,5 x 53 cm
Wijnrek van bamboe, merk Zeller, afmetingen: 13,5 x 12,5 x 53 cm
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 62,91
-70%
€ 18,80
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van EBERHARD FABER 526550: Wegkrijt, verschillende kleuren, 50 stuks.
EBERHARD FABER 526550: Wegkrijt, verschillende kleuren, 50 stuks.
€ 11,47/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van tepro Houtskoolgrill, bolvormig, model Key West, grilloppervlak: ongeveer 41,5 cm diameter
tepro Houtskoolgrill, bolvormig, model Key West, grilloppervlak: ongeveer 41,5 cm diameter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COSTWAY 3-in-1 houten kinderatelier, kindertafel met dubbelzijdige oppervlakken en 2 opbergboxen, whiteboard, krijtbord, magneten en tekenpapier, grijs
COSTWAY 3-in-1 houten kinderatelier, kindertafel met dubbelzijdige oppervlakken en 2 opbergboxen, whiteboard, krijtbord, magneten en tekenpapier, grijs
€ 5,65/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Sada van 3 motiverende waterflessen, waterfles, drinkfles, drinkbeker (2000 ml, 750 ml, 280 ml) - STARTRIO
Sada van 3 motiverende waterflessen, waterfles, drinkfles, drinkbeker (2000 ml, 750 ml, 280 ml) - STARTRIO
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van KREUL "MUCKI" vingerverf, glanzend, 150 ml, set van 4
KREUL "MUCKI" vingerverf, glanzend, 150 ml, set van 4
€ 25,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Artina Akademie: Set van 5 canvasdoeken op spieraam
Artina Akademie: Set van 5 canvasdoeken op spieraam
€ 22,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 11 november 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer tevreden goede prijs goede kleur
Beoordeeld op 29 maart 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ik ben bijna tevreden
Beoordeeld op 4 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 111,98/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 418,09/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 101,98/1kg