COCK Tom Yum, traditionele Thaise pasta, 900g

€ 17,34

€ 16,47-5%

€ 18,30 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Overige kruiden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kamis Siciliaanse kruiden, 10 gram
Kamis Siciliaanse kruiden, 10 gram
€ 166,00/1kg
€ 1,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WIBERG 1093562008 WIBERG Paprika edelsüß Gewürz, 600,0 g
WIBERG 1093562008 WIBERG Paprika edelsüß Gewürz, 600,0 g
€ 53,75/1kg
€ 45,96
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kamis, gemalen kaneel, 12 gram
Kamis, gemalen kaneel, 12 gram
€ 108,00/1kg
€ 1,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Tymianek 8 G
Kamis Tymianek 8 G
€ 111,00/1kg
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kotanyi gemalen kaneel, 18 gram
Kotanyi gemalen kaneel, 18 gram
€ 47,33/1kg
€ 1,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Kruidenmix voor ingewanden, 20 gram
Kamis Kruidenmix voor ingewanden, 20 gram
€ 4,44/1kg
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WIBERG 1093785009 WIBERG Tomaten Gewürz, 650,0 g
WIBERG 1093785009 WIBERG Tomaten Gewürz, 650,0 g
€ 26,96/1kg
€ 24,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Krakus Ćwikła met augurk, 300 gram
Krakus Ćwikła met augurk, 300 gram
€ 6,47/1kg
€ 2,04
-4%
€ 1,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Kippenbouillon, 160 gram
Winiary Kippenbouillon, 160 gram
€ 19,13/1kg
€ 3,37
-9%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Majeranek 7 G
Kamis Majeranek 7 G
€ 111,00/1kg
€ 1,20
-7%
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Groentebouillon, 160 gram
Winiary Groentebouillon, 160 gram
€ 19,13/1kg
€ 3,30
-7%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vegeta, kruidenmix voor gerechten, 70 gram
Vegeta, kruidenmix voor gerechten, 70 gram
€ 14,29/1kg
€ 1,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr Kruidenmix voor vlees, 200 gram
Knorr Kruidenmix voor vlees, 200 gram
€ 22,30/1kg
€ 4,69
-4%
€ 4,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prymat, gemalen nootmuskaat, 10 gram
Prymat, gemalen nootmuskaat, 10 gram
€ 30,50/1kg
€ 0,64
-4%
€ 0,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Kruidenmix voor Kip, Hongaars, 25 gram
Kamis Kruidenmix voor Kip, Hongaars, 25 gram
€ 37,00/1kg
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WIBERG 1093989009 WIBERG Senfkörner ganz 380,0 g
WIBERG 1093989009 WIBERG Senfkörner ganz 380,0 g
€ 29,61/1kg
€ 11,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kruidenmix voor bonengerechten, Prymat, 20 gram
Kruidenmix voor bonengerechten, Prymat, 20 gram
€ 22,00/1kg
€ 0,69
-4%
€ 0,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kucharek kruidenmix voor gerechten, 75 gram
Kucharek kruidenmix voor gerechten, 75 gram
€ 7,25/1kg
€ 0,61
-4%
€ 0,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
€ 23,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kotanyi Paprikapoeder, zoet, 70 gram
Kotanyi Paprikapoeder, zoet, 70 gram
€ 30,25/1kg
€ 2,55
-5%
€ 2,42
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

COCK TOM YUM Traditionele Thaise pasta 900g

Code: COCK TOM YUM PAS 900 Staat: NIEUW

COCK Tom Yum Pasta Hot & Sour 900 g is een traditionele Thaise pasta, speciaal samengesteld om een authentieke Tom Yum soep te maken – een van de meest bekende gerechten uit de Thaise keuken. Deze pasta combineert pittige en zure smaken, kenmerkend voor deze aromatische soep.

Ingrediënten:

  • Gerefineerde sojasaus (16%)
  • Citroengras (14%)
  • Water
  • Ui (13%)
  • Citroensap (12%)
  • Zout
  • Chili
  • Galangal
  • Suiker
  • Bladeren van Kaffir-limoen
  • Smaakversterker (natriumglutamaat E621)
  • Kleurstof (paprika-oleoresine E160c)
  • Conserveermiddel (natriumbenzoaat E211)

Bereidingswijze:

  1. Tom Yum soep bereiden:
    • Doe 2 eetlepels pasta in 3 kopjes kokend water.
    • Voeg garnalen en paddenstoelen (bijvoorbeeld shiitake of champignons) toe naar smaak.
    • Kook tot de ingrediënten gaar zijn.
    • Voor een mildere smaak, voeg kokosmelk toe.

Toepassing:

  • Tom Yum soep: Het belangrijkste gebruik van de pasta is het bereiden van Tom Yum soep, die een uitgesproken, pittig-zure smaak heeft.
  • Andere gerechten: De pasta kan ook als basis gebruikt worden voor andere Thaise gerechten, zoals roerbakgerechten of marinades, om ze een diepere smaak en aroma te geven.

De verpakking van 900 g is ideaal voor restaurants, cateringbedrijven en liefhebbers van de Thaise keuken die vaak gerechten bereiden met deze pasta. Na opening is het aan te raden om het product in de koelkast te n om de versheid en aroma te behouden

Ingrediënten
Zie beschrijving
Voedingswaarde
zie beschrijving
Gewicht
900 g
Levensmiddelenbedrijven
COCK
Verkoopbenaming
COCK Tom Yum, traditionele Thaise pasta, 900g
Fabrikant
Cock
MPN (Manufacturer Part Number)
21499a
EAN
84909006257
084909006257
0084909006257

Ingrediënten
Zie beschrijving
Voedingswaarde
zie beschrijving
Gewicht
900 g
Levensmiddelenbedrijven
COCK
Verkoopbenaming
COCK Tom Yum, traditionele Thaise pasta, 900g
Fabrikant
Cock
MPN (Manufacturer Part Number)
21499a
EAN
84909006257
084909006257
0084909006257
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van DONGWON Koreaanse Kimchi 160g | Ingemaakte Chinese kool, gefermenteerd | YangBan
DONGWON Koreaanse Kimchi 160g | Ingemaakte Chinese kool, gefermenteerd | YangBan
€ 28,38/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 4,78
-5%
€ 4,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kikkoman Sojasaus - 1000 ml
Kikkoman Sojasaus - 1000 ml
€ 27,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Maekrua Oestersaus, 2-pack, 2 x 600 ml
Maekrua Oestersaus, 2-pack, 2 x 600 ml
€ 13,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lobo Tom Kha Pasta, 400 gram
Lobo Tom Kha Pasta, 400 gram
€ 12,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 5,33
-5%
€ 5,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lobo Gele Currypasta, 50g
Lobo Gele Currypasta, 50g
€ 319,80/1kg
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van St. Dalfour, confituur van Williamsperen
St. Dalfour, confituur van Williamsperen
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Monin Siroop Munt 0,7 liter
Monin Siroop Munt 0,7 literWegwerp
€ 31,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,21
-4%
€ 22,28
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 12,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Sempio Paprikapasta, pittige kruidenpasta voor de Koreaanse keuken, 500g
Sempio Paprikapasta, pittige kruidenpasta voor de Koreaanse keuken, 500g
€ 8,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,71
-5%
€ 4,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van COCK Pasta voor soep, smaak: Tom Yum, 454 gram
COCK Pasta voor soep, smaak: Tom Yum, 454 gram
€ 48,44/1kg
€ 23,99
-8%
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kokosmelk 1 l - Aroy-D
Kokosmelk 1 l - Aroy-DWegwerp
€ 7,87/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Reisnoedels 5 mm, 400 gram - Landwirt
Reisnoedels 5 mm, 400 gram - Landwirt
€ 10,79/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 4,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kenwood Chef XL keukenmachine, zilver, model KVL4100S – 6,7 liter kom, 1200W, planetaire mengtechnologie, 3-delige bakset
Kenwood Chef XL keukenmachine, zilver, model KVL4100S – 6,7 liter kom, 1200W, planetaire mengtechnologie, 3-delige bakset
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 369,75
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Bureau Vicco Sherry Wit 55 x 120 cm met laden, Model 36007
Bureau Vicco Sherry Wit 55 x 120 cm met laden, Model 36007
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 211,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 789
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Arebos AR-HE-GK4N, zwart, 590 mm, 520 mm, 50 mm, 11 kg
Arebos AR-HE-GK4N, zwart, 590 mm, 520 mm, 50 mm, 11 kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 267
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 548
Gebruikt
€ 879,00
Gratis bezorging
Verkoper: UltraTec
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Cock Thaise Groene Currypasta, 1 kg
Cock Thaise Groene Currypasta, 1 kg
€ 16,27/1kg
€ 17,13
-5%
€ 16,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Stoomkoker met 5 lagen, roestvrijstalen stoomoven, 28 cm, stoompan, kookpan met glazen deksel, keukenstoomapparaat
Stoomkoker met 5 lagen, roestvrijstalen stoomoven, 28 cm, stoompan, kookpan met glazen deksel, keukenstoomapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 46,00
-3%
€ 44,46
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lehmann sandwichmaker 5-in-1 met verschillende vormen, 1200 watt, geschikt voor wafels, contactgrillen, panini's, sandwiches en zoete gebakjes. Inclusief 5 sets verwisselbare platen
Lehmann sandwichmaker 5-in-1 met verschillende vormen, 1200 watt, geschikt voor wafels, contactgrillen, panini's, sandwiches en zoete gebakjes. Inclusief 5 sets verwisselbare platen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 75,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Browin 410020 - Vitamine C pekelzout - 400 g
Browin 410020 - Vitamine C pekelzout - 400 g
€ 35,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,12
-6%
€ 14,12
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Arebos autostoeltje, 9-36 kg, rood, 5 kg
Arebos autostoeltje, 9-36 kg, rood, 5 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 263
€ 69,89
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.