5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Vergelijkbare producten

English Breakfast thee van Ahmad, 100 theezakjes * 2 gram per zakje
€ 33,71/1kg
€ 8,52
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 8,09
Verkoper: Katomix

Ahmad Tea - Earl Grey, 100 theezakjes
€ 33,46/1kg
€ 8,45
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 8,03
Verkoper: Katomix

Ahmad Tea Zwarte Thee Perzik & Passievrucht, 40g (20 theezakjes), fruitige thee met perzik- en passievruchtaroma
€ 254,13/1kg
€ 21,99
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
€ 244,60/1kg
€ 12,23
Verkoper: somnia24

Tee Ahmad Green Tea London | Thee | Klassieke groene thee | 200 gram
€ 264,95/1kg
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meßmer Finest Earl Grey, 25 theezakjes à 1,75 gram
€ 72,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

Zwarte thee Ahmad Tea | Citroen & Limoen Twist | Citrusaroma met fruitstukjes | 20 theezakjes | 40g
€ 549,75/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Groene thee Ahmad Tea | Mango & Litsji | Aromatische groene thee met de smaak van mango en litsji | 20 theezakjes
€ 733,00/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Zwarte thee Ahmad Tea | Mango Magic | Met mango en een tropische aroma | 20 theezakjes | 40g
€ 549,75/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Ahmad Tea - Wilde aardbeien, 40g, 20 theezakjes
€ 549,75/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Teekanne 6243 Thee, English Breakfast - 20 theezakjes
€ 338,57/1kg
€ 11,85
Verkoper: somnia24

Ahmad Tea - Groene thee, pure smaak. Individueel verpakt, 200g, 100 theezakjes
€ 299,95/1kg
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Ahmad Thee - Zwarte thee met perzikaroma, 40g, 20 theezakjes
€ 499,75/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Twinings Selectie Zwarte Thee, 20 theezakjes, 40g
€ 178,00/1kg
€ 7,49
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,12
Verkoper: Katomix

Ahmad Thee Fruitenthee | Citrusmengsel | Sinaasappel & citroen | 20 theezakjes | 100% natuurlijk
€ 549,75/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Ahmad Tea - Darjeeling zwarte thee, 40 gram, 20 theezakjes
€ 574,75/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

TEEKANNE 7026 Earl Grey Tee 100 Tassenportionen à 1,75 g
€ 114,50/1kg
€ 20,61
Verkoper: somnia24

Dilmah Earl Grey zwarte thee, met smaak van bergamot, 20 x 1,5 gram
€ 56,50/1kg
€ 3,57
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,39
Verkoper: Katomix

Basilur EARL GREY zwarte thee met bergamot - 25 x 2 gram
€ 428,40/1kg
€ 21,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Loyd Earl Grey, zwarte thee, 20 theezakjes - Zwarte thee met bergamotaroma, 40g
€ 0,45/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Ahmad Tea
Ahmad Tea Earl Grey, zwarte thee-mix met bergamot, 2 g (20 theezakjes) Verzending vanuit Duitsland · Persoonlijk contact bij vragen
Wij zijn een Duitse verkoper en staan voor onze service, en dat laten we zien.
Productvoordelen
|
|
| Ahmad Tea - Earl Grey thee |
| Zwarte thee-melange, met aroma – bergamot |
| 20 theezakjes met touwtje à 2g, komt overeen met 40g thee, individueel verpakt en aroma-afgesloten in folie. |
Specificaties
| Merk | Ahmad Tea |
| Fabrikant | Ahmad Tea |
| Modelnummer | 551-U |
| Artikelnummer | 551 |
| EAN/GTIN | 0054881005517 |
| Kleur | bruin |
| Gewicht verpakking | 0.082 kilogram |
| Inhoud verpakking | 1 |
| Stijl | 20 theezakjes Earl Grey |
| Aantal | 20 stuks |
| Gevaarlijke stoffen | niet van toepassing |
Onze diensten voor u
Snelle verzending Verwerking binnen 1 werkdag · Verzending met DHL pakket | ↩️ 14 dagen retourrecht Retourneren is · Retourkosten worden door de verkoper vergoed | Originele producten 100% nieuw & origineel verpakt · Verzending vanuit Duitsland |
Alle merknamen en handelsmerken zijn eigendom van de respectieve rechthebbenden.
- Bewaring en gebruik
- Bewaren op een koele, droge plaats
- Ingrediënten
- Zwarte thee
- Allergenen
- Geen
- Gewicht
- 80 g
- Cafeïnegehalte per 100 ml
- 0.052 g
- Levensmiddelenbedrijven
- MEGASAM24.PL PSA
- Verkoopbenaming
- Earl Grey thee
- Fabrikant
- AHMAD TEA
- Aantal stuks
- 20
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 4993
- EAN
- 548810055170548810055170054881005517
- Bewaring en gebruik
- Bewaren op een koele, droge plaats
- Ingrediënten
- Zwarte thee
- Allergenen
- Geen
- Gewicht
- 80 g
- Cafeïnegehalte per 100 ml
- 0.052 g
- Levensmiddelenbedrijven
- MEGASAM24.PL PSA
- Verkoopbenaming
- Earl Grey thee
- Fabrikant
- AHMAD TEA
- Aantal stuks
- 20
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 4993
- EAN
- 548810055170548810055170054881005517
Gaat ook goed samen met

English Breakfast thee van Ahmad, 100 theezakjes * 2 gram per zakje
€ 33,71/1kg
€ 8,52
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 8,09
Verkoper: Katomix

Zwarte Earl Grey thee, 100 theezakjes
€ 269,95/1kg
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

sinnlein® Verwarmingdeken van pluche, 180 x 130 cm, grijs, merk SÜD | Elektrische deken met automatische uitschakeling | Knuffeldeken | Timerfunctie | 9 temperatuurstanden | Wasbaar tot 40°C | Digitale display
€ 88,03
-47%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company

Ahmad Tea Zwarte Thee Perzik & Passievrucht, 40g (20 theezakjes), fruitige thee met perzik- en passievruchtaroma
€ 254,13/1kg
€ 21,99
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

MONZANA 3-in-1 boodschappenwagen, 56 liter
€ 61,50
Verkoper: PartyKadoshop

Ahmad Tea - Earl Grey, zwarte thee, 100 theezakjes
€ 39,52/1kg
€ 53,99
-80%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,67
Verkoper: Katomix

Ahmad Tea - Wilde aardbeien, 40g, 20 theezakjes
€ 549,75/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Ahmad Tea - Groene thee, pure smaak. Individueel verpakt, 200g, 100 theezakjes
€ 299,95/1kg
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Groene thee Ahmad Tea | Citroengroene thee | Aromatische groene thee met citroenschillen | 20 theezakjes
€ 549,75/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
€ 14,49
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Ahmad Tea - Earl Grey, 100 theezakjes
€ 33,46/1kg
€ 8,45
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 8,03
Verkoper: Katomix

Zwarte Earl Grey thee, 100 gram
€ 191,58/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
€ 244,60/1kg
€ 12,23
Verkoper: somnia24

Twinings Selectie Zwarte Thee, 20 theezakjes, 40g
€ 178,00/1kg
€ 7,49
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,12
Verkoper: Katomix

Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
€ 193,93/1kg
€ 29,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meßmer Finest Earl Grey, 25 theezakjes à 1,75 gram
€ 72,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

Tee Ahmad Green Tea London | Thee | Klassieke groene thee | 200 gram
€ 264,95/1kg
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Zwarte thee Ahmad Tea | Mango Magic | Met mango en een tropische aroma | 20 theezakjes | 40g
€ 549,75/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Groene thee Ahmad Tea | Jasmijn groene thee | Groene thee met jasmijn bloemen | 20 theezakjes
€ 549,75/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Lipton Zwarte Thee Earl Grey met Bergamot Citrus, verpakking van 20 theezakjes
€ 85,00/1kg
€ 4,25
Verkoper: Katomix

Ahmad Thee - Granaatappel & Framboos, 40g, 20 theezakjes
€ 549,75/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Ahmad Thee - Zwarte thee met frambozenaroma, 40g, 20 theezakjes
€ 252,38/1kg
€ 21,99
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,19
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Teekanne 6243 Thee, English Breakfast - 20 theezakjes
€ 338,57/1kg
€ 11,85
Verkoper: somnia24

Ahmad Tea - Aromatische Earl Grey - Losse thee, 100g in een theedose
€ 51,70/1kg
€ 10,88
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,34
Verkoper: Katomix

Lipton Yellow Label Zwarte Thee, 50 gram (25 theezakjes)
€ 58,20/1kg
€ 3,06
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,91
Verkoper: Katomix

Groene thee Ahmad Tea | Mango & Litsji | Aromatische groene thee met de smaak van mango en litsji | 20 theezakjes
€ 733,00/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Ahmad Tea - Darjeeling zwarte thee, 40 gram, 20 theezakjes
€ 574,75/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Ahmad Tea - English Breakfast, 200 gram - 100 theezakjes
€ 48,17/1kg
€ 53,99
-78%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,56
Verkoper: Katomix

Lipton Earl Grey zwarte thee, 92 zakjes van 138 gram
€ 109,59/1kg
€ 24,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Creano 072-e, Witte thee, Jasmijn, Rozenbottel
€ 95,61/1kg
€ 17,21
Verkoper: BioCare
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 22 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop