Maggi Delikatesssaus, saus voor braadgerechten, donkere saus voor vlees, 277g, 6-delige verpakking

€ 94,10

€ 56,69 / 1kg

plus € 9,00 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Maaltijdmixen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Maggi Delikatesssaus voor varkensgebraad, 2-pack (2 x 0,25 liter verpakking)
Maggi Delikatesssaus voor varkensgebraad, 2-pack (2 x 0,25 liter verpakking)
€ 102,60/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,13
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Braadsaus, ideaal met een hartige, pittige smaak, 242g, 3-pack
Maggi Braadsaus, ideaal met een hartige, pittige smaak, 242g, 3-pack
€ 136,60/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Maggi braadvocht voor vlees, om de smaak te versterken, 72g, 4 stuks voor 4x 250ml
Maggi braadvocht voor vlees, om de smaak te versterken, 72g, 4 stuks voor 4x 250ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,40
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Dose Maggi - Roomsaus voor braadgerechten - 1,5 liter
Dose Maggi - Roomsaus voor braadgerechten - 1,5 liter
€ 50,43/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,60
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Maggi Bratensaus, fijne, rijke smaak, verpakking van 900 gram
Maggi Bratensaus, fijne, rijke smaak, verpakking van 900 gram
€ 88,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,09
-€ 3,32
€ 79,77
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Maggi saus, ideaal bij gevogelte, perfect voor eend en kalkoen. 2 flessen van elk 250 ml
Maggi saus, ideaal bij gevogelte, perfect voor eend en kalkoen. 2 flessen van elk 250 ml
€ 60,60/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi® 4306428001 Buttersauce Hollandaise 600,0 g
Maggi® 4306428001 Buttersauce Hollandaise 600,0 g
€ 34,13/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 4 x Mondamin - Donkere sausbindmiddel - 250g
4 x Mondamin - Donkere sausbindmiddel - 250g
€ 19,77/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,77
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Maggi Fix voor Curryworst (38 gram)
Maggi Fix voor Curryworst (38 gram)
€ 52,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
€ 16,67/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maggi - Terrine in 5 minuten - Kipnoedelsoep - 41g
Maggi - Terrine in 5 minuten - Kipnoedelsoep - 41g
€ 75,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor Jäger-Sahne-Schnitzel (27 gram)
Maggi Fix voor Jäger-Sahne-Schnitzel (27 gram)
€ 69,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi kruidenmix voor curry met gesneden vlees (verpakking van 41 gram)
Maggi kruidenmix voor curry met gesneden vlees (verpakking van 41 gram)
€ 50,73/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Winiary kruidenmix voor kip, 28 gram
Winiary kruidenmix voor kip, 28 gram
€ 60,71/1kg
€ 1,79
-5%
€ 1,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr Soep 4 porties met croutons, 17 gram
Knorr Soep 4 porties met croutons, 17 gram
€ 46,50/1kg
€ 0,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary kruidenmix voor stoofpot, 42 gram
Winiary kruidenmix voor stoofpot, 42 gram
€ 35,75/1kg
€ 1,50
-4%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Erasco 3336710005: Hacksteak in saus met aardappelpuree, erwten en wortelen, 1 stuk.
Erasco 3336710005: Hacksteak in saus met aardappelpuree, erwten en wortelen, 1 stuk.
€ 22,56/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maggi Fix Vleesgerecht met peperroomsaus (27 g)
Maggi Fix Vleesgerecht met peperroomsaus (27 g)
€ 69,33/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi dubbele verpakking saus voor roulades
Maggi dubbele verpakking saus voor roulades
€ 102,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Winiary Żurek met champignons, ons specialiteitsproduct, 49 gram
Winiary Żurek met champignons, ons specialiteitsproduct, 49 gram
€ 22,20/1kg
€ 1,17
-5%
€ 1,11
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Maggi Delikatesssaus voor braadgerechten, donkere saus voor vlees, 277g, 6-pack

Productoverzicht

De MAGGI DELIKATESSAUS VOOR BRAADGERECHTEN in een 6-PACK is de ideale DONDERKE SAUS VOOR VLEESGERECHTEN en biedt een betrouwbare basis voor zowel klassieke als moderne keukenconcepten. Deze saus, verfijnd met TOMATEN, UIEN EN GESELECTEERDE KРУИДЕРЫ, zorgt voor een volle, harmonieuze smaak en geeft braad- en pan gerechten een diepe smaak. De praktische 6-PACK is perfect voor huishoudens met regelmatige behoefte, evenals voor het aanleggen van een voorraad.

Belangrijkste kenmerken

De MAGGI DELIKATESSAUS VOOR BRAADGERECHTEN overtuigt door haar evenwichtige, krachtige karakter en haar veelzijdigheid. Als DONDERKE BRAADSAUS past ze ideaal bij klassieke vleesgerechten en is tegelijkertijd uitstekend geschikt als basis voor individuele sausvariaties. Het recept is ontworpen voor dagelijks gebruik en een constante kwaliteit.

Bereiding en gebruik

De SAUS VOOR BRAADGERECHTEN wordt aangerukt met heet water, kort gekookt en is vervolgens direct klaar om te serveren. Ze is uitstekend geschikt om braadvocht of panresten te verdunnen en kan naar wens worden verfijnd met room, rode wijn, uien of kruiden.

Gebruik en genot

Ideaal voor BRAADGERECHTEN, ROULADEN, SCHNITZELS, GESCHNETZELT EN ANDERE KLASSIEKE VLEESGERECHTEN. Ook als basis voor eigen, donkere sauscreaties is de MAGGI DELIKATESS BRAADSAUS uitstekend geschikt en zorgt het altijd voor een uitgebalanceerd smaakresultaat.

Veelgestelde vragen

Kan de saus ook puur worden geserveerd?
Ja, de MAGGI DELIKATESS SAUS VOOR BRAADGERECHTEN kan direct worden geserveerd of individueel verder worden verwerkt.

Waarvoor is de verpakking van 6 stuks bijzonder geschikt?
De VERPAKKING VAN 6 STUKS is ideaal voor gezinnen die veel koken of voor een praktische voorraad.

Is de bereiding eenvoudig?
Ja, de saus is gemakkelijk en snel te bereiden en geschikt voor dagelijks gebruik, ook zonder kookervaring.

MAGGI GmbHLyoner Straße 23D-60528 Frankfurt / Main
Ingrediënten
Versterkers*, natuurlijke aroma's* (met TARWE), TARWEBLOEM*, suiker*, jodiumzout (zout, kaliumjodide), 3,3% tomatenpoeder*, gistextract, gekaramelliseerde suiker*, uien*, piment*, zonnebloemolie*, zuurteregelaar: citroenzuur. *Natuurlijke ingrediënten. Kan sporen bevatten van SELDERIJ, EI, MELK, MOSTERD en SOJA
Voedingswaarde
Energie (kJ): 107 kJ Energie (kcal): 25 kcal Vet: 0,2 g Verzadigde vetzuren: 0,1 g Koolhydraten: 5,1 g Suiker: 1,1 g Eiwit: 0,8 g Zout: 1,3 g Vezels: 0,5 g
Gewicht
1660 g
Levensmiddelenbedrijven
MAGGI GmbHLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt / Main
Verkoopbenaming
Delicatessaus om bij vleesgerechten te serveren
Fabrikant
Aantal stuks
6
MPN (Manufacturer Part Number)
37553-6
EAN
4251753737194

Ingrediënten
Versterkers*, natuurlijke aroma's* (met TARWE), TARWEBLOEM*, suiker*, jodiumzout (zout, kaliumjodide), 3,3% tomatenpoeder*, gistextract, gekaramelliseerde suiker*, uien*, piment*, zonnebloemolie*, zuurteregelaar: citroenzuur. *Natuurlijke ingrediënten. Kan sporen bevatten van SELDERIJ, EI, MELK, MOSTERD en SOJA
Voedingswaarde
Energie (kJ): 107 kJ Energie (kcal): 25 kcal Vet: 0,2 g Verzadigde vetzuren: 0,1 g Koolhydraten: 5,1 g Suiker: 1,1 g Eiwit: 0,8 g Zout: 1,3 g Vezels: 0,5 g
Gewicht
1660 g
Levensmiddelenbedrijven
MAGGI GmbHLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt / Main
Verkoopbenaming
Delicatessaus om bij vleesgerechten te serveren
Fabrikant
Aantal stuks
6
MPN (Manufacturer Part Number)
37553-6
EAN
4251753737194
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Maggi Fix voor Curryworst (38 gram)
Maggi Fix voor Curryworst (38 gram)
€ 52,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Biovegan Eivervingsproduct, biologisch, 43g
Biovegan Eivervingsproduct, biologisch, 43g
€ 87,21/1kg
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van NRG-5®ZERO: Geen toegevoegde suikers - glutenvrij
NRG-5®ZERO: Geen toegevoegde suikers - glutenvrij
€ 23,90/1kg
€ 37,28
-67%
€ 11,95
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
€ 16,67/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Winiary, instant rode bietensoep, 170 gram
Winiary, instant rode bietensoep, 170 gram
€ 17,71/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,17
-5%
€ 3,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lobo Tom Kha Pasta, 400 gram
Lobo Tom Kha Pasta, 400 gram
€ 12,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 5,33
-5%
€ 5,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Johann Lafer, kippenbouillon, 400 ml
Johann Lafer, kippenbouillon, 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van 5 minuten. Terrine. Spaghetti. Kaas. Room. Netto gewicht: 62 gram
5 minuten. Terrine. Spaghetti. Kaas. Room. Netto gewicht: 62 gram
€ 50,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Samyang Pittige Kipnoedels, Hot Chicken Ramen, 140g
Samyang Pittige Kipnoedels, Hot Chicken Ramen, 140g
€ 24,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nongshim Chapagetti Ramen noedels, 20 porties van 140g
Nongshim Chapagetti Ramen noedels, 20 porties van 140g
€ 7,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 21,40
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Rummo - feinste italienische Pasta Saucen - 340 g Bolognese
Rummo - feinste italienische Pasta Saucen - 340 g Bolognese
€ 11,62/1kg
€ 3,95
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Knorr® Hühner Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
Knorr® Hühner Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
€ 21,66/1kg
€ 21,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker 153842 Dr. Oetker Speisestärke, 400,0 g
Dr. Oetker 153842 Dr. Oetker Speisestärke, 400,0 g
€ 25,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Calvi - Pittige chilipepers in olijfolie, 100 g pot. Een extra pittige toevoeging voor pastasaus, dips, pizza's of kipgerechten. Een onweerstaanbare combinatie die liefhebbers van pittige gerechten zeker zal bekoren
Calvi - Pittige chilipepers in olijfolie, 100 g pot. Een extra pittige toevoeging voor pastasaus, dips, pizza's of kipgerechten. Een onweerstaanbare combinatie die liefhebbers van pittige gerechten zeker zal bekoren
€ 46,00/1kg
€ 6,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Mondamin 130350002 Mondamin Soßenbinder zum Andicken von dunklen Saucen  250,0 g, 1 St.
Mondamin 130350002 Mondamin Soßenbinder zum Andicken von dunklen Saucen 250,0 g, 1 St.
€ 74,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Maggi® 5035838008 Maggi® Delikatess Sauce zu Braten 900,0 g
Maggi® 5035838008 Maggi® Delikatess Sauce zu Braten 900,0 g
€ 23,29/1kg
€ 20,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van YUM YUM Instant noodles, 60g, eendensmaak, verpakking met 1 stuk
YUM YUM Instant noodles, 60g, eendensmaak, verpakking met 1 stuk
€ 262,83/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Knorr Saus voor braadgerechten: krachtig, stevig van smaak, eenvoudig te serveren en gemakkelijk te doseren. 3000 gram
Knorr Saus voor braadgerechten: krachtig, stevig van smaak, eenvoudig te serveren en gemakkelijk te doseren. 3000 gram
€ 19,94/1kg
€ 59,83
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesam, instant noedels, 100 g, sesam, bereidingstijd 3 minuten, 86 kcal, 360 kJ
Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesam, instant noedels, 100 g, sesam, bereidingstijd 3 minuten, 86 kcal, 360 kJ
€ 114,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,46
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van MHD: 17.09.2026! Ottogi Ramen noedels, smaak: kimchi, 120g
MHD: 17.09.2026! Ottogi Ramen noedels, smaak: kimchi, 120g
€ 14,42/1kg
€ 1,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Natur Compagnie 4680, Crème soep, 20 gram, Tomatensmaak, 2 minuten bereidingstijd, Palmolie, 136 kJ
Natur Compagnie 4680, Crème soep, 20 gram, Tomatensmaak, 2 minuten bereidingstijd, Palmolie, 136 kJ
€ 40,50/1kg
€ 2,49
-2%
€ 2,43
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Echter Bonito-tonijn - extra vierge olijfolie, 160g
Echter Bonito-tonijn - extra vierge olijfolie, 160g
€ 30,44/1kg
€ 4,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Barilla 10001659, 400 g, CE-keurmerk, 69 kcal, 289 kJ, 4 g, 0,5 g
Barilla 10001659, 400 g, CE-keurmerk, 69 kcal, 289 kJ, 4 g, 0,5 g
€ 15,32/1l
€ 6,05
-3%
€ 5,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maggi Fix Käse-Spätzle (30 gram)
Maggi Fix Käse-Spätzle (30 gram)
€ 69,33/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor varkensgebraad (35 g)
Maggi Fix voor varkensgebraad (35 g)
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Goulash Mix, kruidenmix voor een hartige, heerlijke, klassieke en traditionele goulash, 48 gram
Maggi Goulash Mix, kruidenmix voor een hartige, heerlijke, klassieke en traditionele goulash, 48 gram
€ 41,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor zuurkoolstoofpot, hartig met natuurlijke ingrediënten, 50g
Maggi Fix voor zuurkoolstoofpot, hartig met natuurlijke ingrediënten, 50g
€ 41,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor Chili con Carne: hartig, pittig en vol smaak, 33g
Maggi Fix voor Chili con Carne: hartig, pittig en vol smaak, 33g
€ 69,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 3 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop