Orangemonkie extra achtergrondset voor de Foldio 3

€ 34,30

plus € 9,95 verzendkosten

Bij jou thuis

di 13 – wo 14 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Overig knutselmateriaal & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Strasssteinen
Strasssteinen
€ 14,33
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van nan
nan
€ 45,76
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Katoenen eierenmix
Katoenen eierenmix
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Strasssteinen
Strasssteinen
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Scheidingsapparaat + 2 V F3aa40521
Scheidingsapparaat + 2 V F3aa40521
€ 132,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dubbelzijdige quillingnaald
Dubbelzijdige quillingnaald
€ 4,40
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Garennaald En Haak
Garennaald En Haak
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
-6%
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Motivstans: Rond, 4,45 cm diameter
Motivstans: Rond, 4,45 cm diameter
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Draaipunt, diameter 28 cm
Draaipunt, diameter 28 cm
€ 52,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van CREATIVO Pluizenballetjes, frambozenstruikmotief, 20 mm, 335121021
CREATIVO Pluizenballetjes, frambozenstruikmotief, 20 mm, 335121021
€ 3,84
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Hennep bindtouw 200m Nature
Hennep bindtouw 200m Nature
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,66
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van M&M 68680102 M&M Mischpalette
M&M 68680102 M&M Mischpalette
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,73
-79%
€ 8,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Blumenholz, afmetingen 26 x 13 cm
Blumenholz, afmetingen 26 x 13 cm
€ 15,40
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Inzetstukken voor brandmerkstempels
Inzetstukken voor brandmerkstempels
€ 43,25
-30%
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WESTCOTT E-16815 00 WESTCOTT Bastelunterlage
WESTCOTT E-16815 00 WESTCOTT Bastelunterlage
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Creativ Company 15131
Creativ Company 15131
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,83
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Rayher 2838200 Stempelreiniger Reinigungsflüssigkeit 56,0 ml
Rayher 2838200 Stempelreiniger Reinigungsflüssigkeit 56,0 ml
€ 216,43/1l
€ 12,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Quizzenuwen op de draad
Quizzenuwen op de draad
€ 13,58
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Plakgaren voor machinehechtingen, meerkleurig, 80 stuks.
Plakgaren voor machinehechtingen, meerkleurig, 80 stuks.
€ 105,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TOPModel Fixeerspange BEAUTY and ME
TOPModel Fixeerspange BEAUTY and ME
€ 6,39
-43%
€ 3,59
Verkoper: Apollo_store

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Orangemonkie Foldio 3 extra achtergrondset

Speciaal ontworpen voor perfecte productfoto's.

Kenmerken:

  • De Foldio3 achtergrondset (verbruiksmateriaal) bestaat uit een witte en een zwarte achtergrond voor de Foldio 3 lichtbox.
  • Deze sets zijn speciaal ontwikkeld voor het maken van hoogwaardige foto's.
  • Afmetingen: ongeveer 58 x 115 cm (23" x 45").
  • Materiaal: gecoat, gekleurd papier.
  • Gewicht: 1 kg.

Levering omvat:
1x Foldio3 Extra achtergrondset - 2 kleuren (wit/zwart)

Type: Accessoire lichtbox
Type: Kleurfolie
Aansluiting: Specifiek voor de fabrikant
Info: Voor Orangemonkie Foldio 3
Kleur: zwart / wit
Afmetingen (mm): 580 x 1150
Gewicht (g): 1000
Breedte
58 cm
Materiaal
Katoen
Kleur
Wit
Fabrikant
Orangemonkie
Aantal stuks
7
Gewicht
1 kg
EAN
8809415351248
MPN (Manufacturer Part Number)
M2200R

Breedte
58 cm
Materiaal
Katoen
Kleur
Wit
Fabrikant
Orangemonkie
Aantal stuks
7
Gewicht
1 kg
EAN
8809415351248
MPN (Manufacturer Part Number)
M2200R
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Orangemonkie Mini-fotostudio Foldio 3, afmetingen 55 x 62,5 x 64 cm, opvouwbaar
Orangemonkie Mini-fotostudio Foldio 3, afmetingen 55 x 62,5 x 64 cm, opvouwbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 201,08
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Orangemonkie Foldio 2 plus
Orangemonkie Foldio 2 plus
€ 254,00
-€ 174,00
€ 80,00
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Walimex Opklapbare Lichtkubus, 150x150x150 cm
Walimex Opklapbare Lichtkubus, 150x150x150 cm
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Orangemonkie Foldio Halo Bar Kit
Orangemonkie Foldio Halo Bar Kit
€ 98,76
-€ 9,25
€ 89,51
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Rugzak Nike DA2571-010 voor Kinderen
Rugzak Nike DA2571-010 voor Kinderen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 39,04
-19%
€ 31,41
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Nikon Z 6II, 24,5 megapixels, 6048 x 4024 pixels, CMOS-sensor, 4K Ultra HD, touchscreen, zwart
Nikon Z 6II, 24,5 megapixels, 6048 x 4024 pixels, CMOS-sensor, 4K Ultra HD, touchscreen, zwart
€ 1.980,25
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Jaguar Herenhorloge J861/4
Jaguar Herenhorloge J861/4
€ 401,04
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van Garmin fenix 7 Sapphire Solar - 47 mm - Titanium Carbon Gray DLC - Sportklok met band - siliconen - zwart - Polsomvang: 125-208 mm - Display: 3,302 cm (1,3")
Garmin fenix 7 Sapphire Solar - 47 mm - Titanium Carbon Gray DLC - Sportklok met band - siliconen - zwart - Polsomvang: 125-208 mm - Display: 3,302 cm (1,3")
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 2.199,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Gardlov 23084 Opvouwbare tuinkar, 100 kg, 98 l, 94 x 60,5 x 70 cm, zwart
Gardlov 23084 Opvouwbare tuinkar, 100 kg, 98 l, 94 x 60,5 x 70 cm, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 73,93
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van brother CM300XX1 ScanNCut Schneideplotter
brother CM300XX1 ScanNCut Schneideplotter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 311,15
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van MONZANA® Reistas met wielen, 160 liter, 85x43x44 cm, zwart
MONZANA® Reistas met wielen, 160 liter, 85x43x44 cm, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 42,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 135,59
-€ 18,69
€ 116,90
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Canon EOS 2000D zwart, 18-55 IS lens + SB130 flitser + 16GB geheugenkaart, 24,1 MP, 6000 x 4000 pixels, CMOS-sensor, Full HD, zwart
Canon EOS 2000D zwart, 18-55 IS lens + SB130 flitser + 16GB geheugenkaart, 24,1 MP, 6000 x 4000 pixels, CMOS-sensor, Full HD, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 748,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Navaris messenhouder, dubbelzijdig, magnetisch, van acaciahout - Magnetische messenblok, messenbord, messenhouder, dubbelzijdig - Houten messenhouder, onbemand
Navaris messenhouder, dubbelzijdig, magnetisch, van acaciahout - Magnetische messenblok, messenbord, messenhouder, dubbelzijdig - Houten messenhouder, onbemand
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 66,73
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Apple MagSafe Oplader - Draadloze oplader - 15W - 1 meter - Wit
Apple MagSafe Oplader - Draadloze oplader - 15W - 1 meter - Wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 531
€ 29,04
Gratis bezorging
Verkoper: ZenXstore
Productafbeelding van Walimex pro 2x LED Niova 150-F Pro oppervlakteverlichting, inclusief 2 lampstatieven, 150W oppervlakteverlichting met bi-color functie, studioverlichting met dimbare helderheid, videoverlichting met draadloze bediening
Walimex pro 2x LED Niova 150-F Pro oppervlakteverlichting, inclusief 2 lampstatieven, 150W oppervlakteverlichting met bi-color functie, studioverlichting met dimbare helderheid, videoverlichting met draadloze bediening
€ 1.056,93
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Canon EOS 2000D set + EF-S 18-55 IS II
Canon EOS 2000D set + EF-S 18-55 IS II
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 500,70
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 549
Gebruikt
€ 879,00
Gratis bezorging
Verkoper: UltraTec
Productafbeelding van APPLE iPhone 16 128GB Black
APPLE iPhone 16 128GB Black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 422
€ 1.048,96
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van 4 stuks beugel voor zonnemodules tot 118 cm, bevestigingssysteem voor het monteren van zonnepanelen op een balkoninstallatie
4 stuks beugel voor zonnemodules tot 118 cm, bevestigingssysteem voor het monteren van zonnepanelen op een balkoninstallatie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 71,48
-9%
€ 64,98
Gratis bezorging
Verkoper: BackYard
Productafbeelding van Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 89,41
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Home-of-creativity
Productafbeelding van INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
€ 20,99
-33%
€ 13,99
Verkoper: RESTEQ
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches voor jeans 30 stuks Spijkerbroekblauw
INF Opstrijkbare reparatiepatches voor jeans 30 stuks Spijkerbroekblauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,29
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
€ 51,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 12,49
-3%
€ 12,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,79
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,09
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,59
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 500 vellen bladgoudfolie, imitatie goud, geschikt voor kunstvergulding, knutselen, schilderen, decoratie, veelzijdig
500 vellen bladgoudfolie, imitatie goud, geschikt voor kunstvergulding, knutselen, schilderen, decoratie, veelzijdig
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Geluksstenen voor kinderen, set van 12 stuks met jutezakjes en bedeltjes, natuurstenen van 2-3 cm
Geluksstenen voor kinderen, set van 12 stuks met jutezakjes en bedeltjes, natuurstenen van 2-3 cm
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion