Gewicht:

1500 g
  • 1200 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 1500 g

Aantal stuks:

  • 6
    Beschikbare opties weergeven

Inhoud:

1.5 l
  • 1.2 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 1.5 l

MjAMjAM Premium natvoer voor katten, mixpakket I, met kip en rundvlees, 12 x 125 g, glutenvrij

€ 39,90

€ 37,30-6%

€ 24,87 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
€ 20,75/1kg
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sappig kippenvlees, puur - 400g, hoog vleesgehalte
Sappig kippenvlees, puur - 400g, hoog vleesgehalte
€ 42,95/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MjAMjAM, 12 porties van 125g natvoer voor katten, mixpakket, glutenvrij
MjAMjAM, 12 porties van 125g natvoer voor katten, mixpakket, glutenvrij
€ 26,37/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,90
-7%
€ 39,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 42,30/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 57,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MjAMjAM - Premium natvoer voor katten - "Quetschie" - Heerlijk kalfsvlees en gevogelte
MjAMjAM - Premium natvoer voor katten - "Quetschie" - Heerlijk kalfsvlees en gevogelte
€ 26,62/1kg
€ 39,93
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MjAMjAM 6x800g Mixpakket natvoer voor katten, glutenvrij
MjAMjAM 6x800g Mixpakket natvoer voor katten, glutenvrij
€ 14,39/1kg
€ 69,08
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MjAMjAM - Premium natvoer voor katten - "Quetschie" - heerlijke garnalen in een sappige saus
MjAMjAM - Premium natvoer voor katten - "Quetschie" - heerlijke garnalen in een sappige saus
€ 36,38/1kg
€ 54,57
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ANIMONDA Premium - Kalfsgehakt - Natvoer voor katten - 85 g
ANIMONDA Premium - Kalfsgehakt - Natvoer voor katten - 85 g
€ 108,40/1kg
€ 10,84
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MjAMjAM, 6x200g natvoer voor kittens, verschillende smaken, glutenvrij
MjAMjAM, 6x200g natvoer voor kittens, verschillende smaken, glutenvrij
€ 27,42/1kg
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MjAMjAM 12 porties van 125g: Rundvlees en kalkoen met cranberry's, natvoer voor katten
MjAMjAM 12 porties van 125g: Rundvlees en kalkoen met cranberry's, natvoer voor katten
€ 34,84/1kg
€ 52,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MjAMjAM - 6x400g Natvoer voor katten met kip en wortelen
MjAMjAM - 6x400g Natvoer voor katten met kip en wortelen
€ 11,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MjAMjAM 6x300g Kip en courgette natvoer voor katten, glutenvrij
MjAMjAM 6x300g Kip en courgette natvoer voor katten, glutenvrij
€ 17,67/1kg
€ 52,58
-39%
€ 31,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MjAMjAM – Premium natvoer voor katten - sappig kippenvlees met gestoomde spinazie
MjAMjAM – Premium natvoer voor katten - sappig kippenvlees met gestoomde spinazie
€ 46,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van APPLAWS Tonijnfilet in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Tonijnfilet in bouillon - natvoer voor katten - 156g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,21
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MjAMjAM 12x125g natvoer voor katten, verschillende smaken, glutenvrij
MjAMjAM 12x125g natvoer voor katten, verschillende smaken, glutenvrij
€ 24,87/1kg
€ 37,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Premium kalkoenfilet - natvoer voor katten - 85g
DOLINA NOTECI Premium kalkoenfilet - natvoer voor katten - 85g
€ 39,11/1kg
€ 3,71
-5%
€ 3,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MjAMjAM - Premium natvoer voor katten - Quetschie - sappig kippenvlees met een heerlijke smaak
MjAMjAM - Premium natvoer voor katten - Quetschie - sappig kippenvlees met een heerlijke smaak
€ 13,48/1kg
€ 24,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MjAMjAM - Premium natvoer voor katten - heerlijke garnalen met sappig kippenvlees
MjAMjAM - Premium natvoer voor katten - heerlijke garnalen met sappig kippenvlees
€ 21,68/1kg
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dolina Noteci Premium Gesteriliseerd Rundvleesvoer - Natvoer voor gesteriliseerde katten - 85g
Dolina Noteci Premium Gesteriliseerd Rundvleesvoer - Natvoer voor gesteriliseerde katten - 85g
€ 27,53/1l
€ 2,46
-4%
€ 2,34
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze maaltijden voorzien uw kat van alles wat ze nodig heeft voor een actief en gezond leven. Verse vleescombinaties met zorgvuldig geselecteerde, natuurlijke ingrediënten zorgen voor een bijzonder smakelijke voedingservaring. Door het hoge vleesgehalte is dit natvoer gebaseerd op een natuurlijke, op het gedrag en de voedingsbehoeften van katten afgestemde voeding. Er zitten geen granen, suiker, kunstmatige conserveermiddelen, smaakversterkers of synthetische bindmiddelen in – zo geeft u uw kat alleen wat echt goed voor haar is.

 

Verschillende soorten natvoer

  • Sappig kippenvlees met heerlijke worteltjes
  • Een maaltijd met smakelijke hartjes
  • Lekker rundvlees met gestoomde pompoen
Gewicht
1500 g
Inhoud
1.5 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Katten
EAN
4260512870782
MPN (Manufacturer Part Number)
1101M1
Fabrikant
Registratienummer
DE 03 452 0002 13

Gewicht
1500 g
Inhoud
1.5 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Katten
EAN
4260512870782
MPN (Manufacturer Part Number)
1101M1
Fabrikant
Registratienummer
DE 03 452 0002 13
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
€ 7,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 49,20
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
€ 159,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
€ 20,75/1kg
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
€ 7,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,49
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
€ 2,14/1kg
€ 2,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wordt geladen...
Wordt geladen...
€ 41,18/1kg
€ 42,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 42,94
-51%
€ 20,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
€ 7,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 74,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
€ 12,81/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,73
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
€ 1,74
-40%
€ 1,04
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
€ 16,35/1l
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Vleesreepjes in saus. Kip met garnalen – natvoer voor katten – 85g
Vleesreepjes in saus. Kip met garnalen – natvoer voor katten – 85g
€ 15,44/1kg
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 64,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 51,73
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
€ 137,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-34%
€ 13,76
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
€ 3,06/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,73
-2%
€ 11,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
€ 33,43/1kg
€ 21,99
-78%
€ 4,68
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
€ 31,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
€ 8,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,88
-10%
€ 0,79
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
€ 16.770,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
€ 56,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
€ 37,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TROVET Hepatic HLD met kip - Natvoer voor katten - 100g
TROVET Hepatic HLD met kip - Natvoer voor katten - 100g
€ 86,07/1kg
€ 12,05
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van KATTOVIT Feline Niere: Nierdrank voor katten - Behandeling voor katten - 135 ml
KATTOVIT Feline Niere: Nierdrank voor katten - Behandeling voor katten - 135 ml
€ 11,06/1kg
€ 1,88
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
€ 14,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 47,90
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA GOURMET GOLD Brokken in saus, mix van 4 smaken - natvoer voor katten - 96 stuks van 85 gram
PURINA GOURMET GOLD Brokken in saus, mix van 4 smaken - natvoer voor katten - 96 stuks van 85 gram
€ 78,67
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 262,50/1kg