Stimul8 - S8 Glijmiddel Op Waterbasis 250 Ml

€ 15,01

€ 60,04 / 1l

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Glijmiddelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Stimul8 - S8 Glijmiddel Op Waterbasis 50 Ml
Stimul8 - S8 Glijmiddel Op Waterbasis 50 Ml
€ 227,00/1l
€ 11,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stimul8 - S8 Aardbei Glijmiddel 50 Ml
Stimul8 - S8 Aardbei Glijmiddel 50 Ml
€ 230,00/1l
€ 11,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stimul8 - S8 Aloe Vera Glijmiddel 125 Ml
Stimul8 - S8 Aloe Vera Glijmiddel 125 Ml
€ 108,72/1l
€ 13,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stimul8 - S8 Gezouten Karamel Glijmiddel 50 Ml
Stimul8 - S8 Gezouten Karamel Glijmiddel 50 Ml
€ 230,00/1l
€ 11,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stimul8 - S8 Ease Anale Ontspanningsspray 30 Ml
Stimul8 - S8 Ease Anale Ontspanningsspray 30 Ml
€ 652,67/1l
€ 23,95
-18%
€ 19,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stimul8 - S8 4 In 1 Aardbei Dessert Glijmiddel 125 Ml
Stimul8 - S8 4 In 1 Aardbei Dessert Glijmiddel 125 Ml
€ 111,04/1l
€ 13,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stimul8 anal glijmiddel, 50 ml
Stimul8 anal glijmiddel, 50 ml
€ 230,00/1l
€ 11,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van JOYDIVISION AQUAGLIDE - VANILLE-GLIJMiddel op waterbasis, 100 ml
JOYDIVISION AQUAGLIDE - VANILLE-GLIJMiddel op waterbasis, 100 ml
€ 187,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 18,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stimul8 - S8 Intieme Energie Hyaluron Glijmiddel 50 Ml
Stimul8 - S8 Intieme Energie Hyaluron Glijmiddel 50 Ml
€ 264,40/1l
€ 13,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Waterbasis glijmiddel Waterglide, 300 ml
Waterbasis glijmiddel Waterglide, 300 ml
€ 36,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,22
-24%
€ 12,92
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Intimateline - Sensilight Aardbeiensmeermiddel Op Waterbasis, 60 Ml
Intimateline - Sensilight Aardbeiensmeermiddel Op Waterbasis, 60 Ml
€ 305,33/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van INTIMATELINE - BOYGLIDE: Watergedragen glijmiddel, 30 ml
INTIMATELINE - BOYGLIDE: Watergedragen glijmiddel, 30 ml
€ 572,50/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van MIXGLISS - Smeermiddel op waterbasis, met een kauwgomaroma, 70 ml
MIXGLISS - Smeermiddel op waterbasis, met een kauwgomaroma, 70 ml
€ 204,14/1l
€ 14,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Waterbasis glijmiddel Waterglide, 300 ml
Waterbasis glijmiddel Waterglide, 300 ml
€ 23,37/1l
€ 9,35
-25%
€ 7,01
Verkoper: LBD
Productafbeelding van JOYDIVISION AQUAglide Exotik, 100 ml
JOYDIVISION AQUAglide Exotik, 100 ml
€ 169,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 16,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Intimateline - Sensilight, glijmiddel op waterbasis, 150 ml
Intimateline - Sensilight, glijmiddel op waterbasis, 150 ml
€ 87,13/1l
€ 13,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Watergedragen glijmiddel, 2-in-1, 500 ml
Watergedragen glijmiddel, 2-in-1, 500 ml
€ 49,72/1l
€ 24,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stimul8 S8 - 50 ml - S8 Hybride smeermiddel 50 ml -
Stimul8 S8 - 50 ml - S8 Hybride smeermiddel 50 ml -
€ 230,00/1l
€ 18,95
-39%
€ 11,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cobeco Pharma - AnalLube Water Based Transparant (1000 ml)
Cobeco Pharma - AnalLube Water Based Transparant (1000 ml)
€ 23,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,43
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Joydivision Aquaglide - Glijmiddel 50 Ml
Joydivision Aquaglide - Glijmiddel 50 Ml
€ 145,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 22,47
-67%
€ 7,29
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het premium Waterbase Original Lubricant van S8 is de perfecte match voor consumenten die op zoek zijn naar een lichaamsveilig glijmiddel van hoge kwaliteit om de intimiteit te verbeteren en hun intieme avonturen te verzachten. Deze fantastische, langdurige formule van S8 is volledig parabenenvrij, ftalaatvrij, glutenvrij, sulfaatvrij en bevat geen toegevoegde kleurstoffen of agressieve conserveermiddelen voor een onweerstaanbare 'natuurlijke' aantrekkingskracht. Het S8 Waterbase Original Lubricant voldoet bovendien aan alle huidige EU-regelgeving met betrekking tot intieme verzorgingsproducten en biedt een betrouwbaar, scherp geprijsd en transparant alternatief voor andere, niet-goedgekeurde opties op de markt.

Specificaties

  • Productafmetingen 125 ml
  • Allergie getest Ja
  • Glutenvrij Ja
  • Geurloos Ja
  • Parabenenvrij Ja
  • Op waterbasis Ja

Ingrediënten

WATER, GLYCERINE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, FENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERINE

Deze S8- lijn met essentiële producten voor intieme verzorging combineert formules van topkwaliteit met een prijs die voor iedereen betaalbaar is, waardoor het een geweldige keuze is met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding in erotisch welzijn. S8 is ontworpen om het genot te verhogen en de intimiteit te versterken op een natuurlijke, lichaamsveilige manier. De S8- collectie biedt voor elk wat wils. Van glijmiddelen op waterbasis, siliconenbasis, gearomatiseerde en hybride glijmiddelen tot toycleaners en stimulatiegels: S8 heeft het allemaal. De aantrekkingskracht van S8 drogisterijproducten is dat ze zo 'natuurlijk' mogelijk zijn, natuurlijke lubricatie nabootsen en de formules vrij houden van onnodige chemicaliën. De producten bevatten geen agressieve conserveermiddelen en zijn vrij van parabenen, ftalaten en gluten - dit alles staat duidelijk vermeld op de transparante verpakking van de glijmiddelen. S8 voldoet aan alle Europese normen en voorschriften voor intieme verzorgingsproducten en biedt een betrouwbare, lichaamsveilige en verwennerijervaring voor alle liefhebbers van intiem genot.



Als u op zoek bent naar erotische artikelen tegen goede prijzen, ontdek dan Gleitmittel Erdbeere Stimul8 250 ml! Een hele wereld vol mogelijkheden voor fantasie en plezier!

  • Belangrijke informatie:
    • Wij garanderen verzending met absolute discretie en vertrouwelijkheid. Niemand anders dan u weet wat het pakket bevat.
    • Vertrouwelijk verzonden
  • Type:
    • Erotisch
    • Gleitmittel (smeermiddel) aardbei
  • Inhoud: 250 ml
  • Kenmerken: Waterbasis smeermiddel
Materiaalsamenstelling
Geen gegevens vereist
Model
Stimul8
Gewicht
304 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Water, glycerine, hydroxyethylcellulose, fenoxyethanol, ethylhexylglycerine
Fabrikant
Stimul8
Verpakkingsinhoud
250 milliliter
Aantal stuks
250
Doelgroepen
Unisex
EAN
8713221819635
MPN (Manufacturer Part Number)
D-243701

Materiaalsamenstelling
Geen gegevens vereist
Model
Stimul8
Gewicht
304 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Water, glycerine, hydroxyethylcellulose, fenoxyethanol, ethylhexylglycerine
Fabrikant
Stimul8
Verpakkingsinhoud
250 milliliter
Aantal stuks
250
Doelgroepen
Unisex
EAN
8713221819635
MPN (Manufacturer Part Number)
D-243701
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pjur Original Silicone Bodyglide - 250 ml
Pjur Original Silicone Bodyglide - 250 ml
€ 99,96/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 34,07
-26%
€ 24,99
Verkoper: Lifestyle-Supplies
Productafbeelding van Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
€ 2.030,00/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 27,06
-24%
€ 20,30
Verkoper: LBD
Productafbeelding van START EROTIQUE - Gel voor na het gebruik van vergroting. || 150 ml
START EROTIQUE - Gel voor na het gebruik van vergroting. || 150 ml
€ 38.600,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van d'Alba Double Serum All In One Multi Balm, 10 gram
d'Alba Double Serum All In One Multi Balm, 10 gram
€ 3.295,00/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Durex Play 2-in-1 - Massage- en glijmiddel met ylang-ylang
Durex Play 2-in-1 - Massage- en glijmiddel met ylang-ylang
€ 1.234,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,17
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Joydivision Bioglide glijmiddel, 500 ml
Joydivision Bioglide glijmiddel, 500 ml
€ 70,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van head&shoulders® 8006540423202 head&shoulders® DERMAXPRO BERUHIGEND Kopfhautmaske 145 ml
head&shoulders® 8006540423202 head&shoulders® DERMAXPRO BERUHIGEND Kopfhautmaske 145 ml
€ 252,48/1l
€ 36,61
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Just Glide - bevochtigende glijmiddel voor vaginaal gebruik, 1 liter
Just Glide - bevochtigende glijmiddel voor vaginaal gebruik, 1 liter
€ 23,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 23,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eros Classic Bodyglide Sil. 500 ml
Eros Classic Bodyglide Sil. 500 ml
€ 98,42/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 49,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VAGISAN verzorgende glijmiddel, 50g, PZN 20011721
VAGISAN verzorgende glijmiddel, 50g, PZN 20011721
€ 118,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Caya Diaphragma Gel, 60 gram gel
Caya Diaphragma Gel, 60 gram gel
€ 101,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Waterbasis glijmiddel Waterglide, 300 ml
Waterbasis glijmiddel Waterglide, 300 ml
€ 36,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,22
-24%
€ 12,92
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Koffiekunstkan, melkopschuimer voor latte, koffiezetapparaat, accessoire zonder weegschaal, 350 ml, blauw
Koffiekunstkan, melkopschuimer voor latte, koffiezetapparaat, accessoire zonder weegschaal, 350 ml, blauw
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Glijmiddel aardbei, Swiss Navy
Glijmiddel aardbei, Swiss Navy
€ 161,74/1l
€ 153,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Premium - Wateroplosbaar glijmiddel - 946 ml (32 fl oz)
Premium - Wateroplosbaar glijmiddel - 946 ml (32 fl oz)
€ 65,08/1l
€ 61,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cobeco Pharma - AnalLube Water Based Transparant (1000 ml)
Cobeco Pharma - AnalLube Water Based Transparant (1000 ml)
€ 23,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,43
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ReAm Beste Vrienden Massagegel § Glijmiddel, 200 ml
ReAm Beste Vrienden Massagegel § Glijmiddel, 200 ml
€ 23,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Manix Skyn All Night Long Glijmiddel (80 ml)
Manix Skyn All Night Long Glijmiddel (80 ml)
€ 150,00/1l
€ 12,32
-2%
€ 12,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Loovara Intimate - 2-in-1 glijmiddel en massageolie - 250 ml
Loovara Intimate - 2-in-1 glijmiddel en massageolie - 250 ml
€ 162,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Intt - Vibratiegel Krachtige Stimulerende Vegan Vloeistof Vibrator
Intt - Vibratiegel Krachtige Stimulerende Vegan Vloeistof Vibrator
€ 1.184,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SHOTS Toys Fist It, 500 ml, 550 g, glijmiddel op waterbasis, geschikt voor anale seks, verlengslijm, verpakking
SHOTS Toys Fist It, 500 ml, 550 g, glijmiddel op waterbasis, geschikt voor anale seks, verlengslijm, verpakking
€ 60,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritex anticonceptiegel, 8 stuks (8 x 4 ml)
Ritex anticonceptiegel, 8 stuks (8 x 4 ml)
€ 710,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van EasyGlide glijmiddel op siliconenbasis, 150 ml
EasyGlide glijmiddel op siliconenbasis, 150 ml
€ 55,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,29
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Lovely Lovers - ALOE VERA glijdende gel, kalmerende intiemegel op waterbasis, 150 ml
Lovely Lovers - ALOE VERA glijdende gel, kalmerende intiemegel op waterbasis, 150 ml
€ 70,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,37
-30%
€ 10,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tenga - Intieme zijdenbalsem, 170 ml
Tenga - Intieme zijdenbalsem, 170 ml
€ 120,88/1l
€ 20,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Love Stim H20, universele waterbasis glijmiddel, 150 ml
Love Stim H20, universele waterbasis glijmiddel, 150 ml
€ 54,53/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Durex Naturals Hyaluron glijmiddel, extra hydraterend, 100% natuurlijke ingrediënten
Durex Naturals Hyaluron glijmiddel, extra hydraterend, 100% natuurlijke ingrediënten
€ 160,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur Original Silicone Bodyglide - 1000 ml
Pjur Original Silicone Bodyglide - 1000 ml
€ 97,45/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 97,45
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pjur Woman siliconengel, 250 ml
Pjur Woman siliconengel, 250 ml
€ 101,64/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,07
-25%
€ 25,41
Verkoper: Lifestyle-Supplies

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza