Snijbloemenvoedsel 500ml Chrysal Pokon Clear

€ 8,96

€ 3,58 / 1l

plus € 4,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Meststoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Bloemvoeding 250ml Chrysal Clear
Bloemvoeding 250ml Chrysal Clear
€ 25,20/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Seramis Vitalvoeding voor groene planten en palmen, 500 ml
Seramis Vitalvoeding voor groene planten en palmen, 500 ml
€ 72,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Semillas Algoflash SEMSOL1
Semillas Algoflash SEMSOL1
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van SUBSTRAL® 74920 SUBSTRAL® Grünpflanzendünger 1000 ml
SUBSTRAL® 74920 SUBSTRAL® Grünpflanzendünger 1000 ml
€ 20,30/1l
€ 20,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml
SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml
€ 60,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Organische meststof
Organische meststof
€ 107,80/1kg
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van SUBSTRAL® 73920 SUBSTRAL® Nahrung Grünpflanzendünger 500 ml
SUBSTRAL® 73920 SUBSTRAL® Nahrung Grünpflanzendünger 500 ml
€ 28,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mairol® 49128 Mairol® Hydropflege Hydrokultur Dünger 1,0 l
Mairol® 49128 Mairol® Hydropflege Hydrokultur Dünger 1,0 l
€ 18,87/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mairol® 49054 Mairol® Orchideentraum Orchideendünger 0,5 l
Mairol® 49054 Mairol® Orchideentraum Orchideendünger 0,5 l
€ 30,82/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mairol® 49135 Mairol® Rosenzauber Rosendünger 1,0 l
Mairol® 49135 Mairol® Rosenzauber Rosendünger 1,0 l
€ 18,87/1l
€ 18,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mairol® 49052 Mairol® Kakteenkraft Kakteendünger 0,5 l
Mairol® 49052 Mairol® Kakteenkraft Kakteendünger 0,5 l
€ 59,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,53
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Plantenvoeding Fertiligène
Plantenvoeding Fertiligène
€ 49,21/1kg
€ 63,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Agrecol 1000 ml: Mineraalgel - Mineraalvoeding voor kamerplanten
Agrecol 1000 ml: Mineraalgel - Mineraalvoeding voor kamerplanten
€ 16,92/1l
€ 17,92
-5%
€ 16,92
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Plantenvoeding Fertiligène
Plantenvoeding Fertiligène
€ 21,51/1kg
€ 29,25
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van SUBSTRAL® 73940 SUBSTRAL® Orchideen-Nahrung Orchideendünger 250,0 ml
SUBSTRAL® 73940 SUBSTRAL® Orchideen-Nahrung Orchideendünger 250,0 ml
€ 52,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Meststof KAPKA voor citrusvruchten, 200 ml
Meststof KAPKA voor citrusvruchten, 200 ml
€ 11,75/1l
€ 2,35
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van SUBSTRAL® 73950 SUBSTRAL® Kakteen-Nahrung Kakteendünger 250,0 ml
SUBSTRAL® 73950 SUBSTRAL® Kakteen-Nahrung Kakteendünger 250,0 ml
€ 136,64/1l
€ 34,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
€ 8,72/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Solabiol Soboutu40 Osyril meststof voor planten, 40 ml
Solabiol Soboutu40 Osyril meststof voor planten, 40 ml
€ 823,75/1l
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Organische meststof Algoflash, 250 ml
Organische meststof Algoflash, 250 ml
€ 109,00/1l
€ 27,25
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Snijbloemenvoedsel 500ml

Bent u op zoek naar goede meststof? Bestel deze eenvoudig en goedkoop ntuin! Chrysal Pokon Clear snijbloemenvoeding garandeert dat je langer van je bloemen kan genieten. Het is speciaal ontwikkeld om vaaswater bij te vullen. Het mengt kleurloos met het water, is geurloos en voorziet in alle benodigde voedingsstoffen voor een volledige ontwikkeling van knoppen en bloemen. De juiste dosering is essentieel voor een optimaal resultaat.



Chrysal Schnittblumennutriënt Blumenfrisch 500 ml

Productnummer: 0688301668
Met Chrysal Blumenfrisch kunt u uw bloemen langer mooi houden. Productdetails:
  • Geschikt voor snijbloemen
  • Geurloos
  • Gemakkelijk te mengen met water
  • Bevat alle benodigde ingrediënten voor de volledige ontwikkeling van knoppen en bloemen
  • Inhoud: 500 ml
  • Fabrikantgegevens: Braun GmbH | Drechslerstraße 15 | 32657 Lemgo, DUITSLAND | : [email protected]
Gewicht
0.6 kg
Inhoud
2.5 l
Model
2025
Aantal stuks
1
EAN
8719400008418
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN8719400008418
Fabrikant
pokon_naturado

Gewicht
0.6 kg
Inhoud
2.5 l
Model
2025
Aantal stuks
1
EAN
8719400008418
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN8719400008418
Fabrikant
pokon_naturado
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 2 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 2 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 8,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 17,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
€ 6,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 15,50
-16%
€ 12,98
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van BROS spray voor het bestrijden van wespen en hoornaars, met spuitmondstuk, 300 ml
BROS spray voor het bestrijden van wespen en hoornaars, met spuitmondstuk, 300 ml
€ 78,10/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 23,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AGRO GLYFO Klasik Strong, totaal herbicide, 100 ml
AGRO GLYFO Klasik Strong, totaal herbicide, 100 ml
€ 54,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,44
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Easy Life Pro, organische meststof voor planten, 5000 ml
Easy Life Pro, organische meststof voor planten, 5000 ml
€ 16,70/1l
€ 83,50
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Schafmistgranulaat 10L: Natuurlijke, gemakkelijk verteerbare meststof
Schafmistgranulaat 10L: Natuurlijke, gemakkelijk verteerbare meststof
€ 3,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,25
-3%
€ 30,25
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van 160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
€ 106,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Wolf-Garten SQ120: Onkruidbestrijdings- en gazonbemestingsproduct, SQ 120, artikelnummer 314829
Wolf-Garten SQ120: Onkruidbestrijdings- en gazonbemestingsproduct, SQ 120, artikelnummer 314829
€ 17,82/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 44,81
-4%
€ 42,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COMPO 14064 COMPO meststof voor cactussen en vetplanten, 250 ml, met doseerfles
COMPO 14064 COMPO meststof voor cactussen en vetplanten, 250 ml, met doseerfles
€ 38,23/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 13,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
€ 18,45/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 18,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kalk voor het beitsen van sier- en fruitbomen, 1 kg
Kalk voor het beitsen van sier- en fruitbomen, 1 kg
€ 14,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,07
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Blähton drainagekorrels voor de tuin, 5 liter, 10-20 mm
Blähton drainagekorrels voor de tuin, 5 liter, 10-20 mm
€ 3,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,86
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van FUXTEC Gazonmeststof Lente/Zomer FX-RDFS10 | Gazonmeststof met een hoog stikstofgehalte | 10 kg voor ongeveer 500 m² | Langdurige werking |  Germany
FUXTEC Gazonmeststof Lente/Zomer FX-RDFS10 | Gazonmeststof met een hoog stikstofgehalte | 10 kg voor ongeveer 500 m² | Langdurige werking | Germany
€ 2,97/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 29,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van Seramis Vitalvoeding voor groene planten en palmen, 500 ml
Seramis Vitalvoeding voor groene planten en palmen, 500 ml
€ 72,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
€ 8,72/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herfstkunstmest voor naaldbomen, 1,1 kg
Herfstkunstmest voor naaldbomen, 1,1 kg
€ 15,36/1l
€ 17,90
-5%
€ 16,90
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Hesi Blüh-Complex, bloeistof, 1 liter
Hesi Blüh-Complex, bloeistof, 1 liter
€ 56,11/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 56,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Natuurlijke concentraat meststof voor tomaten in potten, 1 liter
Natuurlijke concentraat meststof voor tomaten in potten, 1 liter
€ 17,73/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,73
-5%
€ 17,73
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Florovit natuurlijke meststof voor blauwe bessen en zure planten, granulaat, 1,1 liter
Florovit natuurlijke meststof voor blauwe bessen en zure planten, granulaat, 1,1 liter
€ 15,61/1l
€ 18,17
-5%
€ 17,17
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van SUBSTRAL® vita + plus meststaven voor groene planten, 60 stuks
SUBSTRAL® vita + plus meststaven voor groene planten, 60 stuks
€ 394,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
€ 14,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,72
-6%
€ 14,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Sum48 Karbid, 1 kg
Sum48 Karbid, 1 kg
€ 13,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WOLF-Garten SQ 450 onkruidbestrijder plus gazonbemesting, 9 kg voor 450 m²
WOLF-Garten SQ 450 onkruidbestrijder plus gazonbemesting, 9 kg voor 450 m²
€ 10,32/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 92,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hamann Mercatus Dolomietkalk, 25 kg
Hamann Mercatus Dolomietkalk, 25 kg
€ 0,32/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Thujadünger: Meststof voor taxus, levensboom, heggen en andere coniferen. 2 kg
Thujadünger: Meststof voor taxus, levensboom, heggen en andere coniferen. 2 kg
€ 9,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Mest - Granulaat voor runderen, 5 liter - BR -1250
Mest - Granulaat voor runderen, 5 liter - BR -1250
€ 3,79/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,97
-5%
€ 18,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Hoogwaardige meststof voor gazons, met zowel direct als langdurig effect. 10 kg
Hoogwaardige meststof voor gazons, met zowel direct als langdurig effect. 10 kg
€ 1,99/1kg
€ 19,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van COM-FOUR® 150x meststokjes voor kamerplanten, een uitgebalanceerde plantenvoeding, voor een gezonde en krachtige groei zonder overbemesting
COM-FOUR® 150x meststokjes voor kamerplanten, een uitgebalanceerde plantenvoeding, voor een gezonde en krachtige groei zonder overbemesting
€ 50,35/1kg
€ 35,99
-63%
€ 12,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Bloemvoeding 250ml Chrysal Clear
Bloemvoeding 250ml Chrysal Clear
€ 25,20/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 66,67/1kg