Shark S6003EU

€ 174,90

€ 160,64€-14,26

€ 458,97 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Stoomreinigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 299,73
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
€ 178,54/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Black & Decker FSMH13E10 Stoomreiniger, 1300 W, wit
Black & Decker FSMH13E10 Stoomreiniger, 1300 W, wit
€ 166,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 63,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Hoover CA2IN1D 011 Stoomreiniger: snelle opwarming, 2-in-1 spuitmond, waterreservoir
Hoover CA2IN1D 011 Stoomreiniger: snelle opwarming, 2-in-1 spuitmond, waterreservoir
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 287,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Stoomveger FSM1616 met Delta-reinigingskop, stoomreiniger
Stoomveger FSM1616 met Delta-reinigingskop, stoomreiniger
€ 429,06/1l
€ 150,17
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Shark S6001EU, Draagbare stoomreiniger, 0,4 liter, Meerkleurig, Wit, 1200 W, 2,5 bar, Geschikt voor harde vloeren, laminaat en tegels
Shark S6001EU, Draagbare stoomreiniger, 0,4 liter, Meerkleurig, Wit, 1200 W, 2,5 bar, Geschikt voor harde vloeren, laminaat en tegels
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 249,00
-€ 148,53
€ 100,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wëasy NVP15 hogedrukaansteker voor stoomreiniging, 1,5 liter waterreservoir, 4 bar, 1500 W, geel/zwart
Wëasy NVP15 hogedrukaansteker voor stoomreiniging, 1,5 liter waterreservoir, 4 bar, 1500 W, geel/zwart
€ 75,13/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 112,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Shark S6002EU, blauwe stoomreiniger
Shark S6002EU, blauwe stoomreiniger
€ 997,14/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 349,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Camry Premium CR 7021, Draagbare stoomreiniger, 0,35 liter, Zwart, Wit, Knopbediening, 1500 W, 3,5 bar
Camry Premium CR 7021, Draagbare stoomreiniger, 0,35 liter, Zwart, Wit, Knopbediening, 1500 W, 3,5 bar
€ 106,11/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 37,14
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van BISSELL 1977N Vac&Steam - Corded Vacuum and Steam Cleaner - For Hard Floors. Tiles. Parquet - Steam Regulation Function
BISSELL 1977N Vac&Steam - Corded Vacuum and Steam Cleaner - For Hard Floors. Tiles. Parquet - Steam Regulation Function
€ 584,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 233,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Steam cleaner - HKoeNIG - NV6200 - Pressure 4 bars - Capacity 1.5L - Autonomy 45min
Steam cleaner - HKoeNIG - NV6200 - Pressure 4 bars - Capacity 1.5L - Autonomy 45min
€ 91,67/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 137,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van POLTI VAPORETTO SV440 2-in-1 steam cleaner - 1500 W
POLTI VAPORETTO SV440 2-in-1 steam cleaner - 1500 W
€ 461,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 138,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 2-delige set vervangingspads voor stoomreiniger CleanTenso
2-delige set vervangingspads voor stoomreiniger CleanTenso
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,25
-3%
€ 16,69
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam 3.0
Steam Mop Vileda Steam 3.0
€ 208,35/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 153
€ 83,34
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Rowenta RY6597, stoommopp, 0,6 liter, wit, blauw, 7 meter, 0,6 liter, 1200 W
Rowenta RY6597, stoommopp, 0,6 liter, wit, blauw, 7 meter, 0,6 liter, 1200 W
€ 181,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Shark S1000, Draagbare stoomreiniger, 0,375 liter, Mintgroen, Wit, 5,5 meter, 1050 Watt, 5 bar
Shark S1000, Draagbare stoomreiniger, 0,375 liter, Mintgroen, Wit, 5,5 meter, 1050 Watt, 5 bar
€ 522,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 196,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Shark Stoomreiniger S6003EU

Automatische stoomreiniger met drie stoomstanden voor een grondige reiniging van alle soorten harde en afgesloten vloeren, waaronder laminaat, hardhout, marmer, tegels en steen.

Kenmerken:

  • Klik-en-klap technologie
  • Steam Blast-technologie
  • Intelligente stoomregeling met drie stoomstanden
  • Geschikt voor laminaat, hardhouten vloeren, marmer, tegels en steen
  • Voorverwarmtijd: ongeveer 30 seconden
  • Verwarmt water tot ongeveer 160° C
  • Inhoud: 350 ml
  • Kabellengte: 6 meter
  • Vermogen: 1200 W
  • Afmetingen (B x D x H): 34 x 18 x 118 cm
  • Gewicht: 2,7 kg
Feature3: parket
Type: Stoomreiniger
Spanning (V): 220 - 240
Totaal vermogen (W): 1200
Opwarmtijd (min.): 0,5
Opwarmtijd (min.): <2
Tankinhoud (l): 0,35
Kleur: grijs
Kabellengte (m): 6,0
Lengte (mm): 180
Breedte (mm): 340
Hoogte (mm): 1180
Gewicht zonder accessoires (kg): 2700
Inhoud
0.35 l
Kleur
Grijs
Zilver
Violet
Fabrikant
Shark
Maximale werkdruk
0.002 kbar
Vermogen
1200 W
Maximale temperatuur
160 °C
Gewicht
2.7 kg
EAN
0622356220743
622356220743
MPN (Manufacturer Part Number)
S6003EU

Inhoud
0.35 l
Kleur
Grijs
Zilver
Violet
Fabrikant
Shark
Maximale werkdruk
0.002 kbar
Vermogen
1200 W
Maximale temperatuur
160 °C
Gewicht
2.7 kg
EAN
0622356220743
622356220743
MPN (Manufacturer Part Number)
S6003EU
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
€ 179,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam 3.0
Steam Mop Vileda Steam 3.0
€ 208,35/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 153
€ 83,34
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van KÄRCHER 14394900 KÄRCHER SV 7 Dampfreiniger
KÄRCHER 14394900 KÄRCHER SV 7 Dampfreiniger
€ 1.317,24/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 658,62
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 299,73
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 167,98/1l
€ 83,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
€ 178,54/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Uwant Y100 Stoomreinigingsapparaat, 3-in-1 stoomreiniger voor bank, tapijt en auto, met 18 kPa, 1750W hete stoom, 65°C heet water en koud water
Uwant Y100 Stoomreinigingsapparaat, 3-in-1 stoomreiniger voor bank, tapijt en auto, met 18 kPa, 1750W hete stoom, 65°C heet water en koud water
€ 133,32/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van 1600W stoomreiniger voor chemievrij reinigen, draagbare hogedrukreiniger, 3BAR handzame stoomreiniger met een reservoir van 1 liter - STEAMAX
1600W stoomreiniger voor chemievrij reinigen, draagbare hogedrukreiniger, 3BAR handzame stoomreiniger met een reservoir van 1 liter - STEAMAX
€ 39,99/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van KARCHER SC 3 Easy Fix - Steam cleaner - 1900 W - 3.5 bars - unlimited autonomy - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
KARCHER SC 3 Easy Fix - Steam cleaner - 1900 W - 3.5 bars - unlimited autonomy - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
€ 179,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 179,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Stoomreiniger voor hoge druk, 2000 W, tankinhoud 1,8 liter, 160 °C
Stoomreiniger voor hoge druk, 2000 W, tankinhoud 1,8 liter, 160 °C
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 124,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Fakir PR 7020, Draagbare stoomreiniger, 0,35 liter, Zwart, 5 meter, 350 ml, 1,6 meter
Fakir PR 7020, Draagbare stoomreiniger, 0,35 liter, Zwart, 5 meter, 350 ml, 1,6 meter
€ 303,00
-€ 36,30
€ 266,70
Gratis bezorging
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van TESLA PowerWash & Steam Station TQS600 - multifunctionele stofzuiger met stoomfunctie
TESLA PowerWash & Steam Station TQS600 - multifunctionele stofzuiger met stoomfunctie
€ 153,66
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Stoomzuiger Clean & Steam Multi RY8544, stoomreiniger
Stoomzuiger Clean & Steam Multi RY8544, stoomreiniger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 278,42
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Hoover CA2IN1D 011 Stoomreiniger: snelle opwarming, 2-in-1 spuitmond, waterreservoir
Hoover CA2IN1D 011 Stoomreiniger: snelle opwarming, 2-in-1 spuitmond, waterreservoir
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 287,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Sharkclean S8201EU, Elektrische veegmachine, Zwart, Grijs, Wit, 0,35 liter, Geschikt voor nat en droog gebruik, 150 omwentelingen per minuut, 8 meter bereik
Sharkclean S8201EU, Elektrische veegmachine, Zwart, Grijs, Wit, 0,35 liter, Geschikt voor nat en droog gebruik, 150 omwentelingen per minuut, 8 meter bereik
€ 956,14/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 334,65
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van BISSELL B2635J SteamShot 2635J - 4.5 bar duck steam cleaner and 7 accessories
BISSELL B2635J SteamShot 2635J - 4.5 bar duck steam cleaner and 7 accessories
€ 240,25/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 86,49
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van 2-in-1 Stoomreiniger 2500 W, Handstoomreiniger 1600 ml met 15 Accessoires, voor Vloer, Bank, Keuken, Badkamer en Auto, AI-gegenereerde afbeelding
2-in-1 Stoomreiniger 2500 W, Handstoomreiniger 1600 ml met 15 Accessoires, voor Vloer, Bank, Keuken, Badkamer en Auto
€ 46,87/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,00
Gratis bezorging
Verkoper: raum-blick
Productafbeelding van Krachtige stoomreiniger, stoomdweil, reiniger, 2500W, 4 bar, geschikt voor huis, ramen, badkamers en voegen
Krachtige stoomreiniger, stoomdweil, reiniger, 2500W, 4 bar, geschikt voor huis, ramen, badkamers en voegen
€ 83,20
Gratis bezorging
Verkoper: NUVIO
Productafbeelding van Ariete 4146/05, Draagbare stoomreiniger, 1,6 liter, Blauw, Zwenkbaar, Flexibel, 6 meter
Ariete 4146/05, Draagbare stoomreiniger, 1,6 liter, Blauw, Zwenkbaar, Flexibel, 6 meter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 140,78
-€ 17,72
€ 123,06
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van POLTI VAPORETTO SMART 110 ECO: Stoomreinigingsapparaat
POLTI VAPORETTO SMART 110 ECO: Stoomreinigingsapparaat
€ 116,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 233,92
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van KRUMAD Handstoomreiniger 1000 W – Set van 13 onderdelen, inclusief borstel, compacte stoomreiniger voor keuken, badkamer, ramen, voegen en bekleding
KRUMAD Handstoomreiniger 1000 W – Set van 13 onderdelen, inclusief borstel, compacte stoomreiniger voor keuken, badkamer, ramen, voegen en bekleding
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 100,00
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van Stoomreiniger Adler AD 7038
Stoomreiniger Adler AD 7038
€ 109,64/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 49,34
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Black & Decker 9IN1 Steam-mop Staande stoomreiniger 0,5 l Turquoise, wit 1300 W
Black & Decker 9IN1 Steam-mop Staande stoomreiniger 0,5 l Turquoise, wit 1300 W
€ 281,28/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 140,64
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Deerma - ZQ610 - Stoomapparaat
Deerma - ZQ610 - Stoomapparaat
€ 486,70/1l
€ 111,94
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Dirt Devil Stoomreiniger en Handstomer DD7004 - Tapijtreiniger - Elektrische Dweil 1300 W - Stoomdweil in 30 Seconden Opgewarmd - Dweilsysteem met 4 Opzetstukken
Dirt Devil Stoomreiniger en Handstomer DD7004 - Tapijtreiniger - Elektrische Dweil 1300 W - Stoomdweil in 30 Seconden Opgewarmd - Dweilsysteem met 4 Opzetstukken
€ 172,70/1l
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van ETA AQUABELO Stoomreiniger, model ETA126490000, 1000 W, werkdruk 3 bar, stoom klaar in 2-3 minuten, waterreservoirinhoud 220 ml, kabellengte 5 meter
ETA AQUABELO Stoomreiniger, model ETA126490000, 1000 W, werkdruk 3 bar, stoom klaar in 2-3 minuten, waterreservoirinhoud 220 ml, kabellengte 5 meter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 54,90
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van N8WERK Stoomveger | 1300 W, 3 stoomstanden | 450 ml waterreservoir, 7 meter snoer | Stoomreiniger voor harde vloeren, tapijten, laminaat | Verwijdert 99,9% van de bacteriën *B-artikel*
N8WERK Stoomveger | 1300 W, 3 stoomstanden | 450 ml waterreservoir, 7 meter snoer | Stoomreiniger voor harde vloeren, tapijten, laminaat | Verwijdert 99,9% van de bacteriën *B-artikel*
€ 111,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,95
Verkoper: HaWaKo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 23 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
€ 99,99
Verkoper: Luxtom
€ 50,00/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
€ 36,99
Verkoper: Luxtom
€ 105,69/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
€ 74,98
Verkoper: Luxtom
€ 62,48/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
€ 37,99
Verkoper: Luxtom
€ 84,42/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
€ 49,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 83,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 167,98/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 80,55/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 134,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 74,99/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 62,77/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
€ 20,79
-2%
€ 20,19
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,09
-2%
€ 16,59
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,40
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
€ 86,18/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH