Faber-Castell 112506 FABER-CASTELL Bleistift GOLDFABER, sechseckig, Härtegrad: 6B

€ 39,09

€ 18,39-52%

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Potloden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Bleistift Wirtestift
Bleistift Wirtestift
€ 27,96
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Faber-Castell 119006 Potlood CASTELL® 9000 - 6B, donkergroen
Faber-Castell 119006 Potlood CASTELL® 9000 - 6B, donkergroen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 12 stuks Faber-Castell 111100 potlood 1111 - HB, zwart
12 stuks Faber-Castell 111100 potlood 1111 - HB, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,56
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Faber-Castell 111992 FABER-CASTELL Potlood Jumbo GRIP, 2 stuks, blisterverpakking
Faber-Castell 111992 FABER-CASTELL Potlood Jumbo GRIP, 2 stuks, blisterverpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Faber-Castell 112501 Potlood GOLDFABER 1221 - B
Faber-Castell 112501 Potlood GOLDFABER 1221 - B
€ 25,25
-33%
€ 16,84
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Faber-Castell 119802 Tekenpotlood Stenobleistift CASTELL® 9008 - 2B, donkergroen
Faber-Castell 119802 Tekenpotlood Stenobleistift CASTELL® 9008 - 2B, donkergroen
€ 9,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell 117012 Bleistift GRIP 2001 - 2H, silbergrau
Faber-Castell 117012 Bleistift GRIP 2001 - 2H, silbergrau
€ 42,73
-58%
€ 17,74
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FABER-CASTELL 517011 2001 potlood HB, 1 stuk.
FABER-CASTELL 517011 2001 potlood HB, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell 119065 Potlood CASTELL® 9000, kunstset met 12 stuks
Faber-Castell 119065 Potlood CASTELL® 9000, kunstset met 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,16
-23%
€ 15,40
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Faber-Castell 112505 FABER-CASTELL Bleistift GOLDFABER, sechseckig, Härtegrad: 5B
Faber-Castell 112505 FABER-CASTELL Bleistift GOLDFABER, sechseckig, Härtegrad: 5B
€ 38,85
-52%
€ 18,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van BIC 857593 Bleistift Criterium 550 Härtegrad: 6B sechseckig
BIC 857593 Bleistift Criterium 550 Härtegrad: 6B sechseckig
€ 38,85
-52%
€ 18,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FABER-CASTELL 119011 Bleistift Castell 9000 H,12er
FABER-CASTELL 119011 Bleistift Castell 9000 H,12er
€ 19,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 774 25 Druckbleistift triplus B 0,5mm
STAEDTLER® 774 25 Druckbleistift triplus B 0,5mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Faber-Castell 112502 FABER-CASTELL Bleistift Goldfaber 1221 2B 12er
Faber-Castell 112502 FABER-CASTELL Bleistift Goldfaber 1221 2B 12er
€ 13,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FABER-CASTELL 119200 Bleist.9000+Radierg.Hb,12er P.
FABER-CASTELL 119200 Bleist.9000+Radierg.Hb,12er P.
€ 20,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FABER-CASTELL 111101 Bleistifte B 12 St.
FABER-CASTELL 111101 Bleistifte B 12 St.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ceruzka Faber Castell Goldfaber 1222, potlood met gum, 12 stuks
Ceruzka Faber Castell Goldfaber 1222, potlood met gum, 12 stuks
€ 20,32
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STABILO 282/2H Bleistift Othello sechseckig Härtegrad: 2H
STABILO 282/2H Bleistift Othello sechseckig Härtegrad: 2H
€ 21,25
-38%
€ 13,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 12 stuks Faber-Castell 112512 potlood, GOLDFABER 1221, hardheid 2H
12 stuks Faber-Castell 112512 potlood, GOLDFABER 1221, hardheid 2H
€ 71,99
-84%
€ 10,81
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van FABER-CASTELL 117200 GRIP Bleistift 2001 M.Radierer
FABER-CASTELL 117200 GRIP Bleistift 2001 M.Radierer
€ 18,23
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Potlood GOLDFABER 1221
  • Uitvoering van de schacht: zeshoekige vorm
  • Aangescherpt
  • Geverfde schacht
  • Meerkleurig geverfd met een breekvaste kern door speciale lijming
  • Aanduiding van de hardheid aanwezig
  • Lengte: 175 mm
  • Kleur van de schacht: blauw/goud
  • Aanduiding van de hardheid: 6B


Minenstärke: ca. 2 mm, blau/gold lackierter Schaft,bruchgeschützt durch Spezialverleimung-112506
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4005401125068
MPN (Manufacturer Part Number)
112506

Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4005401125068
MPN (Manufacturer Part Number)
112506
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Faber-Castell 112504 FABER-CASTELL Bleistift GOLDFABER, sechseckig, Härtegrad: 4B
Faber-Castell 112504 FABER-CASTELL Bleistift GOLDFABER, sechseckig, Härtegrad: 4B
€ 38,85
-52%
€ 18,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pelikan® 700405 Pinselstarterset Pi10/SB, assorti
Pelikan® 700405 Pinselstarterset Pi10/SB, assorti
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,35
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Faber-Castell 119004 Bleistift CASTELL® 9000 - 4B, dunkelgrün
Faber-Castell 119004 Bleistift CASTELL® 9000 - 4B, dunkelgrün
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
€ 560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
€ 38.400,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,16
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 298
€ 161,71
-€ 31,79
€ 129,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van pajoma® Ruimtedouche Vulling Mango-Orange 500 ml | Navulling voor luchtverfrisser
pajoma® Ruimtedouche Vulling Mango-Orange 500 ml | Navulling voor luchtverfrisser
€ 65,58/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 32,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Faber-Castell 111992 FABER-CASTELL Potlood Jumbo GRIP, 2 stuks, blisterverpakking
Faber-Castell 111992 FABER-CASTELL Potlood Jumbo GRIP, 2 stuks, blisterverpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van NUK Ruimtefopspeen Siliconen, maat 1 – Roze, set van 4, BPA-vrij
NUK Ruimtefopspeen Siliconen, maat 1 – Roze, set van 4, BPA-vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 430,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 35,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Thermobeker 'Venetië' - Koffiebeker voor onderweg, 250 ml - Dubbelwandige isolatiebeker voor thee en koffie - Bruin
Thermobeker 'Venetië' - Koffiebeker voor onderweg, 250 ml - Dubbelwandige isolatiebeker voor thee en koffie - Bruin
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: elasto
Productafbeelding van Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 158,49
-€ 12,90
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 46,99
-4%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van PILOT 551614 PILOT Kleurenroller FRIXION BALL 07, doos met 15 stuks
PILOT 551614 PILOT Kleurenroller FRIXION BALL 07, doos met 15 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 53,09
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Passagierstrein - LEGO 60197
Passagierstrein - LEGO 60197
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 223,61
Gratis bezorging
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,11
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Apple iPhone 12, 15,5 cm (6,1 inch), 2532 x 1170 pixels, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Blauw
Apple iPhone 12, 15,5 cm (6,1 inch), 2532 x 1170 pixels, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Blauw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 275
Gereviseerd
€ 252,00
Gratis bezorging
Verkoper: RoundedTrade
Productafbeelding van Bibs Colour, klassieke peuterfles, rond, van latex
Bibs Colour, klassieke peuterfles, rond, van latex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Rotho ALBULA, opbergbox, antraciet, rechthoekig, kunststof, effen, voor binnengebruik
Rotho ALBULA, opbergbox, antraciet, rechthoekig, kunststof, effen, voor binnengebruik
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,95
-29%
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
NUK 10225305, NUK Perfect Match starterset, 9-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Steam Mop Refill Vileda Steam
Steam Mop Refill Vileda Steam
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 18,82
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, beige kleur
Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 298
€ 161,71
-€ 44,17
€ 117,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Boxstuff

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Halloween-potloodset met gummetjes, 48 stuks, 6 verschillende designs
Halloween-potloodset met gummetjes, 48 stuks, 6 verschillende designs
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Toverstok potloden, 12 stuks, geel, geschikt voor Halloween, feestjes, decoraties en schrijven
Toverstok potloden, 12 stuks, geel, geschikt voor Halloween, feestjes, decoraties en schrijven
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Professionele set van 73 aquarel- en potloodartikelen, geschikt voor zowel ervaren kunstenaars als beginners
Professionele set van 73 aquarel- en potloodartikelen, geschikt voor zowel ervaren kunstenaars als beginners
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 72-delige professionele schetsset met potloden, geschikt voor schetsen en tekenen
72-delige professionele schetsset met potloden, geschikt voor schetsen en tekenen
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Houten potloodendoos, antiek, massief hout, vierkant, voor kinderen, opslag voor schrijfwaren, omhulsel
Houten potloodendoos, antiek, massief hout, vierkant, voor kinderen, opslag voor schrijfwaren, omhulsel
€ 30,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 10 stuks eeuwigdurende potloden, zonder inkt en herbruikbaar, met gum, voor tekenen en schrijven
10 stuks eeuwigdurende potloden, zonder inkt en herbruikbaar, met gum, voor tekenen en schrijven
€ 22,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 12 stuks houtskoolpotloden, flexibel, voor soepel schrijven, gemakkelijk te gebruiken, geschikt voor het maken van gedetailleerde tekeningen, schetsen en schilderen
12 stuks houtskoolpotloden, flexibel, voor soepel schrijven, gemakkelijk te gebruiken, geschikt voor het maken van gedetailleerde tekeningen, schetsen en schilderen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 5 stuks antislip-diamantmarkeerstift met carbideertip voor keramiek, glas, metaal en hout
5 stuks antislip-diamantmarkeerstift met carbideertip voor keramiek, glas, metaal en hout
€ 24,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza