Cattier Deodorant 24h Aloë Vera 0% Alcohol (50 ml)

€ 10,62

€ 9,35-11%

€ 187,00 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Deodorants & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van WELEDA Verfrissende citrusdeo spray
WELEDA Verfrissende citrusdeo spray
€ 153,00/1l
€ 15,30
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Weleda 4001638502399, Vrouwen, Deodorant, Deodorantroller, Verpakking, 50 ml, 24 uur
Weleda 4001638502399, Vrouwen, Deodorant, Deodorantroller, Verpakking, 50 ml, 24 uur
€ 244,80/1l
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alyssa Ashley Musk Deodorant, 75 ml
Alyssa Ashley Musk Deodorant, 75 ml
€ 153,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,49
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Herbolive voetdeo met olijfolie en aloë vera, 100 ml
Herbolive voetdeo met olijfolie en aloë vera, 100 ml
€ 99,90/1l
€ 9,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Urtekram Men deodorant (50 ml)
Urtekram Men deodorant (50 ml)
€ 154,20/1l
€ 7,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van WELEDA 24H Deodorant Roll On citrus (50 ml)
WELEDA 24H Deodorant Roll On citrus (50 ml)
€ 102,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,12
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Garnier Minerale Antiperspirant met Aloë Vera, 150 ml
Garnier Minerale Antiperspirant met Aloë Vera, 150 ml
€ 80,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,41
-3%
€ 12,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cattier Deodorant spray cardamom patchouli (100 ml)
Cattier Deodorant spray cardamom patchouli (100 ml)
€ 88,20/1l
€ 8,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van sebamed Frische Deo, frisse geur, spray, 150 ml
sebamed Frische Deo, frisse geur, spray, 150 ml
€ 27,47/1l
€ 4,88
-15%
€ 4,12
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Noxzema Roll-on, geurvrij, 50 ml
Noxzema Roll-on, geurvrij, 50 ml
€ 228,00/1l
€ 11,40
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Niyok Deo/antitranspirant Vitamina (40 ml)
Niyok Deo/antitranspirant Vitamina (40 ml)
€ 218,25/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,73
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lactovit 8411135352322, voor mannen, deodorant, spraydeodorant, spray, 200 ml, 48 uur
Lactovit 8411135352322, voor mannen, deodorant, spraydeodorant, spray, 200 ml, 48 uur
€ 84,15/1l
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Babaria Deodorant Spray Huidbescherming 200ml
Babaria Deodorant Spray Huidbescherming 200ml
€ 32,40/1l
€ 6,48
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Equilibra Aloe Roll-on Deodorant, 50 ml
Equilibra Aloe Roll-on Deodorant, 50 ml
€ 143,00/1l
€ 7,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LACTOVIT SENSITIVE Deodorant Spray, 200 ml
LACTOVIT SENSITIVE Deodorant Spray, 200 ml
€ 49,40/1l
€ 9,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rexona, Antizweetmiddel met Aloë Vera, 200 ml
Rexona, Antizweetmiddel met Aloë Vera, 200 ml
€ 16,30/1l
€ 5,69
-42%
€ 3,26
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Antitranspirant Voetblokker 100 Ml
Antitranspirant Voetblokker 100 Ml
€ 129,60/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Deodorant met bloemengeur - 150 ml
Deodorant met bloemengeur - 150 ml
€ 15,53/1l
€ 2,33
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van WELEDA Citrus deodorant spray (100 ml)
WELEDA Citrus deodorant spray (100 ml)
€ 96,10/1l
€ 10,24
-6%
€ 9,61
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Deodorant spray Spirial, 75 ml
Deodorant spray Spirial, 75 ml
€ 251,60/1l
€ 18,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De alcoholvrije deodorant roll-on zorgt voor 24 uur frisheid en een aangenaam gevoel op de huid. De antibacteriële ingrediënten verminderen lichaamsgeur en hydrateren tegelijkertijd. Geschikt voor zelfs de meest gevoelige of net geschoren huid. Trekt snel in en laat geen sporen achter, bijvoorbeeld op kleding.

Bevat geen aluminiumzouten



Cattier Deodorant 24H Aloë Vera (50 ml) is een gecertificeerde biologische roller die tot 24 uur bescherming biedt tegen ongewenste geuren, zonder het natuurlijke transpiratieproces te belemmeren. De milde samenstelling is speciaal afgestemd op een gevoelige huid en is vrij van alcohol en aluminiumzouten; daarnaast vegan en ECOCERT-gecertificeerd. De formule bevat het natuurlijke actieve bestanddeel Dermosoft®, dat antibacteriële en reinigende eigenschappen heeft. Hierdoor blijft de huid fris en verzorgd, ook direct na het scheren. De zachte textuur laat geen witte strepen of gele vlekken achter en heeft een subtiele, frisse kersenbloesemgeur. Kenmerken: 24 uur effectieve geurcontrole Zonder alcohol en aluminiumzouten — geschikt voor de gevoelige huid Met antibacterieel werkend Dermosoft® Verstopt de poriën niet en respecteert het natuurlijke transpiratieproces Geen witte strepen of gele vlekken Subtiele kersenbloesemgeur Gecertificeerd biologisch, vegan, ECOCERT Inhoud: 50 ml Gebruik: 1. Breng de roller aan op schone, droge oksels. 2. Laat de deodorant enkele ogenblikken drogen voordat u kleding aantrekt om eventuele vlekken te voorkomen.
Gewicht
78 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Aqua, triëthylcitraat, propaan-1,2-diol, glycerine, silica, parfum, cetearylglycoside uit tarwestruik, cetearylalcohol, natriumcaproyl/lauroyl lactylaat, hydroxystearinezuur/linoleen/olinezuurpolyglyceriden, natriumstearoylglutamaat, aloë vera bladextract*, xanthaangom, natriumbenzoaat, bisabolol, salie-olie, tocoferol, geraniol, linalool. Ingrediënten afkomstig uit biologische teelt.
Fabrikant
Cattier Paris
Aantal stuks
8
EAN
3283950919890
MPN (Manufacturer Part Number)
DW17876

Gewicht
78 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Aqua, triëthylcitraat, propaan-1,2-diol, glycerine, silica, parfum, cetearylglycoside uit tarwestruik, cetearylalcohol, natriumcaproyl/lauroyl lactylaat, hydroxystearinezuur/linoleen/olinezuurpolyglyceriden, natriumstearoylglutamaat, aloë vera bladextract*, xanthaangom, natriumbenzoaat, bisabolol, salie-olie, tocoferol, geraniol, linalool. Ingrediënten afkomstig uit biologische teelt.
Fabrikant
Cattier Paris
Aantal stuks
8
EAN
3283950919890
MPN (Manufacturer Part Number)
DW17876
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Boss Bottled Deodorant Spray, 150 ml
Boss Bottled Deodorant Spray, 150 ml
€ 112,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Homme Deo Stick 75 g
Armani Acqua di Gio Homme Deo Stick 75 g
€ 274,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,61
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Nivea Men Cool Kick Deodorantroller, 50 ml
Nivea Men Cool Kick Deodorantroller, 50 ml
€ 35,60/1l
€ 2,35
-24%
€ 1,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Alpa - Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 1000 ml
Alpa - Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 1000 ml
€ 15,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 15,67
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Gosh DNA 4 Deodorant spray, 150ml - Verfrissende verzorging met een langdurig effect, voor absolute zekerheid de hele dag door.
Gosh DNA 4 Deodorant spray, 150ml - Verfrissende verzorging met een langdurig effect, voor absolute zekerheid de hele dag door.
€ 145,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BAC Cool Energy Deodorant voor mannen, 150 ml
BAC Cool Energy Deodorant voor mannen, 150 ml
€ 24,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,62
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vichy Homme deodorant, 24 uur lang ultra-frisse werking, 2 x 100 ml
Vichy Homme deodorant, 24 uur lang ultra-frisse werking, 2 x 100 ml
€ 148,55/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 6x Axe Deodorantspray - Black Dry, 150 ml
6x Axe Deodorantspray - Black Dry, 150 ml
€ 330,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 64,95
-74%
€ 16,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
€ 61,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorantspray, voor heren, 150 ml
Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorantspray, voor heren, 150 ml
€ 118,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thierry Mugler Alien, parfum voor vrouwen, geurige deodorant, spray-deodorant, spray, 100 ml, universele verpakking
Thierry Mugler Alien, parfum voor vrouwen, geurige deodorant, spray-deodorant, spray, 100 ml, universele verpakking
€ 506,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,63
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
€ 860,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma Colonia, voor heren, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, bergamot, citroen, sinaasappel
Acqua di Parma Colonia, voor heren, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, bergamot, citroen, sinaasappel
€ 180,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,05
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Marbert Man Classic Deodorantspray, 125 ml, nieuw, etiket licht beschadigd
Marbert Man Classic Deodorantspray, 125 ml, nieuw, etiket licht beschadigd
€ 162,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 20,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paco Rabanne Lady Million Deodorant Spray (150 ml)
Paco Rabanne Lady Million Deodorant Spray (150 ml)
€ 201,93/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kuli-antiperspirant Hidrosis Control (Roll-on antizweetmiddel), 40 ml
Kuli-antiperspirant Hidrosis Control (Roll-on antizweetmiddel), 40 ml
€ 430,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
€ 278,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche, mannenparfum, geparfumeerd deodorant, spray-deodorant, 100 ml, 1 stuk, 1 mm
Versace Man Eau Fraiche, mannenparfum, geparfumeerd deodorant, spray-deodorant, 100 ml, 1 stuk, 1 mm
€ 476,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 47,61
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
€ 38,80/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x L'Oréal Men Expert deodorant Fresh Extreme, 48 uur non-stop bescherming
6x L'Oréal Men Expert deodorant Fresh Extreme, 48 uur non-stop bescherming
€ 39,30/1l
€ 37,90
-6%
€ 35,37
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hugo Boss Deodorant vapo man (150 ml)
Hugo Boss Deodorant vapo man (150 ml)
€ 100,27/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
€ 117,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Bestseller
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Classic Deodorant Stick, 75 g (voor mannen)
Karl Lagerfeld Classic Deodorant Stick, 75 g (voor mannen)
€ 63,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 10,28
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
€ 399,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paris Corner Rifaaqat Eau de Parfum, uniseks, 85 ml
Paris Corner Rifaaqat Eau de Parfum, uniseks, 85 ml
€ 21,80/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,36
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Des Sanex Excontrol SP 200
Des Sanex Excontrol SP 200
€ 37,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,48
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Armaf, Club de Nuit Intense, Antitranspirant, Deodorant Stick, voor mannen, 75 g
Armaf, Club de Nuit Intense, Antitranspirant, Deodorant Stick, voor mannen, 75 g
€ 76,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,39
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Peggy Sage Haartrimset: 4 waxverwarmers + verwarmingseenheid + strips + olie
Peggy Sage Haartrimset: 4 waxverwarmers + verwarmingseenheid + strips + olie
€ 91,90/1kg
€ 45,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
€ 367,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van The lekker company Neutral Deodorant 30 gram
The lekker company Neutral Deodorant 30 gram
€ 200,33/1kg
€ 6,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 663,00/1l
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 312,80/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 836,40/1l
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 278,80/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,70
-5%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,00
-16%
€ 33,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,67/1kg
Productafbeelding van Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
€ 32,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 327,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 196,33/1l
Productafbeelding van Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,47/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 27,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 364,13/1l
Productafbeelding van Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 72,24/1l
Productafbeelding van Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,29
Verkoper: Lemonbite
€ 82,76/1l
Productafbeelding van Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Baldessarini Signature Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Baldessarini Signature Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,90
-14%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1kg
Productafbeelding van Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 6.650,00/1kg
Productafbeelding van Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,49
Verkoper: Lemonbite
€ 88,44/1l