Flip'O: Maïs- en pinda snacks, 100 gram

€ 1,91

€ 19,10 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 oktober
Onze bestedeals
Zoute koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
€ 186,88/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Hosta Paluszki Grissini met rozemarijn, 125 gram
Hosta Paluszki Grissini met rozemarijn, 125 gram
€ 12,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,75
-9%
€ 1,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cheetos, krokante maïs snacks met pizzasmaak, 85 gram
Cheetos, krokante maïs snacks met pizzasmaak, 85 gram
€ 42.444,44/1kg
€ 3,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Beskidzkie zoutcrackers met uiensmaak, 120 gram
Beskidzkie zoutcrackers met uiensmaak, 120 gram
€ 11.166,67/1kg
€ 1,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TOPSELLER: Nierbonen, 200 gram
TOPSELLER: Nierbonen, 200 gram
€ 22,76/1kg
€ 5,99
-5%
€ 5,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Paluszki met sesam, 70 gram
Lubella Paluszki met sesam, 70 gram
€ 10,57/1kg
€ 0,78
-5%
€ 0,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Olivotti: Knapperige snacks met olijven, 200 gram - Gilli
Olivotti: Knapperige snacks met olijven, 200 gram - Gilli
€ 18,00/1kg
€ 3,96
-9%
€ 3,60
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Brezini, 150 gram - Breon
Brezini, 150 gram - Breon
€ 54,00/1kg
€ 8,91
-9%
€ 8,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Salami Bocconcino Villani, ongeveer 200 gram.
Salami Bocconcino Villani, ongeveer 200 gram.
€ 60,50/1kg
€ 13,31
-9%
€ 12,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Bonomi: Zachte kaas snacks, 150 gram
Bonomi: Zachte kaas snacks, 150 gram
€ 113,27/1kg
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Przysnacki, knapperige notenkoekjes, 150 gram
Przysnacki, knapperige notenkoekjes, 150 gram
€ 18,20/1kg
€ 2,98
-8%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eurowafle Rijstwafels met Zeezout, 100 gram
Eurowafle Rijstwafels met Zeezout, 100 gram
€ 30.200,00/1kg
€ 3,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Olifantenvormige pretzelstukjes, honingmosterd smaak, 125g
Olifantenvormige pretzelstukjes, honingmosterd smaak, 125g
€ 129,12/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Chrupki Cheetos Pizzerini Pizza, 160 gram
Chrupki Cheetos Pizzerini Pizza, 160 gram
€ 17,06/1kg
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schnitzer 4599, 100 gram, 439 kcal, 1847 kJ
Schnitzer 4599, 100 gram, 439 kcal, 1847 kJ
€ 34,60/1kg
€ 3,55
-2%
€ 3,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Przysnacki Prażynki met de smaak van spek, 120 gram
Przysnacki Prażynki met de smaak van spek, 120 gram
€ 23,17/1kg
€ 2,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tygryski, knapperige maïssticks, 50 gram
Tygryski, knapperige maïssticks, 50 gram
€ 14,20/1kg
€ 0,75
-5%
€ 0,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lajkonik Krakersy Mini, smaak: kaas + ui, 100 gram
Lajkonik Krakersy Mini, smaak: kaas + ui, 100 gram
€ 19,10/1kg
€ 2,44
-21%
€ 1,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Paluszki met Makiem, Fanex, 100 gram
Paluszki met Makiem, Fanex, 100 gram
€ 4,44/1kg
€ 1,17
-5%
€ 1,11
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lekkere maïsflips met pinda. Veganistisch, gecertificeerd glutenvrij, zonder palmolie en lactosevrij.

Instructies voor gebruik en opslag
n op een koele, droge en donkere plaats.

Ingrediënten
Maïsmeel* (52%), zonnebloemolie*, PINDANOTEN* (20%), zeezoutBevat de volgende allergenen: Pinda's*Gecertificeerd biologisch
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gEnergie: 2127 kJ / 511 kcalVetten: 33 gwaarvan verzadigde vetzuren: 4,1 gKoolhydraten: 39 gwaarvan suikers: 2,3 gVezels: 7 gEiwitten: 11,0 gZout: 1,2 gVoedingswaarden bepaald door: analyse
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
PURAL
Verkoopbenaming
Flip'O: Maïs- en pinda snacks, 100 gram
Fabrikant
Pural
EAN
3184340006018

Ingrediënten
Maïsmeel* (52%), zonnebloemolie*, PINDANOTEN* (20%), zeezoutBevat de volgende allergenen: Pinda's*Gecertificeerd biologisch
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gEnergie: 2127 kJ / 511 kcalVetten: 33 gwaarvan verzadigde vetzuren: 4,1 gKoolhydraten: 39 gwaarvan suikers: 2,3 gVezels: 7 gEiwitten: 11,0 gZout: 1,2 gVoedingswaarden bepaald door: analyse
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
PURAL
Verkoopbenaming
Flip'O: Maïs- en pinda snacks, 100 gram
Fabrikant
Pural
EAN
3184340006018
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
€ 72,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
€ 186,88/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van XOX 697734004 PARTY-MIX 300,0 g
XOX 697734004 PARTY-MIX 300,0 g
€ 41,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lorenz 335959 Lorenz Saltletts Sesam 175g
Lorenz 335959 Lorenz Saltletts Sesam 175g
€ 131,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
€ 117,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
€ 11,89/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,27
-2%
€ 4,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hosta Paluszki Grissini met rozemarijn, 125 gram
Hosta Paluszki Grissini met rozemarijn, 125 gram
€ 12,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,75
-9%
€ 1,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lorenz Erdnusslocken Classic, knapperig en intens van smaak, 175g
Lorenz Erdnusslocken Classic, knapperig en intens van smaak, 175g
€ 20,91/1kg
€ 3,66
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
€ 124,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,88
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van TAKIS Maïs snack, Blue Heat, 100g
TAKIS Maïs snack, Blue Heat, 100g
€ 51,60/1kg
€ 5,16
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van ELEPHANT Pretzels, honing, mosterd en ui, 70g
ELEPHANT Pretzels, honing, mosterd en ui, 70g
€ 170,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Schnitzer 4587, 320 gram, 160 gram, 2 stuks, 233 kcal, 975 kJ
Schnitzer 4587, 320 gram, 160 gram, 2 stuks, 233 kcal, 975 kJ
€ 4.550,00/1kg
€ 5,42
-16%
€ 4,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Olifantenvormige pretzelstukjes, geglazuurd met barbecuesmaak, 125g
Olifantenvormige pretzelstukjes, geglazuurd met barbecuesmaak, 125g
€ 100,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van HARIBO Vruchtenkauwgom TROPIFRUTTI, artikelnummer 389140, verpakking van 100 gram.
HARIBO Vruchtenkauwgom TROPIFRUTTI, artikelnummer 389140, verpakking van 100 gram.
€ 217,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,79
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Heinz 5000157073020, 150 ml
Heinz 5000157073020, 150 ml
€ 19,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 3,50
-17%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen 48500 Kuchensnack Marmor - 55 stuks
Bahlsen 48500 Kuchensnack Marmor - 55 stuks
€ 22,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
€ 148,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,83
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Maestro Vital - meergranenbrood, gewicht: 350 gram
Maestro Vital - meergranenbrood, gewicht: 350 gram
€ 3.710,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,91
-5%
€ 3,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
€ 21,78/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,87
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
€ 39,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Ferrero Schoko Bons White, 200g
Ferrero Schoko Bons White, 200g
€ 81,20/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van PIADINA  SPELTTORTILLA 260 g - LA  IDEA
PIADINA SPELTTORTILLA 260 g - LA IDEA
€ 13,46/1kg
€ 4,61
-24%
€ 3,50
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Torres Selecta, zwarte truffelchips, 125g
Torres Selecta, zwarte truffelchips, 125g
€ 119,92/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
-28%
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling

Foto's van klanten

Beoordeeld op 6 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop