Davines Energizing Shampoo, 250 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor dun haar, hydraterend, geeft glans, fles

€ 40,01

€ 160,04 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Balmain Droogshampoo, 300 ml, Droogshampoo, voor dames, geschikt voor alle haartypes, anti-vet, verfrissend, 1 stuk
Balmain Droogshampoo, 300 ml, Droogshampoo, voor dames, geschikt voor alle haartypes, anti-vet, verfrissend, 1 stuk
€ 125,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,49
-25%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda 18084014325, 250 ml, Shampoo, voor dames, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, reinigt, hydrateert, hydraterend
Aveda 18084014325, 250 ml, Shampoo, voor dames, voor droog haar, geschikt voor alle haarkleuren, reinigt, hydrateert, hydraterend
€ 110,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,14
-58%
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Shampoo voor Krullen, 250 ml
Moroccanoil Shampoo voor Krullen, 250 ml
€ 110,48/1l
€ 27,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda 18084001929, 200 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor alle haarkleuren, hydraterend, anti-frizz, in tube
Aveda 18084001929, 200 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor alle haarkleuren, hydraterend, anti-frizz, in tube
€ 130,30/1l
€ 26,06
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Davines Oi Shampoo, 280 ml
Davines Oi Shampoo, 280 ml
€ 135,83/1kg
€ 40,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Davines Volu Shampoo, 75 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor fijn haar, Geeft glans, Verzachtend, Verhoogt het volume, Fles
Davines Volu Shampoo, 75 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor fijn haar, Geeft glans, Verzachtend, Verhoogt het volume, Fles
€ 410,27/1l
€ 30,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Davines ESSENTIAL HAIRCARE MELU Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Voor beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Davines ESSENTIAL HAIRCARE MELU Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Voor beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 116,68/1l
€ 29,17
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Davines Nounou Shampoo, 75 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Hydraterend, Voedend, Ochana, Geeft glans, Verzachtend, Fles
Davines Nounou Shampoo, 75 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Hydraterend, Voedend, Ochana, Geeft glans, Verzachtend, Fles
€ 194,40/1l
€ 15,01
-2%
€ 14,58
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Davines Shampoo, Davines Natural Tech Herstellende Shampoo
Davines Shampoo, Davines Natural Tech Herstellende Shampoo
€ 91,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 91,66
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Davines NATURALTECH Volumegevende Shampoo, voor dames, voor thuisgebruik, shampoo, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, 250 ml
Davines NATURALTECH Volumegevende Shampoo, voor dames, voor thuisgebruik, shampoo, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, 250 ml
€ 136,96/1l
€ 34,24
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Davines Alchemic Shampoo voor natuurlijk en gekleurd haar, Cooper, 250 ml
Davines Alchemic Shampoo voor natuurlijk en gekleurd haar, Cooper, 250 ml
€ 143,80/1l
€ 38,59
-6%
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines Kalmerende shampoo voor een gevoelige hoofdhuid, 250 ml
Davines Kalmerende shampoo voor een gevoelige hoofdhuid, 250 ml
€ 136,04/1kg
€ 36,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines NaturalTech™ Herstellende Shampoo, 100 ml
Davines NaturalTech™ Herstellende Shampoo, 100 ml
€ 248,50/1l
€ 24,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Davines Natural Tech Replumping Shampoo: Beschermende shampoo voor droog en breekbaar haar, 100 ml
Davines Natural Tech Replumping Shampoo: Beschermende shampoo voor droog en breekbaar haar, 100 ml
€ 195,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CHI Naturals Shampoo voor haar en lichaam met olijfolie, 340 ml
CHI Naturals Shampoo voor haar en lichaam met olijfolie, 340 ml
€ 61,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Olaplex – No. 3 Hair Perfector 100 ml
Olaplex – No. 3 Hair Perfector 100 ml
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 55,95
-46%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van HIT Krachtige boormachine met boorklem - Nauwkeurig boren in hout, metaal en beton, 3-in-1 functie voor veelzijdig gebruik
HIT Krachtige boormachine met boorklem - Nauwkeurig boren in hout, metaal en beton, 3-in-1 functie voor veelzijdig gebruik
€ 222,76/1l
€ 55,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Davines Natural Tech Detoxifying Scrub shampoo, 1000 ml
Davines Natural Tech Detoxifying Scrub shampoo, 1000 ml
€ 76,40/1l
€ 76,40
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Paarse shampoo voor blonde haren met koele tinten, Blond Absolu Bain Ultra Violet (shampoo tegen gele tinten), 250 ml
Paarse shampoo voor blonde haren met koele tinten, Blond Absolu Bain Ultra Violet (shampoo tegen gele tinten), 250 ml
€ 152,76/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 38,19
Verkoper: SuperDealsDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De shampoos van Davines uit de Natural Tech-collectie zijn speciaal ontwikkeld voor dunner wordend haar, met name voor vrouwen. Dit haarproduct heeft een inhoud van 250 ml.
Gewicht
300 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
EAN
8004608255505

Gewicht
300 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
EAN
8004608255505
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Davines LOVE Curl Conditioner, 250 ml
Davines LOVE Curl Conditioner, 250 ml
€ 148,68/1l
€ 37,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Davines Oi Shampoo, 280 ml
Davines Oi Shampoo, 280 ml
€ 135,83/1kg
€ 40,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fisher-Price Slaap-otter
Fisher-Price Slaap-otter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 396
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Davines Nounou Shampoo, 75 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Hydraterend, Voedend, Ochana, Geeft glans, Verzachtend, Fles
Davines Nounou Shampoo, 75 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Hydraterend, Voedend, Ochana, Geeft glans, Verzachtend, Fles
€ 194,40/1l
€ 15,01
-2%
€ 14,58
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Davines NOUNOU Voedende Conditioner, 1000 ml
Davines NOUNOU Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 150,26/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 155,08
-€ 4,82
€ 150,26
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Davines Kalmerende shampoo voor een gevoelige hoofdhuid, 250 ml
Davines Kalmerende shampoo voor een gevoelige hoofdhuid, 250 ml
€ 136,04/1kg
€ 36,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines 8004608247593, Haarbehandeling, 135 ml, Geschikt voor alle haartypes, Voor glanzend haar
Davines 8004608247593, Haarbehandeling, 135 ml, Geschikt voor alle haartypes, Voor glanzend haar
€ 460,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,90
-8%
€ 62,11
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Davines Maske Essential Haircare Love Curl: Een haarmasker dat krullen versterkt
Davines Maske Essential Haircare Love Curl: Een haarmasker dat krullen versterkt
€ 276,67/1l
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Davines Replumping Conditioner, uniseks, geschikt voor alle haartypes, ontklittend, hydraterend, hydraterend, Ochana, 150 ml, tube, AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, CETEARYL ALCOHOL, BENZYL...
Davines Replumping Conditioner, uniseks, geschikt voor alle haartypes, ontklittend, hydraterend, hydraterend, Ochana, 150 ml, tube, AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, CETEARYL ALCOHOL, BENZYL...
€ 209,87/1l
€ 31,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LIQUID SPELL: Versterkende lichaamsvloeistof, 125 ml
LIQUID SPELL: Versterkende lichaamsvloeistof, 125 ml
€ 284,48/1l
€ 45,17
-21%
€ 35,56
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel.Wash Shampoo, 250 ml
Kevin Murphy Angel.Wash Shampoo, 250 ml
€ 149,48/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joico - K-PAK Color Therapy Shampoo ter bescherming van de kleur (voor gekleurd en gestreken haar), 1000 ml
Joico - K-PAK Color Therapy Shampoo ter bescherming van de kleur (voor gekleurd en gestreken haar), 1000 ml
€ 34,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,76
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
€ 153,81/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 27,17
-12%
€ 23,84
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Kevin Murphy Leave In Repair: Voedende leave-in behandeling
Kevin Murphy Leave In Repair: Voedende leave-in behandeling
€ 229,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines ESSENTIAL HAIRCARE MELU Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Voor beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Davines ESSENTIAL HAIRCARE MELU Shampoo, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Voor beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 116,68/1l
€ 29,17
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Shampoo voor fijn en dunner wordend haar (Bain Densité), 250 ml
Shampoo voor fijn en dunner wordend haar (Bain Densité), 250 ml
€ 164,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,07
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor fijn haar, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor fijn haar, 1000 ml
€ 46,72/1l
€ 59,31
-21%
€ 46,72
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Redken All Soft Shampoo, 500 ml
Redken All Soft Shampoo, 500 ml
€ 57,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 979,89/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 88,19
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
€ 48,34/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 48,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines Natural Tech Replumping Shampoo: voedende shampoo voor droog en breekbaar haar, 250 ml
Davines Natural Tech Replumping Shampoo: voedende shampoo voor droog en breekbaar haar, 250 ml
€ 133,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bioxcin Forte Serum tegen ernstig haarverlies - 96% plantaardige ingrediënten
Bioxcin Forte Serum tegen ernstig haarverlies - 96% plantaardige ingrediënten
€ 162,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kevin Murphy Hydrate-Me Hydraterend en Verzachtend Masker, 1000 ml
Kevin Murphy Hydrate-Me Hydraterend en Verzachtend Masker, 1000 ml
€ 74,58/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 74,58
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Redken ACIDIC PERFECTING CONCENTRATE, voor dames, beschadigd haar, geschikt voor alle kleuren, 150 ml, glanzend, 1 stuk
Redken ACIDIC PERFECTING CONCENTRATE, voor dames, beschadigd haar, geschikt voor alle kleuren, 150 ml, glanzend, 1 stuk
€ 251,47/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 37,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van By Kilian Angels' Share Eau de Parfum 50 ml, unisex
By Kilian Angels' Share Eau de Parfum 50 ml, unisex
€ 3.493,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 174,69
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Davines Volu Shampoo, 75 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor fijn haar, Geeft glans, Verzachtend, Verhoogt het volume, Fles
Davines Volu Shampoo, 75 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor fijn haar, Geeft glans, Verzachtend, Verhoogt het volume, Fles
€ 410,27/1l
€ 30,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 16 juli 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Inhoud 0,25 l
Beoordeeld op 3 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,25 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg