Cat's Best Smart Pellets, 20 liter

€ 44,95

€ 2,25 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Kattenbakvulling & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 1 x Cat's Best Nature Gold, 10 liter
1 x Cat's Best Nature Gold, 10 liter
€ 1,51/1l
€ 15,09
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Cat's Best ÖkoPlus kattenbakvulling, 20 liter
Cat's Best ÖkoPlus kattenbakvulling, 20 liter
€ 1,79/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 35,87
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van CAT'S BEST Universal, 20 liter, 11 kg
CAT'S BEST Universal, 20 liter, 11 kg
€ 2,38/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Catsan kattenbakvulling, Catsan Hygiene Plus, 20 liter.
Catsan kattenbakvulling, Catsan Hygiene Plus, 20 liter.
€ 1,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 32,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van DIAMENTIQ Tofu Neutraal, ultra-absorberend - plantaardige kattenbakvulling - 4 kg
DIAMENTIQ Tofu Neutraal, ultra-absorberend - plantaardige kattenbakvulling - 4 kg
€ 4,10/1kg
€ 16,60
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Cat's Best Smart Pellets kattenbakvulling, 2,5 kg, transparante verpakking. Één maat
Cat's Best Smart Pellets kattenbakvulling, 2,5 kg, transparante verpakking. Één maat
€ 5,06/1l
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Cat's Best Sensitive kattenzand, 100% plantaardig, antibacterieel, 2,9 kg, 8 liter
Cat's Best Sensitive kattenzand, 100% plantaardig, antibacterieel, 2,9 kg, 8 liter
€ 8,52/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,70
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica Silicate kattenbakvulling
12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica Silicate kattenbakvulling
€ 0,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 66,40
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® Lyra Power ULTRA uitstekende kattenbakvulling van bentoniet
2 x 15 liter Lyra Pet® Lyra Power ULTRA uitstekende kattenbakvulling van bentoniet
€ 1,07/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Agros - GreenCat, natuurlijke kattenzand (12 liter)
Agros - GreenCat, natuurlijke kattenzand (12 liter)
€ 0,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,19
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Gimborn Biokat Diamond Care Classic Fresh kattenzand; 8 liter
Gimborn Biokat Diamond Care Classic Fresh kattenzand; 8 liter
€ 2,14/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,95
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van 6 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica klonterende kattenbakvulling
6 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica klonterende kattenbakvulling
€ 1,23/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Calitti Crystals siliconen kattenzand, lavendelgeur, 3,8 liter x 2
Calitti Crystals siliconen kattenzand, lavendelgeur, 3,8 liter x 2
€ 5,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 21,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van 3 x 10 liter Lyra Pet® Lyra Power Pine klonterende kattenbakvulling
3 x 10 liter Lyra Pet® Lyra Power Pine klonterende kattenbakvulling
€ 1,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van TRIXIE CZ Kattenzand ORIGINAL (ÖKO PLUS), 10 liter / 4,3 kg
TRIXIE CZ Kattenzand ORIGINAL (ÖKO PLUS), 10 liter / 4,3 kg
€ 3,05/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,33
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kattenbakvulling Cats Best Univers, 7 liter / 4 kg
Kattenbakvulling Cats Best Univers, 7 liter / 4 kg
€ 1,16/1l
€ 8,11
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Kattenbakvulling EUROKATS, 20 liter
Kattenbakvulling EUROKATS, 20 liter
€ 1,38/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,50
Verkoper: PartyKadoshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bent u op zoek naar trendy nieuwe producten op de markt? Dan presenteren wij de Arena voor katten Cat's Best Smart Pellets 20 L!

  • Huisdier: Kat
  • Type: Geurabsorber
  • Kenmerken: Biologisch afbreekbaar
  • Inhoud: 20 L
Gewicht
10 kg
Inhoud
20 l
Kleur
Beige
EAN
4002973217429
MPN (Manufacturer Part Number)
AMABEZKAR1374
Fabrikant
J. RETTENMAIER & SÖHNE

Gewicht
10 kg
Inhoud
20 l
Kleur
Beige
EAN
4002973217429
MPN (Manufacturer Part Number)
AMABEZKAR1374
Fabrikant
J. RETTENMAIER & SÖHNE
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Transport crate - AIMÉ - PRATIKO for Dogs and Cats in Plastic. 48 x 31 x 32 cm. Metal door
Transport crate - AIMÉ - PRATIKO for Dogs and Cats in Plastic. 48 x 31 x 32 cm. Metal door
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 54,19
-65%
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
€ 2,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 13,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Relaxdays 10045870, 1 stuk
Relaxdays 10045870, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
€ 11,93/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
€ 5,05/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SAVIC kattenbak Nestor, beperkte editie, steenblauw-wit
SAVIC kattenbak Nestor, beperkte editie, steenblauw-wit
€ 19,42/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 36,69
-16%
€ 30,58
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van AquaFloow Intensief waterfilter, set van 10 stuks, vervanging voor Siemens EQ-serie
AquaFloow Intensief waterfilter, set van 10 stuks, vervanging voor Siemens EQ-serie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 38,99
-2%
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Stilgarnituur "Modern", uitschuifbaar, 115-200 cm, zilver
Stilgarnituur "Modern", uitschuifbaar, 115-200 cm, zilver
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 8,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Elektrische, bewegende vis, katenspeelgoed, kunstvis
Elektrische, bewegende vis, katenspeelgoed, kunstvis
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,02
-4%
€ 6,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Feliway Classic Startpakket: Verdampfer + fles van 48 ml
Feliway Classic Startpakket: Verdampfer + fles van 48 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 62,85
-31%
€ 43,25
Gratis bezorging
Verkoper: Kauf-CR07
Productafbeelding van Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
€ 4,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,61
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 308
€ 79,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 42,30/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 57,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gynura Purple Passion - Fluweelblad - Fluweelnetel - paarsbloeiende plant - 8 cm
Gynura Purple Passion - Fluweelblad - Fluweelnetel - paarsbloeiende plant - 8 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 7,68
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Cat's Best ÖkoPlus kattenbakvulling, 20 liter
Cat's Best ÖkoPlus kattenbakvulling, 20 liter
€ 1,79/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 35,87
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van SONGMICS houten kledinghangers voor pakken, set van 20. Massieve houten jashangers met inkepingen in het schoudergedeelte voor antislip. Geschikt voor jassen, overhemden en broeken. Met 360° draaibare haak, wit. (Modelnummer: CRW03W-20)
SONGMICS houten kledinghangers voor pakken, set van 20. Massieve houten jashangers met inkepingen in het schoudergedeelte voor antislip. Geschikt voor jassen, overhemden en broeken. Met 360° draaibare haak, wit. (Modelnummer: CRW03W-20)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 96,66
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van CAT'S BEST Universal, 20 liter, 11 kg
CAT'S BEST Universal, 20 liter, 11 kg
€ 2,38/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van MFH badschoen van neopreen, zwart, met koordstrop, maat 39
MFH badschoen van neopreen, zwart, met koordstrop, maat 39
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 19,57
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
€ 1,93/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 28,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van COSTWAY Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabmeubel met grote holte
COSTWAY Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabmeubel met grote holte
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Nintendo Switch console - OLED model - White
Nintendo Switch console - OLED model - White
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 364
€ 422,96
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Metaalbed 'Kerava' met lattenbodem, 90x200 cm, zwart
Metaalbed 'Kerava' met lattenbodem, 90x200 cm, zwart
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
€ 6,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 362
€ 53,39
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Ontkalkingstabletten van Bosch Siemens Neff Gaggenau Nr.: 310967
Ontkalkingstabletten van Bosch Siemens Neff Gaggenau Nr.: 310967
€ 583,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 10,50
Verkoper: FilterExperte

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 12 beoordelingen
Beoordeeld op 31 maart 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super snelle verzending met live tracking
Beoordeeld op 24 juli 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Beddengoed met pellets
Beoordeeld op 23 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kattenbakvulling
Beoordeeld op 15 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 12 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 4 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 26 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 28 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kattenbak | Spatel | Dak | 49 x 36 x 35 cm | Grijs/Wit
Kattenbak | Spatel | Dak | 49 x 36 x 35 cm | Grijs/Wit
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van 5-in-1 kattenzand, afwasbaar, geurloos, met actieve kool, extreem absorberend, 4 zakken van 3,6 kg
5-in-1 kattenzand, afwasbaar, geurloos, met actieve kool, extreem absorberend, 4 zakken van 3,6 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7,76/1kg