TOM FORD Neroli Portofino Body Spray, 150 ml, Verfrissend, Universeel, Bergamot, Lavendel, Citroen, Mandarijn, Mirte, Sinaasappel, Rozemarijn, Jasmijn, Neroli, Oranjebloesem, Amber, Ambrette

€ 64,42

€ 429,47 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Eau de Toilette & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dior Sauvage, Herenparfum, 200 ml, Bergamot, Lavendel, Peper, Ambroxan, Spray
Dior Sauvage, Herenparfum, 200 ml, Bergamot, Lavendel, Peper, Ambroxan, Spray
€ 880,00/1l
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 176,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Creed Aventus for Her Parfumolie, 75 ml
Creed Aventus for Her Parfumolie, 75 ml
€ 1.577,60/1l
€ 118,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor dames, 30 ml, navulbare fles, bergamot, lavendel, peper, Ambrox
Dior Sauvage, voor dames, 30 ml, navulbare fles, bergamot, lavendel, peper, Ambrox
€ 2.502,33/1l
€ 75,07
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
€ 852,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tom Ford Neroli Portofino Eau de Parfum unisex 30 ml
Tom Ford Neroli Portofino Eau de Parfum unisex 30 ml
€ 3.725,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 111,77
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van TOM FORD Eau De Soleil Blanc, voor dames, 50 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT. · WATER\ AQUA\EAU · PARFUM (GEURSTOF) · LIMONENE · BENZYL SALICYLATE ·..., 1 stuk
TOM FORD Eau De Soleil Blanc, voor dames, 50 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT. · WATER\ AQUA\EAU · PARFUM (GEURSTOF) · LIMONENE · BENZYL SALICYLATE ·..., 1 stuk
€ 2.259,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TOM FORD Eau De Soleil Blanc, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT. · WATER\ AQUA\EAU · PARFUM (GEURSTOF) · LIMONEEN · BENZYL SALICYLATE ·..., 1 stuk
TOM FORD Eau De Soleil Blanc, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT. · WATER\ AQUA\EAU · PARFUM (GEURSTOF) · LIMONEEN · BENZYL SALICYLATE ·..., 1 stuk
€ 1.323,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 414,13
-€ 281,81
€ 132,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tom Ford Lost Cherry Body Spray
Tom Ford Lost Cherry Body Spray
€ 517,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 77,65
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Guerlain Vétiver, herenparfum, 100 ml, met topnoten van bergamot, citroen en sinaasappel, hartnoten van muskus, nootmuskaat, tabak en tonkaboon, en basisnoten van vetiver. Spray
Guerlain Vétiver, herenparfum, 100 ml, met topnoten van bergamot, citroen en sinaasappel, hartnoten van muskus, nootmuskaat, tabak en tonkaboon, en basisnoten van vetiver. Spray
€ 762,00/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 76,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale, Herenparfum, 50 ml, Topnoten: Bergamot, citroen, mandarijn, Cascalone; Hartnoten: Pelargonium, lavendel, rozemarijn, Cistus; Basisnoten: Patchouli, vetiver, spray
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale, Herenparfum, 50 ml, Topnoten: Bergamot, citroen, mandarijn, Cascalone; Hartnoten: Pelargonium, lavendel, rozemarijn, Cistus; Basisnoten: Patchouli, vetiver, spray
€ 820,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gritti Venetia Mango Aoud, 100 ml, Spray: Kvava, mango, neroli, kokos, voniobloem, ylang-ylang, amber, oud, vanille
Gritti Venetia Mango Aoud, 100 ml, Spray: Kvava, mango, neroli, kokos, voniobloem, ylang-ylang, amber, oud, vanille
€ 1.467,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 146,71
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Trussardi Uomo, Herenparfum, 50 ml, Niet navulbaar, Bergamot, Galbanum, Citroen, Pelargonium, Viooltje, Leer, Muskus, Patchouli
Trussardi Uomo, Herenparfum, 50 ml, Niet navulbaar, Bergamot, Galbanum, Citroen, Pelargonium, Viooltje, Leer, Muskus, Patchouli
€ 749,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 37,45
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Rouge, parfum voor dames, 80 ml, met topnoten van citroen en framboos, hartnoten van gardenia en gember, en basisnoten van karamel en vanille. Sprayflacon
Nina Ricci Nina Rouge, parfum voor dames, 80 ml, met topnoten van citroen en framboos, hartnoten van gardenia en gember, en basisnoten van karamel en vanille. Sprayflacon
€ 822,63/1l
€ 65,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Laura Biagiotti Roma Uomo, Herenparfum, 200 ml, met tonen van basilicum, grapefruit, laurier, mandarijn, amber, muskus, prunusafrikaanse, vanille, cederhout, massoia, sandelhout, pelargonium, 1 stuk
Laura Biagiotti Roma Uomo, Herenparfum, 200 ml, met tonen van basilicum, grapefruit, laurier, mandarijn, amber, muskus, prunusafrikaanse, vanille, cederhout, massoia, sandelhout, pelargonium, 1 stuk
€ 305,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 162
€ 61,04
Gratis bezorging
Verkoper: InfinityAroma
Productafbeelding van Caron Yuzu, 125 ml, Mannenparfum, 125 ml, Niet navulbare flacon, Geur: Yuzu, basilicum, sandelhout, Spray
Caron Yuzu, 125 ml, Mannenparfum, 125 ml, Niet navulbare flacon, Geur: Yuzu, basilicum, sandelhout, Spray
€ 786,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 98,28
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Lalique Encre Noir Sport, 100 ml, Herenparfum, 100 ml, Geurnoten: Bergamot, Grapefruit, Lavendel, Muskaatnoot, Vetiver
Lalique Encre Noir Sport, 100 ml, Herenparfum, 100 ml, Geurnoten: Bergamot, Grapefruit, Lavendel, Muskaatnoot, Vetiver
€ 233,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 23,36
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Carolina Herrera For Men, 200 ml, Herenparfum, 200 ml, Niet navulbaar, Lavendel, Neroli, Rozemarijn, Citrusvruchtenbladeren, Lavendel, Rozemarijn, Kruidnagel, Pelargonium
Carolina Herrera For Men, 200 ml, Herenparfum, 200 ml, Niet navulbaar, Lavendel, Neroli, Rozemarijn, Citrusvruchtenbladeren, Lavendel, Rozemarijn, Kruidnagel, Pelargonium
€ 434,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 86,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bvlgari - Rose Goldea Blossom Delight Eau de Toilette, 75 ml
Bvlgari - Rose Goldea Blossom Delight Eau de Toilette, 75 ml
€ 1.077,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,82
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana K, Heren, 200 ml, Navulbare flacon, Jeneverbessen, Citroen, Sinaasappel, Amber, Chili, Salie, Pelargonium, Lavendel, Cederhout, Patchouli, Vetiver
Dolce&Gabbana K, Heren, 200 ml, Navulbare flacon, Jeneverbessen, Citroen, Sinaasappel, Amber, Chili, Salie, Pelargonium, Lavendel, Cederhout, Patchouli, Vetiver
€ 371,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 74,28
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Rabanne Pour Homme, voor mannen en vrouwen, 50 ml, geurprofiel: lavendel, tijm, kruidnagel, geranium, salie, tabak, eikenmos, tabak
Rabanne Pour Homme, voor mannen en vrouwen, 50 ml, geurprofiel: lavendel, tijm, kruidnagel, geranium, salie, tabak, eikenmos, tabak
€ 1.174,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,73
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Neroli Portofino van Tom Ford is een verfrissende en sprankelende unisex geur die u direct naar de zonnige Italiaanse Riviera brengt. Deze moderne interpretatie van de traditionele eau de cologne combineert frisse citrusnoten met verrassende bloemige accenten en warme ambernoten, waardoor een geur ontstaat die licht en elegant is, maar tegelijkertijd diepgaand. Neroli Portofino is ideaal voor dagelijks gebruik in de lente- en zomermaanden, omdat het een sfeer van luxe en mediterrane vreugde uitstraalt. Deze geur is perfect voor mannen en vrouwen die van een licht gevoel houden, maar tegelijkertijd verfijning zoeken. Met zijn levendige citrusnoten en bloemige nuances zal Neroli Portofino uw zintuigen op een ware manier verfrissen en biedt het een subtiele hint van sensualiteit, die verborgen zit in de verfijnde lagen van de compositie. De combinatie van neroli, citroen en bergamot, aangevuld met accenten van jasmijn en lavendel, creëert een harmonieus evenwicht dat de frisheid van de Middellandse Zee oproept. Neroli Portofino is een unisex geur voor iedereen die in elk moment luxe en vreugde wil uitstralen. Het omringt u met frisheid en lichtheid, zonder daarbij aan elegantie in te boeten. Perfect voor ontspannen middagen op het strand of elegante diners onder de open lucht, deze geur zal snel een onmisbare metgezel worden voor iedereen die het leven in vollen toom wil genieten en hun individualiteit met stijl wil uitdrukken.
Gewicht
0.2 kg
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
0888066020718
888066020718
MPN (Manufacturer Part Number)
T1LG010000

Gewicht
0.2 kg
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
0888066020718
888066020718
MPN (Manufacturer Part Number)
T1LG010000
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tom Ford Neroli Portofino Eau de Parfum unisex 30 ml
Tom Ford Neroli Portofino Eau de Parfum unisex 30 ml
€ 3.725,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 111,77
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van TOM FORD Eau De Soleil Blanc, voor dames, 50 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT. · WATER\ AQUA\EAU · PARFUM (GEURSTOF) · LIMONENE · BENZYL SALICYLATE ·..., 1 stuk
TOM FORD Eau De Soleil Blanc, voor dames, 50 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT. · WATER\ AQUA\EAU · PARFUM (GEURSTOF) · LIMONENE · BENZYL SALICYLATE ·..., 1 stuk
€ 2.259,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.500,30/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 243
€ 250,03
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van TOM FORD Eau De Soleil Blanc, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT. · WATER\ AQUA\EAU · PARFUM (GEURSTOF) · LIMONEEN · BENZYL SALICYLATE ·..., 1 stuk
TOM FORD Eau De Soleil Blanc, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT. · WATER\ AQUA\EAU · PARFUM (GEURSTOF) · LIMONEEN · BENZYL SALICYLATE ·..., 1 stuk
€ 1.323,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 414,13
-€ 281,81
€ 132,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van TOM FORD Neroli Portofino, uniseks, 50 ml, Inhoud: Alcohol denat., Water\aqua\eau, Geur (parfum), Limoneen, Linalool, Hydroxycitronellal, ...
TOM FORD Neroli Portofino, uniseks, 50 ml, Inhoud: Alcohol denat., Water\aqua\eau, Geur (parfum), Limoneen, Linalool, Hydroxycitronellal, ...
€ 3.623,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 181,15
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tom Ford Neroli Portofino Eau de Parfum unisex 100 ml
Tom Ford Neroli Portofino Eau de Parfum unisex 100 ml
€ 2.128,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 212,89
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 971
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum, 30 ml
Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum, 30 ml
€ 4.019,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 144,44
-€ 23,85
€ 120,59
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW
Productafbeelding van Xerjoff Join the Club 40 Knots Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
Xerjoff Join the Club 40 Knots Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.770,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 138,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 2.000,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 200,00
Verkoper: LuxeLabels
Productafbeelding van Xerjoff Erba Pura 100ml Eau de Parfum EDP Unisex NischenduftNeu
Xerjoff Erba Pura 100ml Eau de Parfum EDP Unisex NischenduftNeu
€ 1.399,90/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: Bimaro
Productafbeelding van Xerjoff Oud Stars Alexandria II Parfum, 50 ml, UNISEX
Xerjoff Oud Stars Alexandria II Parfum, 50 ml, UNISEX
€ 4.337,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 216,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Sauvage Elixir Parfum, 60 ml, voor heren
Dior Sauvage Elixir Parfum, 60 ml, voor heren
€ 2.000,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 586
€ 120,00
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Xerjoff Erba Pura 50ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Erba Pura 50ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 2.330,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 116,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
€ 4.266,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 339
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 599,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2034
€ 59,98
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2412
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Tom Ford Neroli Portofino eau de parfum, uniseks, 10 ml
Tom Ford Neroli Portofino eau de parfum, uniseks, 10 ml
€ 5.818,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 58,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lattafa | Bade'e Al Oud |  100 ml
Lattafa | Bade'e Al Oud | 100 ml
€ 306,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2412
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Tom Ford Soleil Blanc Eau de Parfum, 30 ml
Tom Ford Soleil Blanc Eau de Parfum, 30 ml
€ 3.944,33/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 118,33
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Unisex parfum Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi van Acqua Di Parma, eau de toilette (150 ml)
Unisex parfum Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi van Acqua Di Parma, eau de toilette (150 ml)
€ 886,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 132,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Xerjoff Alexandria 2 II, 100ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Alexandria 2 II, 100ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
€ 2.799,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 279,96
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Damesparfum Tom Ford Mandarino di Amalfi (50 ml)
Damesparfum Tom Ford Mandarino di Amalfi (50 ml)
€ 3.936,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 196,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van TOM FORD Oud Wood, voor dames, 100 ml, niet navulbaar, met de volgende geurnoten: kardamom, rozenhout, peper, sandelhout, vetiver, tonkaboon, vanille
TOM FORD Oud Wood, voor dames, 100 ml, niet navulbaar, met de volgende geurnoten: kardamom, rozenhout, peper, sandelhout, vetiver, tonkaboon, vanille
€ 1.800,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 180,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Xerjoff "V" Erba Pura Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff "V" Erba Pura Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.806,10/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 180,61
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Xerjoff Oud Stars Alexandria II Parfum, 30 ml, UNISEX
Xerjoff Oud Stars Alexandria II Parfum, 30 ml, UNISEX
€ 4.182,67/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 130,21
-€ 4,73
€ 125,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 612,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 516
€ 61,26
Verkoper: ParfumGroup

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 18 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l
Productafbeelding van Ralph Lauren Polo Eau de Toilette voor heren, een mannelijke geur met tonen van den en basilicum
Ralph Lauren Polo Eau de Toilette voor heren, een mannelijke geur met tonen van den en basilicum
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 473,28/1l
Productafbeelding van Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,90
-23%
€ 47,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 191,24/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 76,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 763,20/1l
Productafbeelding van Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 36,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 362,10/1l
Productafbeelding van Parfums de Marly Layton Exclusif Eau de Parfum, 125 ml, UNISEX
Parfums de Marly Layton Exclusif Eau de Parfum, 125 ml, UNISEX
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 278,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.227,20/1l
Productafbeelding van Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 216,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.883,73/1l
Productafbeelding van Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 28,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 563,80/1l
Productafbeelding van Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 108,32
-€ 13,51
€ 94,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 632,07/1l
Productafbeelding van Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 113,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 567,65/1l
Productafbeelding van Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 999,60/1l
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 852,20/1l
Productafbeelding van Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 989,40/1l
Productafbeelding van Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 92,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,00/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 88,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.467,83/1l
Productafbeelding van Prada Luna Rossa Carbon Eau de Toilette, 100 ml
Prada Luna Rossa Carbon Eau de Toilette, 100 ml
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 83,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 831,20/1l
Productafbeelding van VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 75,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 758,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole Eau de Toilette - navulbaar, 125 ml (damesparfum)
Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole Eau de Toilette - navulbaar, 125 ml (damesparfum)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 72,35
-19%
€ 58,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 466,72/1l
Productafbeelding van Carolina Herrera 212 VIP Heren Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Carolina Herrera 212 VIP Heren Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 734,40/1l