Pjur - Myspray Stimulerend Verhoogt Verlangen Bij Vrouwen

€ 38,18

€ 12,99-65%

€ 649,50 / 1l

plus € 4,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
12h 40m 07s
Onze bestedeals
Glijmiddelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Eros Siliconeglide Vrouwen, 100 ml
Eros Siliconeglide Vrouwen, 100 ml
€ 183,50/1l
€ 18,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van YESforLOV: Stimuleringsgeld voor vrouwen
YESforLOV: Stimuleringsgeld voor vrouwen
€ 2.913,00/1kg
€ 29,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Extase Sensuël - Aardbeiensmeersel 100 Ml
Extase Sensuël - Aardbeiensmeersel 100 Ml
€ 140,70/1l
€ 14,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eros - Vaginaal Nachtcreme, 30 Ml
Eros - Vaginaal Nachtcreme, 30 Ml
€ 627,33/1l
€ 18,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Waterbasis glijmiddel voor anale ontspanning, 2-in-1, 100 ml
Waterbasis glijmiddel voor anale ontspanning, 2-in-1, 100 ml
€ 137,00/1l
€ 13,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cobeco Pharma - Waterbasis glijmiddel voor mannen - 250 ml
Cobeco Pharma - Waterbasis glijmiddel voor mannen - 250 ml
€ 72,44/1l
€ 18,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur My Glide (30 ml)
Pjur My Glide (30 ml)
€ 207,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,39
-2%
€ 6,22
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Eros - Anale Fisting Ontspannen Glijgel 100 Ml
Eros - Anale Fisting Ontspannen Glijgel 100 Ml
€ 163,70/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur - Vrouwen Siliconen Glijmiddel Bodyglide 100 Ml
Pjur - Vrouwen Siliconen Glijmiddel Bodyglide 100 Ml
€ 159,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,95
Verkoper: Lifestyle-Supplies
Productafbeelding van Intimateline Intimate - Virgel Gel Op Waterbasis Voor Vrouwen, 30 Ml
Intimateline Intimate - Virgel Gel Op Waterbasis Voor Vrouwen, 30 Ml
€ 607,33/1l
€ 18,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cumlaude Mucus glijgel, 2 x 30 ml
Cumlaude Mucus glijgel, 2 x 30 ml
€ 930,00/1l
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van EasyGlide: Ontspannende glijmiddel voor anale seks - 150 ml
EasyGlide: Ontspannende glijmiddel voor anale seks - 150 ml
€ 86,13/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,22
-24%
€ 12,92
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Control - Wild Nature Massagegel 3-In-1, 200 Ml
Control - Wild Nature Massagegel 3-In-1, 200 Ml
€ 95,85/1l
€ 19,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Intiem massagegel 2-in-1 met Aloë Vera, 200 ml
Intiem massagegel 2-in-1 met Aloë Vera, 200 ml
€ 50,75/1l
€ 10,15
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Extase Sensuël - Natuurlijke Glijmiddel 100 Ml
Extase Sensuël - Natuurlijke Glijmiddel 100 Ml
€ 121,03/1kg
€ 14,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Intense, 10 ml, Waterbasis glijmiddel, Glijmiddel voor vrouwen
Durex Intense, 10 ml, Waterbasis glijmiddel, Glijmiddel voor vrouwen
€ 1.199,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,99
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Anal Superglide - Medische anaalgel 100 ml
Anal Superglide - Medische anaalgel 100 ml
€ 143,20/1l
€ 14,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur Analyse Me! Glide (30 ml)
Pjur Analyse Me! Glide (30 ml)
€ 243,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,48
-2%
€ 7,29
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van JOYDIVISION AQUAglide Exotik, 100 ml
JOYDIVISION AQUAglide Exotik, 100 ml
€ 169,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 16,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Intiem wasgel voor vrouwen, 150 ml
Intiem wasgel voor vrouwen, 150 ml
€ 118,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,80
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het is een verfrissende en andere intieme spray voor vrouwen.

De belangrijkste kwaliteiten zijn:

  • Verbetert orgasme
  • Verhoogt de sensaties
  • Verhoogt het libido

De nieuwe en exclusieve combinatie van werkzame stoffen zorgt voor een stimulerend erotisch effect en intensiveert zo de seksuele activering.

Een paar keer aanbrengen is voldoende om het libido te verhogen.

Ingrediënten: Propyleenglycol, Aloë, Barbadensis-gel, Aqua, Methylnicotinaat.

Pjur ® is een wereldleider in de productie van anale en vaginale glijmiddelen, evenals vertragingen en versterkers. Ze zijn langdurig, hun betrouwbaarheid en duurzaamheid is een maatstaf in de sector.

Verpakking van 20 ml.



Pjur My spray stimulation (20 ml)

PJUR - STIMULERENDE MYSPRAY: VERHOOGT HET VERLANGEN VAN DE VROUW
Materiaalsamenstelling
Geen gegevens vereist
Gewicht
50 g
Inhoud
20 ml
Ingrediënten
Propyleenglycol, Aloë vera-sap, Water, Methylnicotinaat
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
Dames
EAN
0827160113575
827160113575
MPN (Manufacturer Part Number)
941562

Materiaalsamenstelling
Geen gegevens vereist
Gewicht
50 g
Inhoud
20 ml
Ingrediënten
Propyleenglycol, Aloë vera-sap, Water, Methylnicotinaat
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
Dames
EAN
0827160113575
827160113575
MPN (Manufacturer Part Number)
941562
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pjur My Glide (30 ml)
Pjur My Glide (30 ml)
€ 207,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,39
-2%
€ 6,22
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
€ 2.030,00/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 27,06
-24%
€ 20,30
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Pjur My glide glijmiddel (100 ml)
Pjur My glide glijmiddel (100 ml)
€ 122,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,60
-2%
€ 12,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pjur Backdoor Anal Glide (30 ml)
Pjur Backdoor Anal Glide (30 ml)
€ 243,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,48
-2%
€ 7,29
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Prolong 101 Verlengingsspray, 30 ml
Prolong 101 Verlengingsspray, 30 ml
€ 340,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,52
-29%
€ 10,21
Verkoper: LBD
Productafbeelding van pjur CULT - 100 ml - fles
pjur CULT - 100 ml - fles
€ 161,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,15
-33%
€ 16,16
Verkoper: Lifestyle-Supplies
Productafbeelding van pjur Power, 500 ml
pjur Power, 500 ml
€ 49,16/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur Pjur Man Premium Extremeglide (100 ml)
Pjur Pjur Man Premium Extremeglide (100 ml)
€ 132,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pjur Backdoor Anal Comfort Spray - 20 ml
Pjur Backdoor Anal Comfort Spray - 20 ml
€ 819,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur - Basic Silicone Lubricant Transparant (100 ml)
Pjur - Basic Silicone Lubricant Transparant (100 ml)
€ 92,80/1l
€ 9,53
-2%
€ 9,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pjur Original Silicone Bodyglide - 100 ml
Pjur Original Silicone Bodyglide - 100 ml
€ 139,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 14,75
-5%
€ 13,99
Verkoper: Lifestyle-Supplies
Productafbeelding van Pjur Cult Ultra Shine 250ml: glanzende spray voor latex/rubber
Pjur Cult Ultra Shine 250ml: glanzende spray voor latex/rubber
€ 97,32/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,50
-4%
€ 24,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur Aqua Panthenol (30 ml)
Pjur Aqua Panthenol (30 ml)
€ 170,00/1l
€ 5,24
-2%
€ 5,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Volare Sportivo kinderfiets - voor jongens - 20 inch - blauw - met twee handremmen
Volare Sportivo kinderfiets - voor jongens - 20 inch - blauw - met twee handremmen
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 185,95
-€ 9,30
€ 176,65
Gratis bezorging
Verkoper: Funfanix
Productafbeelding van Pjur - Vrouwenslijmiddel Voor Speelgoed 100 Ml
Pjur - Vrouwenslijmiddel Voor Speelgoed 100 Ml
€ 153,20/1l
€ 15,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Merax tweepersoonsbed 140 x 200 cm, massief houten bed met hoofdeinde en lattenbodem, hoogwaardig, klassiek bed van massief hout, dennenhout, wit
Merax tweepersoonsbed 140 x 200 cm, massief houten bed met hoofdeinde en lattenbodem, hoogwaardig, klassiek bed van massief hout, dennenhout, wit
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 138,99
-€ 11,00
€ 127,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Pjur Pjur Backdoor Moisturising Anaal Glijmiddel (250 ml)
Pjur Pjur Backdoor Moisturising Anaal Glijmiddel (250 ml)
€ 91,20/1l
€ 26,95
-15%
€ 22,80
Verkoper: Lifestyle-Supplies
Productafbeelding van Pjur Anaal Glijmiddel Op Siliconenbasis (100 ml)
Pjur Anaal Glijmiddel Op Siliconenbasis (100 ml)
€ 147,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,15
-2%
€ 14,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van pjur Basic, waterbasis - 100 ml - fles
pjur Basic, waterbasis - 100 ml - fles
€ 74,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,79
-41%
€ 7,49
Verkoper: LBD
Productafbeelding van INF Wenkbrauw tattoo stickers Bruin 10 paar
INF Wenkbrauw tattoo stickers Bruin 10 paar
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Pjur Woman Aloe Glijmiddel (30 ml)
Pjur Woman Aloe Glijmiddel (30 ml)
€ 166,00/1l
€ 5,11
-2%
€ 4,98
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pjur Analyse Me! Anal Comfort Spray - 20 ml
Pjur Analyse Me! Anal Comfort Spray - 20 ml
€ 504,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,08
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van pjur AQUA Panthenol, 250 ml, glijmiddel op waterbasis, fles, 1 stuk
pjur AQUA Panthenol, 250 ml, glijmiddel op waterbasis, fles, 1 stuk
€ 108,88/1l
€ 27,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur - BACK DOOR Relaxing Anal Gel Transparant (250 ml)
Pjur - BACK DOOR Relaxing Anal Gel Transparant (250 ml)
€ 108,88/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,05
-22%
€ 27,22
Verkoper: Lifestyle-Supplies
Productafbeelding van Fisting Gel 500 ml + Speelgoedreiniger 50 ml
Fisting Gel 500 ml + Speelgoedreiniger 50 ml
€ 56,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur Aqua Gleitgel (30 ml)
Pjur Aqua Gleitgel (30 ml)
€ 164,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Keukenklok FILE 3D, ultra stil
Keukenklok FILE 3D, ultra stil
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 28,35
-5%
€ 26,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oxidatie-emulsie voor semi-permanente haarverf Londa, 1000 ml, 1,9%
Oxidatie-emulsie voor semi-permanente haarverf Londa, 1000 ml, 1,9%
€ 16,52/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur Woman Nude (20 ml)
Pjur Woman Nude (20 ml)
€ 166,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,11
-2%
€ 4,98
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza