BaByliss SPRAY FX4in1, transparant, 1 stuk

€ 9,61

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 23 – wo 28 oktober
Onze bestedeals
Tondeuses & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van Wahl Rapid Clip Hair Cutter silver (09657.0460)
Wahl Rapid Clip Hair Cutter silver (09657.0460)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Babyliss PRO 4Artists SKELETONFX Gold haartrimmer
Babyliss PRO 4Artists SKELETONFX Gold haartrimmer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 133,45
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Scheerapparaat BaByliss FXFS1E
Scheerapparaat BaByliss FXFS1E
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 46,00
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Babyliss scheerkop FXFS2GSE GunsteelFX, FXRF2GSE (FXFS2GSE)
Babyliss scheerkop FXFS2GSE GunsteelFX, FXRF2GSE (FXFS2GSE)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 268,69
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Babyliss tondeuse, Babyliss Pro 4rtists LOPROFX FX825E, 1 stuk.
Babyliss tondeuse, Babyliss Pro 4rtists LOPROFX FX825E, 1 stuk.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 271,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van BABYLISS - Scheerkop voor epileerapparaat E865E - 35008650
BABYLISS - Scheerkop voor epileerapparaat E865E - 35008650
€ 18,72
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Haarverzorger BABYLISS FX862E
Haarverzorger BABYLISS FX862E
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 95,19
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van WAHL Reinigingsspray voor scheerkopsets, 250 ml
WAHL Reinigingsspray voor scheerkopsets, 250 ml
€ 12,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Remington HC4250A
Remington HC4250A
€ 62,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van UlUltron Nuska Haarkamset met klipjes, 8 stuks
UlUltron Nuska Haarkamset met klipjes, 8 stuks
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van REMINGTON HC550 Easy Fade Pro Hair Clipper – Cordless – Waterproof – Fixed. Fade and Ear Guides
REMINGTON HC550 Easy Fade Pro Hair Clipper – Cordless – Waterproof – Fixed. Fade and Ear Guides
€ 73,18
-7%
€ 67,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Andis Schermolie, 120 ml
Andis Schermolie, 120 ml
€ 83,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,81
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van BaByliss E990E haartrimmer
BaByliss E990E haartrimmer
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 89,40
-19%
€ 71,87
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Remington tondeuse HC5200
Remington tondeuse HC5200
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 37,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van BABYLISS FX872E Trimmer
BABYLISS FX872E Trimmer
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 244,00
-€ 119,04
€ 124,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van JRL Bladspray
JRL Bladspray
€ 13,09
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van BaByliss tondeuse E996E
BaByliss tondeuse E996E
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cybertec24
Productafbeelding van REMINGTON Titanium Haartrimmer HC335
REMINGTON Titanium Haartrimmer HC335
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,65
-16%
€ 23,04
Verkoper: PolisElectro

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Babyliss Pro Spray smeermiddel voor 4-in-1 scheermessen FX040290E 150ml

4 functies:
Smeert, reinigt, desinfecteert en koelt de messen van baardtrimmers en haarverzorgerapparaten.

De PHARMA kwaliteitolie is speciaal ontwikkeld om de messen van de BaByliss PRO® baard- en haarverzorgerapparaten te smeren (het verdampt niet en vertraagt de rotatie van de messen niet). Om een langere levensduur van het apparaat en een betere snijprestatie te garanderen, wordt aanbevolen om het na elke gebruik te gebruiken.
Kenmerken:
Spraybus 150 ml
Verpakking: 12 stuks
INGREDIËNTEN: Butaan / Isobutaan / Propaan, Paraffinum Liquidum, Isopropylmyristaat, Alcohol Denat., Sorbitan Oleate, Parfum (geur).
Gebruik:

    • Haal het apparaat uit het stopcontact voordat u het spray gebruikt.

    • Spray op een afstand van 2 tot 5 cm.

    • Verwijder overtollig product.
Kleur
Transparant
Gewicht
0.127 kg
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
3030050149937
MPN (Manufacturer Part Number)
FX040290E

Kleur
Transparant
Gewicht
0.127 kg
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
3030050149937
MPN (Manufacturer Part Number)
FX040290E
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BaByliss PRO vervangingsmes FX707ZE goud, 40 mm, voor scheerkop Skeleton FX7870GE BKE RE
BaByliss PRO vervangingsmes FX707ZE goud, 40 mm, voor scheerkop Skeleton FX7870GE BKE RE
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 64,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wahl Clipper olie, machineolie, speciale olie voor snijkoppen, 118 ml
Wahl Clipper olie, machineolie, speciale olie voor snijkoppen, 118 ml
€ 12,71/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 21,60
-41%
€ 12,71
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van BaByliss FXFS2E Pro 4Artists dubbele foil scheerapparaat, chroom
BaByliss FXFS2E Pro 4Artists dubbele foil scheerapparaat, chroom
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 94,11
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lattafa | Eternal Oud |  100 ml
Lattafa | Eternal Oud | 100 ml
€ 2.771,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 27,71
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Wahl 2999-7900, Spray, 400 ml, Rood, Wit, Reiniging, Koeling, Corrosiebescherming, Smering, 1 stuk
Wahl 2999-7900, Spray, 400 ml, Rood, Wit, Reiniging, Koeling, Corrosiebescherming, Smering, 1 stuk
€ 29,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 16,92
-30%
€ 11,68
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Wahl Rapid Clip Hair Cutter silver (09657.0460)
Wahl Rapid Clip Hair Cutter silver (09657.0460)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lattafa | Sehr Lattafa |  100 ml
Lattafa | Sehr Lattafa | 100 ml
€ 2.367,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 23,67
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, wit
Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 863
Gebruikt
€ 1.465,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van iPhone 14 Pro Max 128 GB Space Black
iPhone 14 Pro Max 128 GB Space Black
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 255
Gereviseerd
€ 494,00
Gratis bezorging
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 863
Gebruikt
€ 1.465,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2419
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2193
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van Babyliss PRO 4Artists SKELETONFX Gold haartrimmer
Babyliss PRO 4Artists SKELETONFX Gold haartrimmer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 133,45
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BaByliss CHROMFX Accu-kapschermachine met lithiumbatterij
BaByliss CHROMFX Accu-kapschermachine met lithiumbatterij
€ 141,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 169,99
-€ 10,00
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van BaByliss Pro Skeleton FX FX7870IBPE tondeuse
BaByliss Pro Skeleton FX FX7870IBPE tondeuse
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 137,36
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Wahl Magic Clip – Draadloze haartrimmer
Wahl Magic Clip – Draadloze haartrimmer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 184,15
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Wahl Professional 5 Star Vanish dubbelmes-scheerapparaat 240 V 0,05 mm (08173-716)
Wahl Professional 5 Star Vanish dubbelmes-scheerapparaat 240 V 0,05 mm (08173-716)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 165,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BaByliss tondeuse E996E
BaByliss tondeuse E996E
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cybertec24
Productafbeelding van Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2419
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van JRL Professional Fresh Fade 2020T tondeuse, zilver
JRL Professional Fresh Fade 2020T tondeuse, zilver
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: CasaDelRasoioSAS
Productafbeelding van BaBylissPRO GOLDFX draadloze tondeuse, goudkleurig
BaBylissPRO GOLDFX draadloze tondeuse, goudkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 297,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Scheerapparaat BaByliss FXFS1E
Scheerapparaat BaByliss FXFS1E
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 46,00
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 338
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Wahl 3027252 Magic Clip 5V, rood, draadloze tondeuse
Wahl 3027252 Magic Clip 5V, rood, draadloze tondeuse
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 214,47
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
€ 70,14/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 58,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van INF Professionele tondeuse baardtrimmerset Zilver
INF Professionele tondeuse baardtrimmerset Zilver
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 121,59
Gratis bezorging€40 Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Professionele tondeuse baardtrimmerset Goud
INF Professionele tondeuse baardtrimmerset Goud
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 125,29
-€ 3,70
€ 121,59
Gratis bezorging€40 Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Tondeuses en trimmers met accessoires zwart
INF Tondeuses en trimmers met accessoires zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 57,59
Gratis bezorging25% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF 6-in-1 Tondeuse baardtrimmer neustrimmer - Krachtig en stil Bronzen
INF 6-in-1 Tondeuse baardtrimmer neustrimmer - Krachtig en stil Bronzen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 64,69
Gratis bezorging35% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Tondeuse/trimmer met accessoires - Stil en oplaadbaar Zilver
INF Tondeuse/trimmer met accessoires - Stil en oplaadbaar Zilver
€ 54,89
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Tondeuse met LCD-display en accessoires Zilver
INF Tondeuse met LCD-display en accessoires Zilver
€ 39,09
Gratis bezorging30% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Elektrische tondeuse en trimmer in stijlvol retro-design Bronzen
INF Elektrische tondeuse en trimmer in stijlvol retro-design Bronzen
€ 39,09
Gratis bezorging20% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Professionele ananas snijder, waarmee je ringen snijdt en het vruchtvlees volledig losmaakt van de ananas. Gemaakt van roestvrij staal (Cromargan), vaatwasmachinebestendig
Professionele ananas snijder, waarmee je ringen snijdt en het vruchtvlees volledig losmaakt van de ananas. Gemaakt van roestvrij staal (Cromargan), vaatwasmachinebestendig
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van INF Haarknipset - 10 stuks
INF Haarknipset - 10 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,89
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Tondeuse / tondeuse
INF Tondeuse / tondeuse
€ 34,99
-2%
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Kit voor het knippen van haar
INF Kit voor het knippen van haar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,29
-4%
€ 27,99
Gratis bezorging20% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Kappersset voor het knippen van haar - Schaar, kammen, kappersmes
INF Kappersset voor het knippen van haar - Schaar, kammen, kappersmes
€ 30,59
-2%
€ 29,69
Gratis bezorging20% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Kappersset met schaar, kammen, clips, jas 11 delen
INF Kappersset met schaar, kammen, clips, jas 11 delen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,69
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Tondeuse met accessoires oplaadbaar Goud
INF Tondeuse met accessoires oplaadbaar Goud
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Tondeuse met accessoires oplaadbaar Gold
INF Tondeuse met accessoires oplaadbaar Gold
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Kristalhaarverwijderaar, nano-glas, pijnloos, herbruikbaar, goudkleurig
Kristalhaarverwijderaar, nano-glas, pijnloos, herbruikbaar, goudkleurig
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion