4,4



Gebaseerd op 5 beoordelingen
Vergelijkbare producten

SAUNA-PRODUCTEN voor plezier. 4 verschillende soorten concentraat, 4 x 50 ml. PZN 04655330
€ 101,55/1l
€ 20,31
Verkoper: AbisZ-Markt

Rento 600477, Sauna-olie, meerkleurig, 1200 liter, berkenhout, eucalyptus, 3 stuks, 165 mm
€ 14,24
Verkoper: amilano

Rento Natuursauana-geur 100 ml - Geur: Fris en verkwikkend
€ 54,97/1l
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Kneipp Sauna-opgusspray "Lebensfreude", 2-pack (2 x 100 ml)
€ 14,20/1kg
€ 14,68
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,10
Verkoper: AbisZ-Markt

Unterweger Biologische Sauna-olie 100 ml, Zirke "Harmonie"
€ 85,20/1l
€ 8,52
Verkoper: AbisZ-Markt

Sauna-olie Eucalyptus, 200 ml, ESS
€ 45,62/1kg
€ 9,77
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 8,76
Verkoper: AbisZ-Markt

Rento Saunadouche 10 ml - Geur: Berkenboom
€ 2.270,00/1l
€ 22,70
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Rento Saunadouche 10 ml - Geur: Bosachtig
€ 589,00/1kg
€ 5,89
Verkoper: amilano

Harvia Saunageur 400ml - Geur: Berkenboom
€ 50,72/1l
€ 20,29
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Arowell - Haardvuur sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Aroma Sauna - Warmteboost, 100 ml
€ 134,70/1l
€ 13,47
Verkoper: AbisZ-Markt

Douchegel voor na de sauna, Rento, berkengeur, 400 ml
€ 42,32/1kg
€ 21,99
-23%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Arowell - Oriental sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Cederhout sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Hamam sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Arowell - Jasmijn Sauna opgiet Saunageur Opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Sauna-opguss - Citroengras, 50 ml | BERGLAND
€ 119,60/1l
€ 5,98
Verkoper: AbisZ-Markt

Arowell - Lemongrass sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Harvia Saunageur 400 ml - Geur: Veenbessen
€ 50,72/1l
€ 20,29
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Arowell - Hyacint sauna opgiet saunageur opgietconcentraat - 100 ml
€ 125,00/1l
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Instructies voor gebruik: Voeg 2-4 dopjes toe aan een emmer water voor de sauna. Schud voor gebruik. Spoel de emmer na gebruik uit. Laat de fles niet achter in de sauna als deze warm is
- Hoogte
- 0.16 m
- Gewicht
- 400 g
- Inhoud
- 0.4 l
- EAN
- 6410413179431
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 317943
- Fabrikant
- Rento
- Hoogte
- 0.16 m
- Gewicht
- 400 g
- Inhoud
- 0.4 l
- EAN
- 6410413179431
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 317943
- Fabrikant
- Rento
Gevaar
Wet inzameling batterijen
Gaat ook goed samen met

Sauna-aroma van Rento, 400 ml - Geur: Teer
€ 18,57/1kg
€ 7,43
Verkoper: amilano

Sauna-aroma van Rento, 400 ml - Geur: Arctische bessen
€ 42,25/1kg
€ 16,90
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Sauna-aroma van Rento, 400 ml - Geur: Eucalyptus
€ 42,25/1kg
€ 16,90
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

SAUNA-PRODUCTEN voor plezier. 4 verschillende soorten concentraat, 4 x 50 ml. PZN 04655330
€ 101,55/1l
€ 20,31
Verkoper: AbisZ-Markt

Hukka Design Stoomstenen, 2 stuks, van steen voor saunaoven, geschikt voor het gebruik van water (opgiet)
€ 24,40
Verkoper: amilano

Sauna-aroma van Rento, 400 ml - Geur: Citrusvruchten
€ 40,45/1kg
€ 16,18
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Set van 10 eikenhouten saunabezems
€ 62,82
Verkoper: Bonpos

Rento 600477, Sauna-olie, meerkleurig, 1200 liter, berkenhout, eucalyptus, 3 stuks, 165 mm
€ 14,24
Verkoper: amilano

LED-evenementenpaviljoen 3,6 x 3,6m, DomeShelter tuinpaviljoen inclusief zonnemodule, design paviljoen, tuintent, campingpaviljoen, feesttent met verlichting - antraciet
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Rento Sauna Duft Geschenkbox 3 x 400 ml, Wintergewürze, Wald- und Polarkiefer
€ 11,87/1kg
€ 14,24
Verkoper: amilano

Beautylushh Zwarte Sieradenbox met Luxe Opslag Jewelry
€ 12,68
Verkoper: EmptCZ

Hukka Sisukas saunafontein van specksteen
€ 21,65
Verkoper: amilano

Kindle FIRE TV 2022 Amazon Fire TV Stick Lite 2022
€ 156,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Rento Natuursauana-geur 100 ml - Geur: Wild bos
€ 54,97/1l
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Navaris aluminium sauna-emmer met lepel en zandloper - metalen sauna-emmer - set van 3 stuks: sauna-emmer - lichtgewicht emmer met bamboe handvat
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl

Rento natuurlijke saunageur 100 ml - Geur: Blauwe uur
€ 53,60/1l
€ 5,36
Verkoper: amilano

Universele douchekophouder, douchestang, kunststof, verchroomd, verstelbaar. Douchekophouder, handdouchehouder, bevestiging zonder boren
€ 8,99
Verkoper: HAC24-GmbH

Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin

ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
€ 42,99
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH

Apple MagSafe Oplader - Draadloze oplader - 15W - 1 meter - Wit
€ 29,04
Gratis bezorging
Verkoper: ZenXstore

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Rento Natuursauana-geur 100 ml - Geur: Fris en verkwikkend
€ 54,97/1l
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Sauna-aroma van Rento, 400 ml - Geur: Winterkruiden
€ 42,25/1kg
€ 16,90
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Natuurlijke sauna-geur RENTO AURORA, 100 ml
€ 54,97/1l
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Kneipp Saunageur Pure Freshness 100 ml
€ 63,00/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany

Karibu Saunahuis Buiten sauna Tuin sauna Pepe 2, 196 x 196 cm, Kleur: Onbehandeld
€ 2.193,45
Verkoper: Karibu

Hukka Saunakko Sauna-Verdampfer aus Speckstein | 11004
€ 14,62
Verkoper: amilano

Saunastenen Hukka Saunaheppu
€ 41,66
Verkoper: amilano

Harvia Saunalamp Saunalamp Saunaverlichting SAS21060T
€ 35,60
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Kneipp Sauna-opgusspray "Lebensfreude", 2-pack (2 x 100 ml)
€ 14,20/1kg
€ 14,68
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,10
Verkoper: AbisZ-Markt
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten
























Klantbeoordelingen
80% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
80%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%20% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
20%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 9 maart 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Geweldig product
Echt een heerlijke geur. Ruikt heel aangenaam.
Beoordeeld op 22 december 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
sauna opgieting
alles is weer goed gelukkig
Beoordeeld op 27 mei 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 13 maart 2023 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 11 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop