Wella EIMI Shape Control, haarschuim, voor dames, 300 ml, geschikt voor alle haartypes, voor extra stevigheid, geschikt voor alle haarkleuren

€ 20,27

€ 67,57 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Haarmousse & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian Mousse Forte: Volumegevende mousse voor sterk en langdurig resultaat, 200 ml
Sebastian Mousse Forte: Volumegevende mousse voor sterk en langdurig resultaat, 200 ml
€ 147,90/1l
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maria Nila, Pure Volume, Parabeenvrij, Haarstyling Mousse, Voor gladheid en volume, Langdurige fixatie, 150 ml
Maria Nila, Pure Volume, Parabeenvrij, Haarstyling Mousse, Voor gladheid en volume, Langdurige fixatie, 150 ml
€ 207,53/1l
€ 31,13
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Ocean Mist Volume Haarmousse, 150 ml
Sachajuan Ocean Mist Volume Haarmousse, 150 ml
€ 201,67/1l
€ 32,31
-6%
€ 30,25
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Haarmousse (medium sterke fixatie), 200 ml
Sachajuan Haarmousse (medium sterke fixatie), 200 ml
€ 134,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,97
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella EIMI Extra-Volume, volumegevende mousse met sterke fixatie, 300 ml
Wella EIMI Extra-Volume, volumegevende mousse met sterke fixatie, 300 ml
€ 36,37/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,91
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Stylingschuim voor extra volume, extra sterk
Stylingschuim voor extra volume, extra sterk
€ 42,34/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 21,17
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Wella EIMI Extra-Volume, Volumegevende mousse, Geschikt voor mannen en vrouwen, 500 ml, Fixerend, 1 stuk
Wella EIMI Extra-Volume, Volumegevende mousse, Geschikt voor mannen en vrouwen, 500 ml, Fixerend, 1 stuk
€ 21,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,99
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella EIMI Extra Volume, haarvolume mousse, voor dames, 75 ml, geschikt voor alle haartypes, geeft volume, geschikt voor alle kleuren
Wella EIMI Extra Volume, haarvolume mousse, voor dames, 75 ml, geschikt voor alle haartypes, geeft volume, geschikt voor alle kleuren
€ 77,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,79
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume: Volumegevende mousse voor sterk haar, 300 ml
Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume: Volumegevende mousse voor sterk haar, 300 ml
€ 58,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,46
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Wella EIMI Extra-Volume, volumegevende mousse met sterke fixatie, 300 ml
Wella EIMI Extra-Volume, volumegevende mousse met sterke fixatie, 300 ml
€ 37,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,02
-7%
€ 11,14
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Wella EIMI Extra-Volume, volumegevende mousse met sterke fixatie, 300 ml
Wella EIMI Extra-Volume, volumegevende mousse met sterke fixatie, 300 ml
€ 97,33/1l
€ 29,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KERASILK 4021609851660, Volume Mousse, voor dames, 150 ml, geschikt voor alle haartypes, geeft extra volume, geschikt voor alle haarkleuren
KERASILK 4021609851660, Volume Mousse, voor dames, 150 ml, geschikt voor alle haartypes, geeft extra volume, geschikt voor alle haarkleuren
€ 153,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Byphasse, Active Curl, Haarmousse, voor styling, sterke fixatie, 300 ml
Byphasse, Active Curl, Haarmousse, voor styling, sterke fixatie, 300 ml
€ 34,80/1l
€ 10,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Curl Control Mousse, 150 ml
Moroccanoil Curl Control Mousse, 150 ml
€ 276,80/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,52
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wella Professionals Natural Volume Foam, stylingproduct voor het haar, geschikt voor vrouwen, 500 ml
Wella Professionals Natural Volume Foam, stylingproduct voor het haar, geschikt voor vrouwen, 500 ml
€ 23,50/1l
€ 11,75
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nioxin Density Defend Volumegevende Mousse, 200 ml
Nioxin Density Defend Volumegevende Mousse, 200 ml
€ 116,70/1l
€ 23,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Montibello Finalstyle Mousse Sterk, 320 ml
Montibello Finalstyle Mousse Sterk, 320 ml
€ 29,59/1l
€ 12,75
-25%
€ 9,47
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eimi Gel na vlasy Shape Me voor vrouwen, 150 ml - Wella Professionals
Eimi Gel na vlasy Shape Me voor vrouwen, 150 ml - Wella Professionals
€ 72,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Elnett Volume Mousse: Volumegevende haarlak met extra sterke fixatie
Elnett Volume Mousse: Volumegevende haarlak met extra sterke fixatie
€ 89,95/1l
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Goldwell STYLESIGN VOLUME: Volumegevende stylingmousse, ideaal voor alle haartypes, 75 ml
Goldwell STYLESIGN VOLUME: Volumegevende stylingmousse, ideaal voor alle haartypes, 75 ml
€ 123,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,28
Verkoper: PerfumTraders

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Wella EIMI Shape Control styling mousse van 300 ml is het perfecte stylingproduct voor iedereen die hun haar een sterke hold en een langdurige vorm wil geven. Met deze hoogwaardige mousse kunt u precieze kapsels creëren met een stevige fixatie, terwijl het tegelijkertijd het haar beschermt tegen schade door warmtestyling. De lichte textuur zorgt ervoor dat de mousse moeiteloos aan te brengen is, zonder het haar te verzwaren, en geeft het een natuurlijke beweging en glans. De sfeer die deze styling mousse creëert, is een van creativiteit en flexibiliteit. Met zijn sterke hold biedt het de hele dag een veilige fixatie van het kapsel, terwijl het de natuurlijke beweging van het haar behoudt. Het geeft uw haar niet alleen volume en textuur, maar beschermt het ook tegen vocht en pluis, zodat u kunt vertrouwen op een perfect resultaat. Deze mousse is ideaal voor alle haartypes en maakt zowel volumineuze kapsels als precieze looks mogelijk. De toepassing is eenvoudig en efficiënt: schud de mousse voor gebruik goed en breng het gelijkmatig aan op het vochtige haar, met uw vingers of een kam. Concentreer u op de aanzet voor meer volume, of op de lengtes en punten om de gewenste stijl te definiëren. Voor maximaal volume kunt u het haar föhnen of het op natuurlijke wijze laten drogen. Combineer de mousse met andere producten uit de Wella EIMI-lijn voor een perfecte styling. Geef uw haar de controle en glans die het verdient, en ervaar hoe het vol leven en structuur tot bloei komt!
Model
EIMI
Gewicht
435 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
Aqua, Alcohol denat., Propaan, Polyquaternium-11, Butaan, Isobutaan, Fenoxyethanol, Panthenol, Laureth-4, Parfum, Methylparabeen, Cetrimoniumchloride, Caprylylglycol, Isopropylalcohol, Linalool, Hexylcinnamal, Geraniol, Citroenzuur, Limoneen, Citronellol, Alpha-isomethyl ionon
Fabrikant
EAN
8005610563336
MPN (Manufacturer Part Number)
99240011242

Model
EIMI
Gewicht
435 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
Aqua, Alcohol denat., Propaan, Polyquaternium-11, Butaan, Isobutaan, Fenoxyethanol, Panthenol, Laureth-4, Parfum, Methylparabeen, Cetrimoniumchloride, Caprylylglycol, Isopropylalcohol, Linalool, Hexylcinnamal, Geraniol, Citroenzuur, Limoneen, Citronellol, Alpha-isomethyl ionon
Fabrikant
EAN
8005610563336
MPN (Manufacturer Part Number)
99240011242
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Wella Professionals EIMI Volume Shape Control: Volume-gevende styling mousse voor extra sterk hold, 300 ml
Wella Professionals EIMI Volume Shape Control: Volume-gevende styling mousse voor extra sterk hold, 300 ml
€ 65,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 19,77
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Wella Professionals Eimi Mistify Me Light, een lichte, snel drogende haarlak, 300 ml
Wella Professionals Eimi Mistify Me Light, een lichte, snel drogende haarlak, 300 ml
€ 21,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella EIMI Extra Volume, Volumegevende mousse voor het haar, voor dames, 300 ml, geschikt voor droog haar, met fixatie, geschikt voor alle haarkleuren
Wella EIMI Extra Volume, Volumegevende mousse voor het haar, voor dames, 300 ml, geschikt voor droog haar, met fixatie, geschikt voor alle haarkleuren
€ 51,37/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,41
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Stylingschuim voor extra volume, extra sterk
Stylingschuim voor extra volume, extra sterk
€ 42,34/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 21,17
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Wella EIMI Extra-Volume, volumegevende mousse met sterke fixatie, 300 ml
Wella EIMI Extra-Volume, volumegevende mousse met sterke fixatie, 300 ml
€ 36,37/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,91
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Wella EIMI Shape Control, Haarschuim, voor dames, 500 ml, geschikt voor normaal haar, met fixatie, geschikt voor alle haarkleuren
Wella EIMI Shape Control, Haarschuim, voor dames, 500 ml, geschikt voor normaal haar, met fixatie, geschikt voor alle haarkleuren
€ 39,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella EIMI Extra-Volume, Volumegevende mousse, Geschikt voor mannen en vrouwen, 500 ml, Fixerend, 1 stuk
Wella EIMI Extra-Volume, Volumegevende mousse, Geschikt voor mannen en vrouwen, 500 ml, Fixerend, 1 stuk
€ 21,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,99
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume: Volumegevende mousse voor sterk haar, 300 ml
Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume: Volumegevende mousse voor sterk haar, 300 ml
€ 58,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,46
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Wella EIMI Extra Volume, haarvolume mousse, voor dames, 75 ml, geschikt voor alle haartypes, geeft volume, geschikt voor alle kleuren
Wella EIMI Extra Volume, haarvolume mousse, voor dames, 75 ml, geschikt voor alle haartypes, geeft volume, geschikt voor alle kleuren
€ 77,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,79
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Wella EIMI Extra-Volume, volumegevende mousse met sterke fixatie, 300 ml
Wella EIMI Extra-Volume, volumegevende mousse met sterke fixatie, 300 ml
€ 37,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,02
-7%
€ 11,14
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Wella Professionals EIMI Volume Shape Control: Volume-gevende styling mousse voor extra sterke fixatie, 500 ml
Wella Professionals EIMI Volume Shape Control: Volume-gevende styling mousse voor extra sterke fixatie, 500 ml
€ 61,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella Professionals Fusion Intense Repair Conditioner, 1000 ml
Wella Professionals Fusion Intense Repair Conditioner, 1000 ml
€ 35,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van EIMI Formkontrolle, 300 ml
EIMI Formkontrolle, 300 ml
€ 88,17/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella EIMI Pearl Styler, Haargel, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 100 ml, voor styling, verpakt in een pompflacon
Wella EIMI Pearl Styler, Haargel, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 100 ml, voor styling, verpakt in een pompflacon
€ 99,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 9,99
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Wella EIMI Natural Volume, haarvolume mousse, voor dames, 500 ml, geschikt voor alle haartypes, geeft volume, geschikt voor alle kleuren
Wella EIMI Natural Volume, haarvolume mousse, voor dames, 500 ml, geschikt voor alle haartypes, geeft volume, geschikt voor alle kleuren
€ 34,88/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 17,44
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 505
€ 15,90
Verkoper: Phonmatic
Productafbeelding van Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioner, verzorgende crème voor beschadigd haar, 1000 ml
Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioner, verzorgende crème voor beschadigd haar, 1000 ml
€ 18,54/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 19,73
-6%
€ 18,54
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella EIMI Sculpt Force, Haargel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, 28 ml, Fixerend, Tube
Wella EIMI Sculpt Force, Haargel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, 28 ml, Fixerend, Tube
€ 327,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella EIMI Texture Touch, 75 ml
Wella EIMI Texture Touch, 75 ml
€ 204,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,30
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Boost Essence: een leave-in behandeling voor beschadigd haar, 100 ml
Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Boost Essence: een leave-in behandeling voor beschadigd haar, 100 ml
€ 203,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Repair, intensieve herstellende behandeling voor beschadigd haar, 30 ml
Wella Professionals Ultimate Repair, intensieve herstellende behandeling voor beschadigd haar, 30 ml
€ 847,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella SP Luxe Oil Herstellende Elixir, 100 ml
Wella SP Luxe Oil Herstellende Elixir, 100 ml
€ 101,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 10,10
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Flieks: Zitkist, bank met opbergruimte.Betthocker: Gestoffeerde bank met metalen poten.Voetbankje: Zitkruk, opbergbox met deksel, fluweel, beige
Flieks: Zitkist, bank met opbergruimte.Betthocker: Gestoffeerde bank met metalen poten.Voetbankje: Zitkruk, opbergbox met deksel, fluweel, beige
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 172,79
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van SP Balance Scalp shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Wella Professionals
SP Balance Scalp shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Wella Professionals
€ 25,46/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Samsung Galaxy A54 5G smartphone, kleur: Awesome Graphite - Dual SIM, opslagcapaciteit: 128 GB
Samsung Galaxy A54 5G smartphone, kleur: Awesome Graphite - Dual SIM, opslagcapaciteit: 128 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 535
€ 423,37
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Wella EIMI Shape Shift, haarwax, 150 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, verpakking, voor het stylen
Wella EIMI Shape Shift, haarwax, 150 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, verpakking, voor het stylen
€ 128,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
€ 27,78/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 41,67
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Wella EIMI Extra-Volume, volumegevende mousse met sterke fixatie, 300 ml
Wella EIMI Extra-Volume, volumegevende mousse met sterke fixatie, 300 ml
€ 28,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,44
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Oxidatie-emulsie voor semi-permanente haarverf Londa, 1000 ml, 1,9%
Oxidatie-emulsie voor semi-permanente haarverf Londa, 1000 ml, 1,9%
€ 16,52/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Panasonic ER-GP80 professionele haarschneermachine
Panasonic ER-GP80 professionele haarschneermachine
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 499,00
Verkoper: G-Electronics

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 13 beoordelingen
Beoordeeld op 11 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering!
Beoordeeld op 21 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Prijs, levering en product ok
Beoordeeld op 2 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super prijs, turbo snelle levering, bedankt
Beoordeeld op 6 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
goede kwaliteit, doet wat het belooft
Beoordeeld op 14 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 8 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 2 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - Lichte, uitspoelbare crème
Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - Lichte, uitspoelbare crème
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 459,00/1l
Productafbeelding van Sachajuan Ocean Mist Volume Haarmousse, 150 ml
Sachajuan Ocean Mist Volume Haarmousse, 150 ml
€ 32,31
-6%
€ 30,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 201,67/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Thickify Volume Mousse, 190 ml
Sebastian Volupt Thickify Volume Mousse, 190 ml
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 161,05/1l
Productafbeelding van Sebastian Mousse Forte: Volumegevende mousse voor sterk en langdurig resultaat, 200 ml
Sebastian Mousse Forte: Volumegevende mousse voor sterk en langdurig resultaat, 200 ml
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 147,90/1l
Productafbeelding van Sachajuan Haarmousse (medium sterke fixatie), 200 ml
Sachajuan Haarmousse (medium sterke fixatie), 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,85/1l
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 500 ml
Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 500 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 40,48/1l
Productafbeelding van Wella EIMI Shape Shift, haarwax, 150 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, verpakking, voor het stylen
Wella EIMI Shape Shift, haarwax, 150 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, verpakking, voor het stylen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 128,53/1l
Productafbeelding van Fanola FANTOUCH Curl Mousse, 300 ml
Fanola FANTOUCH Curl Mousse, 300 ml
€ 19,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,30/1l
Productafbeelding van Goldwell - StyleSign Volume, volumegivende mousse, 300 ml
Goldwell - StyleSign Volume, volumegivende mousse, 300 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,40/1l
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 300 ml
Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 300 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,71
-45%
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,40/1l
Productafbeelding van Volumegevende haarlak met flexibele fixatie, Silhouette (Mousse Flexible Hold), 500 ml
Volumegevende haarlak met flexibele fixatie, Silhouette (Mousse Flexible Hold), 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 30,62/1l
Productafbeelding van American Crew Fiber Foam, 200 ml
American Crew Fiber Foam, 200 ml
€ 15,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 79,30/1l
Productafbeelding van Revlon Style Masters Amplifier Mousse, 300 ml
Revlon Style Masters Amplifier Mousse, 300 ml
€ 12,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,73/1l
Productafbeelding van REVLON MODULAR MOUSSE Haarschuim - 300 ml
REVLON MODULAR MOUSSE Haarschuim - 300 ml
€ 12,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 41,73/1l
Productafbeelding van Goldwell STYLESIGN VOLUME: Volumegevende stylingmousse, ideaal voor alle haartypes, 75 ml
Goldwell STYLESIGN VOLUME: Volumegevende stylingmousse, ideaal voor alle haartypes, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,73/1l