Groene thee - Green Bancha, 10 theezakjes, 15 gram

€ 2,92

€ 194,67 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 oktober
Onze bestedeals
Theezakjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Ahmad Green Tea London - Klassischer Grüner Tee 200g
Tee Ahmad Green Tea London | Thee | Klassieke groene thee | 200 gram
€ 264,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Groene thee - Sencha, 10 theezakjes, 15 gram
Groene thee - Sencha, 10 theezakjes, 15 gram
€ 211,33/1kg
€ 3,17
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Green Chai theemengsel, 30,6 gram
Green Chai theemengsel, 30,6 gram
€ 110.784,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Salus Groene Thee Sencha, 15 biologische theezakjes
Salus Groene Thee Sencha, 15 biologische theezakjes
€ 116,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dilmah Pure Groene Thee, 20 x 1,5 gram
Dilmah Pure Groene Thee, 20 x 1,5 gram
€ 48,50/1kg
€ 5,60
-48%
€ 2,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lipton groene thee, smaak van vlierbes, 20 theezakjes
Lipton groene thee, smaak van vlierbes, 20 theezakjes
€ 12,24/1kg
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Malwa Kruidenthee Salie, 20 gram (20 x 1 gram)
Malwa Kruidenthee Salie, 20 gram (20 x 1 gram)
€ 35,50/1kg
€ 1,49
-4%
€ 1,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Salus Groene Thee Sencha Biologisch, 40 theezakjes
Salus Groene Thee Sencha Biologisch, 40 theezakjes
€ 84,57/1kg
€ 8,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Groene thee B A Herb Pure Green, 20 theezakjes
Groene thee B A Herb Pure Green, 20 theezakjes
€ 43,14/1kg
€ 3,18
-5%
€ 3,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologisch groene thee - 20 theezakjes, 40g
Biologisch groene thee - 20 theezakjes, 40g
€ 95,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,24
-10%
€ 3,81
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Cistus - Salie, 15 theezakjes, 25,5 gram
Cistus - Salie, 15 theezakjes, 25,5 gram
€ 149,02/1kg
€ 3,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dilmah Groene Thee met Jasmijn bloemblaadjes, 20 x 1,5 gram
Dilmah Groene Thee met Jasmijn bloemblaadjes, 20 x 1,5 gram
€ 44,88/1kg
€ 3,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Basilur Grüner Ceylon Thee, Sencha, groene thee, 100 theezakjes
Basilur Grüner Ceylon Thee, Sencha, groene thee, 100 theezakjes
€ 127,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Matcha-thee, fijngemalen groene thee, biologisch, 30 gram
Matcha-thee, fijngemalen groene thee, biologisch, 30 gram
€ 827,00/1kg
€ 24,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kruidenthee - Vata, 15 theezakjes, 22,5g | MAHARISHI AYURVEDA
Kruidenthee - Vata, 15 theezakjes, 22,5g | MAHARISHI AYURVEDA
€ 429,00/1kg
€ 8,58
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dilmah Groene Thee met Citroen [20 x 1,5 gram]
Dilmah Groene Thee met Citroen [20 x 1,5 gram]
€ 63,67/1kg
€ 3,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rooibos kruidenthee, biologisch, Salus, 75 g. THEE
Rooibos kruidenthee, biologisch, Salus, 75 g. THEE
€ 53,33/1kg
€ 4,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Loyd groene thee met citroensmaak, 25 theezakjes
Loyd groene thee met citroensmaak, 25 theezakjes
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ahmad Thee - Ceylon Thee, 40 gram, 20 theezakjes
Ahmad Thee - Ceylon Thee, 40 gram, 20 theezakjes
€ 524,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bancha is tegenwoordig de meest populaire alledaagse thee in Japan. Deze milde thee past uitstekend bij Japanse gerechten. Door de latere oogstperiode in het seizoen zijn de theebladeren groter en hebben ze een stevigere structuur. Na de oogst worden de theebladeren direct gestoomd en geleidelijk gedroogd.

Instructies voor gebruik en opslag
Giet een kleine hoeveelheid water (80°C) over de groene thee, wacht 30 seconden en giet vervolgens deze eerste infusie weg. Door dit korte weken wordt het meeste cafeïne verwijderd en de bittere smaak verminderd. Giet vervolgens de gewenste hoeveelheid (niet kokend) water erbij en laat het enkele minuten trekken.

Ingrediënten
Groene Bancha* Camellia sinensis (Japanse groene thee)*gecontroleerd biologische teelt
Gewicht
15 g
Levensmiddelenbedrijven
LIMA FOOD
Verkoopbenaming
Groene thee - Green Bancha, 10 theezakjes, 15 gram
Fabrikant
LIMA FOOD
Aantal stuks
15
EAN
5411788045452

Ingrediënten
Groene Bancha* Camellia sinensis (Japanse groene thee)*gecontroleerd biologische teelt
Gewicht
15 g
Levensmiddelenbedrijven
LIMA FOOD
Verkoopbenaming
Groene thee - Green Bancha, 10 theezakjes, 15 gram
Fabrikant
LIMA FOOD
Aantal stuks
15
EAN
5411788045452
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Teekanne Thee 6576, Turkse Appel, 20 theezakjes per verpakking.
Teekanne Thee 6576, Turkse Appel, 20 theezakjes per verpakking.
€ 222,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Ahmad Green Tea London - Klassischer Grüner Tee 200g
Tee Ahmad Green Tea London | Thee | Klassieke groene thee | 200 gram
€ 264,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
€ 193,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ahmad Thee - Fruit- en kruidenthee, 40 gram, 20 theezakjes
Ahmad Thee - Fruit- en kruidenthee, 40 gram, 20 theezakjes
€ 549,75/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ahmad Thee - Zwarte thee met frambozenaroma, 40g, 20 theezakjes
Ahmad Thee - Zwarte thee met frambozenaroma, 40g, 20 theezakjes
€ 252,38/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,99
-8%
€ 20,19
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Teekanne 6875: Chinese Sencha-thee - 20 theezakjes
Teekanne 6875: Chinese Sencha-thee - 20 theezakjes
€ 349,43/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lipton kruidenthee met melisse en kersen, verpakking met 20 theezakjes
Lipton kruidenthee met melisse en kersen, verpakking met 20 theezakjes
€ 85,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,58
-5%
€ 3,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Meßmer - Pepermunt - 25 stuks
Meßmer - Pepermunt - 25 stuks
€ 56,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lipton Earl Grey zwarte thee, 92 zakjes van 138 gram
Lipton Earl Grey zwarte thee, 92 zakjes van 138 gram
€ 109,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hari Tea - Hari Thee Gember & Citroen - Geistesblitz - 20g
Hari Tea - Hari Thee Gember & Citroen - Geistesblitz - 20g
€ 239,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,91
-2%
€ 4,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van TEEKANNE 5962 Teekanne Rooibos 20 Beutel
TEEKANNE 5962 Teekanne Rooibos 20 Beutel
€ 347,43/1kg
€ 12,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Klarer Geist theemengsel, 30,6 gram
Klarer Geist theemengsel, 30,6 gram
€ 117.647,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TEEKANNE 6993, Teekanne NewYorkChai, 20 stuks
TEEKANNE 6993, Teekanne NewYorkChai, 20 stuks
€ 349,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lipton Zwarte Thee Earl Grey met Bergamot Citrus, verpakking van 20 theezakjes
Lipton Zwarte Thee Earl Grey met Bergamot Citrus, verpakking van 20 theezakjes
€ 85,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Meßmer Thee, Noordse Bessen, artikelnummer 105688, 20 stuks
Meßmer Thee, Noordse Bessen, artikelnummer 105688, 20 stuks
€ 379,80/1kg
€ 25,54
-25%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Biologische theemengsel voor na het eten, 30,6 gram
Biologische theemengsel voor na het eten, 30,6 gram
€ 10,08/1kg
€ 3,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
€ 379,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kurkuma-theemengsel, sinaasappel, 34 gram
Kurkuma-theemengsel, sinaasappel, 34 gram
€ 99.705,88/1kg
€ 3,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SALUS Citronen-Meldunthee. *Melissae herba* Salus. Verpakking: 15 theezakjes. PZN: 09002325
SALUS Citronen-Meldunthee. *Melissae herba* Salus. Verpakking: 15 theezakjes. PZN: 09002325
€ 145,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Shoti Maa Emotionele Detox biologische kruidenthee - pakket van 6 stuks - 32 G
Shoti Maa Emotionele Detox biologische kruidenthee - pakket van 6 stuks - 32 G
€ 106,56/1kg
€ 3,50
-2%
€ 3,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dallmayr 573025020 Dallmayr Grüner Tee Tee 25 Portionen
Dallmayr 573025020 Dallmayr Grüner Tee Tee 25 Portionen
€ 254,75/1kg
€ 10,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TEEKANNE 6992. Thee. Persgranulaat. 20 theezakjes
TEEKANNE 6992. Thee. Persgranulaat. 20 theezakjes
€ 271,78/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TEEKANNE 6577: Indische Chai thee
TEEKANNE 6577: Indische Chai thee
€ 305,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Teekanne 6255 Fruit thee Premium Bosbessen, 20 theezakjes à 3,0 gram
Teekanne 6255 Fruit thee Premium Bosbessen, 20 theezakjes à 3,0 gram
€ 438,17/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 26,29
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Teekanne 6247, Fijne Darjeeling thee - 20 theezakjes
Teekanne 6247, Fijne Darjeeling thee - 20 theezakjes
€ 338,57/1kg
€ 11,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Biologische Hari Tea Face The Moment Rose & Hibiscus - pakket van 6 stuks - 20 g
Biologische Hari Tea Face The Moment Rose & Hibiscus - pakket van 6 stuks - 20 g
€ 2.799,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 61,99
-9%
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Biologische kruidenmengsel van gember en citroen, 30,6 gram
Biologische kruidenmengsel van gember en citroen, 30,6 gram
€ 110,78/1kg
€ 3,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van YOGI TEA Avond | 17 x 1,8 gram
YOGI TEA Avond | 17 x 1,8 gram
€ 110,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Teekanne 6171 Thee Appel - 20 busjes à 3 gram
Teekanne 6171 Thee Appel - 20 busjes à 3 gram
€ 420,50/1kg
€ 25,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.